Verseny részvétel, illetve hiányzás bejelentés a futamokra kötelező! Minden futamkiírás első hozzászólásában találhatok a hivatalos információk, illetve a szerverre lépéshez szükséges adatok, modok, pályák, kiegészítések.
Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 NÜRBURGRING 13.07.07. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: BengA » szer. júl. 10, 2013 3:23 pm

CsaB írta:Például nekem a vizsgafeladatok közül a TTT és az előzés az nagyon tetszett amit akár csinálhatnánk is a szerveren többen együtt.
Minden verseny előtt van tesztfutam és kérheted a vizsgáztatókat, hogy szeretnél újra vizsgázni ezekből...szerintem nem fognak megkövezni érte. Ott akár a hibákat is ki lehet szűrni, ha van persze.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Jelentkezés - MF1B13 NÜRBURGRING 13.07.07. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. júl. 10, 2013 4:47 pm

BengA írta: Minden verseny előtt van tesztfutam és kérheted a vizsgáztatókat, hogy szeretnél újra vizsgázni ezekből...szerintem nem fognak megkövezni érte. Ott akár a hibákat is ki lehet szűrni, ha van persze.
+1
CsaB írta:Mondjuk egy kanyargósabb pálya jobb lett volna tesztre, mint pl Fuji de ez a pálya is megteszi.
ha jól számolom ezen az új verziójú Imolán 1 kanyarral van kevesebb mint Fujin.

+ szerintem vigyük át innentől a csevegést az imolai topikba...
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
GABOR
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: szer. márc. 23, 2011 5:09 pm

Re: Jelentkezés - MF1B13 NÜRBURGRING 13.07.07. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: GABOR » hétf. júl. 15, 2013 8:28 am

Én is elkészültem a videóval:

Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Jelentkezés - MF1B13 NÜRBURGRING 13.07.07. VASÁRNAP

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. júl. 19, 2013 7:04 pm

8. Futam Nürburgring

Rajt: Marcell Darvasi Nagyon mély féktávot vesz, nem lehet pontosan megítélni, hogy ebben közrejátszott-e, hogy egy pillanatra a jobb kerekei a füvön voltak. Az első kanyarban eltalálja Turit aki megússza néhány pozíció vesztéssel. Marcell ezzel szemben sok helyet veszít. Rajtbaleset okozásért a szokásosnál súlyosabb büntetések járnak, de az előző indokok miatt csak egy figyelmeztetést adunk Marcellnek és felhívjuk a figyelmét, hogy nem a rajtnál kell eldönteni a versenyt.

4:17 Vik Túl rövid féktávot vesz és eltalálja Bandi autójának elejét. Komoly baj nem történik, így nincs büntetés. De megkérjük Vik-et, hogy átgondoltabban próbáljon előzni.
5.54 Giorgio ugyanott ahol az előző esetnél túl rövid féktávot vesz és eltalálja Bandi autóját, aki ettől megpördül és sok helyezést veszít. Giorgio nem várja meg Bandit.
Giorgio büntetése figyelmeztetés
6.56 CsaB próbál bebújni Giorgio mellé kívülről, de túl későn fékez és eltalálja az elöttük lévő Vik-et. Vik helyezéseket veszít. Az esetért nem adunk figyelmeztetést, mert CsaB láthatóan tudja, hogy hibázott, de azért megkérjük, hogy ne csak az aktuális üldözöttet figyelje, hanem a közvetlen közelében lévő összes pilótát.

Összegezve:
Marcell Figfyelmeztetés
Giorgio Figfyelmeztetés
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég