Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. szept. 05, 2009 6:25 pm

sanya írta:engem HDV eltérésre hivatkozva kivág...minden ótó :roll:
Mer' annyira okos vagyok, hogy beraktam a másik erfakorrba he :mrgreen:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. szept. 05, 2009 6:27 pm

sanya írta:
sanya írta:engem HDV eltérésre hivatkozva kivág...minden ótó :roll:
Mer' annyira okos vagyok, hogy beraktam a másik erfakorrba he :mrgreen:
:lol: de akkor végülis jó lett? Tudtál tankolni, illetve levette az üzemanyagodat?

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. szept. 05, 2009 6:42 pm

Tommy78 írta:
sanya írta:
sanya írta:engem HDV eltérésre hivatkozva kivág...minden ótó :roll:
Mer' annyira okos vagyok, hogy beraktam a másik erfakorrba he :mrgreen:
:lol: de akkor végülis jó lett? Tudtál tankolni, illetve levette az üzemanyagodat?
Hát még csak mentem pár kört céltalanul.
Szójjá, ha ott vagy azt felosonok.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 05, 2009 8:02 pm

Szinkronban vagyunk :wink: reggel telepítettem szervert és indítottam Phoenixel. Szerkesztgetem a kiírást csak közben rendbe jött a sulim oldala és minimál szinten ott is rendeznem kellett a helyzetet.
Különbségek nem érdekelnek már, ez kérem F1 van az autók között különbség, de közel másodpercen belül és beállítással bőven lehet kezelni, ahogy néztem a motor azonos 8) meg minden ilyesmi, nagyon kicsi az eltérés.

Kicsit keresztbe dolgoztunk Tommy :wink:
Szenior szerveren közben Nordschleifét meg GTo'88 -at telepítettem.
1991nek adtam egy saját szervert,
rfactor34298f11991 könyvtárban találod, jelszó nélkül fut is a szerver. Pálya, phoenix amit persze átrakhatunk silversonra csak elérhetővé kell tenni a pályát a 1991 letöltés könyvtárában.

Letöltések:

ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... /Replay91/
Csatlakozás:
rfactor://87.229.108.129:34298
Jelszó:
nincs
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. szept. 05, 2009 8:20 pm

@Metosz

oké csak azért indítottam gyorsan egyet F1-el mert az új HDV-t meglestük Sanyával, és működik, láttam, hogy csináltál egy F1 '91 szervert, csak oda nem akartam feltenni az új HDV-t, mondom előtte veled egyeztetek, hogy akkor végülis így legyen e egyáltalán vagy sem, mármint, hogy lehessen vagy ne tankolni. 8) Természetesen mehet Szenioron a GTO Nordschliefével. Már alig várom. :wink:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 05, 2009 8:34 pm

Tommy78 írta:@Metosz

oké csak azért indítottam gyorsan egyet F1-el mert az új HDV-t meglestük Sanyával, és működik, láttam, hogy csináltál egy F1 '91 szervert, csak oda nem akartam feltenni az új HDV-t, mondom előtte veled egyeztetek, hogy akkor végülis így legyen e egyáltalán vagy sem, mármint, hogy lehessen vagy ne tankolni. 8) Természetesen mehet Szenioron a GTO Nordschliefével. Már alig várom. :wink:
Minden megy. Az új HDV-vel indítottam F1 1991-et. :wink:
Nordschleife indítva a 87.229.108.129:34299-esen, jelszó nincs.
Ellenben nem akarsz egy visszavágót mid-ohioban. Örülnék ha Gerrard is ráérne hétfőn és újra lejátszanánk Atlanticcal azt a futamot, tekinhetitek ezt aféle online kihívásnak is, ha ráértek.


@ALL
ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... 0archivum/
:wink: jó csemegézést! Még bővítés alatt! Sajnos winyónk betelt, ez ügyben is lépni kell.........................
Kérlek szépen titeket egyszerre csak egy dolgot töltsetek, mert a kapcsolat limitálva van 10-re! Így többen tudunk egyszerre letöltögetni.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 06, 2009 7:48 am

Tommy78 írta:@Metosz

oké csak azért indítottam gyorsan egyet F1-el mert az új HDV-t meglestük Sanyával, és működik, láttam, hogy csináltál egy F1 '91 szervert, csak oda nem akartam feltenni az új HDV-t, mondom előtte veled egyeztetek, hogy akkor végülis így legyen e egyáltalán vagy sem, mármint, hogy lehessen vagy ne tankolni. 8) Természetesen mehet Szenioron a GTO Nordschliefével. Már alig várom. :wink:
Namost akkor úgy van, hogy a verseny közben nem lehet tankolni (nem vesz el és nem is ad hozzá benyát a gép), ugye? Bocs, nincs időm tesztelni, mert közben a GM500 emlékversenyre is állítom a modot és ráadásul ott van motegi is amin' a PC-re ráment egy napom mire azt csinálja amit akarok. Különösen a MoDa megkeresése és eltrafálása részt volt nehéz beállítani. :twisted:
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 06, 2009 8:57 am

Ginger17 írta:
Tommy78 írta:@Metosz

oké csak azért indítottam gyorsan egyet F1-el mert az új HDV-t meglestük Sanyával, és működik, láttam, hogy csináltál egy F1 '91 szervert, csak oda nem akartam feltenni az új HDV-t, mondom előtte veled egyeztetek, hogy akkor végülis így legyen e egyáltalán vagy sem, mármint, hogy lehessen vagy ne tankolni. 8) Természetesen mehet Szenioron a GTO Nordschliefével. Már alig várom. :wink:
Namost akkor úgy van, hogy a verseny közben nem lehet tankolni (nem vesz el és nem is ad hozzá benyát a gép), ugye? Bocs, nincs időm tesztelni, mert közben a GM500 emlékversenyre is állítom a modot és ráadásul ott van motegi is amin' a PC-re ráment egy napom mire azt csinálja amit akarok. Különösen a MoDa megkeresése és eltrafálása részt volt nehéz beállítani. :twisted:
Halvány lila sincs, ezzel kapcsolatosan nem tudok nyilatkozni, személyesen még nem teszteltem, de abban maradtunk a log fájlban ellenőrízhető, persze jobb lenne, ha automatikusan nem lehetne.

Szóval nem lehet majd tankolni! Ahogy annak idején sem lehetett.
http://www.maszim.hu/F11991.htm
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 06, 2009 9:54 am

Eljátszottam a gondolattal, hogy tök naívan állok a dolgokhoz és úgy telepítek, mint ahogy azt a vérpistikék szoktak:

1. letöltöttem a modot az rF centralról;
2. ráraktam Tommy új hdv-jét....
3. ledobott a szerver.

Magyarul a maszim ftp-n lévő "alap mod" nem egyezik a centralossal - már korábban volt benne hdv buzerálás - és ebből tuti óriási kalamajka lesz.

A következőt javasolnám. Mivel anno ugyan ez miatt én is kaptam a fejemre az Indy bajnokságban, az ftp-re rakjátok fel a centralos verziót egyben (v1.1 és v1.3). A kiegészítést pedig valami "maszim mod" néven, kellene véglegesíteni. Az rfm még tuti változni fog, mert pl. a pc nincs kilőve benne.

Szóval javaslatom szerint, ne az legyen, hogy egy átjavított modra rárakunk még1 átjavítást, hanem legyen elérhető az alap mod és hozzá 1db kiegészítés, amit fejleszthetünk, verziószámmal (vagy dátummal) ellátva.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. szept. 06, 2009 10:20 am

metosz írta:Szóval nem lehet majd tankolni! Ahogy annak idején sem lehetett.
http://www.maszim.hu/F11991.htm
Faszásan működik Tommy hdv-je. Az fura picit, hogy az edzéseken lecuppantják a tankot, de a versenyen semmit sem nyúlnak a benne lévő benzinhez, csak a kereket cserélik (esetleg guminyomást, szárnyat állítanak, illetve kikalapálják a sérüléseket igény szerint).

Grat Tommy, nagy voltál! :wink:
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 06, 2009 1:03 pm

Ginger17 írta:Eljátszottam a gondolattal, hogy tök naívan állok a dolgokhoz és úgy telepítek, mint ahogy azt a vérpistikék szoktak:

1. letöltöttem a modot az rF centralról;
2. ráraktam Tommy új hdv-jét....
3. ledobott a szerver.

Magyarul a maszim ftp-n lévő "alap mod" nem egyezik a centralossal - már korábban volt benne hdv buzerálás - és ebből tuti óriási kalamajka lesz.

A következőt javasolnám. Mivel anno ugyan ez miatt én is kaptam a fejemre az Indy bajnokságban, az ftp-re rakjátok fel a centralos verziót egyben (v1.1 és v1.3). A kiegészítést pedig valami "maszim mod" néven, kellene véglegesíteni. Az rfm még tuti változni fog, mert pl. a pc nincs kilőve benne.

Szóval javaslatom szerint, ne az legyen, hogy egy átjavított modra rárakunk még1 átjavítást, hanem legyen elérhető az alap mod és hozzá 1db kiegészítés, amit fejleszthetünk, verziószámmal (vagy dátummal) ellátva.
ezt nem értem, direkt az FTP tartományt telepítettem, :? mondjuk közben megkavarodtam illetve félbe kellett hagynom a dolgot, de arra még emlékszem, hogy a SENNA estet használtam fel és azt is raktam elérhetővé most már Maszim néven.

Tommy nem nyúlt semmit a fizikához, csak annyit ami a tankolást nem engedi. Fizikába nem merünk belenyúlni, eddig se tettük :roll:

Rendbe raknám, de már tényleg nem tudom, hogy mit. :oops: HELP!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. szept. 07, 2009 2:45 pm

metosz írta:de arra még emlékszem, hogy a SENNA estet használtam fel és azt is raktam elérhetővé most már Maszim néven.
Pontosan erről beszélek.

A Senna esten már egy módosított hdv-vel versenyeztünk (ha visszaemléxel, a verseny közben nem tudtunk a tankoláson állítani), nem pedig az alap mod hdv-jével.

Én azthittem az alap mod van telepítve a szerveren Tommy új hdv-jével és ha én is ezt rakom fel, akkor faszásan menni fog. Hát nem működött, mert ledobott.... erre mondom, hogy sztem nem jó ez így.

Akinek tetszik a mod (az rfcentralról jutott hozzá) és csatlakozni szeretne a bajnokságunkhoz, annak a szerveren lévő mod ftp-ről való letöltése, majd telepítése előtt le kell törölni a már meglévő alap mod fájljait........ nem elég a hdv csere.... és kezdődhet a kínlódás megin'.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. szept. 07, 2009 3:14 pm

Ginger17 írta:
metosz írta:Szóval nem lehet majd tankolni! Ahogy annak idején sem lehetett.
http://www.maszim.hu/F11991.htm
Faszásan működik Tommy hdv-je. Az fura picit, hogy az edzéseken lecuppantják a tankot, de a versenyen semmit sem nyúlnak a benne lévő benzinhez, csak a kereket cserélik (esetleg guminyomást, szárnyat állítanak, illetve kikalapálják a sérüléseket igény szerint).

Grat Tommy, nagy voltál! :wink:
Igen edzésen lecuppantják, mert így működik sajna az rFactor, de ez így működött az F1 '79-es modnál is, sajna az edzéssel nem lehet mit kezdeni. Talán majd az rF2-ben :wink: De legalább versenyen már nem lesz gond.

A másik kérdés, igen a Senna esten is már egy módosított hdv-vel mentünk, ami nem volt "működőképes". Bár érdekes mert én is arra másoltam rá az új hdv-t, és nálam nincs gond a szerverre lépéssel, meg Sanyánál és Kopinál sem volt gond tegnap mikor teszteltük. Szóval nem tudom mi lehet pontosan a gond.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. szept. 07, 2009 3:44 pm

Tommy78 írta:A másik kérdés, igen a Senna esten is már egy módosított hdv-vel mentünk, ami nem volt "működőképes". Bár érdekes mert én is arra másoltam rá az új hdv-t, és nálam nincs gond a szerverre lépéssel, meg Sanyánál és Kopinál sem volt gond tegnap mikor teszteltük. Szóval nem tudom mi lehet pontosan a gond.
Nincs gondom a szerverre lépéssel Tommy. Miután kitöröltem az eredeti modot és az ftp-ről leszedett verzióval pótoltam (az a módosított senna est módosítása), simán felengedett a szerverre. Én csak azt mondom, hogy az eredeti modnak, a te hdv kiegészítéseddel is működnie kellene, de nem teszi......... nekem ez nem gond, de aki nem kisérte figyelemmel az eseménysort és előbb az alap modot telepítette, annak ez nem fog menni.

Sztem.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. szept. 07, 2009 4:13 pm

ja értem, akkor én olvastam félre valamit, de ez akkor is érdekes, mert tényleg működnie kellene az alap modnak az új hdv-vel, mivel eze nkívül semmin nem változtattunk.

Szerk.:

Most tettem fel a gyári rFcentrálos "szűz" modot egy másik rFactorra és hiba nélkül felengedett, először hibát írt ki, mondom akkor tényleg nem jó, de csak Phoenix91 nem volt fent ezen az rFactoromon, átmásoltam, utána nem volt gond, szóval, akkor az az érzésem, a hiba nálad van/volt. :?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. szept. 07, 2009 5:54 pm

Tommy78 írta:ja értem, akkor én olvastam félre valamit, de ez akkor is érdekes, mert tényleg működnie kellene az alap modnak az új hdv-vel, mivel eze nkívül semmin nem változtattunk.

Szerk.:

Most tettem fel a gyári rFcentrálos "szűz" modot egy másik rFactorra és hiba nélkül felengedett, először hibát írt ki, mondom akkor tényleg nem jó, de csak Phoenix91 nem volt fent ezen az rFactoromon, átmásoltam, utána nem volt gond, szóval, akkor az az érzésem, a hiba nálad van/volt. :?
Jólvan, nekem a sima hdv csere nem volt elég. Újra kellett raknom a modot, ráadásul csak az ftp-s verzió volt a jó. Én azt mondom, hogy nem érdemes sz@rakodni. A kezdés még úgyis távolabb van. Itt úgysincs ovál, sem saját pc, nem fog változni sem az rfm, sem pedig a hdv, ráadásul nem hinném, hogy frissülne az alap mod az elkövetkezendő időkben.

Sztem a bajnoki kezdés előtt össze kellene rakni egy komplett maszim-os modot (benne az új hdv és rfm fájlal) és azt letöltetni mindenkivel. Nem kell 3-4 letöltés és felülirogatás.... sztem ez a legegyszerűbb.
Peter Rigo

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » hétf. szept. 07, 2009 8:43 pm

lehet hogy most hülyeséggel jövök elő, de nekem úgy rémlik hogy 91-ben nem volt még pit limit. Tud vki eről vmit? :roll:
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd szept. 08, 2009 4:44 pm

Bodzzza írta:lehet hogy most hülyeséggel jövök elő, de nekem úgy rémlik hogy 91-ben nem volt még pit limit. Tud vki eről vmit? :roll:
Most néztem amit Metosz belinkelt videót. Épp a '91-es Belga nagydíjat nézem Knézy kommentálásával, de jó látni újra ezeket a versenyeket. Köszi Metosz!!!

Ja és a lényeg, néztem Senna meg Berger boxkiállását, de padlógázzal jönnek ki, úgyhogy nem volt pit limit.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 08, 2009 7:29 pm

Tommy78 írta:
Bodzzza írta:lehet hogy most hülyeséggel jövök elő, de nekem úgy rémlik hogy 91-ben nem volt még pit limit. Tud vki eről vmit? :roll:
Most néztem amit Metosz belinkelt videót. Épp a '91-es Belga nagydíjat nézem Knézy kommentálásával, de jó látni újra ezeket a versenyeket. Köszi Metosz!!!

Ja és a lényeg, néztem Senna meg Berger boxkiállását, de padlógázzal jönnek ki, úgyhogy nem volt pit limit.
Ebben az esetben a PIT limitet ki kellene kapcsolni vagy 400-ra állítani, annyi elég lesz 8)
+ ki kell egészíteni a jogsi kiadást a piteléssel.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd szept. 08, 2009 9:39 pm

metosz írta:
Tommy78 írta:
Bodzzza írta:lehet hogy most hülyeséggel jövök elő, de nekem úgy rémlik hogy 91-ben nem volt még pit limit. Tud vki eről vmit? :roll:
Most néztem amit Metosz belinkelt videót. Épp a '91-es Belga nagydíjat nézem Knézy kommentálásával, de jó látni újra ezeket a versenyeket. Köszi Metosz!!!

Ja és a lényeg, néztem Senna meg Berger boxkiállását, de padlógázzal jönnek ki, úgyhogy nem volt pit limit.
Ebben az esetben a PIT limitet ki kellene kapcsolni vagy 400-ra állítani, annyi elég lesz 8)
+ ki kell egészíteni a jogsi kiadást a piteléssel.
akkor az rfm-be majd átírom, de jó lenne végiggondolni mi kell még, mert így tényleg ahogy Ginger is mondja már egyre több kiegészítés kell majd, bár egy rfm, nem okoz nagy problémát aki indulni akar, letölti és kész., de ha még jönnek elő újabb ötletek akkor mindig módosítunk valamit. 8)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 08, 2009 10:35 pm

Azt, hogy mennyi módosítás lesz még nem tudom, 8) mert az eddigieket se én csináltam. De egy biztos olyan bajnokit még nem rendeztünk ahol nem volt rfm cserére szükség. :wink: Szerintem nem kell már semmi, SC kikapcsolva, pit limit, benzin állítva lesz, versenyt már mentünk vele...............
Az rfm-ben lett a benzin is változtatva vagyis elég csak az rfm-et extra hozzárakni az 1.3-hoz?
Sajnálom de még nem értem utól a fejleményeket, szeptember első hetét írjuk sejthetitek, hogy semmi időm.
Megcsinálom állandóan a naprakész híreket, képeket, statisztikákat, indítok más csapatoknak szervert....stb ahol tudok versenyen is résztveszek, most ennyi fér bele. Vasárnap F1, aki tud jöjjön!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. szept. 09, 2009 7:20 am

Tommy78 írta:
metosz írta:
Tommy78 írta:Most néztem amit Metosz belinkelt videót. Épp a '91-es Belga nagydíjat nézem Knézy kommentálásával, de jó látni újra ezeket a versenyeket. Köszi Metosz!!!

Ja és a lényeg, néztem Senna meg Berger boxkiállását, de padlógázzal jönnek ki, úgyhogy nem volt pit limit.
Ebben az esetben a PIT limitet ki kellene kapcsolni vagy 400-ra állítani, annyi elég lesz 8)
+ ki kell egészíteni a jogsi kiadást a piteléssel.
akkor az rfm-be majd átírom, de jó lenne végiggondolni mi kell még, mert így tényleg ahogy Ginger is mondja már egyre több kiegészítés kell majd, bár egy rfm, nem okoz nagy problémát aki indulni akar, letölti és kész., de ha még jönnek elő újabb ötletek akkor mindig módosítunk valamit. 8)
Megmondom őszintén nem értem hova ez a kapkodás. :roll:

Nem tudom, hogy átböngésztétek-e a naptárt, de november 19-én (!!!) lesz az első verseny. Az Indy'95 bajnokság elindításához elég volt 3 hét előkészület, amiben 4(!) tesztverseny is volt. Most szeptember eleje (közepe) van. Nem nagyon értem, hogy miért, de már most ki lett írva a bajnokság - aki most jelentkezett, az azt is el fogja felejteni, hogy melyik autót választotta.

Nem is beszélve, hogy a lelkesedés a felkészülési időszak alatt fokozatosan alábbhagy majd és ezt tapasztalatból mondom.

Hogy még mennyi változtatás lesz? Megmondom én: rengeteg. :D Azt pedig felejtsétek el, hogy frissítésre frissítést fogtok pakolászni, mert - mint azt fent írtam - ebből van a legnagyobb gebasz!

Most, hogy ilyen rengeteg idő van, inkább arra kell törekedni, hogy 2-3 tesztverseny alatt (szeptember-október-november hónapban 14(!) szabad kedd és csütörtök van) lehetőleg kiiktassunk minden gebaszt ami előfordulhat (rfm, gdb, szabályzat... stb). Majd ezek után (közvetlenül a bajnoki rajt előtt) kell kiadni a végleges maszimos kiegészítést (és még ebben sem garantált a tökéletesség).

Szóval nyugimá'. :P
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. szept. 09, 2009 9:43 am

Nekem vmiért nem jó a Phoenix-i pálya. Kidob mindenféle hibákkal, pedig jó helyen van.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. szept. 09, 2009 12:08 pm

Norbi írta:Nekem vmiért nem jó a Phoenix-i pálya. Kidob mindenféle hibákkal, pedig jó helyen van.
Milyen hibákkal? Offline próbáltad?

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. szept. 09, 2009 1:01 pm

Már működik. Az volt a baja, hogy dx7-be volt a játék és így nem hozta be, de dx9-en betöltötte a pályát.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. szept. 09, 2009 4:14 pm

Norbi írta:Már működik. Az volt a baja, hogy dx7-be volt a játék és így nem hozta be, de dx9-en betöltötte a pályát.
hát azért ez annyira még sem jó, mert DX9-en tömegben sokan fognak akadozni. :roll:
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. szept. 09, 2009 4:48 pm

metosz írta:
Norbi írta:Már működik. Az volt a baja, hogy dx7-be volt a játék és így nem hozta be, de dx9-en betöltötte a pályát.
hát azért ez annyira még sem jó, mert DX9-en tömegben sokan fognak akadozni. :roll:
Hát ja :(
Már mindent levettem low-ra de még mindig akad néha egyedül Phoenixen.
DX8-at még nem néztem, hogy megy-e.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. szept. 09, 2009 6:44 pm

:idea:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. szept. 09, 2009 9:33 pm

Hát voltak gondok a moddal, csomagolás közben eltűntek fájlok a modból, néhány pályánál hiányoztak fájlok, illetve, 1-2 könyvtár se oda került ahova kellett volna, nem tudom ez mitől lehetett, de most újracsináltam, telepítettem a szerveren, én is letöltöttem, azt raktam fel, végigfuttattam az összes pályát a szerveren és már nem volt gond.
Aki esetleg délután letöltötte már a modot, kérem töltse le mégegyszer. És mielőtt felrakja az rFactorra, akkor előtte törölje le a GameData/Locations mappából a "MaszimReplay91"-es mappát a biztonság kedvéért!

Letöltés:
ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... play91.rar

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. szept. 10, 2009 10:20 pm

@ALL

Egy újabb módosítás lett végrehajtva, a Hungaroringet lecseréltük, a 88-as verzió került be eredetileg a modba, de mivel 89-ben módosították a 3-as kanyarban levő sikánt, amit egyszerűen "kivágtak" a pályából, így a GP4-es verzió került a modba.


Aki még nem töltötte le a "MaszimReplay91"-es modot, annál semmi gond, nekik elég letölteni a ~600 megás modot.
Viszont akik már leszedték azoknak elég csak a mod mellé felrakott új Hungaroringet letölteni. Mielőtt bemásolnátok az új Hungaroringet, az előzőt töröljétek a GameData/Locations/MaszimReplay91 mappából.

Illetve akinek van fent Carrera.4 által készített 1988-as TrackPack, vagy valamelyik 88-as pálya, azt töröljétek mert gdb ütközést ír ki.

Elnézést a sok javítgatásokért, majd belejövök. 8)

Link:
<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... szimReplay MOD+TrackPack</a>
<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... P4.RAR">új HungaroringGP4</a>

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. szept. 12, 2009 8:53 pm

@ Tommy78

Úgy gondolom, hogy a sok módosítgatás azért történik, hogy pontosítsunk a dolgon és a megelőzőnél egy jobb verzió kerüljön ki. Sztem nincs miért elnézést kérned, ez ezzel a melóval jár. A bajnoki kezdésig pedig tuti minden a helyén lesz.......

....éppen ezért bátorkodom megjegyezni, hogy az Silverstone-i '88-as vonalvezetés (ami a most benne van a modban) a hungaroringhez hasonlóan már nem volt aktuális '91-ben. Pont 1991-ben építették át a pályát a ma ismert sikánokkal telipakolt verzióra.

Namost nekem tényleg mindegy milyen verzión megyünk (úgy gondolom a régi pályák egzotikuma valamivel tán még többet is adhat a mai F1 vonalvezetésekhez), de mivel "replay" a bajnokság, ezért metosz véleménye sem kétséges az ügyben - ebben mindig szigorú volt és ez érthető.

Analógiát keresve az Indy'95 bajnoksággal elmondható, hogy Miami és Vancouver is "csak" helyszínében, nem pedig vonalvezetésében egyezett az eredetivel, igaz ott nem állt rendelkezésre az "igazi" verzió... szóval döntsétek el mi legyen és csere esetén lehet feltölteni az újabb csomagot. :D
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 13, 2009 12:17 pm

@Ginger

Köszi, hogy szóltál, gyorsan meg is néztem egy onboard felvételt 91-ből, és igazad van, más volt a pálya, egyedül az Abbey sikán nem volt még meg 1991-ben, azt még később építették át, de szerencsére találtam egy ilyen verziót, úgyhogy tökéletesen az a verzió mint amin '91-ben mentek, és szép kis pálya lett. Már javítottam, most töltöm fel a pályát majd linkelem. :wink:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 13, 2009 12:23 pm

@ALL

Silverstone módosult a Modban. A modba az új Silverstone és az új Hungaroring van, de aki már leszedte korábban, annak ott van külön is a pálya.

Letöltések:
<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... szimReplay MOD+TrackPack</a>
<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... P4.RAR">új HungaroringGP4</a>
<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... 91.rar">új Silverstone</a>

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. szept. 16, 2009 1:15 pm

ez nagyon jó kis bajnokság lesz
kicsit fura hogy 300al mehetek a pit-be...
kicsit veszélyes mondjuk :D valami korlátot meglehetne beszélni mondjuk .max 150.
nem? :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. szept. 16, 2009 1:33 pm

danikosz írta:ez nagyon jó kis bajnokság lesz
kicsit fura hogy 300al mehetek a pit-be...
kicsit veszélyes mondjuk :D valami korlátot meglehetne beszélni mondjuk .max 150.
nem? :)
nem :D '91-ben sem volt limit, nálunk se lesz, majd mindenki figyel a pitelésnél. 8)

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. szept. 16, 2009 2:57 pm

:lol: most vettem észre, hogy a topic címe előkészültetek és nem előkészületek... 8)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. szept. 16, 2009 3:28 pm

Vannak a megnevezésen felül is még gondok. :roll:

Tételesen:
Phoenix nincs megírva DX7-re, r-go a társaság fele akadozni fog.
Imolában nincs lámpa, ez szintén elég nagy gond, mert a TV style felrakása mindenkinél nem járható út.

Ha ezeket nem tudjuk javítani, végső soron nem probléma hiszen Montrealt és Monza törölve lett már így is, ellenben azokból tudok biztosan üzemelő pályákat.
Imola szintén sok figyelmeztetés mellett működhet így is, elmagyarázva honnan lehet tudni a Zöld jelet, én tegnap 3X rajtoltam el elég jó ütemben lámpa nélkül csak az órát nézve.

A többi problémát is gyűjtsük össze, van, hogy nem lehet javítani, de ha már tud róla az ember akkor nem is hibázza el, illetve nem lesz akkora a balhé ha előtte volt figyelmeztetés.
A pálya hibával csak akkor kell fogalkozni ha a két kerékkel még pályán tartozkodó kocsit is érinti. Vagyis a beton és kb. 2 méter biztonsági sáv kell, ahol nem lehetnek láthatatlan akadályok.
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. szept. 16, 2009 3:47 pm

metosz írta:Vannak a megnevezésen felül is még gondok. :roll:

Tételesen:
Phoenix nincs megírva DX7-re, r-go a társaság fele akadozni fog.
Imolában nincs lámpa, ez szintén elég nagy gond, mert a TV style felrakása mindenkinél nem járható út.

Ha ezeket nem tudjuk javítani, végső soron nem probléma hiszen Montrealt és Monza törölve lett már így is, ellenben azokból tudok biztosan üzemelő pályákat.
Imola szintén sok figyelmeztetés mellett működhet így is, elmagyarázva honnan lehet tudni a Zöld jelet, én tegnap 3X rajtoltam el elég jó ütemben lámpa nélkül csak az órát nézve.

A többi problémát is gyűjtsük össze, van, hogy nem lehet javítani, de ha már tud róla az ember akkor nem is hibázza el, illetve nem lesz akkora a balhé ha előtte volt figyelmeztetés.
A pálya hibával csak akkor kell fogalkozni ha a két kerékkel még pályán tartozkodó kocsit is érinti. Vagyis a beton és kb. 2 méter biztonsági sáv kell, ahol nem lehetnek láthatatlan akadályok.
imolába volt az a kérdéses balos ahol a belső kereker a kerékvetőn voltak és 2szer is találtam ott falat.nem kanyar elején és a közepénél...
én számoltam vissza ts-en nem órára rajtoltál :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. szept. 16, 2009 6:17 pm

@Tommy
Kérlek, ne adjunk ki pályacsomagot, csináljuk ezt úgy ahogy IndyCar-ban, ez a rendszer ott már bizonyított, a nem szokványos-közismert pályákon. A jelenlegi F1 pályák mind versenyképesek, mi viszont "öreg csontokkal" akarunk menni.

Keddenként lesznek tesztek, ahogy indycarban is, a pályákat útközben kell feldolgozni, mert vitamentesebb, vannak emberek akik már ilyenkor neki mennének minden pályának és ha később változik akkor nagyon kemény feszültség jön létre. Ilyet csak F1-ben vállaltunk be, 8) nem is változtatunk soha a pályán.

Így azonnal már csak Phoenixre kell koncentrálnunk, tudunk azzal kezdeni valamit? Bevallom nem néztem utána a centralon mit írnak róla-hozzá.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. szept. 16, 2009 7:15 pm

@Metosz

Oké rendben, akkor külön becsomagolom a modot, ott még majd az rfm-be beírom, hogy ne legyen safety car, gondolom nem kell nekünk, a pályákat meg csak egyesével a pályák könyvtárba berakom. Imolát már megoldottam, holnap felrakom, mert ma HRC teszt miatt nem akartam felmenni. Phoenix-nek meg majd utánajárok.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. szept. 16, 2009 8:51 pm

Tommy78 írta:@Metosz

Oké rendben, akkor külön becsomagolom a modot, ott még majd az rfm-be beírom, hogy ne legyen safety car, gondolom nem kell nekünk, a pályákat meg csak egyesével a pályák könyvtárba berakom. Imolát már megoldottam, holnap felrakom, mert ma HRC teszt miatt nem akartam felmenni. Phoenix-nek meg majd utánajárok.
:wink:

Ha megoldhatatlan gondunk lesz útközben Montreal és Monza készen áll.


@Tommy, Ginger, Bedy
A pontrendszer elég kemény, jobban mondva iszonyatosan nehéz egyáltalán pontozni és így büntetni, ami szerintem gondot fog jelenteni, pár változtatáson kiegészítésen elgondolkodhatnánk a versenyek közbeni és közötti motiváció folyamatos megtartása érdekében. Ezt első sorban a csapatversenyre hegyezéssel kellene kompenzálni. Pár csapatpontot még össze lehetne hozni. Pl. ha mindkét csapattag célba ér az +1 pont, ha mindkettő az első 10-ben van +2 pont, első nyolcban 3 pont.
Természetesen extra pontokat csak a csapatversenyben tudunk jóváírni az egyéniben veszélyes lenne, illetve F11991-et szimulálunk, ahhoz nem nyúlhatunk. Ahogy a pithez sem, de tényleg szabályozni kellene.
Javaslatom:

A PIT a versenypálya része és annak szabályai érvényesek!
Továbbá,
- előzni csak balról lehet!
- más versenyővel történő érintkezés - 10 rajthelyes büntetés a következő qualin.
- balesetokozás - 20 rajthely és – 1 csapat pont levonás.


Továbbra sem rohanunk 29-én lesz a jelentkezés vége az első 10-nek, (van aki még nem jelentkezett) utána jön a weboldalban történő megjelenítés. (Jelenleg csak a fórumban és az FTP-n van nyoma a 1991-nek)
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. szept. 16, 2009 9:47 pm

@ALL

Felraktam FTP-re külön a cuccokat, így mondjuk sokkal egyszerűbb is, mert le lehet szedni külön a pályákat, nem kell az egész modot, stb.
Az rfm-be beiktattam, hogy a pc ne jöjjön be, 2x teszteltem le, off-ba jó volt, de majd szerveren is rálesünk. A mod mellett ott az új rfm is. A szerver jelenleg ezzel fut, illetve az új Imolával, ahol már működik a startlámpa, illetve én nem találtam meg a láthatatlan falat.
Phoenix-el kapcsolatban nem tudom mi legyen. A lámpák nálam ott sem működnek, és ebből sajna más verzió nincs is. Szóval lehet elő kell venni a két tartalék pálya egyikét. Monza amúgy bent van Metosz a naptárba, Montreál illetve Barcelona lett kivéve. Illetve még annyit, hogy ez a "Pitbe csak balról lehet előzni", ezt nem lehet így leírni, mert nem minden pályára érvényes, csak ott ahol a jobb oldalon van a pit, ahol a bal oldalon, mint pl. Interlagos, Phoenix, Montreal ott jobbról célszerű. :wink:

<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... etöltés</a>

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. szept. 17, 2009 6:46 am

Tommy78 írta:@ALL

Felraktam FTP-re külön a cuccokat, így mondjuk sokkal egyszerűbb is, mert le lehet szedni külön a pályákat, nem kell az egész modot, stb.
Az rfm-be beiktattam, hogy a pc ne jöjjön be, 2x teszteltem le, off-ba jó volt, de majd szerveren is rálesünk. A mod mellett ott az új rfm is. A szerver jelenleg ezzel fut, illetve az új Imolával, ahol már működik a startlámpa, illetve én nem találtam meg a láthatatlan falat.
Phoenix-el kapcsolatban nem tudom mi legyen. A lámpák nálam ott sem működnek, és ebből sajna más verzió nincs is. Szóval lehet elő kell venni a két tartalék pálya egyikét. Monza amúgy bent van Metosz a naptárba, Montreál illetve Barcelona lett kivéve. Illetve még annyit, hogy ez a "Pitbe csak balról lehet előzni", ezt nem lehet így leírni, mert nem minden pályára érvényes, csak ott ahol a jobb oldalon van a pit, ahol a bal oldalon, mint pl. Interlagos, Phoenix, Montreal ott jobbról célszerű. :wink:

<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... etöltés</a>

Valóban mint görög a falóban. Majd máshogy fogalmazzuk meg az órajárását belekavarva, 8) persze egyre érthetetlenebb lesz.........
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. szept. 17, 2009 1:26 pm

metosz írta: Pl. ha mindkét csapattag célba ér az +1 pont, ha mindkettő az első 10-ben van +2 pont, első nyolcban 3 pont.
Természetesen extra pontokat csak a csapatversenyben tudunk jóváírni az egyéniben veszélyes lenne, illetve F11991-et szimulálunk, ahhoz nem nyúlhatunk.
rookie kategória lesz ? :)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 19, 2009 11:10 am

danikosz írta:
metosz írta: Pl. ha mindkét csapattag célba ér az +1 pont, ha mindkettő az első 10-ben van +2 pont, első nyolcban 3 pont.
Természetesen extra pontokat csak a csapatversenyben tudunk jóváírni az egyéniben veszélyes lenne, illetve F11991-et szimulálunk, ahhoz nem nyúlhatunk.
rookie kategória lesz ? :)
Forma1-ben? Ugye nem kérdezted komolyan?
Tudom mostanában mélyre ástuk itt az F1-et, de lássuk be Montoya bármit szuszog, ez a világ legismertebb motorsportja, ahol autóval versenyeznek. Makacs tény, ahogy az is, hogy ennek köszönhetjük a legtöbb előrehaladást az autógyártásban.
Kép

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » vas. szept. 20, 2009 2:54 pm

Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy mikor megpróbálok connect-álni a szerverre (vagy csak egyszerűen tesztelni Phoenix-en), a játék a következő hibaüzenettel kilép: Error loading texture for material RDGREEN

A többi pályán nincs ilyen hiba, az rfactor: 1255, Windows pedig Vista.
Köszi a segítséget előre is. :wink:
"A mocskos elcseszett k.rva any.d, b.zd meg" (mert megszakadt a netem)

by FüReady, Watkins Glen, TS (Race)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 20, 2009 3:38 pm

FüReady írta:Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy mikor megpróbálok connect-álni a szerverre (vagy csak egyszerűen tesztelni Phoenix-en), a játék a következő hibaüzenettel kilép: Error loading texture for material RDGREEN

A többi pályán nincs ilyen hiba, az rfactor: 1255, Windows pedig Vista.
Köszi a segítséget előre is. :wink:
1-2 kérdés..
A pályát honnan töltötted le? Innen ftp-ről? illetve hova másoltad, úgy értem milyen könyvtár szerkezetbe. Esetleg egy régebbi verziós Phoenix nincs fent?

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » vas. szept. 20, 2009 4:04 pm

Tommy78 írta:
FüReady írta:Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy mikor megpróbálok connect-álni a szerverre (vagy csak egyszerűen tesztelni Phoenix-en), a játék a következő hibaüzenettel kilép: Error loading texture for material RDGREEN

A többi pályán nincs ilyen hiba, az rfactor: 1255, Windows pedig Vista.
Köszi a segítséget előre is. :wink:
1-2 kérdés..
A pályát honnan töltötted le? Innen ftp-ről? illetve hova másoltad, úgy értem milyen könyvtár szerkezetbe. Esetleg egy régebbi verziós Phoenix nincs fent?
A pályát innen töltöttem le ftp-ről, az rfactor teljesen friss telepítés, így másik Phoenix nincs fent rajta.
A pályákat pedig a c:\Program Files\rFactor\GameData\Locations\MaszimReplay91\ könyvtárba másoltam be mind. (mivel azt tapasztaltam, hogy egyébként máshogy egyik pálya sem jön be)
"A mocskos elcseszett k.rva any.d, b.zd meg" (mert megszakadt a netem)

by FüReady, Watkins Glen, TS (Race)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 20, 2009 4:43 pm

FüReady írta:
Tommy78 írta:
FüReady írta:Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy mikor megpróbálok connect-álni a szerverre (vagy csak egyszerűen tesztelni Phoenix-en), a játék a következő hibaüzenettel kilép: Error loading texture for material RDGREEN

A többi pályán nincs ilyen hiba, az rfactor: 1255, Windows pedig Vista.
Köszi a segítséget előre is. :wink:
1-2 kérdés..
A pályát honnan töltötted le? Innen ftp-ről? illetve hova másoltad, úgy értem milyen könyvtár szerkezetbe. Esetleg egy régebbi verziós Phoenix nincs fent?
A pályát innen töltöttem le ftp-ről, az rfactor teljesen friss telepítés, így másik Phoenix nincs fent rajta.
A pályákat pedig a c:\Program Files\rFactor\GameData\Locations\MaszimReplay91\ könyvtárba másoltam be mind. (mivel azt tapasztaltam, hogy egyébként máshogy egyik pálya sem jön be)
milyen directX-ben futtatod, mert Metosz említette, hogy directx 7-be nem megy. Más ötletem nem nagyon van erre.

FüReady
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: szomb. feb. 28, 2009 11:08 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: FüReady » vas. szept. 20, 2009 5:16 pm

Tommy78 írta:
FüReady írta:
Tommy78 írta: 1-2 kérdés..
A pályát honnan töltötted le? Innen ftp-ről? illetve hova másoltad, úgy értem milyen könyvtár szerkezetbe. Esetleg egy régebbi verziós Phoenix nincs fent?
A pályát innen töltöttem le ftp-ről, az rfactor teljesen friss telepítés, így másik Phoenix nincs fent rajta.
A pályákat pedig a c:\Program Files\rFactor\GameData\Locations\MaszimReplay91\ könyvtárba másoltam be mind. (mivel azt tapasztaltam, hogy egyébként máshogy egyik pálya sem jön be)
milyen directX-ben futtatod, mert Metosz említette, hogy directx 7-be nem megy. Más ötletem nem nagyon van erre.
Köszi Tommy, ez volt a megoldás. :)
"A mocskos elcseszett k.rva any.d, b.zd meg" (mert megszakadt a netem)

by FüReady, Watkins Glen, TS (Race)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. szept. 20, 2009 5:32 pm

FüReady írta:
Tommy78 írta:
FüReady írta: A pályát innen töltöttem le ftp-ről, az rfactor teljesen friss telepítés, így másik Phoenix nincs fent rajta.
A pályákat pedig a c:\Program Files\rFactor\GameData\Locations\MaszimReplay91\ könyvtárba másoltam be mind. (mivel azt tapasztaltam, hogy egyébként máshogy egyik pálya sem jön be)
milyen directX-ben futtatod, mert Metosz említette, hogy directx 7-be nem megy. Más ötletem nem nagyon van erre.
Köszi Tommy, ez volt a megoldás. :)
Akkor jó!!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. okt. 03, 2009 10:17 am

Mesterek! Kérdeznék. Nagyon klassz ez a monacoi pálya, de Phoenix után nem lehetne majd valami olyan teszthelyszínt választani ahol hozzá lehet jutni némi információhoz (és köridőhöz) is a moddal kapcsolatban? Azért kérdem, mert valljuk be sem Monaco a szűk utcáival, sem pedig Phoenix a monoton derékszügű kanyarjaival nem egy kimondottan "klasszikus", informatív teszthelyszín. Tudom, hogy ezek nem hivatalos tesztek és egyedül is lehet körözni, de akkor ki tudja hogy hogy áll az ember a többiekhez képest.... csak kérdem. :wink:
Peter Rigo

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. okt. 03, 2009 12:02 pm

Ginger17 írta:Mesterek! Kérdeznék. Nagyon klassz ez a monacoi pálya, de Phoenix után nem lehetne majd valami olyan teszthelyszínt választani ahol hozzá lehet jutni némi információhoz (és köridőhöz) is a moddal kapcsolatban? Azért kérdem, mert valljuk be sem Monaco a szűk utcáival, sem pedig Phoenix a monoton derékszügű kanyarjaival nem egy kimondottan "klasszikus", informatív teszthelyszín. Tudom, hogy ezek nem hivatalos tesztek és egyedül is lehet körözni, de akkor ki tudja hogy hogy áll az ember a többiekhez képest.... csak kérdem. :wink:
http://87.229.108.129:27012/rTop100Factor

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. okt. 03, 2009 2:16 pm

sanya írta:
Ginger17 írta:Mesterek! Kérdeznék. Nagyon klassz ez a monacoi pálya, de Phoenix után nem lehetne majd valami olyan teszthelyszínt választani ahol hozzá lehet jutni némi információhoz (és köridőhöz) is a moddal kapcsolatban? Azért kérdem, mert valljuk be sem Monaco a szűk utcáival, sem pedig Phoenix a monoton derékszügű kanyarjaival nem egy kimondottan "klasszikus", informatív teszthelyszín. Tudom, hogy ezek nem hivatalos tesztek és egyedül is lehet körözni, de akkor ki tudja hogy hogy áll az ember a többiekhez képest.... csak kérdem. :wink:
http://87.229.108.129:27012/rTop100Factor
Ok... de ettől független az amit írtam.
Peter Rigo

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szomb. okt. 03, 2009 2:17 pm

Ginger17 írta:
sanya írta:
Ginger17 írta:Mesterek! Kérdeznék. Nagyon klassz ez a monacoi pálya, de Phoenix után nem lehetne majd valami olyan teszthelyszínt választani ahol hozzá lehet jutni némi információhoz (és köridőhöz) is a moddal kapcsolatban? Azért kérdem, mert valljuk be sem Monaco a szűk utcáival, sem pedig Phoenix a monoton derékszügű kanyarjaival nem egy kimondottan "klasszikus", informatív teszthelyszín. Tudom, hogy ezek nem hivatalos tesztek és egyedül is lehet körözni, de akkor ki tudja hogy hogy áll az ember a többiekhez képest.... csak kérdem. :wink:
http://87.229.108.129:27012/rTop100Factor
Ok... de ettől független az amit írtam.
Akkor nem értem mit kérdezel... :roll:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. okt. 03, 2009 4:17 pm

sanya írta:
Ginger17 írta:
Ok... de ettől független az amit írtam.
Akkor nem értem mit kérdezel... :roll:
Két szenilis beszélget... :D

Röviden: sztem Monacoban az extrém hely miatt nem lehet autót tesztelni........ de ez az én véleményem és könnyen lehet, hogy tévedek. :roll:
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. okt. 03, 2009 5:05 pm

Ginger17 írta: Röviden: sztem Monacoban az extrém hely miatt nem lehet autót tesztelni........ de ez az én véleményem és könnyen lehet, hogy tévedek. :roll:
Szerintem lehet. A legnehezebb pálya ez a Monaco szerintem. Legalább amikor éles lesz Monaco akkor már mindenki ismeri ezt a fajtát és tudja, hogy mit bír a kocsija :)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 19, 2009 5:11 pm

Nana tavaly azért nem hiába lettem 5. indyCarban :) 2 futamot hagytam ki :). Az egyiket önhibámon kívűl :).

Valamint idén a HRCben V8 + ez a bömis meg a tavalyi bömis :).


Amúgy nem értjük meg egymást ezzel a témával kapcsolatban. De hát amjd ti eldöntitek.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. nov. 02, 2009 9:04 pm

Kellene egy kis design a dologhoz, általános beharangozó kép illetve egy Brazíl kezdő futam kép. Pórbáltam pár dolgot csinálni de nem igazán volt ihletem midőn észrevettem azon a winyón volt minden F1-es adatom ami ugrott, így a F1 91-es gyűjtögetett képeim is. Eredménytáblában is felhasználnám, remélem lesz valakiben motiváció erre :roll: szerencsére ebben a témában azért maradt elég kép.
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. nov. 13, 2009 3:45 pm

Csináltam egy vidit az utolsó körről, amit Spiczivel műveltünk :D
http://www.youtube.com/watch?v=CLPKTnwbIpg

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég