Minden, ami a témához kapcsolódik
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. aug. 05, 2010 9:20 am

Első- és hátsókerekesre ugyanaz a gumi? És inkább a futóművet állítod? Én gondolom rosszul, vagy tényleg kapni fogunk egy hátsókerekes kocsit ami úgy viselkedik, mintha elsőkerekes lenne.

A mostani gumit nem tudom 90 fok fölé melegíteni. A kanyarban úgy viselkedik mint a takony, betapad ezerrel de közben csúszik, aztán eccercsak elpattan és megállíthatatlan. Indulás életveszély. Pörög mint a veszett fene, vagy nem gyorsul. Most lehet én emlékszem rosszul, de volt egy korábbi mod(vektra nélküli) ahol jól vezethető volt mindegyik kocsi. Volt ahol BMWnek volt előnye, volt ahol a többinek, de ez kanyaronként változott. Jó-jó állórajtnál ott is csak bmwnek volt esélye. Nem emlékszem mi volt, talán Race AIO vagy ilyesmi...

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. aug. 05, 2010 10:17 am

Knife írta: A mostani gumit nem tudom 90 fok fölé melegíteni. A kanyarban úgy viselkedik mint a takony, betapad ezerrel de közben csúszik, aztán eccercsak elpattan és megállíthatatlan. Indulás életveszély. Pörög mint a veszett fene, vagy nem gyorsul.
Nekem most nincs bajom a gumival. Fel megy nekem 90 fok főlé,100at is el tudom érni ha nagyon úgy megyek a pályán. Kicsit csúszik az autó 1-2 kanyarba de ez a pályának is betudható szerintem.Kopik is a gumi. Szerintem nem gáz.
Azt nem értem ha lemegy fél csík akkor belassul a kocsi,de ha lemegy még fél akkor megint jó. De ma pl ilyen gondom nem volt csak hétfőn... :D :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

zolee145
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 121
Csatlakozott: szomb. máj. 02, 2009 4:35 pm

Hozzászólás Szerző: zolee145 » csüt. aug. 05, 2010 7:19 pm

Knife írta:Első- és hátsókerekesre ugyanaz a gumi? És inkább a futóművet állítod? Én gondolom rosszul, vagy tényleg kapni fogunk egy hátsókerekes kocsit ami úgy viselkedik, mintha elsőkerekes lenne.

A mostani gumit nem tudom 90 fok fölé melegíteni. A kanyarban úgy viselkedik mint a takony, betapad ezerrel de közben csúszik, aztán eccercsak elpattan és megállíthatatlan. Indulás életveszély. Pörög mint a veszett fene, vagy nem gyorsul. Most lehet én emlékszem rosszul, de volt egy korábbi mod(vektra nélküli) ahol jól vezethető volt mindegyik kocsi. Volt ahol BMWnek volt előnye, volt ahol a többinek, de ez kanyaronként változott. Jó-jó állórajtnál ott is csak bmwnek volt esélye. Nem emlékszem mi volt, talán Race AIO vagy ilyesmi...
Nem kapni fogtok, inkább csak úgy a magam szórakoztatására farigcsálom, aztán akit érdekel az majd megkapja.:)

Amúgy én azt nem értem, hogy miért kellene más gumit kapnia egy első és egy hátsókerekes autónak? Ha jól gondolom akkor a WTCC kiírt egy pályázatot gumiszállítóknak. Valószínűleg voltak elvárások, méret, slick legyen, nem kell kifejezetten tartósnak lennie, hiszen rövid távú versenyek vannak, stb. Namost a Yokohama nyert, ő a hivatalos gumiszállító. van 1 darab gumi, esetleg 2, ha kötött a forgásirány, ami amúgy elég valószínű.
Kész, nincs tovább, ezt kapja mindenki. Innentől kezdve az adott autó sajátosságainak megfelelően működik vagy sem az egységes gumi.

Az autók viselkedése pedig olyan amilyenek. Jelen állás szerint a TDI baromi erős, így az érződik a legjobban orrtolósnak, de amúgy simán vezethető, és jó köröket lehet vele menni. Cserébe viszont a legjobban melegíti a gumikat, ami eleinte akár jó is lehetne, de jobban is fogyasztja a többinél.
Az FSI kicsit gyengébb, cserébe vezethetőbb mint a dízel, melegíti a gumikat de nem annyira, meg ugye a súlyelosztása is kicsit jobb mint a dízelé, hiszen a dízel motor nehezebb.
Mindkét elsőkerekes fordul rendesen, elég stabil, de ha olyat akarsz tőle amit ő nem akar akkor simán keresztbe áll és akkor lehet gépészkedni.:)
A BMW meg kevésbé melegíti őket, viszont egyeneletesen az első és a hátsó gumikat, és egyenletesen is kopnak. Ha jól van beállítva akkor kezelhető, de a mindenhol padlógáz felejtős dolog, mert simán eldobja a hátulját.

Egyáltalán nem viselkedik elsőkerekesként a BMW, mint ahogyan az elsőkerekesek sem viselkednek hátsókerekesként, mivel nem azok.:)

A rajt úgy néz ki, hogy a TDI esztergál rendesen, ha nagyobb a gáz mint kellene, az FSI-vel egészen szépen el lehet rajtolni, a BMW meg igaz, hogy nem forgatja el a kerekeit, de cserébe a motornak is kell egy kis idő, mire elkapja a fordulatot, szóval nem biztos, hogy egy ügyesebb ember nem tudja tartani a BMW-vel a lépést bármelyik elsőkerekesben.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. aug. 05, 2010 7:48 pm

nekem tök mindegy milyen gumi van, ez a mod így is szar meg úgyis szar...
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » csüt. aug. 05, 2010 10:35 pm

A nagy gumiproblémázgatás közben csinosítottam a Leonon :)

Kép
Kép
Kép
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd aug. 10, 2010 1:01 pm

Bírói döntések Frissítve, az Aktivitások ellenőrzése megtörtént, a Bajnoki pontállás ezek alapján frissítve lett.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. aug. 13, 2010 7:30 pm

bár nem MTCC..
de valaki próbálta már a Gridből konvertált pályákat?

Milan
Yokohama
Detroit
San Francisco
Okutama
Jarama
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. aug. 15, 2010 8:58 am

http://www.digisport.hu/news/1018
Lejjebb található a videó azt nézzétek :twisted: (okos) :lol:
Start Me Up

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. aug. 15, 2010 10:33 am

Bedy írta:http://www.digisport.hu/news/1018
Lejjebb található a videó azt nézzétek :twisted: (okos) :lol:
:D

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. aug. 15, 2010 5:14 pm

Bedy írta:http://www.digisport.hu/news/1018
Lejjebb található a videó azt nézzétek :twisted: (okos) :lol:
követeljük hogy Sanya ezentul a celeb nevet használja a ts-en :D .Grat a riporthoz Jó hogy nem a Privát Blue-n láttunk :D
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. aug. 15, 2010 5:25 pm

médiasztár lett..basszus nem kértünk autogrammot tőle :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. aug. 15, 2010 5:29 pm

Dietrich írta:médiasztár lett..basszus nem kértünk autogrammot tőle :D
nevezzük CELEBnek :D :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. aug. 15, 2010 5:33 pm

KOPI írta:
Bedy írta:http://www.digisport.hu/news/1018
Lejjebb található a videó azt nézzétek :twisted: (okos) :lol:
követeljük hogy Sanya ezentul a celeb nevet használja a ts-en :D .Grat a riporthoz Jó hogy nem a Privát Blue-n láttunk :D
:DDDDDDDDDDDDDD
Micsinálna Sanya ottan? :D

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. aug. 15, 2010 5:34 pm

CÖLÖB-ként indulhat ezekután csak :)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. aug. 15, 2010 5:39 pm

Norbi írta:
KOPI írta:
Bedy írta:http://www.digisport.hu/news/1018
Lejjebb található a videó azt nézzétek :twisted: (okos) :lol:
követeljük hogy Sanya ezentul a celeb nevet használja a ts-en :D .Grat a riporthoz Jó hogy nem a Privát Blue-n láttunk :D
:DDDDDDDDDDDDDD
Micsinálna Sanya ottan? :D
:D :D Norbi használd a fantáziád :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » vas. aug. 15, 2010 5:39 pm

Norbi írta:
KOPI írta:
Bedy írta:http://www.digisport.hu/news/1018
Lejjebb található a videó azt nézzétek :twisted: (okos) :lol:
követeljük hogy Sanya ezentul a celeb nevet használja a ts-en :D .Grat a riporthoz Jó hogy nem a Privát Blue-n láttunk :D
:DDDDDDDDDDDDDD
Micsinálna Sanya ottan? :D
Max szinkronizálna :twisted:

vén trottyos
Start Me Up

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » vas. aug. 15, 2010 5:41 pm

Sanya, hogyazanyádpicsája, engem elküldesz a 4esre te meg itt stúdiómunkát vállalsz mi? Hogy szakadna a nyakadba egy mázsa szar :D
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » vas. aug. 15, 2010 5:47 pm

spiczi91 írta:Sanya, hogyazanyádpicsája, engem elküldesz a 4esre te meg itt stúdiómunkát vállalsz mi? Hogy szakadna a nyakadba egy mázsa szar :D
így is lehet örülni más sikerének... :D :D :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » vas. aug. 15, 2010 5:52 pm

danikosz írta:
spiczi91 írta:Sanya, hogyazanyádpicsája, engem elküldesz a 4esre te meg itt stúdiómunkát vállalsz mi? Hogy szakadna a nyakadba egy mázsa szar :D
így is lehet örülni más sikerének... :D :D :D
Azért a szakmai siker babérjait egyedül learatni...
Azt ugye te se gondolod komolyan hogy csak az interjúért ment oda... :D :D :D :twisted:
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. aug. 15, 2010 6:36 pm

spiczi91 írta:
danikosz írta:
spiczi91 írta:Sanya, hogyazanyádpicsája, engem elküldesz a 4esre te meg itt stúdiómunkát vállalsz mi? Hogy szakadna a nyakadba egy mázsa szar :D
így is lehet örülni más sikerének... :D :D :D
Azért a szakmai siker babérjait egyedül learatni...
Azt ugye te se gondolod komolyan hogy csak az interjúért ment oda... :D :D :D :twisted:
Tudjuk hogy Annácska is miért került be a tv-be.Az a kérdés Sanya mit csinált hogy celeb lett :D Kép :D :D
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » vas. aug. 15, 2010 6:45 pm

KOCHOGOK!

.....mind.... :mrgreen:

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » vas. aug. 15, 2010 9:30 pm

sanya írta:KOCHOGOK!

.....mind.... :mrgreen:
Ezek után csak csókolommal köszönhetünk? :lol:

Mondjuk korodra való tekintettel, nekem eddig is úgy kellett volna..

No offense! :D
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. aug. 15, 2010 9:45 pm

KOPI írta:
spiczi91 írta:
danikosz írta: így is lehet örülni más sikerének... :D :D :D
Azért a szakmai siker babérjait egyedül learatni...
Azt ugye te se gondolod komolyan hogy csak az interjúért ment oda... :D :D :D :twisted:
Tudjuk hogy Annácska is miért került be a tv-be.Az a kérdés Sanya mit csinált hogy celeb lett :D Kép :D :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd aug. 17, 2010 8:07 pm

Diiikkkk Sanyaaaa xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » hétf. szept. 13, 2010 4:23 pm

Hali !

Valami nem stimmel. +60 kg van írva mellém mikor 7. vagyok a tabellán , tehát nem értem miért jár a +súly? Nem elég büntetés hogy kihagytam a futamot erre még lesúlyoztok mikor hátúl vagyok a bajnokságba , hogy van ez ? Aszerint kérném a súlyt ahogy állok , köszi.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » hétf. szept. 13, 2010 4:29 pm

Szabályzat Voodoo:
b. Versenyhétvégénként
Versenyhétvége (2 futam utáni összesített pontszám) alapján, 40 megszerzett pont után +15kg súlybüntetés jár, melyet a következő futamkiíráskor közzéteszünk és az időmérő edzésen már a kiadott súlybüntetéssel kell indulni Mindenkinek. A hétvégénkénti súlybüntetés mindenkinek jár, aki 40, vagy annál több pontot szerzett. A súly nem halmozódik, mindig az adott versenyhétvégén megszerzett pont alapján van meghatározva a büntetés.
Maximális súlybüntetés 100 kg.

Mivel előző futamon nem voltál, így az az előtti futamról maradt meg a +60kg-os büntetésed. :wink:
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » hétf. szept. 13, 2010 5:32 pm

Toby írta:Szabályzat Voodoo:
b. Versenyhétvégénként
Versenyhétvége (2 futam utáni összesített pontszám) alapján, 40 megszerzett pont után +15kg súlybüntetés jár, melyet a következő futamkiíráskor közzéteszünk és az időmérő edzésen már a kiadott súlybüntetéssel kell indulni Mindenkinek. A hétvégénkénti súlybüntetés mindenkinek jár, aki 40, vagy annál több pontot szerzett. A súly nem halmozódik, mindig az adott versenyhétvégén megszerzett pont alapján van meghatározva a büntetés.
Maximális súlybüntetés 100 kg.

Mivel előző futamon nem voltál, így az az előtti futamról maradt meg a +60kg-os büntetésed. :wink:
Ha nullázom az előző futamom akkor miért viszek magammal büntetést ? Nem verseny büntetésem volt amit halmoznom kéne vagy továbbvinnem , szóval értelmetlen , hülyeség ez így.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. szept. 13, 2010 5:35 pm

voodoo írta:
Toby írta:Szabályzat Voodoo:
b. Versenyhétvégénként
Versenyhétvége (2 futam utáni összesített pontszám) alapján, 40 megszerzett pont után +15kg súlybüntetés jár, melyet a következő futamkiíráskor közzéteszünk és az időmérő edzésen már a kiadott súlybüntetéssel kell indulni Mindenkinek. A hétvégénkénti súlybüntetés mindenkinek jár, aki 40, vagy annál több pontot szerzett. A súly nem halmozódik, mindig az adott versenyhétvégén megszerzett pont alapján van meghatározva a büntetés.
Maximális súlybüntetés 100 kg.

Mivel előző futamon nem voltál, így az az előtti futamról maradt meg a +60kg-os büntetésed. :wink:
Ha nullázom az előző futamom akkor miért viszek magammal büntetést ? Nem verseny büntetésem volt amit halmoznom kéne vagy továbbvinnem , szóval értelmetlen , hülyeség ez így.
nekem is van 60 kilo :D
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » hétf. szept. 13, 2010 6:22 pm

KOPI írta:nekem is van 60 kilo :D
Jó, de neked a fejeden. :roll: (az a sok haj! :D )
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. szept. 13, 2010 7:59 pm

Voodoo nem tudom mit rinyálsz..nekem van +45kg 14. vagyok a bajnokságba..eleve vezetni sem tudom az autót és akkor még + sűlyokat is cipelik..kockás zászlót csak akkor látom meg ha a strater elejti :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » kedd szept. 14, 2010 12:32 pm

Dietrich írta:Voodoo nem tudom mit rinyálsz..nekem van +45kg 14. vagyok a bajnokságba..eleve vezetni sem tudom az autót és akkor még + sűlyokat is cipelik..kockás zászlót csak akkor látom meg ha a strater elejti :twisted:
Nem amiatt rinyálok hogy +súlyom van hanem az hogy ha nullázok egy futamot akkor miért marad minden a régiben. Nem szereztem pontot mégis hátrányos a helyzetem. Ez így nem jogos.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » kedd szept. 14, 2010 4:06 pm

na de azzal, hogy kihagytál 1 futamot az elötte x helyért (pontokért) járt + súly nem vész el..azon aktiválódik amelyiken elindulsz.
Pl. most..de amióta ilyen kevés induló van elég sanszos hogy mindenki kap +40kg-ot min.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » kedd szept. 14, 2010 4:39 pm

Dietrich írta:na de azzal, hogy kihagytál 1 futamot az elötte x helyért (pontokért) járt + súly nem vész el..azon aktiválódik amelyiken elindulsz.
Pl. most..de amióta ilyen kevés induló van elég sanszos hogy mindenki kap +40kg-ot min.
Ez a baj...mert ugyan olyan hátrányba vagyok mint az aki pontokat gyüjtött és elözött meg a bajnokságba. Nem elég hogy nulláztam 2 futamot még + 60 kg kezdjem a következőt. Halmozott büntetés ..
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » kedd szept. 28, 2010 6:18 am

Kicsit le vagyok maradva és félve kérdezem, de miért nem Norisringen lesz az utolsó futam? :oops:
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd szept. 28, 2010 9:56 am

Toby írta:Kicsit le vagyok maradva és félve kérdezem, de miért nem Norisringen lesz az utolsó futam? :oops:
Még a Bajnoki jelentkezős topicba írtam 1-2 hónapja, hogy le lesz cserélve Norisring, a bajnoki előtti teszt tapasztalatai miatt.

Nightt
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: csüt. jan. 22, 2009 3:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Nightt » csüt. szept. 30, 2010 10:22 am

Szisztok, sajnos par futamra nem tudtam jonni kulonbozo elfoglaltsagok miatt, de ha lesz ennek a sorozatnak folytatasa, akkor arra jovok. Ezzel kapcsolatban vannak mar konkret tervek?
"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!" avagy "Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem."

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. szept. 30, 2010 12:37 pm

Nightt írta:Szisztok, sajnos par futamra nem tudtam jonni kulonbozo elfoglaltsagok miatt, de ha lesz ennek a sorozatnak folytatasa, akkor arra jovok. Ezzel kapcsolatban vannak mar konkret tervek?
Igen, és hamarosan kiírásra is kerül. :wink:

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. okt. 01, 2010 11:55 am

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég