Minden, ami a témához kapcsolódik
Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. okt. 12, 2009 10:55 am

Miután a racecast külföldi szerver és az rf először oda küldi a jeleket ezért van a gond amig külföld felé nem háritják el a hibát.
Azonnal tudni fogjuk ha megjavult amint a HRC-ből az erdélyi srácok vagy Tommy78 londonból látja a szervert és tud csatlakozni. :)

mi kivettük a pipát a matchmaker és racecast részből így hátha tudtunk valamit javitani legfeljebb nem jelenik meg a szerver a többi közt. Úgyis IP alapján csatlakozik mindenki.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 12, 2009 11:29 am

Gadfly írta:
Dietrich írta: mert ez mindenkit érint mivel ugyanaz a szerver.
Igen, ennyi sejtésem volt azért a dologról, hiszen van szemem... :P
Csak gondoltam megerősítelek, hogy e probléma még vasárnap este is fent állt. :wink:
Metosz írta: Sajnos ennek a dolognak a leszervezése még folyamatban van, Dietrich már figyelmeztetett erre a nagy hiányosságra, de továbbra sem látszik illetve nincs frissítve mi-mikor történik a szerveren.
Bátorkodtam egy saját elmélet kidolgozásán, amit persze azonnal el is lehet vetni, de gondoltam egy ötletnek talán jó lehet. :)
Remélem nem gond, hogy az oldalt lementettem, de csak így tudom prezentálni az elméletet. Persze ha gond, hogy lementettem, azonnal törlöm az ideiglenes tárhelyről...

A lényeg, hogy így talán mindenki számára jobban szem előtt lenne, hogy mi mikor történik a szerveren. A listát a jelenlegi naptárból másoltam ki, de természetesen lehetne ezt bővíteni tesztek, vizsgák és más "ligák" eseményeinek az időpontjaival is, akik Maszim szervert használnak.

Explorerben vmiért nem úgy néz ki, ahogy az be van állítva, de más böngészőben tökéletes. (pl. firefox, chrome)
Persze a "sexploreres" működés némi finomhangolással orvosolható, de ez majd inkább akkor, ha..... :D
Tehát egyenlőre Firefox v. Chrome.

Minta: LINK
Nem annyira a megjelenítéssel mint inkább a tartalommal és a folyamatos humán erőforrás biztosítással van a gond. Természetesen ez is király amit csináltál Gadfly, 8) sőt talán még használni is tudjuk, de első sorban a gond a szervezés.
Felelősöket egy non-profit rendszerben borzasztó nehéz találni, de főleg számon kérni. Okosan, ha mindenki képeben van nem lehet gond, ehhez szükségünk lenne egy indítási protokolra is. De a külsős csapatok is nagyobb figyelemmel kell, hogy legyenek felénk.
Ígérem rendezve lesz ez a dolog Gadfly! Azon leszünk, hogy többet ne feleljtsük el, ha éppen van valami a szerveren illetve továbbra se szervezzünk keresztbe időpontokat, mindezek figyelembe vételére első sorban Genyónak lesz most szükség a TV progi kialakításakor.

Ezúton jelzem a szombati indycar verseny jelenleg folyamatosan megtekinthető a klubTV-n, de a Brazíl futamra is egy amolyan előkészítő jeleggel kérésre a 2007.es és 2008-as futamot is a programba vesszük. mindkettő félelmetesen izgalmas.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 12, 2009 1:34 pm

2006 Brazil? :oops: :oops: :oops: Tudod...a mester miatt 8) (hhúúúú mindjárt jön a sok anyázás xDD).
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. okt. 12, 2009 2:10 pm

inkább 05 suzuka?:)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 12, 2009 3:27 pm

danikosz írta:inkább 05 suzuka?:)
Ez a futam már adott és természetesen már adta is a KlubTV. Bármikor újra berakjuk neked. Hogy mindenki képben legyen ez az a futam amit egy pilóta úgy nyer meg, hogy a legtöbbet előz az eddigi F1 történetében. A futam kaotikus képe első sorban a qualin leesett esőnek köszönhető, egy szó mint száz 2005 Suzuka nagyon süti.
De ezt KlubTV témában folyatassuk, ha kérhetem.

2006 Brazíl nincs még meg :roll:
Kép

Avatar
Krumplibogár
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: hétf. okt. 12, 2009 4:13 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Krumplibogár » szer. okt. 14, 2009 1:46 pm

Azt mondták hogy itt jeleznem kell a speedtest-em. Mert ugyanis én Sheffield-ből játszanék, bár tegnap már fel tudtam menni a szeróra, de attól leírom hogy egy közeli város és Budapest-hez képes milyen a Net.
Birmingham-hez:
Kép

Ilyen pedig Budapest-hez képest.
Kép

Nem tudom hogy ez mennyire vészes, remélem fogok majd tudni játszani.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. okt. 14, 2009 3:16 pm

Szerintem elégnek kell lennie, majd ha többen leszünk egyszerre szerón akkor is kiderül, de szerintem nem lesz gáz.
Kép

Avatar
Zsozsesz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 403
Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » szer. nov. 11, 2009 6:09 pm

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. nov. 12, 2009 2:39 pm

új netem van
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. márc. 29, 2010 1:36 pm

találtam egy ilyet
http://www.pingtest.net/

nem tudom mire jó,valami pinges szarság de lehet valamire csak jó :D

Kép
nekem amúgy ilyen
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. márc. 29, 2010 2:21 pm

Gyorsabb netem lett:
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. márc. 29, 2010 2:23 pm

Igen ez sem rossz köszi. Általános ellenőrzésre jól használható. Azonban itt nem helyettesíti a szerver felé való kapcsolat vizsgálatát.
Egyébként mostanában mintha kevesebb lenne a panasz, vagy csak nem hallom.
Mellesleg a szerveren is szebb eredményeket mértem a minap. Lehet a szerverszobában is volt némi sár.

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » hétf. márc. 29, 2010 7:58 pm

új netsebességem

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd máj. 11, 2010 5:35 pm

Tudom laptop nem játékra van kitalálva. Viszont Metosz és Rita is azzal bűvészkedik rf-ben amihez több erőforrás kell mint cod1+uo-hoz.
Milyen laptop alkalmas erre pl. COD-hoz?
Nem nekem kellene.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd máj. 11, 2010 5:36 pm

Teqi itt van a zene amit kértél.

http://racetotheparty.com/win.php
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. máj. 12, 2010 10:59 am

Dietrich írta:Tudom laptop nem játékra van kitalálva. Viszont Metosz és Rita is azzal bűvészkedik rf-ben amihez több erőforrás kell mint cod1+uo-hoz.
Milyen laptop alkalmas erre pl. COD-hoz?
Nem nekem kellene.
150 ezer környékén már kapsz olyat amin elfut rendesen. OU elég gépigényes a járművek miatt. A lényeg, hogy ne integrált videokártya legyen benne. pl: http://www.notebook.hu/notebook/msi/msi ... 500-094xhu
vagy
http://www.notebook.hu/notebook/msi/msi ... 700-071xhu

Következő brandeket érdémes:
Asus, HP/Compaq, Toshiba
Jó lehet:
MSI, Dell(garanciális szerviz lassú), Lenovo
Mindenképp kerülendő:
Fujitsu, Acer

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. máj. 12, 2010 11:46 am

ami nekünk van lap top az is egy MSI és 70fps van az rfactornak igaz a light van fennt és ami abba van mod+pálya volt tesztelve...
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » szer. máj. 12, 2010 2:57 pm

Sziasztok!

Én is kicsit furán rFactoroz-om, ugyanis a laptophoz van kötve a régi LG Flatron monitorom.
Mondjuk a laptop annyira nem kaka (Intel Pentium T4300 processzor, 320 GB HDD, 4 GB RAM és GeForce G105M, 512 MB-os videókártya)
Remélem ez elegendő a játékhoz.

A netem:

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. máj. 12, 2010 9:32 pm

Knife írta:
Dietrich írta:Tudom laptop nem játékra van kitalálva. Viszont Metosz és Rita is azzal bűvészkedik rf-ben amihez több erőforrás kell mint cod1+uo-hoz.
Milyen laptop alkalmas erre pl. COD-hoz?
Nem nekem kellene.
150 ezer környékén már kapsz olyat amin elfut rendesen. OU elég gépigényes a járművek miatt. A lényeg, hogy ne integrált videokártya legyen benne. pl: http://www.notebook.hu/notebook/msi/msi ... 500-094xhu
vagy
http://www.notebook.hu/notebook/msi/msi ... 700-071xhu

Következő brandeket érdémes:
Asus, HP/Compaq, Toshiba
Jó lehet:
MSI, Dell(garanciális szerviz lassú), Lenovo
Mindenképp kerülendő:
Fujitsu, Acer
Thx!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » csüt. máj. 13, 2010 11:21 am

A mostani netem:
Kép

Én is egy ideig laptoppal nyomtam, és egész jókis laptopom volt, de azt elkell mondjam, hogy nem volt vmi kellemes ezzel nyomni. Ha az ember egyedül ment, majdnem minden pályán lehetett egy 30-40es fps-t összeszedni alap grafikán, a gondok mindig tömegben adódtak, amikor volt hogy a 20 fps-t sem érte el.
Nem egy olyan pálya volt a HRC-ben, amikor emiatt kellett futamot kihagynom, mivel balesetveszélyes lett volna így elrajtolni.
Szóval Petersen sajna a te gépeddel még lesznek gondjaid sztem, mivel asszem majdnem tökugyanilyen géppel toltam, de ne legyen igazam, és tudj normálisan versenyezni :wink:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. máj. 20, 2010 2:47 pm

Nekem a következő gondom van, remélem a doktor bácsi tud segíteni.

Az Indy Lights versenyen vettem észre (mivel a mezőny végéről indultam), hogy számomra érthetetlen módon egyes helyzetekben picit akadozik maga a játék, ami erős fps csökkenés miatt lehet, ha több autó van körülöttem. Megmondom őszintén ez nekem eddig sose' tűnt fel. Próbaképpen korábbi versenyhelyszíneket is kipróbáltam és ott is jelentkezik ez a dolog. Tényszerűen: ha egyedül autózok akár 300+ fps-t is mutat a kijelző (VSync nincs bekapcsolva), ám amint több autó (értsd 10-16) feltűnik körülöttem ez az érték 60, vagy az alá csökken. Mivel a monitor frissítésem 60, ezért az ez alatti szám (mondjuk 50 alatt) már kifekezetten zavaró és akadásokat okoz. Nem tudom, hogy miért, de abból, hogy ez mostanában tűnt fel (két különböző rfactor telepítésemen is így van) ez valami új probléma lehet, de nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Korábban már beírtam ide a konfigomat, ez annyit változozz, hogy december óta Win 7-et használok. A 4 proci egyszerre dolgozik kb. 25-30%-os teljesítményen. Ha minimálisra veszem a grafikát (ami ezzel a géppel elég röhelyes) mit sem változik a dolog, az eredmény ugyan az: 200 fps veszteség. Az új monitorral 1600/900-on nézegetek, de full HD-n és 1280/720-on is ilyen fps-ek vannak, úgyhogy a felbontás sem befolyásoló tényező. Hálás lennék, ha valakinek lenne megoldási javaslata.
Ginger17 írta:Gép:
Gigabyte EP35 DS3 Intel P35 LGA775 ATX
Intel Q9400 Core 2 Quad
2x2GB DDR2 Ram 800Mhz
Ati Radeon HD4870 512MB Sapphire

rFactor:
1280/900/32 70hz 1xAA;
16 autó, minden full, kivéve az árnyékok (medium);
Ezzel 200-400 fps, pályától és modtól függően.

Digi lan netem van (mérések fent) a routerhez kábellel kapcsolva.
Jelszavas wifi is van a netbook miatt, de verseny közben szigorúan kikapcsolom.

Lagos gondom még nem volt.
Peter Rigo

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. máj. 20, 2010 3:01 pm

Ginger17 írta:Nekem a következő gondom van, remélem a doktor bácsi tud segíteni.

Az Indy Lights versenyen vettem észre (mivel a mezőny végéről indultam), hogy számomra érthetetlen módon egyes helyzetekben picit akadozik maga a játék, ami erős fps csökkenés miatt lehet, ha több autó van körülöttem. Megmondom őszintén ez nekem eddig sose' tűnt fel. Próbaképpen korábbi versenyhelyszíneket is kipróbáltam és ott is jelentkezik ez a dolog. Tényszerűen: ha egyedül autózok akár 300+ fps-t is mutat a kijelző (VSync nincs bekapcsolva), ám amint több autó (értsd 10-16) feltűnik körülöttem ez az érték 60, vagy az alá csökken. Mivel a monitor frissítésem 60, ezért az ez alatti szám (mondjuk 50 alatt) már kifekezetten zavaró és akadásokat okoz. Nem tudom, hogy miért, de abból, hogy ez mostanában tűnt fel (két különböző rfactor telepítésemen is így van) ez valami új probléma lehet, de nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Korábban már beírtam ide a konfigomat, ez annyit változozz, hogy december óta Win 7-et használok. A 4 proci egyszerre dolgozik kb. 25-30%-os teljesítményen. Ha minimálisra veszem a grafikát (ami ezzel a géppel elég röhelyes) mit sem változik a dolog, az eredmény ugyan az: 200 fps veszteség. Az új monitorral 1600/900-on nézegetek, de full HD-n és 1280/720-on is ilyen fps-ek vannak, úgyhogy a felbontás sem befolyásoló tényező. Hálás lennék, ha valakinek lenne megoldási javaslata.
Ginger17 írta:Gép:
Gigabyte EP35 DS3 Intel P35 LGA775 ATX
Intel Q9400 Core 2 Quad
2x2GB DDR2 Ram 800Mhz
Ati Radeon HD4870 512MB Sapphire

rFactor:
1280/900/32 70hz 1xAA;
16 autó, minden full, kivéve az árnyékok (medium);
Ezzel 200-400 fps, pályától és modtól függően.

Digi lan netem van (mérések fent) a routerhez kábellel kapcsolva.
Jelszavas wifi is van a netbook miatt, de verseny közben szigorúan kikapcsolom.

Lagos gondom még nem volt.
Hmmm.....hmmmm.... nekem is hasonló gondjaim vannak, csak nekem RACE 07-nél online. Offline még 24 autó + városi pálya se zakkantja meg, online viszont 15 fő felett még a legegyszerűbb pályán is 24 FPS alatt köt ki a cucc. :)

64 bites vagy 32 bites a Win7-ed?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. máj. 20, 2010 3:05 pm

Adam Jonas írta: 64 bites vagy 32 bites a Win7-ed?
64... gondolod, hogy ez lehet a gond?
A röhely, hogy azt vettem észre - legalább is azt hiszem -, hogy modfüggő a dolog. Azzal a szép Corolla moddal a Rouen pályán 30-40 ellenséggel stabilan 80 az fps (se le, se fel), tehát nincs ez az oltári ingadozás..... :roll:
Peter Rigo

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. máj. 20, 2010 3:09 pm

Nekem 32 bitnél csinálja ezt a RACE 07-nél, csak nekem ráadásul ahhoz a játékhoz gyenge is a netem. :)

Akkor valszeg nem a 64 bites Win7 lesz a ludas. Kikapcsolt AA-val próbáltad már? Valamint annak idején volt valami gond azzal a RaceCast-os valamivel is, amit át kellett írni a profilba. Írtad, hogy újraraktad már többször is az rF-et - csak nekem az nem derült ki egyértelműen, hogy ekkor mindig új profilt csináltál, vagy pedig a korábban használtat raktad vissza? :) Mert ha utóbbi, akkor még esetleg azt lehetne megpróbálni, hogy azt átírod.

Egyelőre több ötletem nincs, megpróbálok gondolkodni rajta, mert tudom, hogy mennyire idegesítő egy hiba ez. :?

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. máj. 20, 2010 5:25 pm

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 21, 2010 10:45 am

Ginger! Azzal a konfiggal nemhogy 80 hanem 380FPS-nek kellene lenni.
Nekem is 4850 a VGA, a proci E8400 (kétmagos) és 2x1GB memo és bőven van fps-m.
+fullproc bevan írva? Több magos prociknál külön bekell irni különben csak 1 magot használ az rf és asszem max. 2-t csak.

Tehát..parancsikon jobb klikk majd Tulajdonságok--->Parancsikon
"C:\Program Files\rFactor\rFactor.exe" +fullproc

a másik pedig a felbontás..
"Config.ini (rFactor főkönyvtárban):
- MaximumVidRes=(8000, 6000) , állítsátok ezt a használt felbontásra (pl. 1280x1024), így nem fog többet szaggatni a játék egy idő után."
Amiről Adam Jóska beszélt :P azt Toby fedezte fel:
rFactor laggolási gondra:
A következőt kell átírnotok, UserData/"sajatnev" mappán belül találjátok multiplayer.ini fájlt, amiben a 35. sorban a következő szövegnek kell lennie:
Auto Join Chat Server="0"
Akinél 1 van írva azok akadnak. Írjátok át 0-ra!

Ha ezek mind megvoltak akkor vedd úgy nem tudtam segíteni.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. máj. 21, 2010 10:59 am

Dietrich írta:Ginger! Azzal a konfiggal nemhogy 80 hanem 380FPS-nek kellene lenni.
Nekem is 4850 a VGA, a proci E8400 (kétmagos) és 2x1GB memo és bőven van fps-m.
+fullproc bevan írva? Több magos prociknál külön bekell irni különben csak 1 magot használ az rf és asszem max. 2-t csak.

Tehát..parancsikon jobb klikk majd Tulajdonságok--->Parancsikon
"C:\Program Files\rFactor\rFactor.exe" +fullproc

a másik pedig a felbontás..
"Config.ini (rFactor főkönyvtárban):
- MaximumVidRes=(8000, 6000) , állítsátok ezt a használt felbontásra (pl. 1280x1024), így nem fog többet szaggatni a játék egy idő után."
Amiről Adam Jóska beszélt :P azt Toby fedezte fel:
rFactor laggolási gondra:
A következőt kell átírnotok, UserData/"sajatnev" mappán belül találjátok multiplayer.ini fájlt, amiben a 35. sorban a következő szövegnek kell lennie:
Auto Join Chat Server="0"
Akinél 1 van írva azok akadnak. Írjátok át 0-ra!

Ha ezek mind megvoltak akkor vedd úgy nem tudtam segíteni.
De Win7-nél is be kell írni ezt a parancsot? :)

Ui.: kipróbáltam, mintha tényleg gyorsabb lenne. :P RACE 07-nél is működik vajon ez a parancs?

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 21, 2010 12:06 pm

@ Dietrich

Írtam, hogy mind a négy mag dolgozik (ergo a fullproc be van írva és jól).
Majd ezt a max felbontásos izét kipróbálom, mert sztem az nincs belőve a vonatkozó ini fájlban.

A mondókámmal azt szerettem volna jelezni, hogy tuti nem a grafikával van a gond, mert minimumon is ugyan ezt csinálja (sőt maximum értékeken és felbontáson is), tehát ezekhez semmi köze sincs a dolognak.

Majd jelzek, hogy mire jutottam. :wink:
Peter Rigo

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » pén. máj. 21, 2010 12:09 pm

Egy kérdés.

Izzadékony a kezem és a G25 egy bizonyos idő után, hihetetlenül elkezd tapadni, ami idegesítő, kesztyűt nem szeretnék venni, de valamit a kormányra igen. Mit ajánlotok?

Valami kormányvédő, esetleg bringás kormánybetekerő?

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. máj. 21, 2010 12:56 pm

Petersen írta:Egy kérdés.

Izzadékony a kezem és a G25 egy bizonyos idő után, hihetetlenül elkezd tapadni, ami idegesítő, kesztyűt nem szeretnék venni, de valamit a kormányra igen. Mit ajánlotok?

Valami kormányvédő, esetleg bringás kormánybetekerő?
Tescoba van olyan szőrmés kormányhuzat :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 21, 2010 3:13 pm

Adam Jonas írta:
Dietrich írta:Ginger! Azzal a konfiggal nemhogy 80 hanem 380FPS-nek kellene lenni.
Nekem is 4850 a VGA, a proci E8400 (kétmagos) és 2x1GB memo és bőven van fps-m.
+fullproc bevan írva? Több magos prociknál külön bekell irni különben csak 1 magot használ az rf és asszem max. 2-t csak.

Tehát..parancsikon jobb klikk majd Tulajdonságok--->Parancsikon
"C:\Program Files\rFactor\rFactor.exe" +fullproc

a másik pedig a felbontás..
"Config.ini (rFactor főkönyvtárban):
- MaximumVidRes=(8000, 6000) , állítsátok ezt a használt felbontásra (pl. 1280x1024), így nem fog többet szaggatni a játék egy idő után."
Amiről Adam Jóska beszélt :P azt Toby fedezte fel:
rFactor laggolási gondra:
A következőt kell átírnotok, UserData/"sajatnev" mappán belül találjátok multiplayer.ini fájlt, amiben a 35. sorban a következő szövegnek kell lennie:
Auto Join Chat Server="0"
Akinél 1 van írva azok akadnak. Írjátok át 0-ra!

Ha ezek mind megvoltak akkor vedd úgy nem tudtam segíteni.
De Win7-nél is be kell írni ezt a parancsot? :)

Ui.: kipróbáltam, mintha tényleg gyorsabb lenne. :P RACE 07-nél is működik vajon ez a parancs?
win7-nél is bekell írni mert a progi 2005-ös amikor nem volt még win7 :wink:
rf2-be talán már nem kell (ha lesz egyáltalán)

Race07-nél nem próbáltam de feltehetően igen hiszen ugyanaz a game motor de kitudja.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 21, 2010 3:15 pm

Petersen írta:Egy kérdés.

Izzadékony a kezem és a G25 egy bizonyos idő után, hihetetlenül elkezd tapadni, ami idegesítő, kesztyűt nem szeretnék venni, de valamit a kormányra igen. Mit ajánlotok?

Valami kormányvédő, esetleg bringás kormánybetekerő?
eleinte ilyen minden új kormány aztán sok használattól a kézről rárakódik a zsír és nem fog ragadni :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. máj. 21, 2010 4:43 pm

Addig jó míg tapad, mert ha csúszna.......

Nekem a momo annak idején a kezemhez formálódott, egy kiló gumi volt minden egyes versenyen után a kezemen. Ellenben a G25 pont fordítva viselkedik, mert a kezemről szedi a bőrt. 8)
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. máj. 21, 2010 5:52 pm

Ginger17 írta:@ Dietrich

Írtam, hogy mind a négy mag dolgozik (ergo a fullproc be van írva és jól).
Majd ezt a max felbontásos izét kipróbálom, mert sztem az nincs belőve a vonatkozó ini fájlban.

A mondókámmal azt szerettem volna jelezni, hogy tuti nem a grafikával van a gond, mert minimumon is ugyan ezt csinálja (sőt maximum értékeken és felbontáson is), tehát ezekhez semmi köze sincs a dolognak.

Majd jelzek, hogy mire jutottam. :wink:
Tisztelettel jelezném, hogy maximumvidres beállítva, autojoin...=0, fullproc beírva.

Indianapolis, start 58 fps..........................

:roll:

Merre vagy Knife?
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 21, 2010 6:34 pm

akkor marad a 64 bit..nálam 32 biten fps hegyek vannak..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. máj. 21, 2010 7:00 pm

Ginger17 írta:
Tisztelettel jelezném, hogy maximumvidres beállítva, autojoin...=0, fullproc beírva.

Indianapolis, start 58 fps..........................

:roll:

Merre vagy Knife?
Lehet hogy túl erős a géped, és ez visszafele hat :D
Nem adnál kölcsön pár magot? :lol:

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » pén. máj. 21, 2010 7:16 pm

Win 7-nél ezt a full procot hol tudom beírni?

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 21, 2010 7:39 pm

Petersen írta:Win 7-nél ezt a full procot hol tudom beírni?
pedig leirtam :wink:

Tehát..parancsikon jobb klikk majd Tulajdonságok--->Parancsikon
"C:\Program Files\rFactor\rFactor.exe" +fullproc


exe" után egy szünet és utána a +jel..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » pén. máj. 21, 2010 8:29 pm

Dietrich írta:
Petersen írta:Win 7-nél ezt a full procot hol tudom beírni?
pedig leirtam :wink:

Tehát..parancsikon jobb klikk majd Tulajdonságok--->Parancsikon
"C:\Program Files\rFactor\rFactor.exe" +fullproc


exe" után egy szünet és utána a +jel..
Nagy eszemmel rá is jöttem utána... :)
Azért köszi.

Amúgy nekem is borzasztóan alacsony az FPS... :(

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. máj. 21, 2010 8:52 pm

nekem olyan 250-300 között szokott mozgolódni az fps
nekem is négy magos procim van, de nekem nincs semmi ilyen fullproc cucc írkálva.. tehát ergó csak egyet használ.. ha ezt a fullproc izét megcsinálom akkor milyen változások lesznek? (hangsúlyoznám hogy "hóthülye" vagyok ezekhez a dolgokhoz, egyáltalán nem értek a technikai cuccokhoz 8) )
Kép

Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. máj. 21, 2010 8:58 pm

Gerrard írta:nekem olyan 250-300 között szokott mozgolódni az fps
nekem is négy magos procim van, de nekem nincs semmi ilyen fullproc cucc írkálva.. tehát ergó csak egyet használ.. ha ezt a fullproc izét megcsinálom akkor milyen változások lesznek? (hangsúlyoznám hogy "hóthülye" vagyok ezekhez a dolgokhoz, egyáltalán nem értek a technikai cuccokhoz 8) )
Akkor kb. 300 és 350 között mozoghat. :D

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » szomb. máj. 22, 2010 12:48 pm

Hát ez érdekes... CTDP 2006 V1.2 sokkal simábban és több FPS-sel megy, effektekkel, meg egy csomó hülyeséggel, mint az MMG 2007... :roll:

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » szomb. máj. 22, 2010 1:17 pm

Az új netem:

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. máj. 22, 2010 2:07 pm

Dietrich írta:
Petersen írta:Win 7-nél ezt a full procot hol tudom beírni?
pedig leirtam :wink:

Tehát..parancsikon jobb klikk majd Tulajdonságok--->Parancsikon
"C:\Program Files\rFactor\rFactor.exe" +fullproc


exe" után egy szünet és utána a +jel..
Kipróbáltam ezt a fullproc dolgot, nem is hallottam még erről, indianapolisba, 1280x800 32 bit, full graf. 500-ról 760-ra felment az fps, bár néha leesik 700-ra.

Köszi Dietrich a tippet. :wink:

Érdekes, most kipróbáltam 1440x900-ba és ott még több az fps, pedig azt hittem, hogy jóval kevesebb lesz, de nem, T3-T4-be 815 volt.

Boss
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 1:49 pm

Hozzászólás Szerző: Boss » vas. máj. 23, 2010 8:28 am

815? omg :shock:
egy képet kérhetnék? :)
nekem még az ötöde sincs, sőőőt :lol:

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. máj. 23, 2010 10:25 am

Boss írta:815? omg :shock:
egy képet kérhetnék? :)
nekem még az ötöde sincs, sőőőt :lol:
neked jó ha van 50...
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » vas. máj. 23, 2010 10:33 am

Tommy78 írta:
Dietrich írta:
Petersen írta:Win 7-nél ezt a full procot hol tudom beírni?
pedig leirtam :wink:

Tehát..parancsikon jobb klikk majd Tulajdonságok--->Parancsikon
"C:\Program Files\rFactor\rFactor.exe" +fullproc


exe" után egy szünet és utána a +jel..
Kipróbáltam ezt a fullproc dolgot, nem is hallottam még erről, indianapolisba, 1280x800 32 bit, full graf. 500-ról 760-ra felment az fps, bár néha leesik 700-ra.

Köszi Dietrich a tippet. :wink:

Érdekes, most kipróbáltam 1440x900-ba és ott még több az fps, pedig azt hittem, hogy jóval kevesebb lesz, de nem, T3-T4-be 815 volt.
Tommy milyen konfigod van? Érdekelne, mivel most raktam be egy HD5830as karit, és nekem talán még fele ennyi sincs, nem mintha kellene, de mondjuk lehet videóknál nem ártana, lehet hogy a procim nemtudja rendesen meghajtani a kártyát, vagy passz... Illetve én is vmi hasonlót figyeltem meg, mint Ginger, tömegben elég erősen leesett az fps, és nekem is 64 bites Win 7 van...

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. máj. 23, 2010 11:07 am

3GB RAM, Core 2 Quad Q6600 4 magos proci, ABIT P5N-E SLI alaplap
1TB HDD, SB Audigy 2 hangkártya
GeForce GTX 260 768 MB videókari
1GB Ramot kivettem az XP miatt.

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » vas. máj. 23, 2010 11:13 am

Tommy78 írta:3GB RAM, Core 2 Quad Q6600 4 magos proci, ABIT P5N-E SLI alaplap
1TB HDD, SB Audigy 2 hangkártya
GeForce GTX 260 768 MB videókari
1GB Ramot kivettem az XP miatt.
Nemtom, akkor lehet a 64 bit nem tetszik annyira neki, vagy passz.

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. máj. 23, 2010 12:09 pm

Tequila írta:
Tommy78 írta:3GB RAM, Core 2 Quad Q66004 magos proci, ABIT P5N-E SLI alaplap
1TB HDD, SB Audigy 2 hangkártya
GeForce GTX 260 768 MB videókari
1GB Ramot kivettem az XP miatt.
Nemtom, akkor lehet a 64 bit nem tetszik annyira neki, vagy passz.
A 3D.és megjelenítéshez szükséges a proci L2 chase memória mérete Tommynak ez 8mb ezért van annyi FPS
Start Me Up

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. máj. 24, 2010 4:47 pm

Hát Ginger passzolok bocs.

Nekem is Win 7 x64 fut. Korábban nekem is volt olyan, hogy egyes pályák egyes részein leesett az fps, de ez megvan most is, bár kevésbbé. Amit én tettem a fent már leírtakon kívül:
2 sataII-es vinyóm van, ezért rf az "A" vinyó "X" partíciójára van telepítve, de a Gamedata/Locations a "B" vinyó "Y" partícióján van. Így az olvasás gyorsabb effektíve, bár nem sokkal. Mert ugye a játék és autó adatokat X-ről míg a pályaadatokat Yról veszi.
Ehhez config.ini-ben:
TracksDir=Y:\RFACTOR\GAMEDATA\LOCATIONS\

Konfigom:
E8400
4GB DDR2 1066MHz
8800GT 1GB

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. máj. 24, 2010 5:16 pm

Knife írta:Hát Ginger passzolok bocs.

Nekem is Win 7 x64 fut. Korábban nekem is volt olyan, hogy egyes pályák egyes részein leesett az fps, de ez megvan most is, bár kevésbbé. Amit én tettem a fent már leírtakon kívül:
2 sataII-es vinyóm van, ezért rf az "A" vinyó "X" partíciójára van telepítve, de a Gamedata/Locations a "B" vinyó "Y" partícióján van. Így az olvasás gyorsabb effektíve, bár nem sokkal. Mert ugye a játék és autó adatokat X-ről míg a pályaadatokat Yról veszi.
Ehhez config.ini-ben:
TracksDir=Y:\RFACTOR\GAMEDATA\LOCATIONS\

Konfigom:
E8400
4GB DDR2 1066MHz
8800GT 1GB
Amíg nekem a winXP futott semmi ilyen gondom nem volt a játékkal. Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, de azt látom, hogy a win7 a 64 bites progikat külön kezeli a 32 bitesektől. Olyat nm lehet, hogy ráerőszakolom az op.rendszerre, hogy az rF biza csak 32 bites? XP módban futtatva... mittomén. :roll:
Peter Rigo

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » hétf. máj. 24, 2010 9:10 pm

Ginger írtad, hogy a monitorod 60Hz-en megy, az rF meg 1280/900/32 70hz-en megy.. Ezzel variáltál már valamit? Esetleg valami overlay cuccot nem használsz? (TvStyle, XD, stb..) rFactor/Plugins könyvtárból töröld a nem gyári plugineket, nézd meg úgy is! Ha az rF főkönyvtárban van d3d9.dll, azt is töröld. Több ötlet egyelőre nincs. :roll:
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd máj. 25, 2010 2:14 pm

Toby írta:Ginger írtad, hogy a monitorod 60Hz-en megy, az rF meg 1280/900/32 70hz-en megy.. Ezzel variáltál már valamit? Esetleg valami overlay cuccot nem használsz? (TvStyle, XD, stb..) rFactor/Plugins könyvtárból töröld a nem gyári plugineket, nézd meg úgy is! Ha az rF főkönyvtárban van d3d9.dll, azt is töröld. Több ötlet egyelőre nincs. :roll:
Variáltam, mer' 1600/900-on és 60 HZ-en fut a progi az új monitorom miatt... és a RealFeel plugint használom. Megnézem mi van, ha kidobom, meg ránézek arra a dll-re is... majd, írok, köszi! :wink:
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd máj. 25, 2010 5:32 pm

@Toby

Semmi... 57fps az indianapolisi felvezető körön. :?
Ha nem indulok el, akkor amint eltűnik a mezőny a látókörből, rögtön 250+ lesz az fps.

...

Namost eddig az "auto detail fps" ki volt kapcsolva. Most belőttem max értékre (150) és annyit értem el vele, hogy kb. 40-50 fps-sel javult a helyzet, de ez arányaiban nem jelent változást, mert most meg 300+ az fps egyedül, ergo a 200 egységnyi zuhanás még érzékelhető.
Peter Rigo

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » vas. máj. 30, 2010 9:48 pm

Doktorbácsinak, kontrollra:
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Toby hétf. jan. 03, 2011 9:30 pm-kor.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Tequila
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 338
Csatlakozott: hétf. jún. 30, 2008 7:09 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tequila » szomb. okt. 16, 2010 8:11 am

A mostani netem, miután seggberugdostam ezért is a T-Home-ot:)

Kép
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. okt. 16, 2010 10:25 am

Kép

:)
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » szomb. okt. 16, 2010 11:08 am

voodoo írta:Kép

:)
menőjenő :lol:
Start Me Up

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: NetSportOrvosi Rendelő

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. aug. 15, 2012 11:55 am

Urak!

Egy olyan kérdésem lenne, hátha valaki tud valami megoldást, hogy egy asus eee 1015 BX-re winXP telepítettem, elég nehézkes volt mert a gyártó (asus) oldalán nem igazán van hozzá driver, live update meg nem működik, de azért össze sikerült rakni a dolgot.

Ami viszont nem sikerült az az, hogy nem működik rajta az Fn gomb így se hangerőt se fényerőt a bill-el nem lehet állítani. Remélem valakinek van ötlete, elég sok mindent próbáltam de nem jártam sikerrel. Igazából azt sem tudom hol a gond, egy biztos ezzel a bios-sal és win7-tel ment, de asszony nem akarja, XP-vel nagyon pörög a kis cucc, win7 sok volt neki.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég