Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: NetSportOrvosi Rendelő

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. aug. 15, 2012 5:46 pm

Kb filter driver kell hozzá keres xp-s verziót utánna jó lesz!!
Manchester United

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NetSportOrvosi Rendelő

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. aug. 16, 2012 5:51 pm

Gondoltam mérek 1-et innen BP irányába. :grin:

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NetSportOrvosi Rendelő

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. aug. 17, 2012 10:04 am

Gilberto írta:Kb filter driver kell hozzá keres xp-s verziót utánna jó lesz!!
Sajnos semmi hatása nem volt, próbáltam felrakni párat. Még nem adtam fel, teljes fényerőn gyorsan merül a cucc, muszáj lesz megoldani.
Kép

Tipli
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: szomb. dec. 18, 2010 12:10 pm
Admin: Admin

Re: NetSportOrvosi Rendelő

Hozzászólás Szerző: Tipli » pén. aug. 17, 2012 1:21 pm

Azt hiszem ASUS-nál ATKOSD nevű a driver ami az fn-t vezérli.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NetSportOrvosi Rendelő

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. aug. 17, 2012 6:35 pm

Most olvastam vissza. Igen úgy van ahogy Tipli mondja. ATKOSD2-t kell feltenni és akkor jó lesz. Nekem is Asus lapim van...

Link: http://support.asus.com/Download.aspx?S ... t=26&os=17
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: NetSportOrvosi Rendelő

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd szept. 03, 2013 5:10 pm

Ahogy tudom, elég sok UPC-s van a csapatban, így elsősorban nekik címezném az alábbiakat.

Gondolom többen tudjátok, hogy a UPC betámadt a 240 Mbit-es sávszélével. Ma volt egy kis időm és utánajártam a dolgoknak, hogy még is ezt hogyan? A lényeg annyi (és itt jön be a multi szellem), hogy ezt "csak" új előfizetők kaphatják ill. jelenlegiek is, de ők sokkal drágábban, ami már nem éri meg. Korábban ugyan ez volt a szitu, aki pl. 120-asat akart.

Viszont!!!

Mivel egy újabb lépés lett a sávszélnövekedésben, így már a jelenlegi ügyfeleknek is elérhető a 120-as net! Személyesen voltam bent náluk így kiszámoltattam, hogy mennyivel lenne drágább ha az általunk használt TV+Internet+Telefon (Trio XL) csomag sávszélességét 50/5-ről, 120/10-re növelnénk és az eredmény plusz 190 Ft lett (mondtam is a hölgynek, hogy "-azonnal klikkelj rá, hogy oké" :mrgreen: ).
A UPC magától ugye nem emelte volna fel, mert nem módosíthatják ilyen formában (egyoldalúan) a korábban megkötött szerződést (ami igazából nem is baj).

Szóval a főlényeg annyi, hogy csomagtól és egyéb kedvezményektől független érdemes informálódni náluk, mert megérheti! ;-)

Kép

Akik saját routert is használnak:
Ezzel a sávszéllel eljött az a határ, amikor már a ~10.000 Ft alatti (wifi)routerek már nem "gazdaságosak", hiszen ezek LAN-ban mind 100 Mbit-esek, így ha valaki 120-ra vagy esetleg 240-re vált, akkor már gigabites router kell, ha ki akarjuk használni a szolgáltató által nyújtott folyosó szélességét. :) Persze a UPC is tud adni ilyen routert, de ennek ugye havi díja van, így sztem ez a verzió fejejtős (főleg hosszútávon).
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 23 vendég