Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

2009/10 TéliBajnoki - F1'1991Replay Csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 06, 2009 1:30 pm

Nyitottam neki egy új témát mert a másikban rendesen elkanyarodtunk. Kérlek titeket a téli bajnokival kapcsolatosan amit szervezünk nyitott kasznis 1991-es forma1 autókkal, itt folytassuk a megbeszélést. A festésektől a szabályokig.

Főszervezők: Bedy, Ginger, metosz

<object width="445" height="364"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0LhU03Z9-IU&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0LhU03Z9-IU&hl ... 9&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>

MOD, PÁLYÁK:
<a href="ftp://87.229.108.129/00%20PUBLIKUS%20-% ... 202009-10/" target="_blank">LETÖLTÉSEK</a>
Maszim FTP adatbázis futamidőben nem üzemel, letöltéshez első sorban explorer javasolt!

Szerver jelenleg még nem fut!

Naptár és körszám tervezet:
http://www.maszim.hu/naptar2009terv.htm
Szürke részek októbertől! (Atlantic tervek még nincsenek benne)
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szer. márc. 17, 2010 12:06 am-kor.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 06, 2009 3:06 pm

Több ötlet is felmerült, a skinezéshez kellene egy ember aki vállalja az összeszervezést illetve tud skinezni is, ha javítani kell. Örülnék ha mindeki aki érdekelt majd a bajnokiban rövid jelezné az érdeklődését a dologgal kapcsolatosan ebben a témában.

Iszonyatosan jó modot találtunk, talán a forma1 legszebb időszakából, még sincs annyira messze, ezért sok név felmerül - akkor még kezdők - akik VB-t nyertek. Talán a legtöbb bajnok van a csapatban.
Mivel ez a indy95 bajnokság "folytatása" a téli bajnokságok sorozatában így az ottani befutó dönt majd az autókérés viták esetén.
De persze jó volna, ha mindeki abban mehetne ami a szívéhez közel áll.
Hogy ne legyen gond én előre jelezném, hogy #03 Saturo Nakajima Braun Tyrrell autót szeretném választani, remélem az nem kell olyan sok embernek.

Ez még nem az autóválasztás csak egy előzetes megbeszélés! Azt majd a bajnokságok jelentkezés témában kell leadni formát követve.


csapatok 1991-es modban.
AGS
Arrows
Benetton
Brabham
Coloni
Dallara
Ferrari
Fondmental
Jorden
Lamborghini
Larrousse
Ligier
Lotus
March
McLaren
Minardi
Tyrell
Williams
Kép

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » szomb. jún. 06, 2009 4:09 pm

abszolút minden kukacoskodás nélkül, csak kiváncsiságból kérdezem, hogy miért 1991 lett kiválaszta? 97es moddal is futott szerver, az "rosszabb" mod?

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szomb. jún. 06, 2009 4:39 pm

Árkád. A fejlesztők nagyon elrontották a patchel. Azért csinálták ezt a patchet mert az autó megdőlt és hasonló graf hibák miatt belenyúltak a fizikába, így árkádosabb lett, ezért nem jó. Ezért nem csinálta anno a CTDP ezt meg, nem akarták elcseszni a fizikát, és ezért nem tettük meg mi is ezt...ennyi.

Az 1991es moddal nincs semmi baj hála az égnek a pályák többségét már felraktam FTPre a többit lusta voltam előkutatni ráadásul a korához köthető pályákat szedtem össze. Úgyhogy elvileg nem kéne problémának lennie kivéve a Phoenixi pályával, ott olvastam hogy valami gáz van ha DX7ben akarja az ember futtatni a javítás meg rossz...szóval azt kéne egyedül tüzetesebben átvizsgálni na meg a többi pályát is meg kell rendesen nézni.

Amúgy a mod szinte tökéletes fizikailag. De ha lesz szerver akkor felmegyünk rá és kipróbálhatja mindenki.

Én javasoltam metosznak amúgy a 91es F1es évet. Az egy nagyon szép év az F1 történelmében én szerintem.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. jún. 06, 2009 4:43 pm

gabf1 írta:abszolút minden kukacoskodás nélkül, csak kiváncsiságból kérdezem, hogy miért 1991 lett kiválaszta? 97es moddal is futott szerver, az "rosszabb" mod?
cart 98 és f1'91 között vaciláltunk, az 1997-es jelenleg 1.1 updatenél tart és közel sem olyan jó az értékelése a centralon. 79-nél és 2005-nél F1-ben nincs jobb azok már H.o.F-ok. Én úgy érzem ezek után a 91 jön.
Összességében szubjektíven döntöttünk, és az 1.3 LE verzió volt a pont az i-re.
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » szomb. jún. 06, 2009 5:50 pm

Mindhalálig Minardi!

#23 Pierluigi Martini
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » szomb. jún. 06, 2009 6:19 pm

alattomos mod :D könnyűnek tűnik, elbízod magad és akkor rakja ki a seggét. de nem vészes segítségek nélkül. meg is van a kedvencem: lambo :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. jún. 06, 2009 9:10 pm

Érdekel a dolog. Azt hiszem ez még az az F1 amit megkedveltem... autót még nem tudok (sztem vmelyik Larousse lesz... a kedvenceim Pros és Mansell voltak, de nem akarom leégetni ezeket az ikonokat), de mindenképp javasolnám az eredeti bajnokság lefutását... ergo tartsuk a "replay" jelleget a szem előtt. Az egyedi skinezést nem támogatom... szervezéstechnikai oldalról egyátalán nem célszerű (gondoljatok a várható sok ki- és belépő versenyzőre, illetve a hosszú szezon közbeni autócserékre).

A modot még nem próbáltam. Megmondom őszintén nekem anno nagyon bejött a '88 (Senna est), de mivel ahhoz nem látok Server verziót, ezért nyilván a '91 a jó választás. :wink:

Egyébiránt a szervezésben nem tudom én mit tudnék segíteni... ez az ultraprofi F1 guruk feladata lesz. 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 szomb. jún. 06, 2009 9:43 pm-kor.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. jún. 06, 2009 9:34 pm

Én ugyanígy vagyok ezzel Ginger, Senna volt a kedvencem, de nem merném az ő autóját választani, ugyanazon ok miatt amit Te is írtál. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tommy78 szer. jún. 17, 2009 10:01 pm-kor.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 07, 2009 6:44 am

Az autók azonos fizikájúak a módban? Gondolok az indy95 esetében a Penskékre pl.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. jún. 07, 2009 6:57 am

Azonosak, kapásból az 1.3as patchnél "liga fizikára" vált így minden autó egyforma. Azt nem tom hogy meik HDVt meg Engine-t használja, de fixen azonosak az autók.

ÉN SPICZI MELLÉ MENNÉK MINARDIBA mindenképp. xD De komolyan.

Még a festése is szép.

Amúgy Gingernek igaza van. A pályákban tudok esetleg segíteni, esetleg jobb verzió keresése stb...

Ilyen téren ha kell segítség akkor tudok nyújtani, meg a mod kipróbálása. De azzal GABF1 véleményével egyezem. Hockenheimben olyan féktávot veszek hogy ihaj...csak hát kigyorsítani nehéz egy picit ha rossz fordulatszámon marad az ember.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. jún. 07, 2009 7:53 am

Tommy78 írta:Én ugyanígy vagyok ezzel Ginger, Senna volt a kedvencem, de nem merném az ő autóját választani, ugyanazon ok miatt amit Te is írtál. :wink:
Gondolom Tommy kell egy csapattárs is. :D
persze ha nem gond.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jún. 07, 2009 12:15 pm

KOPI írta:
Tommy78 írta:Én ugyanígy vagyok ezzel Ginger, Senna volt a kedvencem, de nem merném az ő autóját választani, ugyanazon ok miatt amit Te is írtál. :wink:
Gondolom Tommy kell egy csapattárs is. :D
persze ha nem gond.
:wink: szerintem nem gond.. 8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tommy78 szer. jún. 17, 2009 10:03 pm-kor.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 07, 2009 12:28 pm

Ginger17 írta:Érdekel a dolog. Azt hiszem ez még az az F1 amit megkedveltem... autót még nem tudok (sztem vmelyik Larousse lesz... a kedvenceim Pros és Mansell voltak, de nem akarom leégetni ezeket az ikonokat), de mindenképp javasolnám az eredeti bajnokság lefutását... ergo tartsuk a "replay" jelleget a szem előtt. Az egyedi skinezést nem támogatom... szervezéstechnikai oldalról egyátalán nem célszerű (gondoljatok a várható sok ki- és belépő versenyzőre, illetve a hosszú szezon közbeni autócserékre).

A modot még nem próbáltam. Megmondom őszintén nekem anno nagyon bejött a '88 (Senna est), de mivel ahhoz nem látok Server verziót, ezért nyilván a '91 a jó választás. :wink:

Egyébiránt a szervezésben nem tudom én mit tudnék segíteni... ez az ultraprofi F1 guruk feladata lesz. 8)

Én is úgy gondoltam, hogy mindenképpen maradjon meg az eredeti skin hangulata, ahogy írtam is, egy ezüst mclaren az akkori piros-fehérhez képest megölné a replay hangulatot.
Viszont azelől semmiképpen sem zárkoznék el főleg úgy, hogy a mod már a kezünkben van, hogy a nevek vagy a sisakok az autókra kerüljenek illetve bizonyos méretben személyes logók is, olyan pilótáknál mint Kopi vagy Tommy akik valszeg komolyan gondolják a részvételt és nem rúgós sakk bajnokok.
Olyan skin packra van szükség aminek a felrakása opcionális vagyis valóban csak egy skin pack az már más kérdés, hogy a saját rfm-ünkkel összecsomagolva, mindenkihez eljuthat, mint liga kieg. rfm-et amúgy is szinte biztosan átírjuk.

A kérdés mint mindig, ki vállalja? illetve aki vállalja rendesen meg is csinálja-e avagy támad a mekkmester - pató pál úr páros.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 07, 2009 1:24 pm

@Ulvar
<object width="445" height="364"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/6GZ6-pGj1-Y&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/6GZ6-pGj1-Y&hl ... b&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>
aszem leér a kocsi 8)
Kép

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. jún. 07, 2009 2:57 pm

én vmelyik szép zöldecske 7UP-os jordannak örülnék :D
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. jún. 07, 2009 3:55 pm

Kipróbáltam a modot... nagyon tetszik. Azt is szeretném, ha Eric Bernard Larousse Fordja lenne az enyém... :twisted:

A másik... ha egyszer elindul a skinezés... nem lehet megállítani... 2 verseny sem telik bele és már adidas, meg UTE feliratú autók rohangálnak majd a pályán. Nem tudom, hogy a modhoz van-e template, de továbbra is ellenzek minden festegetős megmozdulást. Aki pingálni akar, oldja meg magának, vagy küldje el azokan akik igényt tartanak rá, de a szerveren - javaslatom szerint az alap cucc fusson, a javított rfm fájllal.

Illetve egy érdekes kérdés, hogy mi legyen a tankolással??? '91-ben nem lehetett tankolni, a mod mégis lehetőséget ad az ilyesmire... ne foglalkozzunk vele... vagy még korai a kérdés?
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 07, 2009 4:01 pm

Ginger17 írta: Illetve egy érdekes kérdés, hogy mi legyen a tankolással??? '91-ben nem lehetett tankolni, a mod mégis lehetőséget ad az ilyesmire... ne foglalkozzunk vele... vagy még korai a kérdés?
vagy olyan körszámot megállapitani ami full tankkal teljesithető vagy fix setup, hogy ne lehessen tankolni.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. jún. 07, 2009 4:10 pm

Dietrich írta:
Ginger17 írta: Illetve egy érdekes kérdés, hogy mi legyen a tankolással??? '91-ben nem lehetett tankolni, a mod mégis lehetőséget ad az ilyesmire... ne foglalkozzunk vele... vagy még korai a kérdés?
vagy olyan körszámot megállapitani ami full tankkal teljesithető vagy fix setup, hogy ne lehessen tankolni.
Ennél biztosan egyszerűbben is meg lehet oldani... ha úgy dönt a banda - sztem ki lehet a tankolás kapcsolni valahol a modban... kérdés, hogy akarjuk-e buzerálni, vagy maradjon az alap cucc... én általában a mellett állok, hogy ne nyúljunk bele az ilyesmibe, de ez elég sarkallatos és jellemző dolog volt anno.

Húúú... különben sem akarok ebbe belepofázni. Sztem klassz kis bajnokság lehet ebből. :D

A skinezés ellen sem vagyok, de meg lehet azt is oldani, hogy aki akarja az csinálja, aki pedig az eredeti színeket látná viszont a pályán, annak is meglegyen az öröme.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ginger17 vas. jún. 07, 2009 4:13 pm-kor.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 07, 2009 4:13 pm

de nem muszáj ragaszkodni a 91-es valósághoz, lehessen tankolni :)

erre a 91-es bajnokságra lehet jön egy srác majd az indexről f1 topicból :)..gondolom a vizsgán neki is átkell majd menni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dietrich vas. jún. 07, 2009 4:14 pm-kor.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. jún. 07, 2009 4:14 pm

Dietrich írta:de nem muszáj ragaszkodni a 91-es valósághoz, lehessen tankolni :)
Hja... :wink:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 07, 2009 4:17 pm

http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... 01991%20LE
ez a mod igaz? mert most nem megy az ftp és megnézném az autókat :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jún. 07, 2009 4:52 pm

Dietrich írta:http://www.rfactorcentral.com/detail.cf ... 01991%20LE
ez a mod igaz? mert most nem megy az ftp és megnézném az autókat :)
ez az Dietrich

Avatar
NOX72
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jún. 07, 2009 4:43 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: NOX72 » vas. jún. 07, 2009 5:23 pm

Ez érdekesnek tűnik! ;)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 07, 2009 5:49 pm

Hát nekem Prost volt a nagy kedvencem..tartaléknak Mansell :D

Szóval nekem Prost mig Gstylenak jó lesz Alesi is a ferkóban :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. jún. 07, 2009 5:51 pm

Dietrich írta:Hát nekem Prost volt a nagy kedvencem..tartaléknak Mansell :D

Szóval nekem Prost mig Gstylenak jó lesz Alesi is a ferkóban :)
Ebből tuti cirkusz lesz, mert azthiszem Prost futott a #27-tel... :D
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 07, 2009 5:53 pm

A tank 150 literes ami valszeg elég az általam kb. 60-70 percre vett távokon. Tesztelni kell. Gumit se kaptak?
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. jún. 07, 2009 5:56 pm

metosz írta:A tank 150 literes ami valszeg elég az általam kb. 60-70 percre vett távokon. Tesztelni kell. Gumit se kaptak?
Én emléxek olyasmire, hogy Mansell néha egyben letolta a távot. :twisted:
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 07, 2009 5:58 pm

Vita esetén a választási sorrend:

http://www.maszim.hu/indy95/DriverCh.html :idea:

@NOX72
Üdv!
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jún. 07, 2009 6:04 pm

Ginger17 írta:
Dietrich írta:Hát nekem Prost volt a nagy kedvencem..tartaléknak Mansell :D

Szóval nekem Prost mig Gstylenak jó lesz Alesi is a ferkóban :)
Ebből tuti cirkusz lesz, mert azthiszem Prost futott a #27-tel... :D
hú tényleg..akkor engedek neki :)

amúgy a kedvenc autóm külsőre a Benetton a Teo Fabis volt az a tarkabarka festéssel. :)

Mentem a moddal Denver utcáin amit az Atlantic miatt raktam fel(mintha régeben másik Denver pályán voltunk champcarral mert ezen vagy 5 helyen van olyan bukkanó ami nem volt és eldobja az autót) és tetszik a mod.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dietrich vas. jún. 07, 2009 6:06 pm-kor.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 07, 2009 6:05 pm

Pár dolog ez alapján is kiderül:
<object width="445" height="364"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/uK-yEZ7ykNM&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/uK-yEZ7ykNM&hl ... 1&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 07, 2009 6:16 pm

Szóval a javaslatom a következő, ha mod fizikája jó akkor elég 2X gumikopást kérni és tankolást mint lehetőséget valahogy kikapcsolni. Ez még nem fizika változtatás ennyi belefér veszély mentesen.

:roll: Persze ha a fizika nem pontos meg hát a pályáktól is függ, esetleg bevezethetünk egy kötelező box-ot, de ha akkor nem volt végső soron.......

:roll: meg mondom őszintén mi a gondom ezzel, mivel ezt csak akkor lehet tesztelni ha valaki levezet 4X kört - a pilóták kedve el fog menni, ha kötelezzük az egy box-olást akkor nem szükséges teljes távot állandóan tesztelni, a gumi miatt.
Csak az első etupra mondjuk 150 literrel a második etupra az edzést meg 70 liter friss gumival kell kezdeni.

csak teszteléssel tudunk erre majd pontot tenni.
Kép

Avatar
NOX72
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: vas. jún. 07, 2009 4:43 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: NOX72 » vas. jún. 07, 2009 6:20 pm

Én még újonc vagyok!

Szuperlicencet hogy lehet kiváltani? :)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. jún. 08, 2009 8:16 am

Az még ráér...még messze van ez a bajnokság. De jó előre tervezni.
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. jún. 08, 2009 9:09 am

Nyílván már késő variálni de ha futunk még F1-el replay-t akkor azt tegyük a mostani senioros, 79-es moddal!!!!!
Hihetetlenül jó!!!!!!!!!! :wink:

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. jún. 08, 2009 11:09 am

sanya írta:Nyílván már késő variálni de ha futunk még F1-el replay-t akkor azt tegyük a mostani senioros, 79-es moddal!!!!!
Hihetetlenül jó!!!!!!!!!! :wink:
Azzal az a baj , hogy az autok nem egyformák. Bajnokságnál ez számít mig 1 futamnál ami fun jellegü nem. Abban igazag van a '79 mod kiváló :wink:
Start Me Up

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. jún. 08, 2009 11:15 am

NOX72 írta:Én még újonc vagyok!

Szuperlicencet hogy lehet kiváltani? :)
Az F1- es licenszt szerdánként a teljeskörüt pedig indy teszt napokon keddenként tudod megtenni. viszont minden hétfön tartunk tesztet ill. futamot atlantic sorozatban ahová nem kell jogsi.A szabályzatot itt olvashatod:
http://www.maszim.hu/atlantics.htm
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 08, 2009 12:24 pm

F1 79 és a CTDP 2005-nél F1-ben nincs jobb, ez tiszta sor, a legszebben megcsinált modok. 79 kyalamiban egy álom de azok a szeniorok akik már tesztelték tudják. Hozzátenném érdemes felmenni a pályára egy 91-es autóval és az alap setuppal, az se semmi!!!!!

Szeniorra buzdítsátok a hétvégén az embereket megpróbálok F1 pótlásként arra közvetítést kérni, illetve már kértem a válasz pozitív volt.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. jún. 08, 2009 1:41 pm

Esetleg a hangokat lehetne megváltoztatni a 91esnél, mondjuk egy 88asra...és akkor itt idéznék egy mondatot : "Ettől a hangtól feláll a F..om."
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jún. 08, 2009 8:53 pm

Ulvar írta:Esetleg a hangokat lehetne megváltoztatni a 91esnél, mondjuk egy 88asra...és akkor itt idéznék egy mondatot : "Ettől a hangtól feláll a F..om."
'88-ban turbó motorok voltak...'91-ben már nem... azért kellően el kell, hogy térjen a két hang. Izé... hamár - bocsánat a kifejezésért - el is akarsz sülni, akkor tessék CARTfactor turbó hangokat hallgani! Tudom, hogy off, de most teszteltem le a cuccot a Greg Moore emlékversenyhez... khmmm... gyerekek, be kell pólyáznunk magunkat az tutkó. :twisted:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd jún. 09, 2009 5:58 pm

CART factorral volt a HRC tesztfutam...kurva jó mod. Elkészült már végleges verzió?
Mert nem javitották ha sérült.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd jún. 09, 2009 9:12 pm

Dietrich írta:CART factorral volt a HRC tesztfutam...kurva jó mod. Elkészült már végleges verzió?
Mert nem javitották ha sérült.
Sajnos még nem... ráadásul nem sok jóval kecsegtetnek a készítők. Ám ha ezzel a "nem javítós" dologgal sem kezdenek valamit, akkor másik mod után kell néznünk...
Peter Rigo

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. jún. 10, 2009 6:20 pm

http://www.justin.tv/mc_kik_2

F1 1988 Imola! MOST KEZDŐDÖTT! :)
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. jún. 18, 2009 9:07 pm

Igaz még Gerrard előttem van választási sorrendben, de én szeretném magamnak az #5-ös Williams Renault :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 19, 2009 6:50 am

Tommy78 írta:Igaz még Gerrard előttem van választási sorrendben, de én szeretném magamnak az #5-ös Williams Renault :wink:
Tegnap nézegettem a modot. A hangokkal tényleg kellene valamit kezdeni, mert egyes autók hangaj (pl. Lamborghini) elég siralmasak, más autóknál meg egyszerűen alig hallható (pl. Williams). Az is igaz, hogy vannak hangok amik nagyon rendben vannak. Lehet, hogy majd anno cserélgetni kellene a fájlokat. A tankolással is probléma van. Mivel láttam, hogy a '79-nél nincs is tankolós opció, esetleg annyiból bele lehetne nyúlni a mod pit beállításaiba, hogy '91-nél se' legyen? Pusztán a realitás kedvéért.
Peter Rigo

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jún. 19, 2009 2:38 pm

Ginger17 írta:
Tommy78 írta:Igaz még Gerrard előttem van választási sorrendben, de én szeretném magamnak az #5-ös Williams Renault :wink:
Tegnap nézegettem a modot. A hangokkal tényleg kellene valamit kezdeni, mert egyes autók hangaj (pl. Lamborghini) elég siralmasak, más autóknál meg egyszerűen alig hallható (pl. Williams). Az is igaz, hogy vannak hangok amik nagyon rendben vannak. Lehet, hogy majd anno cserélgetni kellene a fájlokat. A tankolással is probléma van. Mivel láttam, hogy a '79-nél nincs is tankolós opció, esetleg annyiból bele lehetne nyúlni a mod pit beállításaiba, hogy '91-nél se' legyen? Pusztán a realitás kedvéért.
Szerintem simán megoldható mindegyik dolog amit akarsz, a hangoknál igazad van azt én is nézegettem, azt 100% biztos hogy ki lehet cserélni amelyikre akarod/játok. A fogyasztás dolgot meglesem majd. :wink:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. jún. 19, 2009 5:35 pm

A tankolás kikapcsolása is egyszerű mint a raklap. :wink: Megoldva. (én már nem tudom tankolni a Williams-emet verseny közbe. :cry: ) 8)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. jún. 19, 2009 7:06 pm

Tommy78 írta:
Ginger17 írta:
Tommy78 írta:Igaz még Gerrard előttem van választási sorrendben, de én szeretném magamnak az #5-ös Williams Renault :wink:
Tegnap nézegettem a modot. A hangokkal tényleg kellene valamit kezdeni, mert egyes autók hangaj (pl. Lamborghini) elég siralmasak, más autóknál meg egyszerűen alig hallható (pl. Williams). Az is igaz, hogy vannak hangok amik nagyon rendben vannak. Lehet, hogy majd anno cserélgetni kellene a fájlokat. A tankolással is probléma van. Mivel láttam, hogy a '79-nél nincs is tankolós opció, esetleg annyiból bele lehetne nyúlni a mod pit beállításaiba, hogy '91-nél se' legyen? Pusztán a realitás kedvéért.
Szerintem simán megoldható mindegyik dolog amit akarsz, a hangoknál igazad van azt én is nézegettem, azt 100% biztos hogy ki lehet cserélni amelyikre akarod/játok. A fogyasztás dolgot meglesem majd. :wink:
Őőőőő... ezt nem én "akarom", csak egy ötlet volt... :)
Peter Rigo

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. jún. 19, 2009 7:47 pm

Tommy78 írta:Igaz még Gerrard előttem van választási sorrendben, de én szeretném magamnak az #5-ös Williams Renault :wink:
és mivel Tommy a testvérem,igy szeretném magamnak a másik williams-t
köszönöm elöre is remélem nem okozok bonyodalmakat. :D
Kép

Petykafiam
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: kedd feb. 03, 2009 9:49 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Petykafiam » kedd jún. 30, 2009 9:30 am

Ez engem is érdekelne. :D

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » pén. júl. 03, 2009 3:20 pm

Hali!

Ez a téli cucc, mikor kezdődne, és meddig tartana?

üdv:Tom

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. júl. 03, 2009 7:41 pm

Tom írta:Hali!

Ez a téli cucc, mikor kezdődne, és meddig tartana?

üdv:Tom
Előreláthatólag november 19-től, március 10-ig. :wink: Gyere Tom! Jó kis F1!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » pén. júl. 03, 2009 8:43 pm

hm
:roll:

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. júl. 06, 2009 10:04 pm

kár hogy nem voltam indy 95be.utolsóként választhatok autót... :(
Aki McLarenbe menne és nincs társa szóljon mer nagyon nagyon nagyon nagyon szívesen mennék abba a csodába :)
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd júl. 07, 2009 12:43 pm

Tom írta:Hali!

Ez a téli cucc, mikor kezdődne, és meddig tartana?

üdv:Tom
:wink:
http://www.maszim.hu/naptar2009.htm#200910

Már az Atlantic All time sorozat dátumait is tartalmazza
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » kedd júl. 07, 2009 12:48 pm

Forma1 Replay '91 2009.11.26 - 20.00 Csütörtök Interlagos
51 kör
Forma1 1991 MOD 1.3 LE

Forma1 Replay '91 2009.11.26 - 20.00 Csütörtök Imola
41 kör
Forma1 1991 MOD 1.3 LE

ezt látom kiírva. Imolába és Interlagosba egy este megyünk? maraton lesz az :)
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd júl. 07, 2009 4:45 pm

ÓÓÓÓ!

Ez már megint csütörtök?
Akkor így jártam!
Talán egy-két futam belefér, de akkor szoktunk a zenekarral próbálni.
Ez van.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd júl. 07, 2009 5:54 pm

metosz írta:
Tom írta:Hali!

Ez a téli cucc, mikor kezdődne, és meddig tartana?

üdv:Tom
:wink:
http://www.maszim.hu/naptar2009.htm#200910

Már az Atlantic All time sorozat dátumait is tartalmazza
Mekkora az esélye, hogy az Atlantic pénteki napokon lesz ahogy a naptárban szerepel? mert az nekem maxi megfelelne.
Ha mégis hétfőn lenne akkor sajna nem indulok Atlanticban mert a nascar is akkor van a kettő együtt meg sok egy napon..ilyen pályákon mehetek indycarral is.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » kedd júl. 07, 2009 5:58 pm

Dietrich írta:
metosz írta:
Tom írta:Hali!

Ez a téli cucc, mikor kezdődne, és meddig tartana?

üdv:Tom
:wink:
http://www.maszim.hu/naptar2009.htm#200910

Már az Atlantic All time sorozat dátumait is tartalmazza
Mekkora az esélye, hogy az Atlantic pénteki napokon lesz ahogy a naptárban szerepel? mert az nekem maxi megfelelne.
Ha mégis hétfőn lenne akkor sajna nem indulok Atlanticban mert a nascar is akkor van a kettő együtt meg sok egy napon..ilyen pályákon mehetek indycarral is.
Gondolom pont a NASCAR miatt lett átrakva Pénteki napokra az Atlantic következő bajnoksága :)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd júl. 07, 2009 6:08 pm

Igen Norbi de te nem voltál tegnap Atlanticon és TS-en ahol Bedy mondta a péntek sok embernek nem lesz jó..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég