Jelentkezés szimulátor bajnokságokra, kiemelt versenyekre! Minden téma első hozzászólásában találhatók, a rendszeresen frissített, hivatalos információk. A verseny részvételhez licenc - jogosítvány szükséges. Sport és etikai szabályok betartása mind a pályán, mind a fórumon kötelező! Versenyző felelőssége továbbá, hogy naprakészen ismerje és betartsa a weboldalon vagy a fórumon közölt aktuális információkat, szabályzatot.
Lezárt
Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. dec. 03, 2008 6:24 pm

Ginger17 írta:@Rallysok...

Itt a navigátort spotternek híják és nem azt mondja, hogy "gyors balos, gyors balos, gyors balos...", hanem hogy, "hármas sorban vagytok... Atyaég!!! F... Cheever felkente a falra!!!"

:lol:
:lol: :wink:

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. dec. 03, 2008 6:25 pm

Ginger17 írta:@Rallysok...

Itt a navigátort spotternek híják és nem azt mondja, hogy "gyors balos, gyors balos, gyors balos...", hanem hogy, "hármas sorban vagytok... Atyaég!!! F... Cheever felkente a falra!!!"

:lol:
Mondtam Gerrardnak az egyik tesztelésen,hogy amikor jelentkeztem hozzátok a rally után,Long beachben az elsö kanyarba csusztam a fal felé,és nyultam a kézifékhez hogy faszán beforduljak. :D

Lamer Z
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 10:42 pm

Hozzászólás Szerző: Lamer Z » szer. dec. 03, 2008 6:27 pm

Ginger17 írta:@Rallysok...

Itt a navigátort spotternek híják és nem azt mondja, hogy "gyors balos, gyors balos, gyors balos...", hanem hogy, "hármas sorban vagytok... Atyaég!!! F... Cheever felkente a falra!!!"

:lol:
Azt észrevettem, hogy eltűntek a fák a pálya széléről, és hogy nincs murvás felület, de remélhetőleg majd megbirkózunk az aszfalttal, és a "sima bal" "sima bal" kanyarkombinációval.

Ma raktam fel mindent hozzá, és Martinnak fél órás körözés után nekem 39.0, Martinnak 39.1 lett a legjobb körideje. Ez elég a vizsgához majd? :?:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. dec. 03, 2008 6:30 pm

Lamer Z írta:
Ginger17 írta:@Rallysok...

Itt a navigátort spotternek híják és nem azt mondja, hogy "gyors balos, gyors balos, gyors balos...", hanem hogy, "hármas sorban vagytok... Atyaég!!! F... Cheever felkente a falra!!!"

:lol:
Azt észrevettem, hogy eltűntek a fák a pálya széléről, és hogy nincs murvás felület, de remélhetőleg majd megbirkózunk az aszfalttal, és a "sima bal" "sima bal" kanyarkombinációval.

Ma raktam fel mindent hozzá, és Martinnak fél órás körözés után nekem 39.0, Martinnak 39.1 lett a legjobb körideje. Ez elég a vizsgához majd? :?:
nyugodtan bekaphatjátok... :D

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. dec. 03, 2008 6:32 pm

Az enyémet is :D :D
Zoli asszem ez elég a licenchez,de ezt 10 körön keresztül tartanod is kell.De majd jön egy öreg és elmondja a dolgokat.Még én is puhapöcs vagyok itt. :D

Lamer Z
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 10:42 pm

Hozzászólás Szerző: Lamer Z » szer. dec. 03, 2008 6:32 pm

Tommy78 írta:
Lamer Z írta:
Ginger17 írta:@Rallysok...

Itt a navigátort spotternek híják és nem azt mondja, hogy "gyors balos, gyors balos, gyors balos...", hanem hogy, "hármas sorban vagytok... Atyaég!!! F... Cheever felkente a falra!!!"

:lol:
Azt észrevettem, hogy eltűntek a fák a pálya széléről, és hogy nincs murvás felület, de remélhetőleg majd megbirkózunk az aszfalttal, és a "sima bal" "sima bal" kanyarkombinációval.

Ma raktam fel mindent hozzá, és Martinnak fél órás körözés után nekem 39.0, Martinnak 39.1 lett a legjobb körideje. Ez elég a vizsgához majd? :?:
nyugodtan bekaphatjátok... :D


öööö :idea: :?:

Lamer Z
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: kedd dec. 02, 2008 10:42 pm

Hozzászólás Szerző: Lamer Z » szer. dec. 03, 2008 6:33 pm

KOPI írta:Az enyémet is :D :D
Zoli asszem ez elég a licenchez,de ezt 10 körön keresztül tartanod is kell.De majd jön egy öreg és elmondja a dolgokat.Még én is puhapöcs vagyok itt. :D
Ezt is nézegettük, és "időmérős" üzemanyag mennyiséggel 6 körön keresztül a legrosszabb 39,6 a legjobb 39,0 lett

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. dec. 03, 2008 6:33 pm

Lamer Z írta:

öööö :idea: :?:
magyarul, igen elég lesz a vizsgához.... :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. dec. 03, 2008 6:37 pm

Lamer Z írta:
Ginger17 írta:@Rallysok...

Itt a navigátort spotternek híják és nem azt mondja, hogy "gyors balos, gyors balos, gyors balos...", hanem hogy, "hármas sorban vagytok... Atyaég!!! F... Cheever felkente a falra!!!"

:lol:
Azt észrevettem, hogy eltűntek a fák a pálya széléről, és hogy nincs murvás felület, de remélhetőleg majd megbirkózunk az aszfalttal, és a "sima bal" "sima bal" kanyarkombinációval.

Ma raktam fel mindent hozzá, és Martinnak fél órás körözés után nekem 39.0, Martinnak 39.1 lett a legjobb körideje. Ez elég a vizsgához majd? :?:
A vizsgához elég... főleg a road/street versenyeken. Ám az oválon - bármennyire is furcsa - nem a gyorsaság számít, hanem a kombinációs készség.

TESSÉK A SZABÁLYOKAT ELOLVASNI (MIND A BAJNOKSÁG, MIND A PÁLYÁRA VONATKOZÓ SPECKÓ SZABÁLYOKAT) MÉG MIELŐTT BÁRMIBE IS BELEKEZDTEK!!! A VIZSGÁN MINDEN SZÁMON LESZ KÉRVE... 8)

Azt tudnotok kell, hogy a holnapi időmérőn még nem indulhattok. A versenykiírás után lehet majd jelentkezni. Az időmérés után fennmaradó helyeket a jelentkezési sorrend szerint osztjuk ki.

...

Viszont ha ennyi vizsgázónk lesz, nem tudom hogyan fogunk rajtgyakorlatokat tartani. Most, hogy megszálltak minket vmit ki kell találnunk metosszal...
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. dec. 03, 2008 7:07 pm

hátha hamarabb hazaértek kezdhetnétek korábban a vizsgáztatást esetleg
vagy hétvégén egy kis tesztecske :) mint Kopival vasárnap
Kép

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. dec. 03, 2008 7:55 pm

Gerrard írta:hátha hamarabb hazaértek kezdhetnétek korábban a vizsgáztatást esetleg
vagy hétvégén egy kis tesztecske :) mint Kopival vasárnap
Kopi esete mázli volt... és egyátalán nem szeretnénk, hogy általánossá váljon. Kedd a vizsga napja.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. dec. 04, 2008 10:34 am

Ez bajnokságra jelentkezős topic..a csetelős részre ott van a pilóta fórum.

39.500 volt a szintindő 10 körön át kedden a vizsgázóknak de ha tudtok 39.1-t akkor nyugodtan lelehet vinni 39.200-ra is szerintem. Persze gondolom ez szélárnyék nélküli idő volt :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dietrich csüt. dec. 04, 2008 7:00 pm-kor.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. dec. 04, 2008 2:13 pm

úgy érted 39.2 :) ;)
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. dec. 20, 2008 5:01 pm

Mivel Christian Fittipaldi autoja megüresedett,és Norbi is csapattárs nélkül maradt,szeretném megkérdezni,föleg Norbitol hogy a hátralévö versenyeken átülhetnék-e abba az autoba.A Rahal csapatban nekem sincs társam,és ezért gondoltam erre hogy mehetnénk 1 csapatban.

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. dec. 21, 2008 2:48 pm

KOPI írta:Mivel Christian Fittipaldi autoja megüresedett,és Norbi is csapattárs nélkül maradt,szeretném megkérdezni,föleg Norbitol hogy a hátralévö versenyeken átülhetnék-e abba az autoba.A Rahal csapatban nekem sincs társam,és ezért gondoltam erre hogy mehetnénk 1 csapatban.
Persze jöhetsz ;)

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. dec. 21, 2008 4:09 pm

Köszi Norbi,remélem tudom gyarapitani a csapat pontokat.

Akkor hivatalosan is.
A következö versenytöl szeretnék Norbi csapattársa lenni
WALKER RACING (Reynard/Ford/Goodyear)
#15 Christian Fittipaldi autojába ülnék át
kérem a vezérkart hogy irjon át.
Köszi :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. dec. 21, 2008 5:55 pm

KOPI írta:Köszi Norbi,remélem tudom gyarapitani a csapat pontokat.

Akkor hivatalosan is.
A következö versenytöl szeretnék Norbi csapattársa lenni
WALKER RACING (Reynard/Ford/Goodyear)
#15 Christian Fittipaldi autojába ülnék át
kérem a vezérkart hogy irjon át.
Köszi :D
Átírtalak... :wink:

...amúgy pedig sajnálom Piceey döntését.
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. dec. 28, 2008 9:25 am

Ginger melyik Detroit-i pályán lesz a futam? Ahol az IRL-t is futottuk :?:
Start Me Up

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. dec. 28, 2008 11:29 am

Bedy írta:Ginger melyik Detroit-i pályán lesz a futam? Ahol az IRL-t is futottuk :?:
A nagy érdeklődésre való tekintettel - és amint a saját gépem közelébe érek - kiírom hamarabb a versenyt... egy kis türelem és este, de legkésőbb holnap délelőtt meglesz a kiírás és a szerver is.
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. dec. 28, 2008 11:48 am

Ginger17 írta:
Bedy írta:Ginger melyik Detroit-i pályán lesz a futam? Ahol az IRL-t is futottuk :?:
A nagy érdeklődésre való tekintettel - és amint a saját gépem közelébe érek - kiírom hamarabb a versenyt... egy kis türelem és este, de legkésőbb holnap délelőtt meglesz a kiírás és a szerver is.
Nem sürgetni akartalak és nem is ezt kérdeztem, kértem. Mindenesetre köszönöm :wink:
Start Me Up

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. dec. 28, 2008 3:09 pm

Ha jól tom rövidebb a pályavonala a 95ös Detroitnak....asszem.. :D
Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » csüt. jan. 08, 2009 9:09 pm

Ezennel visszalépek a bajnokságtól...
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » csüt. jan. 08, 2009 9:21 pm

Hát Teqi barátom csapatmunka örökké :) Énis emellett döntöttem sajnos a mai futamon sem volt sok kedvem elindulni, ezért is lett ami lett...
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » szomb. jan. 10, 2009 12:54 pm

Urak sajnos Január hónapban már nem lesz élő SSTV közvetítés, rendet teszünk a házunk táján, ha nem sikerül nem folytatjuk. Ha sikerül akkor természetesen folytatjuk a közvetítést. Igény szerint...Tehát a Januári adásoka le kell mondanunk!!!
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. jan. 10, 2009 1:18 pm

morfi írta:Urak sajnos Január hónapban már nem lesz élő SSTV közvetítés, rendet teszünk a házunk táján, ha nem sikerül nem folytatjuk. Ha sikerül akkor természetesen folytatjuk a közvetítést. Igény szerint...Tehát a Januári adásoka le kell mondanunk!!!
Rendben, köszönjük a tájékoztatást! Remélem sikerül mindent rendberaknotok... szurkolunk.
Peter Rigo

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » szomb. jan. 10, 2009 9:08 pm

Sajnos időhiány (munka van kilátásban, ami nem sajnos) miatt vissza kell vonnom a nevezésem.. Sok sikert nektek!
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » hétf. jan. 12, 2009 11:33 am

Ide is irok, mert még nem vok jártas a fórum szokásokban :)
Jelentkeznék keddre vizsgázni road pályákra, és ha jól megy akkor a futamokra is, ha még lehetséges.

Üdv

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jan. 12, 2009 11:41 am

Bodzzza írta:Ide is irok, mert még nem vok jártas a fórum szokásokban :)
Jelentkeznék keddre vizsgázni road pályákra, és ha jól megy akkor a futamokra is, ha még lehetséges.

Üdv
Szia, itt is! Válaszoltam odaát! :wink:
Peter Rigo

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » kedd jan. 13, 2009 10:30 pm

akkor ha nem gond jelentkéznék erre az autóra ;)

RAHAL-HOGAN RACING (Lola/Mercedes/Goodyear)
#11 Raul Boesel -

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd jan. 13, 2009 10:38 pm

Bodzzza írta:akkor ha nem gond jelentkéznék erre az autóra ;)

RAHAL-HOGAN RACING (Lola/Mercedes/Goodyear)
#11 Raul Boesel -
Nem gond... :D a tiéd.
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. jan. 15, 2009 12:05 pm

Sziasztok!

Tegnap kipróbáltam Én is ezt a játékot. Kicsit fakezű vagyok hozzá, de ez remélem rajtam kívül senkit nem zavar :D . Ha minden jól megy, jövő Kedden megpróbálnék licencet váltani :roll:

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » csüt. jan. 15, 2009 1:35 pm

RPeti írta:Sziasztok!

Tegnap kipróbáltam Én is ezt a játékot. Kicsit fakezű vagyok hozzá, de ez remélem rajtam kívül senkit nem zavar :D . Ha minden jól megy, jövő Kedden megpróbálnék licencet váltani :roll:
Támadnak a rallysok :)
KOPI az 1 vírus :) Keményen fertőz :D :D :D
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. jan. 15, 2009 3:03 pm

RPeti írta:Sziasztok!

Tegnap kipróbáltam Én is ezt a játékot. Kicsit fakezű vagyok hozzá, de ez remélem rajtam kívül senkit nem zavar :D . Ha minden jól megy, jövő Kedden megpróbálnék licencet váltani :roll:
Szívesen kitesszük magunkat az ilyen támadásoknak... :wink:

Várunk téged is Peti jövő kedden... Bodzzza és Kopi sztem simán eligazítanak, hogy kb. mi vár rád. A Road Ameica pálya reményeim szerint holnaptól már tölthető is a fórumról - még kisebb gondok vannak vele, amit megpróbálok rendberakni. Addig is kérlek olvasd el a szabályokat a vonatkozó fórumban!
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » csüt. jan. 15, 2009 3:05 pm

Ginger17 írta:[
Szívesen kitesszük magunkat az ilyen támadásoknak... :wink:

Várunk téged is Peti jövő kedden... Bodzzza és Kopi sztem simán eligazítanak, hogy kb. mi vár rád. A Road Ameica pálya reményeim szerint holnaptól már tölthető is a fórumról - még kisebb gondok vannak vele, amit megpróbálok rendberakni. Addig is kérlek olvasd el a szabályokat a vonatkozó fórumban!
Köszi!

Természetesen segítenek, tegnap nem győztem már a setupokat menteni :)

Szabályokat elolvastam, amit nem értek, megkérdem :)

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jan. 16, 2009 6:34 am

Egy kis problémám van.Most néztem az eredményeket,és nálam az a bibi hogy a multkori 4és a mostani 2 pontot ,nem a walker racinghez adtátok hanem a régi csapatomba a Rahalba.Piceey és Norbi összpontszáma 60 pont.én az elözö versenyen ültem be piceey helyére,a 2 versenyen összesen 6 pontot kaptam,tehát 66 nak kéne lenni.ha én számoltam roszul akkor bocs.De a nevem mögött most is Rahal van,nem Walker.Köszi

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. jan. 16, 2009 7:59 am

KOPI írta:Egy kis problémám van.Most néztem az eredményeket,és nálam az a bibi hogy a multkori 4és a mostani 2 pontot ,nem a walker racinghez adtátok hanem a régi csapatomba a Rahalba.Piceey és Norbi összpontszáma 60 pont.én az elözö versenyen ültem be piceey helyére,a 2 versenyen összesen 6 pontot kaptam,tehát 66 nak kéne lenni.ha én számoltam roszul akkor bocs.De a nevem mögött most is Rahal van,nem Walker.Köszi
Hát igen, ez sajna a progi hibája, amivel elkezded oda írja be automatikusan az eredményeket. Ha fontos ez a dolog neked - a csapat miatt - akkor minden futamon bele tudok piszkálni. :wink:
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jan. 16, 2009 8:09 am

@Kopi

Tulajdonképpen ám nincs hivatalos csapatbajnokság...
Peter Rigo

Massa
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd jan. 20, 2009 9:05 pm

Hozzászólás Szerző: Massa » kedd jan. 20, 2009 9:07 pm

Hellosztok, Szeretnék jelentkezni a COMPTECH (Reynard/Honda/Firestone)
#49 Parker Johnstone - re és kedden tehetem le a vizsgát?

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » kedd jan. 20, 2009 10:41 pm

Massa írta:Hellosztok, Szeretnék jelentkezni a COMPTECH (Reynard/Honda/Firestone)
#49 Parker Johnstone - re és kedden tehetem le a vizsgát?
éppen 1 óra 5 percel késted le a vizsgát

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd jan. 20, 2009 11:32 pm

Massa írta:Hellosztok, Szeretnék jelentkezni a COMPTECH (Reynard/Honda/Firestone)
#49 Parker Johnstone - re és kedden tehetem le a vizsgát?
Szia! Köszöntünk! :wink: A mai road/street vizsgát ugyan lekésted, de semmi gond, a jövő héten kedden, Torontóban várunk rád. Sikeres vizsga után választhatsz autót majd. Ha valami kérdésed van, ne habozz, megpróbálunk válaszolni... A szabályzatot mindenesetre olvasd el légyszíves!

A jövő héten road/street vizsgát tehetsz. Ezzel már indulhatsz a road/street versenyeken. A teljes körű IndyCar licenszhez egy plusz oválos vizsga is kell, de arról majd később.

Szóval várunk és hajrá! :wink:
Peter Rigo

Massa
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd jan. 20, 2009 9:05 pm

Hozzászólás Szerző: Massa » szer. jan. 21, 2009 8:33 am

köszönöm és kedden jövök amúgy GeGE ajánlotta de ő azért nem jön mert már biztos nem engednétek vissza

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jan. 21, 2009 9:15 am

Massa írta:köszönöm és kedden jövök amúgy GeGE ajánlotta de ő azért nem jön mert már biztos nem engednétek vissza
Nem tudom, hogy miért mond ilyet... persze most, hogy kutakodok az emlékeimben nem GeGE volt az aki billentyűzettel próbált jönni...? Persze lehet, hogy keverem a dolgokat. :roll:
Peter Rigo

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. jan. 21, 2009 10:11 am

Jelentkeznék én is, ha mindenkinek jó akkor ebbe az autóba:

COMPTECH (Reynard/Honda/Firestone)
#49 Parker Johnstone -

:)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. jan. 21, 2009 10:35 am

RPeti írta:Jelentkeznék én is, ha mindenkinek jó akkor ebbe az autóba:

COMPTECH (Reynard/Honda/Firestone)
#49 Parker Johnstone -

:)
Ok, a tiéd... :wink:

sanya még tartozik egy autóválasztással, de gondolom a #9-re esik majd a voks... azért nem bánnám, ha megerősítené, illetve a futamra is jelentkezne (ha eddig még nem tette). 8)

@All

Road America után rendberakom az autóválasztásokat. A bajnoki jelentkezéseket és visszamondásokat rendszerezem és véglegesítem - mindenki tisztábban fog látni. A türelmet köszönöm!
Peter Rigo

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szer. jan. 21, 2009 12:11 pm

Ginger17 írta:
Massa írta:köszönöm és kedden jövök amúgy GeGE ajánlotta de ő azért nem jön mert már biztos nem engednétek vissza
Nem tudom, hogy miért mond ilyet... persze most, hogy kutakodok az emlékeimben nem GeGE volt az aki billentyűzettel próbált jönni...? Persze lehet, hogy keverem a dolgokat. :roll:
GeGE -nél a sebesség váltással voltak problémák és eddig azért nem sikerült még a vizsga. Azt , hogy miért nem a kormányon van neki beállítva a váltás azt nem tudom .
Start Me Up

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. jan. 21, 2009 3:24 pm

Ginger17 írta:
sanya még tartozik egy autóválasztással, de gondolom a #9-re esik majd a voks... azért nem bánnám, ha megerősítené, illetve a futamra is jelentkezne (ha eddig még nem tette). 8)
A kocsi rendben és jelentkeznék (illetve jelentkezek is) a bajnokságra! :wink:

Massa
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd jan. 20, 2009 9:05 pm

Hozzászólás Szerző: Massa » szer. jan. 21, 2009 4:20 pm

SRy én vok GeGE és szereném kérdezni h megpróbálhatom a vizsgát újból? és bocs h azt mnondtam h nem vennétek vissza csak azért gondoltam mert mmár 2 szer voltam és nem én vok a billes

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. jan. 21, 2009 5:27 pm

Massa írta:SRy én vok GeGE és szereném kérdezni h megpróbálhatom a vizsgát újból? és bocs h azt mnondtam h nem vennétek vissza csak azért gondoltam mert mmár 2 szer voltam és nem én vok a billes
8) Vissza nem veszünk, mert biztosan nem is kergettünk el, így nehézkes lenne.
:roll: Én spec. nem emlékszem olyanra, hogy valakit is végleg eltanácsoltunk volna.
Mondjuk arra sem emlékszem pontosan milyen gond volt veled, illetve mi volt az ami nem sikerült. Utána néztem a feljegyzéseknek, GeGE95 néven volt egy jelentkezés annak idején még a Forma1 II. félévére.
Mivel a sikertelen vizsgákat első sorban a pilóták miatt nem szoktuk feljegyezni így a lehetőségek száma gyakorlatilag végtelen. 8) Addig vizsgázik valaki amíg meg nem tanul online másokra odafigyelve a szabályokat betartva vezetni.
Valójában csak időkorlátok vannak, hiszen hetente 2X2 órát foglalkozunk vizsgáztatással. Illetve mindig a leggyorsabbal kezdünk. Ha valamiért nem marad idő a végén befejezni a második vagy harmadik pilótát akkor az csak annak tudható be, hogy a vizsga qualifikációban nem a leggyorsabb volt.
Ezen felül ha nem adottak a technikai feltételek (TS, kormány, megfelelő netkapcsolat) akkor ezek kijavításáig szintén nem lehet elkezdeni a vizsgását.
Azt, hogy valaki nem kormányt használ gyakorlatilag 1 mp belül szúrjuk ki.
Kép

Massa
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd jan. 20, 2009 9:05 pm

Hozzászólás Szerző: Massa » szer. jan. 21, 2009 5:40 pm

én kormánnyal meek , a haverom joco aki volt asszem Joszef SZalavics néven volt fent ő ment billel

Massa
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd jan. 20, 2009 9:05 pm

Hozzászólás Szerző: Massa » szer. jan. 21, 2009 5:41 pm

akk amit mondtál metosz szóval nem nem?

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. jan. 21, 2009 5:46 pm

Massa írta:akk amit mondtál metosz szóval nem nem?
8)
Ez egy új matematikai képlet? avagy a női agyműködés rövid leképezése.
nem+nem=igen
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. jan. 21, 2009 5:52 pm

:D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Massa
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: kedd jan. 20, 2009 9:05 pm

Hozzászólás Szerző: Massa » szer. jan. 21, 2009 6:09 pm

köcc :D

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » csüt. jan. 22, 2009 8:55 pm

Úgy gondolom részemről ennyi volt a bajnokság!
Semmi értelmét nem látom, hogy napokat készülök, és az első körben vége a versenyemnek!
További jó versenyzést mindenkinek!:))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. jan. 22, 2009 9:03 pm

gstyle írta:Úgy gondolom részemről ennyi volt a bajnokság!
Semmi értelmét nem látom, hogy napokat készülök, és az első körben vége a versenyemnek!
További jó versenyzést mindenkinek!:))
Gstyle ne már te is.Engem is elintéztek az elsö körben.A köv versenyre sztem ne edzünk 1 métert se,és meglátjuk mi lesz :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. jan. 22, 2009 10:41 pm

Szeretnék kérni mindenkit, hogy ne irogassunk feleslegesen. Egy kudarcélmény még nem a világ vége (ráadásul Gstyle olyan szinten peches, hogy az már nekem fáj) - érdemes aludni rá egyet... esetleg kettőt.

Elég gáz mostanában követni ezeket a dolgokat. Van aki beírja, hogy kilép, majd mégis jön és van aki csak egyszerűen nem jön... olyan is van, hogy "szerintem kilépek"... ez a legszebb.
...

Szánt szándékom volt rendberakni Road America után az autókiosztásokat, de ez pillanatnyilag követhetetlen számomra...

Szóval gondoljátok át mégegyszer légyszíves!

Toby, morfi és Tequila kilépését véglegesen tudomásul veszem. voodoo türelmi időn van (hátha elmúlik a GTR Evo láz)... Gstyel te meg nem vagy normális - szted az Asszony ehhez mit szólna? Fogadjunk, hogy nem is tud róla. :P
Peter Rigo

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jan. 23, 2009 12:11 am

Ginger!

Sajna ez már végképp elvette a kedvem:((
Egyszerűen órákat töltök gyakorlással a semmiért:((
Küzdök mint állat, hogy az első 10-ben legyek, a rajthelyek alapján az utóbbi (nem ovál) pályákon aránylag jól is menne.
De az hogy a versenyeken mindig az első körben mindig visszaesek az utolsó helyekre! Nagyon frusztráló:((
Egyszerűen utána már csak szinte kockáztatok hogy visszakapaszkodjak, ami újabb hibákat szül.
elsőnek 25mp-t javították az autót, majd besokaltam, az 58mp-be került, de nem javította meg a játék rendesen, mert szitált az autó utána.

Az előző versenynél sem éreztem magam hibásnak, most sem, úgy gondolom.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gstyle » pén. jan. 23, 2009 9:01 am

KOPI írta:
gstyle írta:Úgy gondolom részemről ennyi volt a bajnokság!
Semmi értelmét nem látom, hogy napokat készülök, és az első körben vége a versenyemnek!
További jó versenyzést mindenkinek!:))
Gstyle ne már te is.Engem is elintéztek az elsö körben.A köv versenyre sztem ne edzünk 1 métert se,és meglátjuk mi lesz :D
Hát az úgy nem faja:)))

Ha már az ember versenyezni szeretne, akkor csak kéne gyakorolni:)))
Már csak a többiek miatt is:)))
Pl itt Road American is kb 400 kört mentem, Portlanden több mint 500 kört.
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jan. 23, 2009 11:25 am

gstyle írta:
KOPI írta:
gstyle írta:Úgy gondolom részemről ennyi volt a bajnokság!
Semmi értelmét nem látom, hogy napokat készülök, és az első körben vége a versenyemnek!
További jó versenyzést mindenkinek!:))
Gstyle ne már te is.Engem is elintéztek az elsö körben.A köv versenyre sztem ne edzünk 1 métert se,és meglátjuk mi lesz :D
Hát az úgy nem faja:)))

Ha már az ember versenyezni szeretne, akkor csak kéne gyakorolni:)))
Már csak a többiek miatt is:)))
Pl itt Road American is kb 400 kört mentem, Portlanden több mint 500 kört.
Gstyle én annyit mentem a pályán,hogy ide kértem az ebédemet,és ha a kisfiam pelenkája jo lett volna rám,szarni sem állok fel :D .De a versenyem fél kört tartott.Az anyagi kár jelentös,de szarok rá,a köv versenyen szépiteni akarok.Ugyhogy szedd össze magad és jelentkezz Torontora.
Ezt nyugodtan veheted fenyegetésnek. :D :D .

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » pén. jan. 23, 2009 11:35 am

KOPI írta:
gstyle írta:
KOPI írta:Gstyle ne már te is.Engem is elintéztek az elsö körben.A köv versenyre sztem ne edzünk 1 métert se,és meglátjuk mi lesz :D
Hát az úgy nem faja:)))

Ha már az ember versenyezni szeretne, akkor csak kéne gyakorolni:)))
Már csak a többiek miatt is:)))
Pl itt Road American is kb 400 kört mentem, Portlanden több mint 500 kört.
Gstyle én annyit mentem a pályán,hogy ide kértem az ebédemet,és ha a kisfiam pelenkája jo lett volna rám,szarni sem állok fel :D .De a versenyem fél kört tartott.Az anyagi kár jelentös,de szarok rá,a köv versenyen szépiteni akarok.Ugyhogy szedd össze magad és jelentkezz Torontora.
Ezt nyugodtan veheted fenyegetésnek. :D :D .
Bocs h beleugatok de sztem igaza van Kopinak ;)
Nem szabad feladni.... Én is jártam ilyen cipöben :) RBRben én 1 idöben annyit buktam mint senki :) Meg se tudom számolni mennyi 1 helyet dobtam el :) igaz ott csak rajtad múlott.... Tudom h milyen érzés ez.... Nem szabad feladni ;)
Az aláírásodban ott 1 jó mondat! ;)
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég