Minden, ami a témához kapcsolódik
Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. júl. 02, 2010 3:05 pm

Nyugalom! Első a pánik!

Meg lesz vizsgálva szépen okosan a dolog ha tényleg nem bírja akkor sajnos nem lehet mit tenni :S.
Kép

Puruczki
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 7:01 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Puruczki » pén. júl. 02, 2010 3:16 pm

Ulvar írta:Nyugalom! Első a pánik!

Meg lesz vizsgálva szépen okosan a dolog ha tényleg nem bírja akkor sajnos nem lehet mit tenni :S.
Köszi, de ha így alakult akkor már mindegy :? adok Knife véleményére és még is csak jelent valamit h mindig több volt a pingem mint a többieké :? máshol nem volt ilyen probléma amikor versenyeztem ( Danik0székkal együtt is versenyeztem és ott sem volt soha ilyen probléma )
A jelentkezős topicba beírtam a visszalépésem, így kiderül majd h nélkülem lesz-e ilyen probléma :)
Nem csak emiatt lépek vissza gépem se igazán bírja már a 30-35 fős létszámot egyszerre ( nem tom mi van mostanában vele :? )

Úgy h köszi a lehetőséget, majd ha egyszer lesz erre felé normális vezetékes net akkor majd megpróbálok visszatérni :roll: természetesen figyelemmel fogom követni ezt a sorozatot továbbra is :) Sok sikert mindenkinek, és jó izgalmakkal teli futamokat :wink:

Sziasztok!
Pilotes Online liga admin.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. júl. 02, 2010 3:58 pm

Jó volna ha a hétvégén össze tudnánk hozni egy ilyen tesztet, és jó lenne ahogy Knife is irta, ha 30-35 fő el tudna jönni. Nem kellene sokat menni, igazából hamar észrevehető a hiba. Nekem jó bármelyik este a hétvégén, vagy akár ma este is. De ehhez sokan kellünk. AI-val próbáltam 32 fővel velem együtt, de az más, akkor nem volt gond, de ezt együtt kellene megcsinálnunk, a Bajnoki jobb folytatása végett. :wink:

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. júl. 03, 2010 8:57 pm

Tommy78 írta:Jó volna ha a hétvégén össze tudnánk hozni egy ilyen tesztet, ...:
Jönnék tesztre!
Mikor lesz?
Kép

Puruczki
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 7:01 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Puruczki » szomb. júl. 03, 2010 9:01 pm

Keddi Indycaros szerver tesztre felmegyek és ott kiderül h én okozom-e a problémát :roll:
Pilotes Online liga admin.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. júl. 03, 2010 9:29 pm

Puruczki írta:Keddi Indycaros szerver tesztre felmegyek és ott kiderül h én okozom-e a problémát :roll:
Jó lenne ha Márk is tudna jönni, őneki volt még kimagasló pingje. Már persze ha ezek miatt lehetett, mert persze nem biztos.
De az jó lenne ha el tudnál jönni kedden.

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. júl. 03, 2010 9:47 pm

Tommy78 írta:Jó lenne ha Márk is tudna jönni, őneki volt még kimagasló pingje. Már persze ha ezek miatt lehetett, mert persze nem biztos.
De az jó lenne ha el tudnál jönni kedden.
Márknál az volt a gond, hogy a háttérben valami súlyos letöltés ment.
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. júl. 03, 2010 9:50 pm

OFF!

Valami gond lehet a fórumos jogosultságommal, mert mindenkinek bele tudok szerkeszteni a hozzászólásába minta Admin lennék!

ON! :twisted:
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. júl. 07, 2010 1:36 pm

Urak!

Gyanúm egyre jobban megalapozottnak látszik. Miszerint a probléma a végfelhasználók rendszereiben lesz MTCC-ben.

Arra kérek szépen mindenkit, hogy online versenyzés során vegye figyelembe azt, hogy a gépe nem lehet semmiképpen sem durván leterhelve állandóan tartalékkal kell rendelkezni a hirtelen események feldolgozásra. Mivel a MOD igencsak szépre sikeredett illetve skinpack is munkátok gyümölcseként színekben pompázik, nem szeretnénk megválni tőlük, de hogy továbbra is használhassuk muszáj kompromisszumokat kötni mindenkinek még annak is aki a „világ legerősebb” rendszerének tulajdonosa. Ilyen megoldások ebben a fórumban már nagyon sokszor elhangoztak. A grafika butítása terén a lehetőségek tárháza igencsak széles skálát mutat, ennek megfelelően kérem használja is ki mindenki amennyire lehetséges! A replayt kell nézegetni full grafon a futam után, mert verseny közben amúgy sem a látvánnyal kellene foglalkozni.

A minimum:
640x480
DX7, bilinear
Se árnyék, se effekt
Minden grafika „low”
Megjelenített autók száma: 9
(ennél kevesebb már nagyon veszélyes, így is a mezőny több mint 2/3-át nem látod, ovál versenyzésre alkalmatlan és TILOS!)

Ezeket az rF configban illetve a játékon belül lehet beállítani.
Továbbá célszerű – nekem bejött – a videókártya fps számát is maximalizálni arra az értékre amilyen frekvencián a monitor dolgozik (60, 75hrz)

@Puruczki
Ezúton is köszi, hogy a tegnapi tesztre megjelentél, rendben volt a pinged. Ennek ellenére éppen azért mert az MTCC-nél több a gond, kérlek készülj úgy, hogy esetleg meg kell kérjünk a szerverről távozásra. Remélem nem lesz így. Mindeképpen privát jelzem neked, ha gond van.


@Mindenki
A kérek szépen minden pilótát a 13-án megrendezésre kerülő keddi tesztfutamra jöjjön! További döntések annak fényében várhatók!
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » szer. júl. 07, 2010 1:47 pm

Igyekszem ott lenni. :)
Kép

Puruczki
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 7:01 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Puruczki » szer. júl. 07, 2010 2:48 pm

metosz írta:
@Puruczki
Ezúton is köszi, hogy a tegnapi tesztre megjelentél, rendben volt a pinged. Ennek ellenére éppen azért mert az MTCC-nél több a gond, kérlek készülj úgy, hogy esetleg meg kell kérjünk a szerverről távozásra. Remélem nem lesz így. Mindeképpen privát jelzem neked, ha gond van.
Nincs mit! Akkor ha azt kérhetném, hogy a visszalépésem semmisnek legyen tekintve? :oops: Hirtelen felindulásból írtam és utána ott már nem tudom szerkezteni :roll: :oops: Láttam, hogy Tommy még nem törölt a nevezettek sorából úgy, hogy ha lehet akkor még is maradnék. :)
Ha megoldható akkor előre is köszönöm! :wink:

Ettől függetlenül sajnos nyaralás miatt a következő futamon Sao Paulo-ban nem tudok résztvenni :( A tesztfutamon sem :?
Pilotes Online liga admin.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. júl. 07, 2010 3:24 pm

Urak!

Amennyiben időtök engedi, most péntek este, 9-én akkor nem lesz futam se, foci vb se, összejöhetnénk egy tesztre még a keddi előtt, jó lenne letisztázni mitől lehetett ez a gond a múltheti versenyen. Jó lenne minél többen el tudnátok jönni, nem tudom időpontba kinek mi lenne jó, 7, 8 óra körül. Nekem mindegy mikor, rajtatok múlik, illetve úgy gondolom Mindenki érdeke, hogy ennek pontot tegyünk a végére.

Puruczki
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 7:01 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Puruczki » csüt. júl. 08, 2010 4:45 pm

Tommy78 írta:Urak!

Amennyiben időtök engedi, most péntek este, 9-én akkor nem lesz futam se, foci vb se, összejöhetnénk egy tesztre még a keddi előtt, jó lenne letisztázni mitől lehetett ez a gond a múltheti versenyen. Jó lenne minél többen el tudnátok jönni, nem tudom időpontba kinek mi lenne jó, 7, 8 óra körül. Nekem mindegy mikor, rajtatok múlik, illetve úgy gondolom Mindenki érdeke, hogy ennek pontot tegyünk a végére.
Tommy én sajnos nem tudok jönni mert már holnap sem leszek itthon. :roll:
De így legalább kiderül, hogy ha még mindig van vmi gond, akkor nélkülem is van-e :)

Remélem lesztek jó sokan és nem lesz semmi probléma, mindenkinek sok sikert a Sao Paulo-i futamra! :wink:
Pilotes Online liga admin.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. júl. 08, 2010 6:08 pm

én nem leszek pénteken otthon sajna...

szerver mikor lesz amúgy?vagy csak én nem láttam ma?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Nightt
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: csüt. jan. 22, 2009 3:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Nightt » pén. júl. 09, 2010 4:46 pm

En leszek, kb 7.15re erek haza, ugyhogy varjatok meg!
"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!" avagy "Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem."

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. júl. 09, 2010 5:30 pm

Urak!

Az MTCC verseny továbbra sem hagy nyugodni, természetesen a következő tesztverseny után még okosabbak leszünk, amire ezúton is kérek szépen mindenkit, aki csak tud érkezzen. Az indycar futam 21 résztvevője és kb. 30 TS felhasználója nem jelentett a rendszernek nagy leterhelést, azok alapján elvileg a két futam is elmehetne egymás mellett, de valamiért a WTCC mod-ot kevésbé bírja a rendszer, ez sajnos a tegnapi IndyCar futam után, tény.
Az okát nem tudom, de ahogy már korábban írtam azt gyanítom páran túlterhelik otthon a rendszerüket, az meg végképp nem történhet meg, hogy valakinek a pingje az egekbe ugrál.

Ezúton is köszönöm azt a türelmet, amit mindenki mutatott az előző verseny levezetése során irányunkban. Mivel az egész sorozatot teszt jelleggel indítottuk erre továbbra is szükség lesz részetekről, remélve, hogy a 2011-es teljes WTCC évadot lekövető bajnokságban is majd részt vesztek. Ezúton is kérlek Titeket a grafikából vegyen vissza mindenki annyit, amennyit nem szégyel.
A díjazásban ez a futamsorozat is részt vesz.
Az összesítésben végül dobogós versenyzők, érem és okleveles díjazásban részesülnek, a téli díjkiosztó ünnepségen.
Természetesen a következő évadtól az MTCC már futamonként díjazva lesz és kupázva a végén :wink:


@MTCC adminok

A „B-terv”
Amennyiben a problémák nem oldódnak meg az egész bajnokság levezetését a következő módon kellene tervezni futamonként. Nagyon remélem, hogy ezt a verziót már a következő futamra elfogadja a szakosztály, hiszen ezzel a ponttáblázattól a terheltségen át a TV is leszervezésre kerülhet - sok legyet ütnénk egy csapásra.
Természetesen amit az egyesület vállalt megpróbálja megcsinálni, amennyiben a szakosztály ragaszkodik a két párhuzamos futamhoz, akkor egy teljesen másik szerveren - a közösségben körbe érdeklődve - megszervezzük a dolgot.

A nyers ötlet röviden és hasonlóan a múltkor improvizált levezetéshez:

Quali azonos szerveren, első 20 kezd és nekik két futamuk van.
20.30-21.00, majd 21.30-22.00,
míg a qualin a 20-ba nem bekerülteknek 21.00-21.30 lenne 1 db futama.
A pontozás minden futamon azonos lenne, de akik két futamon vehetnek részt nyilván hasonlóan a jelenlegi pontrendszerhez 2X annyi pontot tudnak gyűjteni. Továbbá ebben a verzióban az is benne van, hogy Bedy illetve én is a B futamon részt vehetünk az A futam közvetítések között. :wink:
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » pén. júl. 09, 2010 7:02 pm

metosz írta:A nyers ötlet röviden és hasonlóan a múltkor improvizált levezetéshez:

Quali azonos szerveren, első 20 kezd és nekik két futamuk van.
20.30-21.00, majd 21.30-22.00,
míg a qualin a 20-ba nem bekerülteknek 21.00-21.30 lenne 1 db futama.
A pontozás minden futamon azonos lenne, de akik két futamon vehetnek részt nyilván hasonlóan a jelenlegi pontrendszerhez 2X annyi pontot tudnak gyűjteni. Továbbá ebben a verzióban az is benne van, hogy Bedy illetve én is a B futamon részt vehetünk az A futam közvetítések között. :wink:
Így sajnos esélyem sincs hogy két futamon induljak, mert a mezőny tele van "földönkívüliekkel" akik űridőket mennek. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kiru pén. júl. 09, 2010 10:35 pm-kor.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. júl. 09, 2010 10:26 pm

Urak!

Akinek esetleg kevés FPS-e lenne a Sao Paulo-i pályán, annak csináltam egy SCN File módosítást. Toby jelezte nekem a problémáját, hogy nem sok fps-e van a pályán, a módosított file letöltése nem kötelező, NINCS ütközés nélküle sem a szerveren, aki szükségesnek érzi az FPS növekedést annak célszerű letöltenie.

Link: Új SCN File

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szomb. júl. 10, 2010 2:08 pm

Mér mondja az rfactor mikor szerverre akarok csatlakozni, hogy a jelenlegi etap az zárt? ( current session closed) ????

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szomb. júl. 10, 2010 2:30 pm

Na már nem írja :D

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » szomb. júl. 10, 2010 5:51 pm

Na, felmentem tesztelni szeróra. RPeti is fent volt, épp a szar Vauxhall-lal szenvedett, gondoltam segítek picit beállítani, felmentem én is azzal az autóval, és bakker még a pitből kijövet fékeztem egyet és reccs....kettétört a fékpedálom. Indulásom a bajnokságok hátralévő futamain kérdéses. Elég vicces eset :D

bigiboi
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: csüt. feb. 11, 2010 11:37 pm

Hozzászólás Szerző: bigiboi » vas. júl. 11, 2010 3:42 pm

A szerver tegnap óta azt írja hogy "jelenleg nem lehet csatlakozni"
Rápillantana valaki hozzáértő?

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd júl. 13, 2010 4:10 pm

Beüzemeltem a régi kormányom, csak majd le kell tesztelni. Lesz ma tesztverseny????

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd júl. 13, 2010 4:28 pm

W A Mozart írta:Beüzemeltem a régi kormányom, csak majd le kell tesztelni. Lesz ma tesztverseny????
Szerinted? :D

Ezt a futamjelentkezős topicból másoltam:

Tesztfutam és Vizsgáztatás:
2010.07.13. KEDD
19.00-20.00 Vizsga
20.00-20.10 Időmérő (2 mértkör)
20.10-20.20 Bemelegítés
20.20- Tesztfutam 2 x 12 kör

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » csüt. júl. 15, 2010 8:26 pm

Urak én elhiszem, hogy adrenalinszint meg minden, de a kurvaanyázást kerüljük már futamokon és egyébként is! Köszönöm! :evil:
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. júl. 15, 2010 8:45 pm

Nekem akad a felvétel.
Másnak is?

Szerk: Már jó

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. júl. 16, 2010 5:53 am

Toby írta:Urak én elhiszem, hogy adrenalinszint meg minden, de a kurvaanyázást kerüljük már futamokon és egyébként is! Köszönöm! :evil:
ez a hátránya ha sok ismeretlennel kell versenyezni..mert ez nem volt és nem is lehet szokás itt a jövőben!!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. júl. 16, 2010 6:11 am

Írtam más hova is ha annyira tökös az illető hogy kurva anyázni tud a szerveren akkor írja már be a becses nevét ha van vér a pucájában.
Kép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » pén. júl. 16, 2010 9:11 am

Ulvar írta:Írtam más hova is ha annyira tökös az illető hogy kurva anyázni tud a szerveren akkor írja már be a becses nevét ha van vér a pucájában.
2. futam alatt kétszer is hallottam az ominózus mondatot, első esetben gyanítom, hogy Cyroo vagy Giorgio volt az elkövető, mivel ők tették ki egymást közvetlenül előtte.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » pén. júl. 16, 2010 9:27 am

Toby írta:
Ulvar írta:Írtam más hova is ha annyira tökös az illető hogy kurva anyázni tud a szerveren akkor írja már be a becses nevét ha van vér a pucájában.
2. futam alatt kétszer is hallottam az ominózus mondatot, első esetben gyanítom, hogy Cyroo vagy Giorgio volt az elkövető, mivel ők tették ki egymást közvetlenül előtte.
Nem én voltam! Simán vállalnám ha én követtem volna el. :)
Kép

japana
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 2:29 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: japana » pén. júl. 16, 2010 9:47 am

cyroo írta:
Toby írta:
Ulvar írta:Írtam más hova is ha annyira tökös az illető hogy kurva anyázni tud a szerveren akkor írja már be a becses nevét ha van vér a pucájában.
2. futam alatt kétszer is hallottam az ominózus mondatot, első esetben gyanítom, hogy Cyroo vagy Giorgio volt az elkövető, mivel ők tették ki egymást közvetlenül előtte.
Nem én voltam! Simán vállalnám ha én követtem volna el. :)
Nincs közöm hozzá, de Cyroonál rendesebb, csöndesebb versenyzővel nem nagyon találkoztam még tehát ő szerintem biztos nem volt.
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. júl. 16, 2010 10:22 am

japana írta:
cyroo írta:
Nem én voltam! Simán vállalnám ha én követtem volna el. :)
Nincs közöm hozzá, de Cyroonál rendesebb, csöndesebb versenyzővel nem nagyon találkoztam még tehát ő szerintem biztos nem volt.
Esetleg én??? Mármint a csendes versenyző... :mrgreen:
Toby nyilván nem ismerheti cyroot. Én ösmerem vagy 10 éve de kizártnak tartom, hogy káromkodjon. Mégy egymást közt sem hallottam szerintem soha!
Inkább elnézést kér ha kilöki őt valaki....no persze némi túlzással! :wink:

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » pén. júl. 16, 2010 10:43 am

sanya írta:...Toby nyilván nem ismerheti cyroot...
Nyilván nem ismerem, ezért sem mondtam tutibiztosra. :)
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

japana
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 2:29 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: japana » pén. júl. 16, 2010 11:45 am

sanya írta:
japana írta:
cyroo írta:
Nem én voltam! Simán vállalnám ha én követtem volna el. :)
Nincs közöm hozzá, de Cyroonál rendesebb, csöndesebb versenyzővel nem nagyon találkoztam még tehát ő szerintem biztos nem volt.
Esetleg én??? Mármint a csendes versenyző... :mrgreen:
Toby nyilván nem ismerheti cyroot. Én ösmerem vagy 10 éve de kizártnak tartom, hogy káromkodjon. Mégy egymást közt sem hallottam szerintem soha!
Inkább elnézést kér ha kilöki őt valaki....no persze némi túlzással! :wink:
Te a rázóköveknek szeretsz beszólni :twisted:
Kép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » pén. júl. 16, 2010 11:56 am

Cyroo egy vadállat :D

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. júl. 16, 2010 12:04 pm

Márk volt a renitens pilóta és nem másnak mondta szerintem hanem simán elrontotta a féktávot az első sectorba és egyenesen tovább csúszott. Ha jól emlékszem ekkor mondta , de ha tévedek sorry.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. júl. 16, 2010 12:10 pm

voodoo írta:Márk volt a renitens pilóta és nem másnak mondta szerintem hanem simán elrontotta a féktávot az első sectorba és egyenesen tovább csúszott. Ha jól emlékszem ekkor mondta , de ha tévedek sorry.
Igen szerintem is Márk volt és az első szektorba az egyenes végén kiment abba a kis "bukótérbe" és akkor mondta.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » pén. júl. 16, 2010 3:04 pm

Hmmm....de megóvnék valakit :D:D:D Voodoo? :D

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. júl. 16, 2010 3:36 pm

W A Mozart írta:Hmmm....de megóvnék valakit :D:D:D Voodoo? :D
hátha vágtál és akkor magad :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » pén. júl. 16, 2010 4:17 pm

W A Mozart írta:Cyroo egy vadállat :D
Az vagyok! Grrrrrr.. :twisted: :lol: :lol: :lol:
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. júl. 16, 2010 5:11 pm

W A Mozart írta:Egyébként nem tartanám rossz ötletnek, hogy indítsunk egy szervert az új gumifizikával Mostban....
A "B" Szervert elindítottam az új gumifizikával és Most pályával.

IP: 87.229.108.129:34282
jelszó: donington2

Lehet tesztelni az új gumikat.

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » szomb. júl. 17, 2010 4:08 pm

Na jól leteszteltem, szerintem jó az új gumi, érezhető a kopás is, de még olyankor sem annyira szenvedős, mint az eredeti friss gumi. :D Így élvezet vezetni a Seatot, eddig nem volt az.
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. júl. 17, 2010 5:37 pm

Nálam nem ennyire jó a helyzet. 1,5 kör után már 110 fok a hátsó kerék mintha valaki pörzsölővel melegítené. Kopás kb 2 kocka egy futamtávon ebben nem sok minden változott csak csúszik mint a takony.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szomb. júl. 17, 2010 6:10 pm

voodoo írta:Nálam nem ennyire jó a helyzet. 1,5 kör után már 110 fok a hátsó kerék mintha valaki pörzsölővel melegítené. Kopás kb 2 kocka egy futamtávon ebben nem sok minden változott csak csúszik mint a takony.

Első kerekes kocsiknak bejött.BMW-sek megoldják a gumimelegedést és jó is lesz.Lehet több első kerekes lesz a top10be és nem annyi BMW :)
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » vas. júl. 18, 2010 9:59 pm

Jobban megvizsgálva a modot eléggé.. hmm.. aggasztó!, hogy pl a Leon felfüggesztése felfelé 24, míg lefelé 52 mm-t képes elmozdulni, ami szerintem édeskevés. (így már tudom, miért akar felborulni, ha rámegyek egy kerékvetőre)
A másik pedig, hogy a gumik lineárisan kopnak. :? (ez ügyben érdemes lenne Zolee-val konzultálni, a Shift Street modunkból kiindulva egész ügyesen bánik a számokkal)
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Nightt
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 154
Csatlakozott: csüt. jan. 22, 2009 3:14 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Nightt » hétf. júl. 19, 2010 9:00 am

En is leteszteltem az uj gumit es nekem is tetszik! Sokkal eletszerubb az elsokerekesek vezetese... az eddigi gumival tapasztalt alulkormanyzottsag tulzasvolt egy versenyautohoz kepest.

A gumi kopik, a versenytav vegere a kopas novekedesevel lassulni is fogunk, igy elonyben lehet, az aki tud vigyazni a gumikra, ami jo!

A hatsokerekeseknek tenyleg jobban melegszik a gumi, de nem baj, ha van egy kis hatranyuk is, igy is gyorsabbak lesznek, de legalabb tobb az eselye a fronthajtasnak!
"Nem a gyozelem, a reszvetel, hanem a fontos!" avagy "Nem a gyozelem, hanem az oszinte reszvetem."

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » hétf. júl. 19, 2010 12:38 pm

voodoo írta:Nálam nem ennyire jó a helyzet. 1,5 kör után már 110 fok a hátsó kerék mintha valaki pörzsölővel melegítené. Kopás kb 2 kocka egy futamtávon ebben nem sok minden változott csak csúszik mint a takony.
Nálam is ez van, csak kicsit még rosszabba helyzet. BMW-nek nem tesz jót az új gumi. Szeretem a csúszik ( :D ), de ez egy picit túlzás sztem, lehet jobb lenne maradni az eredetinél. Mondjuk tényleg gyorsabb a bmw, de csak olyan 3-5 tizeddel, ami versenytempónál szinte eltűnik. Don9ingtonban én is mentem vectrával, és nem volt olyan rossz azért, ( mondjuk én nem választottam volna, mikor választani kellett az tutifix :) )

Ja és az új gumival sztem 1 mp lassabb a bmw mint az elsőkerekesek.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » hétf. júl. 19, 2010 2:09 pm

W A Mozart írta:
voodoo írta:Nálam nem ennyire jó a helyzet. 1,5 kör után már 110 fok a hátsó kerék mintha valaki pörzsölővel melegítené. Kopás kb 2 kocka egy futamtávon ebben nem sok minden változott csak csúszik mint a takony.
Nálam is ez van, csak kicsit még rosszabba helyzet. BMW-nek nem tesz jót az új gumi. Szeretem a csúszik ( :D ), de ez egy picit túlzás sztem, lehet jobb lenne maradni az eredetinél. Mondjuk tényleg gyorsabb a bmw, de csak olyan 3-5 tizeddel, ami versenytempónál szinte eltűnik. Don9ingtonban én is mentem vectrával, és nem volt olyan rossz azért, ( mondjuk én nem választottam volna, mikor választani kellett az tutifix :) )

Ja és az új gumival sztem 1 mp lassabb a bmw mint az elsőkerekesek.
Egyetértek.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. júl. 19, 2010 3:07 pm

Nem lehet hogy a csúszást úgy sikerült pl kompenzálni hogy jobban melegszik a hátsó gumi? Első kerekeseknél ez mükszik meg nem csúszik a kocsi míg a BMW-sek meg szívnak mer az amúgyis hátsó kerekes kocsi aminél a hátsó gumi elérte a kívánt hőmérsékletet most még az egekbe szökik emiatt?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. júl. 19, 2010 5:16 pm

minden beállítás kérdése.
A régi gumival szarul mentem. de az ujjal se fogok jobban menni a többieknél.
Nekem mindegy milyen gumi. Olyan sose lesz ami mindenkinek tetszik. A vélemények meg maradnak ugyan azok csak mások tollából.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bedy hétf. júl. 19, 2010 10:02 pm-kor.
Start Me Up

Avatar
Rojales
Zárt kasztnis pilóta
Zárt kasztnis pilóta
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: szer. máj. 05, 2010 3:18 pm

Hozzászólás Szerző: Rojales » hétf. júl. 19, 2010 9:04 pm

na kipróbáltam az uj gumit, azt kell h mondjam, nagyon élvezetes lett igy vezetni az autot, nem blokkolnak a kerekek állandóan, azt csinálja az auto, amit én akarok, egyszerűen élmény vele menni.

viszont kipróbáltam doningtonban is, ha jol emléxem, a pole idő 1.13.6 volt v mennyi ( az én időm 1.14.9. volt talán, sajna már visszanézni nemtudom), na most tudtam futni 1.11.5.-ös időt, és még van benne kb, szal ezt igy nemtudom most hova tenni... : D.

elsőre igy ennyi a véleményem.

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » kedd júl. 20, 2010 9:11 am

Nem próbáltam még az új gumifizikát, a régiről vannak csak tapasztalataim..

Doningtonban 70 fokos gumival rajtoltam, 2 körrel később a hátsók már csak 61 fokosak voltak. Azt hiszem ezt nem lehet ideálisnak nevezni :)

Sao-ban szinte minden kanyart driftelve abszolváltam (másképp nem bírtam), így már azért néha volt 70 fokos is a gumi.

Az első kerekek 0 tapadása kigyorsításkor szintén nem reális szerintem :)

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » kedd júl. 20, 2010 9:35 am

szerintem meg az egész bajnoki arról szól, hogy új dolgokat teszteljünk, amivel egy reálisabb sorozatot kapunk, ki kell próbálni éles körülmények közül, ha nem jön be akkor majd maximum a következő versenyre megint változtat Tommy valamin

senki nem nyerni jön ide, majd jövőre kell azért versenyezni hogy nyerjünk :)

ezért is nem értettem hogy miért voltak páran múltkor olyan idegesek, ingerlékenyek a többiekkel szemben :)
Kép

Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd júl. 20, 2010 11:44 am

Gerrard írta:szerintem meg az egész bajnoki arról szól, hogy új dolgokat teszteljünk, amivel egy reálisabb sorozatot kapunk, ki kell próbálni éles körülmények közül, ha nem jön be akkor majd maximum a következő versenyre megint változtat Tommy valamin

senki nem nyerni jön ide, majd jövőre kell azért versenyezni hogy nyerjünk :)

ezért is nem értettem hogy miért voltak páran múltkor olyan idegesek, ingerlékenyek a többiekkel szemben :)
így van Gerrard!

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Kazard » kedd júl. 20, 2010 6:04 pm

Ma énis kipróbáltam az új gumikat. A gumik hőmérséklete végre nem fagypont alatti (HONDA) és végre nem beimádkozni kell a kocsit a kanyarba hanem tényleg fordul is viszont az egyenesbe mintha lassabb lenne de lehet csak én érzem így.

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » kedd júl. 20, 2010 6:32 pm

Tommy!

Tudok linket azt összes RACE On-os és STCC-s pályához, érdekel a jövő évi szezont illetően? :roll:
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. júl. 21, 2010 3:11 pm

Bírói döntések Frissítve, az Aktivitások ellenőrzése megtörtént, a Bajnoki pontállás ezek alapján frissítve lett.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. júl. 23, 2010 1:02 pm

Urak!

Elkészült ZsoZso jóvoltából az új gumifizika, Mindenki töltse le, a szerver már ezzel fut. Tesztelje Mindenki.

Letöltés:
Új Gumifizika

Toby
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: szer. júl. 16, 2008 4:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Toby » pén. júl. 23, 2010 3:01 pm

Tommy78 írta:Urak!

Elkészült ZsoZso jóvoltából az új gumifizika, Mindenki töltse le, a szerver már ezzel fut. Tesztelje Mindenki.

Letöltés:
Új Gumifizika
Nem lesz ez már túlságosan is sínautó? :lol:
A sün egy makacs állat. Csak akkor hajlandó repülni, ha belerúgok.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. júl. 25, 2010 10:08 pm

BMW gumi fail , majd valaki csekkolja le másik bmw-s is. alsó hangon 2 mp a hátránya és akkor keveset is mondtam.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég