Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Penge
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. okt. 18, 2009 7:37 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Penge » vas. okt. 18, 2009 8:43 pm

A 10.ei tesztfutam nekem nem jó, kedden nem vagyok rfactorközelben... :S A csütörtök a jó. Ha az úgy oké, akkor 12-e marad jogsi szerzésre...

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. okt. 18, 2009 8:56 pm

Én se szeretném odaadni a Williamsemet másnak, ezzel teszteltem ezidáig és ezzel is szeretném végigvinni a bajnokit. Azért is választottam ezt a kocsit, illetve azért mert ez az autó feküdt nekem a legjobban.

Egy-két gondolat még erről, hogy miért nem jó gondolat ez. Teszem fel van egy (Megjegyzem senkire nem irányul a következő mondat) gyengébb képességű versenyző, aki kiválasztott egy jobb autót, illetve van egy jobb képességű versenyző, aki kiválaszt egy gyengébb autót. Majd elindul a bajnoki, és a 3. futam után, mivel a jobb pilóta a gyengébb autóval is jobbat ment mint a másik a jobbal, így csak annyi lesz az eredménye a dolognak, hogy a 4. futamon megkapja a jobb pilóta a jobb kocsit, illetve fordítva. Következmény, lehet szépen lassan majd elkopnak a pilóták mert nem lesz még annyi sikerélménye se mint az első 3 futamon volt, főleg hogy a pontozás is azért még elég szerény volt 91-ben így mindössze 6 pilóta kap majd pontot. Még fordított irányban lenne valamennyi értelme a dolognak, de így sztem nem sok.
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Tommy78 vas. okt. 18, 2009 9:27 pm-kor.

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » vas. okt. 18, 2009 9:15 pm

metosz írta:
Ne má, :D szerintem jó ötlet, gondoljátok át. 8) Nem is kérdeztetek.
Jó! Kérdezek! De mit? :shock: :lol:
Kifejtenéd bővebben, hogy mi a célja?

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam M » hétf. okt. 19, 2009 11:01 am

Üdv! Csatlakoznék ;)

Arrows #10

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 19, 2009 11:12 am

Ok. Akkor már érthető, hogy nem értitek. :twisted:

Nincs jobb pilóta meg rossz pióta csak csapat van, mert hogy ez az egész a csapatbajnoki alapján történne!
A csapat és nem az egyéni eredmény számít és igenis ennek nagy közösség építő szerepe lenne. A csapat megy tovább gyenge eredmény esetén egy másik csapatba illetve a csapat jönne fel egy jó eredménnyel.
F1-et akarunk újra játszani úgy, hogy közben lolá-k meg "ismeretlen" (f1-nek) csapatok fognak versenyezni.
Gingerrel átbeszélve Ő nagyon jónak tartja az ötletet, de természetesen nem zárkózom el a további szóbeli egyeztetéstől sem, én ezt a dolgot nagyon szeretném, mert célokat adna és csapatot kovácsolna amivel jövőre további tervek lennének.
Kép

Csamez
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: kedd júl. 31, 2007 12:12 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Csamez » hétf. okt. 19, 2009 11:36 am

leszedtem a pályákat és sajna el sem indul egyik sem :( valakinek valami ötlet?

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. okt. 19, 2009 11:53 am

Tommy78 írta:Teszem fel van egy (Megjegyzem senkire nem irányul a következő mondat) gyengébb képességű versenyző, aki kiválasztott egy jobb autót, illetve van egy jobb képességű versenyző, aki kiválaszt egy gyengébb autót.
Ennél már a csak mi (Kopi-sanya) helyzetünk rosszabb...: két gyengécske pilóta egy fostalicskában... :mrgreen:
Viccet félre téve (mer ércsük de nem szeressük) 8) épp a minap beszéltük Kopperrel, hogy nem számít a helyezés, jól elcsatázgatunk a 15-20. pozicióban. :lol:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. okt. 19, 2009 11:56 am

Csamez írta:leszedtem a pályákat és sajna el sem indul egyik sem :( valakinek valami ötlet?
Csamez!

Csinálj a GameData/Locations mappán belül egy MaszimReplay91 mappát, és abba másold a pályákat bele, úgy mőködni fog.

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. okt. 19, 2009 12:01 pm

metosz írta:Ok. Akkor már érthető, hogy nem értitek. :twisted:
A kvantummechanikát és a szingularitást leíró húrelméletet hamarabb megértettem mint ezt bazze metosz :lol:
Száradjon le a hajam ha értem.. :roll: na majd ts-en belevered az ostoba agyamba eztetet! :evil: :mrgreen:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 19, 2009 12:09 pm

sanya írta:
metosz írta:Ok. Akkor már érthető, hogy nem értitek. :twisted:
A kvantummechanikát és a szingularitást leíró húrelméletet hamarabb megértettem mint ezt bazze metosz :lol:
Száradjon le a hajam ha értem.. :roll: na majd ts-en belevered az ostoba agyamba eztetet! :evil: :mrgreen:
8) Akkor inkább hagyjuk, ennyire még sem fontos.
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. okt. 19, 2009 12:59 pm

metosz írta:
8) Akkor inkább hagyjuk, ennyire még sem fontos.
Na nemá! Addig amíg nem vágom, nem tudom, hogy jó az ötlet vagy sem! :wink:
Majd este elmondod szóban! :arrow:

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam M » hétf. okt. 19, 2009 1:17 pm

Adam M írta:Üdv! Csatlakoznék ;)

Arrows #10
És Hellspyc néven indulnék, aláírásba bele is írtam. Ha gond, csinálok új acc-ot.
HELLSPYC

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. okt. 19, 2009 2:30 pm

sanya írta: A kvantummechanikát és a szingularitást leíró húrelméletet hamarabb megértettem mint ezt
looool :D :D

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. okt. 19, 2009 2:44 pm

danikosz írta:
sanya írta: A kvantummechanikát és a szingularitást leíró húrelméletet hamarabb megértettem mint ezt
looool :D :D
Ez mán hülyeség... :D
Én sem értem ezt a csapatosdit :D

Csamez
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: kedd júl. 31, 2007 12:12 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Csamez » hétf. okt. 19, 2009 2:45 pm

THX Tommy müködik

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » hétf. okt. 19, 2009 3:35 pm

metosz írta:Ok. Akkor már érthető, hogy nem értitek. :twisted:

Nincs jobb pilóta meg rossz pióta csak csapat van, mert hogy ez az egész a csapatbajnoki alapján történne!
A csapat és nem az egyéni eredmény számít és igenis ennek nagy közösség építő szerepe lenne. A csapat megy tovább gyenge eredmény esetén egy másik csapatba illetve a csapat jönne fel egy jó eredménnyel.
F1-et akarunk újra játszani úgy, hogy közben lolá-k meg "ismeretlen" (f1-nek) csapatok fognak versenyezni.
Gingerrel átbeszélve Ő nagyon jónak tartja az ötletet, de természetesen nem zárkózom el a további szóbeli egyeztetéstől sem, én ezt a dolgot nagyon szeretném, mert célokat adna és csapatot kovácsolna amivel jövőre további tervek lennének.
Te nem érted, Minardi van, csak azért jöttem.
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 19, 2009 3:40 pm

Én értem, de se így se úgy nem ülök át. Mi van ha a másik csapatból az egyik ember hiányzik, megszakad a net, behal az rF...stb...ez így nem jó. Meg ugyanaz a probléma még mindig....ha átülök Spiczivel együtt mert ez a lényeg egy másik verdába akkor ugyanúgy egy másik autót meg kell tanulnom. Tisztázzuk ezt hogy lesz ilyen csapat váltás vagy sem, mert én így értelmezem, vagy lehet rosszul értelmezem.

De ha jól értelmezem és lesz, akkor inkább hagyom, mert képtelen lennék más autót megszokni és kedvem se lenne átülni, direkt ezt választottam. És metosz, igenis van pilóták közt különbség, tudom erre az a válaszod hogy nincs és csak gyakorlás, ez nem igaz. Valakinek elég 10 kör valakinek 100 se elég, és nem mindenkinek lesz ideje arra hogy felkészüljön mert ahogy te is mondtad ez csak igazán szórakozás céljából lesz. De én ezt is komolyan fogom venni :).
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 19, 2009 4:02 pm

@Ulvar
8) Nem én nem értettem bármit is, legalábbis ebbe a témában. Azt is értem, hogy te úgy érted, én nem értem. Pedig ha csak egy pillanatra az F1-re és a Williamsra gondolsz tudhatnád, hogy nagyon is értem.
Mégis feladtam a csapatot mert mások jobban akarták. Nem a kocsi a lényeg, hanem a részvétel és a humanoidok. Őket meg már kezdem annyira érteni, hogy van nekik ilyen kapcsolatnak, nagy méretekben társadalomnak nevezett rendszerük. Elvileg ebben mindenki jól jár az apró lemondások mentén, ilyen apró lemondás, hogy egy szimulátor bajnokiban nem ragaszkodom semmihez a csapattársamon felül. Erre gondolotam, de arra nem, hogy valaki a kocsihoz ragaszkodjon.
Mégis csak F1-et szimulálunk, de természetesen ez csak egy ötlet és ha a többi admin nem támogatja, nem lesz még kidolgozva sem.
Nem állítottam, hogy nincs a pilóták között különbség, sőt! Csak azt tudom a motiváció a lényeg egy eredményhez! Én motiváló gép vagyok ez a melóm, amit kitaláltam motiválna, nem beszélve arról, hogy nem lenne akkora kopás a csapatban. Gondban van az 1991, nagynak tűnik a jelentkezett volumen, de ebből mennyi fog realizálódni? Ulvar te sem szoktad végig csinálni a bajnokikat, ez tény! ezzel ne vitatkozz! De nekem erre is gondolni kell. :wink:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 19, 2009 4:30 pm

Urak!
Arra kérek mindenkit az erre szánt csevegőben dumáljunk egyáltalán nem hivatalos tervekről. Bocs én is hibáztam, hogy itt válaszoltam, de jobb ha ez itt átlátható marad valamennyire még ha csak az első hozzászólás számít.


CSEVEGŐ:
http://www.maszim.hu/viewtopic.php?t=1036
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. okt. 19, 2009 6:09 pm

Nem én nem értettem bármit is, legalábbis ebbe a témában. Azt is értem, hogy te úgy érted, én nem értem

mi van? :D

én se értem ezt az átülősdit..
Seven Up Jordan Team..91-ben tetszett ez a csapatnév és Gstyle sem akar Ferrari #27-be ülni ;)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » hétf. okt. 19, 2009 7:15 pm

mit nem lehet ezen érteni emberek? :D az elgondolás jó, de sokan sztem ragaszkodnak 1 bizonyos kocsihoz, ráadásul így a lassabb pilóták a rossz kocsikkal mégjobban szét lennének verve...

Penge
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: vas. okt. 18, 2009 7:37 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Penge » hétf. okt. 19, 2009 8:22 pm

Hát ezt az átülősdit, én sem támogatom annyira, bár én még egy kört nem mentem a választott autómmal, azt se tudom, bejön-e, de ez nem szokott gondot okozni, elvagyok én bármivel :) És lehet ragaszkodni fogok a 18ashoz pár verseny után :) :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. okt. 19, 2009 8:54 pm

gabf1 írta:így a lassabb pilóták...szét lennének verve...
Kép
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam M » hétf. okt. 19, 2009 9:54 pm

Előbb kipróbáltam mit tudok a McLaren-nel. Ua setuppal 5 kör alatt fél sec hátrányom lett a 138 kört megtett Arrows-omhoz képest. Egy hangyányit a Mc túlkormányzottabb volt a setuppal, de szépen gurult. Ezzel azt akarom mondani, hogy szinte semmi különbség a két autó között - nem tudom a többihez képest mi van. Több Mc gyakorlással sztem ugyan azt tudnám nyomni.

És, hogy most mit akarok mondani? Nem tudom, de ez érdekes számomra. :D
HELLSPYC

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 19, 2009 11:04 pm

Adam M írta:Előbb kipróbáltam mit tudok a McLaren-nel. Ua setuppal 5 kör alatt fél sec hátrányom lett a 138 kört megtett Arrows-omhoz képest. Egy hangyányit a Mc túlkormányzottabb volt a setuppal, de szépen gurult. Ezzel azt akarom mondani, hogy szinte semmi különbség a két autó között - nem tudom a többihez képest mi van. Több Mc gyakorlással sztem ugyan azt tudnám nyomni.

És, hogy most mit akarok mondani? Nem tudom, de ez érdekes számomra. :D
8) Szeritnem azt, hogy nyugodtan felejtse el mindenki ezt a lassabb meg gyorsabb történetet, ezek a kocsik, azonos teljesítménnyel, súllyal....stb rendelkeznek, pici eltérés a kaszni miatt van, de a pályák se azonosak. Olyan F1mod nincs ahol ne lenne eltérés csak az ilyen egy autóra legyártottak mint a BMWSauber, érdemes is kipróbálni, hasonlóan jó mint CTDP2005.

Amúgy mind a Williamsnél, mind a McLarennél jó pilóták vannak már most is sőt a Ferrari Ginger17&Gstyle párossal is aszem a helyén van. Nem lesznek laikusnak "ismeretlen" autók az élmezőnyben - szóval - Nem erőltetem tovább ezt a páros dolgot jobban mondva nem itt, de többit majd a talin, 8) ilyen lesz, csak tök máshogy!
Kép

Csomos Miklos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szomb. okt. 17, 2009 10:18 am

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » kedd okt. 20, 2009 12:30 pm

Fúk!
Én is indulhatok még?fel van téve,már járok fel a szerverre is ..tesztelni,csak még nincs csapatom csapattársam se..??!!

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd okt. 20, 2009 12:45 pm

Válassz autót :D. Első Hszben ott van még melyik szabad :). Nyugodtan jöhetsz szabályzatot olvasd el! Nagyon fontos a szabályzat főleg kezdőknek :). Utána folyamatosan gyere tesztelni. Mondtam szerveren kérés kérdés óhaj sóhaj, nyugodtan megtehetitek itt a fórumon PÜben :).
Kép

sKeez
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. feb. 15, 2009 2:29 pm

Hozzászólás Szerző: sKeez » kedd okt. 20, 2009 2:56 pm

látom lelépett a csapattársam :D akkor szeretnék átülni az arrows-ba, ott még van 1 hely, meg a kocsi is tetszik. amúgy nálam nem megy a hotlaps

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam M » kedd okt. 20, 2009 3:07 pm

sKeez írta:látom lelépett a csapattársam :D akkor szeretnék átülni az arrows-ba, ott még van 1 hely, meg a kocsi is tetszik. amúgy nálam nem megy a hotlaps
Már beleptem. :) Csak nincs beírva.
HELLSPYC

sKeez
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. feb. 15, 2009 2:29 pm

Hozzászólás Szerző: sKeez » kedd okt. 20, 2009 3:38 pm

nagyon jó hogy nincs beírva...

sKeez
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. feb. 15, 2009 2:29 pm

Hozzászólás Szerző: sKeez » kedd okt. 20, 2009 4:16 pm

akkor colonival leszek

Csapat: Coloni
#31 Napoki Hattori


és ne kispajtásozz öcsi

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 20, 2009 4:21 pm

sKeez írta:nagyon jó hogy nincs beírva...
metosz írta:@IsTi
Lehet átmegyek melléd fondmental #14-esbe, ha benne vagy?

@sKeezo
Remélem nem gond illetve írd, ha igen.
Mivel nem kaptam választ kérdésemre ellenben jogom van szabadon cselekedni, ráadásul IsTivel régóta versenyzem, úgy gondoltam könnyen megérthető lesz neked. Nem tudom, hogy pontosan mi nincs kiírva, de ahogy a szabályzatban is benne van, csak a jogsiszerzés időpontja számít és az akkor üres autók. :wink: A többi név - pirossal írt - csak miheztartásként van beírva, ha ez zavar akkor törölöm őket.
Kép

sKeez
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: vas. feb. 15, 2009 2:29 pm

Hozzászólás Szerző: sKeez » kedd okt. 20, 2009 4:24 pm

Azt olvastam, hogy át akarsz menni isti mellé, de azt nem láttam hogy foglalt az arrows

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 20, 2009 5:45 pm

Urak!

Sajnos óriásit hibáztam! Sok volt a múlt hét meló szinten, indycar címvédésről nem is beszélve.
:oops: Beírtam a jogsival nem rendelkező pilótákat, miközben a jogsi szerzés dátuma számít. Tudtam, akkor is mikor beírtam de arra gondoltam, hogy mivel egy FUN „Replay” bajnoki az évadok között, ezért ennyi lazaságot a újoncok irányába megengedhetünk magunknak. A teljesítmény mint alapelv szerepel a rendszerünkben. A vizsgát mindig azzal kezdjük aki a leggyorsabb a szabadedzésen, a második leggyorsabbal folytatjuk…….
A jogsi szerzés dátuma dönt mindenben, így a jogosítvánnyal nem rendelkező pilóták még nem foglalhatnak maguknak autót.
Ennek ellenére nagyon szépen kérek mindenkit - hibám ellenére - próbáljuk meg figyelembe venni mások kívánságát amíg ez lehetséges. Az első hozzászólást nem tudom most frissíteni, mert indycar teszt lesz perceken belül, utána meg F1 pálya probléma keresés éjszakába nyúlóan. A bajnoki 4 hét múlva kezdődik! Türelmeteket kérem!


Ja és Kopi jössz egy sörrel! Remélem tudod miért.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd okt. 20, 2009 6:21 pm

metosz írta: Amúgy mind a Williamsnél, mind a McLarennél jó pilóták vannak már most is sőt a Ferrari Ginger17&Gstyle párossal is aszem a helyén van.
:?:
Lemaradtam valamiről? :)
Gstyle a Jordanba van az én csapattársam..mint mindig :)
Ez alól a tavalyi év volt kivétel amikor Ginger volt a secondary a csapatomban :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 20, 2009 6:31 pm

Dietrich írta:
metosz írta: Amúgy mind a Williamsnél, mind a McLarennél jó pilóták vannak már most is sőt a Ferrari Ginger17&Gstyle párossal is aszem a helyén van.
:?:
Lemaradtam valamiről? :)
Gstyle a Jordanba van az én csapattársam..mint mindig :)
Ez alól a tavalyi év volt kivétel amikor Ginger volt a secondary a csapatomban :D
Valamiért úgy emlékeztem Gstyle a ferka, de Tjoe is ott van a szeren. szóval a lényeg nem változik.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd okt. 20, 2009 6:39 pm

a #27-es rajtszám vezetett meg..
nálam is vagy PT vagy a #3-as ha választhatom a kettő együtt meg maga a tökély :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Krumplibogár
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. okt. 12, 2009 4:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Krumplibogár » kedd okt. 20, 2009 6:58 pm

Hello.

Lenne egy kérdésem hogy akkor most az F1 1991 mivel fog kezdődni?
Intelagos vagy Phoenix?

Mert itt most a Phoenix van előbb, de viszon nemrég meg azt hallottam hogy azzal nem kezdődik mert valami baj van vele.
http://www.maszim.hu/naptar2009.htm

[/url]
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd okt. 20, 2009 7:19 pm

Néhány embernél gondot okoz hogy csak DX9ben lehet futtatni a pályát. Magyarul laggot okoz ami baleset veszélyes. Amíg ez a probléma fenn áll nem lehet futni rajta versenyt, így a bírák áttették a bajnokság legvégére, s Interlagossal kezdődik a bajnokság, a többi ugyanúgy marad. A Naptár még nem frissült legjobb tudomásom szerint, kis türelem és minden rendeződik a bajnokság körül, addig tesztelni tesztelni tesztelni, nem csak hotlapozni. Tessék 150 Literrel mert a szabályzat szerint futamon tankolás nem lehetséges, így a beállításokat is úgy kell kialakítani hogy versenyre frankó legyen, gumi ne túlságosan kopjon benzin elég legyen.

Zoli, Ricsi, Martin, Mixi, Alex. Ti nagyon kezdők lesztek a bajnokságban így nektek kifejezetten ajánlom a szabályzat többszöri átolvasását, és nyugodtan kérdezzetek főleg tőlem PÜben ha gond van, mert segítek :wink:

Nem szeretném ha kedvetek szegődne az első futam után, vagy már az előtt, nagyon nagy kitartás szükséges egy bajnokság lenyomásához, amihez mindent szabályt muszáj betartani. :)
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 20, 2009 8:34 pm

Krumplibogár írta:Hello.

Lenne egy kérdésem hogy akkor most az F1 1991 mivel fog kezdődni?
Intelagos vagy Phoenix?

Mert itt most a Phoenix van előbb, de viszon nemrég meg azt hallottam hogy azzal nem kezdődik mert valami baj van vele.
http://www.maszim.hu/naptar2009.htm

[/url]
Urak!
1 hónap van még a FUN téliátvezető 1991 Bajnokiig.
Türelmeteket kérem a htévégéig!
Aki esetleg nincs benne az egyesület életében, jelenleg még megy az F1-ünk illetve a GregMoore 500-as Szenior bajnoki futamra készülünk az állandóan futó Atlantic bajnokiról nem is beszélve, ezekre mind szintén szeretettel várunk titeket, hol jogsival hol akár anélkül is. :wink:
Mod nem fog változni, sem az időpontok, versenyszám is marad!!! 8) minden amire jelentkeztetek uaz. szabályokat kéretik elolvasni illetve a kiegészítéseket is. Elengedhetetlen a fórumozás.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd okt. 20, 2009 8:47 pm

Ja és még előtte díjkiosztó bulink lesz!!! :twisted:
Sok a melónk!


Szóval az 1991 háttérben van még! Megértéseteket köszönöm!

Első esemény:
Csak tesztfutam lehetőség:
2009.11.10 Kedd 20.00 - 21.00, 21.00-tól rajtgyakorlatok, tesztfutam (max.60perc)
Helyszín kiírására kb. egy héttel a futam előtt kerül sor, az erre vonatkozó fórumban!
Kép

Csomos Miklos
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: szomb. okt. 17, 2009 10:18 am

Hozzászólás Szerző: Csomos Miklos » csüt. okt. 22, 2009 2:29 pm

#3 kocsi akkor nekem :)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » csüt. okt. 22, 2009 2:47 pm

Csomos Miklos írta:#3 kocsi akkor nekem :)
metosz írta:Urak!

Sajnos óriásit hibáztam! Sok volt a múlt hét meló szinten, indycar címvédésről nem is beszélve.
:oops: Beírtam a jogsival nem rendelkező pilótákat, miközben a jogsi szerzés dátuma számít.
A jogsi szerzés dátuma dönt mindenben, így a jogosítvánnyal nem rendelkező pilóták még nem foglalhatnak maguknak autót.
Türelmeteket kérem!


Avatar
Krumplibogár
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. okt. 12, 2009 4:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Krumplibogár » csüt. okt. 22, 2009 3:49 pm

Hello.

Lenne egy kérésem hogy tegyétek már be az Interlagos-i pályát, ha már úgy is azzal kezdődik a szezon.
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Hozzászólás Szerző: IsTi » csüt. okt. 22, 2009 4:02 pm

Krumplibogár írta:Hello.

Lenne egy kérésem hogy tegyétek már be az Interlagos-i pályát, ha már úgy is azzal kezdődik a szezon.
Már azzal fut a szerver :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 22, 2009 4:47 pm

Csomos Miklos írta:#3 kocsi akkor nekem :)

sikerült megtalálni a TS-t? Ha esetleg nem akkor,
http://www.maszim.hu/index2.html
baloldalt találod. Ha nem lenne meg a szoftver akkor annak legfelül szintén megtalálod egy közvetlen letöltés linkjét, ezek után már csak a connenct feliratra kell kattintanod és beütni a jelszót: mzts3

Ha bármi kérdésed lenne, légyszi nyugodtan írd, múltkor marhultak az Urak a szerveren, meg kell értds nekünk a TS olyant mint a levegő, VAN! El se tudjuk képzelni, hogy valaki nem tudja mi az, 8) ezért - így születnek a TeleSport kreációk.

Most bőven van még időnk a bajnoki kezdésig! ilyen szempontból kész szerencs, hogy ennyire korán kiírtuk. :wink:
Kép

Avatar
Krumplibogár
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. okt. 12, 2009 4:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Krumplibogár » pén. okt. 23, 2009 8:16 am

Én szívesen leszedném a TS-t csak ami van itt link ott nem nagyon láttam 64bit-es rendszerre. Valaki tudna segíteni?
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. okt. 23, 2009 8:26 am

Krumplibogár írta:Én szívesen leszedném a TS-t csak ami van itt link ott nem nagyon láttam 64bit-es rendszerre. Valaki tudna segíteni?

progi honlapja:
http://teamspeak.com/?page=home
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 24, 2009 11:07 am

Függőben:13
Szabályzat aláírás hiányzik:
#9 FüReady,
#11 Tony
Jogosítvány megerősítés szükséges:
#20 WA Mozart,
#7 Doozi,
#8 Spike
Feladat: Tesztfutam, célbaérés
Jogosítvány szükséges:
# 35 Cr4ZyDocToR,
# 31 sKeezo,
# 29 compó,
# 26 szöcske,
# 30 busa,
# 25 Krumplibogár,
# 17 Zsozsesz
# 3 Csomos Miklós



AGS
#17
#18
Arrows
#9
#10
Benetton
#19 Gadfly
#20
Brabham
#7
#8
Coloni
#31
Dallara
#21 Sanya
#22 Kopi
Ferrari
#27 Ginger17
#28 Tjoe
Fondmental
#14 metosz
#15 IsTi
Jordan
#32 Gstyle
#33 Dietrich
Lamborghini
#34 GabF1,
#35
Larrousse
#29
#30
Ligier
#25
#26
Lotus
#11
#12 Danikosz
March
#15 Bodzzza
#16 RPeti
McLaren
#1 Norbi
#2 Csamez
Minardi
#23 Spiczi
#24 Ulvar
Tyrell
#3
#4
Williams
#5 Tommy78
#6 Bedy




Az első hozzászólás frissítve!
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szomb. okt. 24, 2009 1:08 pm-kor.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. okt. 24, 2009 11:15 am

ÉN leszek a #11es kocsiban és Tony a 12ben :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 24, 2009 11:39 am

danikosz írta:ÉN leszek a #11es kocsiban és Tony a 12ben :)
A jelentkezésed előtt született hozzászólás:
Habasa írta:"Magyar Hírlap" Lotus #11
Azóta Habasa nem írt ebben a témában :roll: - nem tudok cseréről.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. okt. 24, 2009 4:28 pm

metosz írta:
danikosz írta:ÉN leszek a #11es kocsiban és Tony a 12ben :)
A jelentkezésed előtt született hozzászólás:
Habasa írta:"Magyar Hírlap" Lotus #11
Azóta Habasa nem írt ebben a témában :roll: - nem tudok cseréről.
igen de azóta beszéltünk már ezzel kapcsolatban és neki jó a #12esautó :)
de majd akkor ő is beírja hogy biztos legyen :)

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » szomb. okt. 24, 2009 5:06 pm

elvileg én ki voltam írva jogsimegerősítésre, most nem vagyok a listában, akkor majd kellérte mennem vagy nem? :?: :roll:
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 24, 2009 5:40 pm

spiczi91 írta:elvileg én ki voltam írva jogsimegerősítésre, most nem vagyok a listában, akkor majd kellérte mennem vagy nem? :?: :roll:
Valóban ki voltál írva csak nem itt hanem indycarban! Ott kell is még jogsit megerősítened, ha jól tudom, GM500-ra jössz.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. okt. 25, 2009 9:38 am

metosz írta:
spiczi91 írta:elvileg én ki voltam írva jogsimegerősítésre, most nem vagyok a listában, akkor majd kellérte mennem vagy nem? :?: :roll:
Valóban ki voltál írva csak nem itt hanem indycarban! Ott kell is még jogsit megerősítened, ha jól tudom, GM500-ra jössz.
Jaja... 8)
Peter Rigo

Adam M
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: szomb. feb. 21, 2009 11:03 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam M » vas. okt. 25, 2009 10:09 am

Szóval én is jönnék jogsi szerzésre. Hellspyc néven #10es kocsival.
HELLSPYC

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. okt. 25, 2009 12:43 pm

Adam M írta:Szóval én is jönnék jogsi szerzésre. Hellspyc néven #10es kocsival.
Utána néztem, bocs, hogy kimaradtál, de ha Hellspyc néven akarsz versenyezni akkor bonyodalmak elkerülése érdekében azon a néven kellene reggelned. Itt már csak a rajtszámot lehet megadni. Megértésed köszönöm!

Maximális létszám: 30

Foglalt:19
Üres:11

Függőben:14
Szabályzat aláírás hiányzik:
#9 FüReady,
#11 Tony
Jogosítvány megerősítés szükséges:
#20 WA Mozart,
#7 Doozi,
#8 Spike
Feladat: Tesztfutam, célbaérés
Jogosítvány szükséges:
# 35 Cr4ZyDocToR,
# 31 sKeezo,
# 29 compó,
# 26 szöcske,
# 30 busa,
# 25 Krumplibogár,
# 17 Zsozsesz
# 3 Csomos Miklós
#10 HellSpyk


AGS
#17
#18
Arrows
#9
#10
Benetton
#19 Gadfly
#20
Brabham
#7
#8
Coloni
#31
Dallara
#21 Sanya
#22 Kopi
Ferrari
#27 Ginger17
#28 Tjoe
Fondmental
#14 metosz
#15 IsTi
Jordan
#32 Gstyle
#33 Dietrich
Lamborghini
#34 GabF1,
#35
Larrousse
#29
#30
Ligier
#25
#26
Lotus
#11
#12 Danikosz
March
#15 Bodzzza
#16 RPeti
McLaren
#1 Norbi
#2 Csamez
Minardi
#23 Spiczi
#24 Ulvar
Tyrell
#3
#4
Williams
#5 Tommy78
#6 Bedy




Első hozzászólás frissítve!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz hétf. okt. 26, 2009 11:30 am-kor.
Kép

Hellspyc
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: hétf. okt. 26, 2009 11:14 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Hellspyc » hétf. okt. 26, 2009 11:22 am

metosz írta:
Adam M írta:Szóval én is jönnék jogsi szerzésre. Hellspyc néven #10es kocsival.
Utána néztem, bocs, hogy kimaradtál, de ha Hellspyc néven akarsz versenyezni akkor bonyodalmak elkerülése érdekében azon a néven kellene reggelned. Itt már csak a rajtszámot lehet megadni. Megértésed köszönöm!
Rendben. Elnézést a kellemetlenségért, ezzel az acc-kal leszel most már.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 26, 2009 12:21 pm

Hellspyc írta:
metosz írta:
Adam M írta:Szóval én is jönnék jogsi szerzésre. Hellspyc néven #10es kocsival.
Utána néztem, bocs, hogy kimaradtál, de ha Hellspyc néven akarsz versenyezni akkor bonyodalmak elkerülése érdekében azon a néven kellene reggelned. Itt már csak a rajtszámot lehet megadni. Megértésed köszönöm!
Rendben. Elnézést a kellemetlenségért, ezzel az acc-kal leszel most már.
:wink:

Első hozzászólásban frissítve!
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » kedd okt. 27, 2009 11:17 am

metosz írta:
spiczi91 írta:elvileg én ki voltam írva jogsimegerősítésre, most nem vagyok a listában, akkor majd kellérte mennem vagy nem? :?: :roll:
Valóban ki voltál írva csak nem itt hanem indycarban! Ott kell is még jogsit megerősítened, ha jól tudom, GM500-ra jössz.
fail, mindenesetre ma akkor jövök Greg Moore-ra. :)
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég