Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 03, 2010 3:33 pm

Gerrard írta:
Ginger17 írta:Illetve hamár szóba került, kérdezném a szervezőket, hogy milyen feltételek mellett hasznosítható maga a verseny az IndyCar szakosztály számára, mint oválos licensz megerősítés... pontosítok: egyátalán felhasználható-e, mit gondoltok?
hát, mondanám hogy igen, de azért nézzük tisztán a dolgokat, azért nem ugyanaz a kettő
szerintem ezeket a kocsikat jóval nehezebb íven tartani mint az indycaros autót, viszont aki ezekkel is szépen teljesít egy tesztfutamot annak én odaadnám a jogsi megerősítést...mert gyakorolja újra hogy csak bal kanyar van, szépen tartja a saját ívét, és vissza tud szokni a szélárnyékozásba is..
A tesztfutamok nem számítanak, hisz' ti írtátok, hogy azokon a modot teszteljük. Amennyiben ti is egyetértetek, javasolnám, hogy a nagy verseny 250 mérföldjének legalább a felét kellene teljesíteni (baleset okozása nélkül, a szabályok pontos betartásával) és akkor ez felér egy IndyCar oválos jogsi megerősítéssel. A dolog lényege az oválos magatartásforma átismétlése az IndyCar jogsi tulajok számára. Vadonat új jogosítványt természetesen nem adunk ki, az eltérő mod miatt.

Magyarul: a két IndyCar szezon előtti oválos tesztverseny alatt nem akarok annyit melózni. :D
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. feb. 03, 2010 3:48 pm

Ginger17 írta:
Gerrard írta:
Ginger17 írta:Illetve hamár szóba került, kérdezném a szervezőket, hogy milyen feltételek mellett hasznosítható maga a verseny az IndyCar szakosztály számára, mint oválos licensz megerősítés... pontosítok: egyátalán felhasználható-e, mit gondoltok?
hát, mondanám hogy igen, de azért nézzük tisztán a dolgokat, azért nem ugyanaz a kettő
szerintem ezeket a kocsikat jóval nehezebb íven tartani mint az indycaros autót, viszont aki ezekkel is szépen teljesít egy tesztfutamot annak én odaadnám a jogsi megerősítést...mert gyakorolja újra hogy csak bal kanyar van, szépen tartja a saját ívét, és vissza tud szokni a szélárnyékozásba is..
A tesztfutamok nem számítanak, hisz' ti írtátok, hogy azokon a modot teszteljük. Amennyiben ti is egyetértetek, javasolnám, hogy a nagy verseny 250 mérföldjének legalább a felét kellene teljesíteni (baleset okozása nélkül, a szabályok pontos betartásával) és akkor ez felér egy IndyCar oválos jogsi megerősítéssel. A dolog lényege az oválos magatartásforma átismétlése az IndyCar jogsi tulajok számára. Vadonat új jogosítványt természetesen nem adunk ki, az eltérő mod miatt.

Magyarul: a két IndyCar szezon előtti oválos tesztverseny alatt nem akarok annyit melózni. :D
okés, ez még azért is jó lehet majd, hogy ezmiatt hátha többen eljönnek, olyanok is akik csak a jogsi megerősítés miatt jönnének :)
Kép

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. feb. 03, 2010 4:00 pm

na most hogy végigolvastam gyorsan leírom amit gondolok :)

Promo kép .: Ginger és Gbor szabad kezet kap :) nem vagyok otthon az ilyenben ők meg már csináltak ilyet (amúgy a 2nd szenior-t én találtam ki,szerintem az jó a címerbe,még ki lehet írni máshova is...)

teszt.: most pénteken tényleg 2-3 15-20körös futamot lehetne menni,tuti sok sárga lesz mer bele kell szokni meg ismerkedni,valódi tesztfutamok amik mondjuk 70körösek lennének azokon kéne nézni a vizsgáztatást (nem azt mondom hogy ne csináljon balesetet de ilyen pályán elkerülhetetlen a tömegbaleset,szóval én személy szerint nem azt mondnám hogy aki egyszer sárgát csinál nem jöhet,de ezt majd Gerrarddal meg Morfival eldöntjük,ráér még...)
setup meg ami van az egész jó valóban,kijáraton szűken is ki lehet jönni (drafttal is ) szóval majd a motort kell belőni és nagyjából kész.legfeljebb nagyobb hütő lesz mint ami kll,igazából tökmind1 mer mindenkinek lassabb lesz azzal a 3-4 mph-el...
guminyomás is jó szerintem,1 csere úgyis kell majd ha a végén jó helyen akarsz végezni

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 03, 2010 4:19 pm

danikosz írta:bele kell szokni meg ismerkedni,valódi tesztfutamok amik mondjuk 70körösek lennének azokon kéne nézni a vizsgáztatást (nem azt mondom hogy ne csináljon balesetet de ilyen pályán elkerülhetetlen a tömegbaleset,szóval én személy szerint nem azt mondnám hogy aki egyszer sárgát csinál nem jöhet,de ezt majd Gerrarddal meg Morfival eldöntjük,ráér még...)
Mint azt írtam volt, nem vizsgáztatásról lenne szó, hanem kizárólag jogsimegerősítésről és kizárólag a 250 mérföldes verseny alatt. A tesztversenyek valóban az ismerkedésre és a mod tesztelésére valók. A 250 mérföldest majd végigelemezzük veletek és kiírjuk kik teljesítették a korábban megszerzett Indy jogsijuk megerősítéséhez a feltételeket.

A mod kezelésében és a versenyszervezésben abszolút szabad kezet kaptatok. Ha FTP-re felrakjátok az aktuális verziót (a szenior mappába), és priviben leírjátok nekem a szerver beállításait (pálya, edzés, quali, időpont...) akkor beállítom a cuccot. Konkrét időpontot nem tudok mondani, elég sűrűek a napok mostanság.
Peter Rigo

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. feb. 03, 2010 5:13 pm

Kép
Kép

G-BoR
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: szer. ápr. 02, 2008 10:44 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: G-BoR » szer. feb. 03, 2010 5:28 pm

Kopi csak összehozzuk együtt, még annyit tennék rá hogy nyilt futam, valamint hogy indycar oval jogosítvány megerősítés 2010-re vagy meghosszabbítás 2010re :D
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. feb. 03, 2010 5:48 pm

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KOPI szer. feb. 03, 2010 7:33 pm-kor.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. feb. 03, 2010 6:02 pm

teszem hozzá, én még meg se kaptam az oválos jogsimat, csak a road-ot. :( :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 03, 2010 6:12 pm

HRC-re is gondoljatok légyszi! Lesznek HRC pilóták is a futamon, ők is biztosan örülnének ha csapatuk neve megjelenne.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. feb. 03, 2010 7:01 pm

metosz írta:HRC-re is gondoljatok légyszi! Lesznek HRC pilóták is a futamon, ők is biztosan örülnének ha csapatuk neve megjelenne.
javitottam:D
addig helyezgettem a logókat,hogy nem vettem észre hogy 2 réteget egymásra raktam.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 03, 2010 7:08 pm

KOPI írta:
metosz írta:HRC-re is gondoljatok légyszi! Lesznek HRC pilóták is a futamon, ők is biztosan örülnének ha csapatuk neve megjelenne.
javitottam:D
addig helyezgettem a logókat,hogy nem vettem észre hogy 2 réteget egymásra raktam.
hát sokan is leszünk, gyakorlatilag mindekire nem is tudunk gondolni. :oops: ha nincs hely nyugodtan vedd ki a maszim logót, elég a szenior részünkről. :roll:
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 03, 2010 7:20 pm

@Kopi

Meg nem tudom, hogy kell-e ez a "szépia" szerű öregbítő effekt? Végül is ez nem "replay" vagy ilyesmi... de persze ahogy gondolod, illetve ahogy gondoljátok. :wink:
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. feb. 03, 2010 7:31 pm

Ginger17 írta:A mod kezelésében és a versenyszervezésben abszolút szabad kezet kaptatok. Ha FTP-re felrakjátok az aktuális verziót (a szenior mappába), és priviben leírjátok nekem a szerver beállításait (pálya, edzés, quali, időpont...) akkor beállítom a cuccot. Konkrét időpontot nem tudok mondani, elég sűrűek a napok mostanság.
mit szeretnél?

még nem változtattunk a modon... mi a linkeket ide beraktuk, ftp-hez nem emlékszem már a felhasználó nevemre meg a jelszavamra szóval újat kéne csinálni :(
Kép

Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. feb. 03, 2010 7:36 pm

Ginger17 írta:@Kopi

Meg nem tudom, hogy kell-e ez a "szépia" szerű öregbítő effekt? Végül is ez nem "replay" vagy ilyesmi... de persze ahogy gondolod, illetve ahogy gondoljátok. :wink:
:D öreg effekt kell mert öregek vagyunk. A hrc logó nem tetszett,modositottam.Baz olyanok vagytok mint a nők :D :D
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 03, 2010 7:51 pm

Gerrard írta:
Ginger17 írta:A mod kezelésében és a versenyszervezésben abszolút szabad kezet kaptatok. Ha FTP-re felrakjátok az aktuális verziót (a szenior mappába), és priviben leírjátok nekem a szerver beállításait (pálya, edzés, quali, időpont...) akkor beállítom a cuccot. Konkrét időpontot nem tudok mondani, elég sűrűek a napok mostanság.
mit szeretnél?

még nem változtattunk a modon... mi a linkeket ide beraktuk, ftp-hez nem emlékszem már a felhasználó nevemre meg a jelszavamra szóval újat kéne csinálni :(
@Gerrard
Adok hozzáférést neked a szerverhez, illetve FTP kapcsolatod is rendezem! Megy a PÜ most az FTP eléréssel kapcsolatosan. Csak nem vagyok otthon, nem tudok TS-re menni, remélem senkivel sem ütközöm majd.
Holnap TS-en beszéljünk majd meg mindent ezzel kapcsolatosan, péntekre készen kell állni a dolgoknak.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 03, 2010 7:56 pm

@Gerrard
PÜ elküldve, FTP beállítva :wink:
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. feb. 03, 2010 8:33 pm

metosz írta:@Gerrard
PÜ elküldve, FTP beállítva :wink:
....mennyire sz*r eza zájfon 8)....érted....ül a metrón oszt ftp-t állít! phhhh :shock:

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. feb. 03, 2010 8:55 pm

negyed óra múlva fent a mod FTP-n
Kép

Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. feb. 03, 2010 9:08 pm

Gerrard írta:negyed óra múlva fent a mod FTP-n
Metosz!
Fent van a mod, morfi feltöltötte mert neki gyorsabb a nete

Holnap akkor beszélünk TS-en, én elvileg olyan 5től érek majd rá

ja, VHR(2).zip néven van felrakva, nem tudom jó helyre raktuk e :) remélem megtalálod majd
Kép

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 03, 2010 9:21 pm

Gerrard írta:nem tudom jó helyre raktuk e :) remélem megtalálod majd
Én mondjuk nem találom... de végül is külön kértük, hogy a szenior cuccokhoz rakjátok... mindegy, biztos el van rejtve. :roll:
Peter Rigo

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » szer. feb. 03, 2010 9:25 pm

Ginger17 írta:
Gerrard írta:nem tudom jó helyre raktuk e :) remélem megtalálod majd
Én mondjuk nem találom... de végül is külön kértük, hogy a szenior cuccokhoz rakjátok... mindegy, biztos el van rejtve. :roll:
metosz beállította az ftp-t, volt ott egy szenior mappa, abba rakta bele Morfi
Kép

Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. feb. 04, 2010 6:13 am

Gerrard rakjatok már ki egy linket , mert a szeniorba nem találom sehol.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. feb. 05, 2010 8:54 am

@Kopi

"A hrc logó nem tetszett,modositottam"

what?

te most új HRC logot alkottál vagy csak a hely nem volt jó ahova raktad?
Egyébként ha nincs ott a logonk sem fogok falnak menni :) de ezt a bajnokságot más ligától tavaly nem támogatta senki..nem értem minek minden liga logója? Maszimon kivűl nem is raknék ki mást.

amúgy a tavalyi alapoktól ez a dolog nagyon eltekeredett más útra..ez szenior bajnokság 30 év felettieknek, amin indulhatnak mások is.
Nem olyan bajnokság amihez hiperszupermega licensz kell....szóval túl sok követelményt nem állitanék az indulás elé. Vannak más bajnokságok amikhez kell ott oké is.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 05, 2010 9:34 am

Dietrich írta:@Kopi

"A hrc logó nem tetszett,modositottam"

what?

te most új HRC logot alkottál vagy csak a hely nem volt jó ahova raktad?
Egyébként ha nincs ott a logonk sem fogok falnak menni :) de ezt a bajnokságot más ligától tavaly nem támogatta senki..nem értem minek minden liga logója? Maszimon kivűl nem is raknék ki mást.

amúgy a tavalyi alapoktól ez a dolog nagyon eltekeredett más útra..ez szenior bajnokság 30 év felettieknek, amin indulhatnak mások is.
Nem olyan bajnokság amihez hiperszupermega licensz kell....szóval túl sok követelményt nem állitanék az indulás elé. Vannak más bajnokságok amikhez kell ott oké is.
:wink:
Peter Rigo

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. feb. 05, 2010 10:08 am

Dietrich írta:@Kopi

"A hrc logó nem tetszett,modositottam"

what?

te most új HRC logot alkottál vagy csak a hely nem volt jó ahova raktad?
Egyébként ha nincs ott a logonk sem fogok falnak menni :) de ezt a bajnokságot más ligától tavaly nem támogatta senki..nem értem minek minden liga logója? Maszimon kivűl nem is raknék ki mást.

amúgy a tavalyi alapoktól ez a dolog nagyon eltekeredett más útra..ez szenior bajnokság 30 év felettieknek, amin indulhatnak mások is.
Nem olyan bajnokság amihez hiperszupermega licensz kell....szóval túl sok követelményt nem állitanék az indulás elé. Vannak más bajnokságok amikhez kell ott oké is.
dehogy a logoval van a baj.mivel a többiröl is levettem a keretet,hogy a fúre tegyem és a hrc röl nem volt ezért modositottam az elhelyezésen.de a te verziod a sokadik hogy mi legyen a képen.mindenki mást akar. :D .
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 05, 2010 10:18 am

KOPI írta:
Dietrich írta:@Kopi

"A hrc logó nem tetszett,modositottam"

what?

te most új HRC logot alkottál vagy csak a hely nem volt jó ahova raktad?
Egyébként ha nincs ott a logonk sem fogok falnak menni :) de ezt a bajnokságot más ligától tavaly nem támogatta senki..nem értem minek minden liga logója? Maszimon kivűl nem is raknék ki mást.

amúgy a tavalyi alapoktól ez a dolog nagyon eltekeredett más útra..ez szenior bajnokság 30 év felettieknek, amin indulhatnak mások is.
Nem olyan bajnokság amihez hiperszupermega licensz kell....szóval túl sok követelményt nem állitanék az indulás elé. Vannak más bajnokságok amikhez kell ott oké is.
dehogy a logoval van a baj.mivel a többiröl is levettem a keretet,hogy a fúre tegyem és a hrc röl nem volt ezért modositottam az elhelyezésen.de a te verziod a sokadik hogy mi legyen a képen.mindenki mást akar. :D .
Hamarosan tiszta lesz Kopi.
Egy kis türelmét kérem mindenkinek. :wink:
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. feb. 06, 2010 9:35 pm

Forma1 1955 RETRO NAP!
2010.03.21 - 20.00 Vasárnap


Egy kis kedvcsináló:

<object width="445" height="364"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/EhyyFr-LS9k&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/EhyyFr-LS9k&hl ... 0&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>

<object width="445" height="364"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/IG3VM1pxDUI&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/IG3VM1pxDUI&hl ... 6&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>

@Kopi
Elkezdtem az esemény tervezgetését, kellene majd egy jó beharangozó kép Idő van bőven.

@Ginger17, Tommy78
Remélem tudtok segíteni nekem a pontos beállításban. Ami már biztos, ahogy nézegettem, a legközelebb akkor állunk a valósághoz, ha gyakorlatilag csak fekete zászló van a futamon.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. feb. 07, 2010 11:08 am

Mi ez a Monza dolog?
Akkor nem Argentínában lesz a verseny?
Lehet nyugodtan "full" zászló. Ha a PC miatt aggódsz, azt kiiktatjuk és kész.
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 07, 2010 1:29 pm

Ginger17 írta:Mi ez a Monza dolog?
Akkor nem Argentínában lesz a verseny?
Lehet nyugodtan "full" zászló. Ha a PC miatt aggódsz, azt kiiktatjuk és kész.
Már a kiírásban is azt szerepeltettem, hogy F1 RETRO vagyis nem adtam meg biztosan a az adatokat (még F155-is kihagytam).

Megnéztem az 1955 szezont ez tuti, hogy így nézett ki és ezen a vonal vezetésen volt. Argentina 79-s pálya még csak nyomokban sem hasonló mint 1955-ben volt. :roll:
Ez tökéletes lesz!
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. feb. 07, 2010 2:40 pm

Tudom ez nem tetszik de nem hagyhattam ki :D :D
Kép
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 07, 2010 4:41 pm

8) Hülye-e vagy? Ez jó, nekem bejött, ötletes.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. feb. 07, 2010 5:05 pm

metosz írta:8) Hülye-e vagy? Ez jó, nekem bejött, ötletes.
akko jo :D .Még megvárom a fő kritikusokat :D
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. feb. 07, 2010 6:12 pm

Mostmár tuti, hogy Kopi beszedett valamit... megin' a régi önmaga! :D
Marahjó a kép Öregem, grat! :wink:

@ metosz

ok :wink:
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. feb. 07, 2010 6:26 pm

Kopi bokros teendőid közepette néhe nézzed meg a prividet is :wink:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. márc. 11, 2010 10:24 pm

Urak! TS jelszóval védett lett:
jelszó: maszim


87.229.108.129:34299-esen már fut a Monza 1955!
jelszó: fangio
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. márc. 18, 2010 2:55 pm

Bosconak miért is van 6 pontja azzal a 22 évével összesen a bajnoki táblázatban ahol szétlettek válogatva az ifjak és a szeniorok? :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. márc. 18, 2010 8:09 pm

Dietrich írta:Bosconak miért is van 6 pontja azzal a 22 évével összesen a bajnoki táblázatban ahol szétlettek válogatva az ifjak és a szeniorok? :twisted:
Mert hibáztam. Köv.kez. adminisztrálásnál rendezem. Köszi, hogy jelezted nem vettem észre.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 21, 2010 10:43 pm

metosz írta:
Dietrich írta:Bosconak miért is van 6 pontja azzal a 22 évével összesen a bajnoki táblázatban ahol szétlettek válogatva az ifjak és a szeniorok? :twisted:
Mert hibáztam. Köv.kez. adminisztrálásnál rendezem. Köszi, hogy jelezted nem vettem észre.
:roll: jobban mondva a következőnél. Megint elfelejtettem.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 09, 2010 1:24 pm

A szenior bajnoki Monacóban meglátogatja a NF1B-t, a szeniorok lehetőleg szerdáig jelezzék részvételüket.

Magas szenior létszám esetén, ha szeniorok közül akár csak 1 fő kimaradásra kényszerűlne, a szenior futam 20.00-kor és csak 50%-os versenytávval indul. Ennek valószínűsége 95%, hiszen az NF1B mezőny telített. Nagyon szépen kérek mindekit jelezzetek vissza, hogy ezzel a felállással (20.00, 50%) ki jön a futamra.

A szenior versenyen a részvétel jogosítvánnyal rendelkező pilótáknak nyitott.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 10, 2010 11:05 am

A döntés megszületett, nem érdemes várni szerdáig mert az NF1B mezőny telített. A futam 20.00-ás kezdettel kiírásra került a vonatkozó fórumban, részvételeteket kérlek jelezzétek.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. máj. 17, 2010 10:11 am

Ez is elkészült... nekem kicsit csalódás (többet vártam, pl. a régi bádogpagoda sokkal kisebb volt), de azthiszem adott a jövő évi Indy Szenior versenyhelyszín.

http://www.virtualr.net/indianapolis-1960-1-0-released/
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég