Minden, ami a témához kapcsolódik
danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. máj. 17, 2010 9:31 am

Jaj ez a nagy eszme csere :D Szabályzat kimondja hogy nem lehet előzni
Így hangzik a hivatalos blabla:
"Amennyiben a versenyfutam befejeződik a Safety Car bevetése alatt, a
Safety Car-nak az utolsó kör végén a bokszba kell hajtania, a versenyautók pedig,
mint az egyébként szokásos, a kockás zászlóval leintésre kerülnek, de továbbra sem
előzhetnek."

téma lezárva,csókolom :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » hétf. máj. 17, 2010 11:47 am

és ilyenkor bizony sárga zászló alatt érnek be, ez pedig zöld volt, szóval Schu 6 Alo 7
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. máj. 17, 2010 12:09 pm

az utolsó körös SC szabály már régebbi, tavaly is megvolt - amikor még nem a boxutca behajtás környékén lévő vonaltól kezdve lehetett előzni, hanem a célvonaltól!

egyszerűen elfelejtették az idei változtatáshoz tisztázni ezt a szabályt

mindamellett megint sikerült az FIA-nak átvenni (lopni) valamit a tengerentúlról és rosszul alkalmazni ;)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 17, 2010 12:14 pm

A szabály egyértelmű az ucsó körben már nincs verseny, ha az SC akkor menne ki. Ez van. De aszem senki nem tudta ezt a pályán vasárnap,hiszen mindenki rálépett a gázra tövig a mezőnyben, nem tudván, hogy már vége. 8) Nem is integettek az ucsó körben pedig megtehették volna - verseny 3 körrel korábban befejeződött.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. máj. 17, 2010 3:40 pm

URAK!

Monaco után van egy-két dolog amit helyre kell rakni mindenki fejében!!!
Kezdjük elfelejteni, mire is jelentkeztünk év elején, kezd eltűnni az a komolyság, fegyelem, odafigyelés ami a kezdetek óta jellemzi ezt a bajnokságot!
1.
Óvás érkezett Morfi ellen! Ilyen nevű versenyző NEM indult a monacoi futamon!
Ne szívassuk már a bírót!
2.
Ez volt az utolsó hogy közös TS szobában tartózkodtam verseny alatt! Srácok, nem szitkozódunk verseny közben, ezzel megzavarva mások versenyét!
3.
Tudom hogy ez Monaco volt, de ilyen mértékű fegyelmezetlenség nem engedhető meg!
Van egy aranyköpés, ami már-már szállóigévé vált 2006 óta, csak ezt elfelejtettük:
NEM AZ ELSŐ KANYARBAN KELL MEGNYERNI A VERSENYT! Még Monacoban sem!!!!!!!!!!!
4.
Szánalmasnak tartom, hogy egy két pilóta, az első gebasznál esc-et nyom! Számomra ez a tisztelet hiánya a másikkal szemben. És pont itt Monacoba nem szabad feladni!
Lássátok példámat, az első kör végén 20. helyen voltam, majd volt egy első szárny törésem, és lám beértem 8.-nak!

Végül sajnos azt kell hogy mondjam, bizony vannak emberek akik hiába gyorsak, nem tisztelik mások felkészülését, versenyét!

Emlékszem arra amikor idekerültem! F1 challange-ban volt nem egy monszunos versenyünk. Simán elrajtolt mindenki!

Valami nem stimmel! Lehet hogy a mechanikai hibák kikapcsolása okozza, lehet hogy az eddiginél több a 18 év alatti, nem tudom!

ui: Akinek nem inge, ne vegye magára!

Ja, és a Monacoi bíráskodásnak nem tudok maximálisan eleget tenni, mert a fél mezőny korláton kívűl a füvön, néha a boxban, aztán a pályán keresztbe tartózkodik! :shock:

Boss
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 100
Csatlakozott: vas. ápr. 25, 2010 1:49 pm

Hozzászólás Szerző: Boss » kedd máj. 18, 2010 12:35 pm

elnézést, az az óvó én voltam, tényleg Andras Roos néven ment, bocsi srácok :oops:
meg az idegeskedést is ts-en, csak kicsit ideges voltam, mikor pole-ból rajtolva, az első körben kilöknek :? :oops:
bocsi mégegyszer, többet nem fog előfordulni :oops:

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. máj. 20, 2010 11:33 am

Előbb olvastam az MMG fórumán, hogy állítólag a 2008-as modjukba meg fogják tudni oldani azt, hogy megfelelő gumikeverékhez megfelelő gumitextúrát fog majd betölteni a progi. Tehát a lágy gumi csíkozva lesz, a kemény pedig csík nélküli. :)

gombocfej
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: gombocfej » csüt. máj. 20, 2010 7:44 pm

Tom írta:URAK!

Monaco után van egy-két dolog amit helyre kell rakni mindenki fejében!!!
Kezdjük elfelejteni, mire is jelentkeztünk év elején, kezd eltűnni az a komolyság, fegyelem, odafigyelés ami a kezdetek óta jellemzi ezt a bajnokságot!
1.
Óvás érkezett Morfi ellen! Ilyen nevű versenyző NEM indult a monacoi futamon!
Ne szívassuk már a bírót!
2.
Ez volt az utolsó hogy közös TS szobában tartózkodtam verseny alatt! Srácok, nem szitkozódunk verseny közben, ezzel megzavarva mások versenyét!
3.
Tudom hogy ez Monaco volt, de ilyen mértékű fegyelmezetlenség nem engedhető meg!
Van egy aranyköpés, ami már-már szállóigévé vált 2006 óta, csak ezt elfelejtettük:
NEM AZ ELSŐ KANYARBAN KELL MEGNYERNI A VERSENYT! Még Monacoban sem!!!!!!!!!!!
4.
Szánalmasnak tartom, hogy egy két pilóta, az első gebasznál esc-et nyom! Számomra ez a tisztelet hiánya a másikkal szemben. És pont itt Monacoba nem szabad feladni!
Lássátok példámat, az első kör végén 20. helyen voltam, majd volt egy első szárny törésem, és lám beértem 8.-nak!

Végül sajnos azt kell hogy mondjam, bizony vannak emberek akik hiába gyorsak, nem tisztelik mások felkészülését, versenyét!

Emlékszem arra amikor idekerültem! F1 challange-ban volt nem egy monszunos versenyünk. Simán elrajtolt mindenki!

Valami nem stimmel! Lehet hogy a mechanikai hibák kikapcsolása okozza, lehet hogy az eddiginél több a 18 év alatti, nem tudom!

ui: Akinek nem inge, ne vegye magára!

Ja, és a Monacoi bíráskodásnak nem tudok maximálisan eleget tenni, mert a fél mezőny korláton kívűl a füvön, néha a boxban, aztán a pályán keresztbe tartózkodik! :shock:
En kenyszerbol kellett feladjam,mar az elso korbe,a 'kikotonel' felakadtam a razokorre,ezert nem volt mas valasztasom,s erkezett mar a mezony ezert jobbnak lattam ha kiszallok.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. máj. 20, 2010 7:59 pm

Adam Jonas írta:Előbb olvastam az MMG fórumán, hogy állítólag a 2008-as modjukba meg fogják tudni oldani azt, hogy megfelelő gumikeverékhez megfelelő gumitextúrát fog majd betölteni a progi. Tehát a lágy gumi csíkozva lesz, a kemény pedig csík nélküli. :)
Azzal még foglalkoznak? :D Annyit késtek vele hogy az Fsone learatta a babérokat és senkinek nem kell már az..
Lehet abba is lesz ez a motoros elfüstölés :)

Amúgy tavalyi moddal is ez volt a gond, bakker mérnem kapcsoltuk ki akkor és kész.Ákos se füstölt volna el csak úgy és még most is csomó embernek tetszene :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. máj. 20, 2010 8:32 pm

danikosz írta:
Adam Jonas írta:Előbb olvastam az MMG fórumán, hogy állítólag a 2008-as modjukba meg fogják tudni oldani azt, hogy megfelelő gumikeverékhez megfelelő gumitextúrát fog majd betölteni a progi. Tehát a lágy gumi csíkozva lesz, a kemény pedig csík nélküli. :)
Azzal még foglalkoznak? :D Annyit késtek vele hogy az Fsone learatta a babérokat és senkinek nem kell már az..
Lehet abba is lesz ez a motoros elfüstölés :)

Amúgy tavalyi moddal is ez volt a gond, bakker mérnem kapcsoltuk ki akkor és kész.Ákos se füstölt volna el csak úgy és még most is csomó embernek tetszene :D
FSONE-osoknál teljesen másképp működik ez. Náluk a menübe állítod, amikor választod a kocsit, MMG-nél meg a setupnál változik a gumitextúra.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. máj. 20, 2010 8:48 pm

@Gombocfej, Inferno

Elkezdtük a részletes bíráskodást F1-ben és bár a büntetések miatt ugrottunk neki amik nem is fognak elmaradni, észrevettük mennyire korrektek voltatok a pályán mindekivel amit ezúton is nagyon köszönünk illetve természetesen a bírói döntésbe is megemlítjük majd.

Köszönjük!
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » hétf. máj. 24, 2010 4:53 pm

mikor lesz majd a monacoi futam elemzése kiadva?
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. máj. 24, 2010 5:09 pm

Monacoi döntések nagy része megtalálható a Bírói döntésekben!
Még lehet folytatása a dolognak!

Érdemes elolvasni mindenkinek!

üdv: Bíróság!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. máj. 24, 2010 6:04 pm

danikosz írta:mikor lesz majd a monacoi futam elemzése kiadva?
Az elemzés további időt vesz igénybe ezért, a rész de már biztos döntéseket kiadjuk, megértésed ebben az ügyben előre is köszönjük. Gadfly által kiírt jogsi megvonások és aktivitási szabálysértések is lesznek benne.
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » hétf. máj. 24, 2010 7:25 pm

metosz írta:
danikosz írta:mikor lesz majd a monacoi futam elemzése kiadva?
Az elemzés további időt vesz igénybe ezért, a rész de már biztos döntéseket kiadjuk, megértésed ebben az ügyben előre is köszönjük. Gadfly által kiírt jogsi megvonások és aktivitási szabálysértések is lesznek benne.
Azt hadd kérdezzem már meg, hogy én bár nem óvtam, de pl. a bírók a felvezetőt legalább szúrópróbaszerűen nem szokták megnézni? :) Mert ott is történtek furcsaságok, főleg az én kameraállásomból nézve.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. máj. 24, 2010 7:41 pm

Van egy egyszerű megoldás erre!

Óvd meg! Ha problémád akadt a futamon az első körben vagy kanyarban óvd meg te...amint láttad a bírók vagy 10 esetet néztek, és van közöttük családos ember. Örüljünk hogy tud vele foglalkozni és ne kritizáljunk folyamatosan vagy okoskodjunk már bele.

Kikeresed a problémás eseted, beírod az időt elküldöd fórumon és vársz amíg kivizsgálják. Hála az égnek F1ben végre mennek a büntik rendesen, bár lehetne ezt még egy picit fokozni.
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » hétf. máj. 24, 2010 7:53 pm

Ulvar írta:Van egy egyszerű megoldás erre!

Óvd meg! Ha problémád akadt a futamon az első körben vagy kanyarban óvd meg te...amint láttad a bírók vagy 10 esetet néztek, és van közöttük családos ember. Örüljünk hogy tud vele foglalkozni és ne kritizáljunk folyamatosan vagy okoskodjunk már bele.

Kikeresed a problémás eseted, beírod az időt elküldöd fórumon és vársz amíg kivizsgálják. Hála az égnek F1ben végre mennek a büntik rendesen, bár lehetne ezt még egy picit fokozni.
Konkrétan azért nem óvom meg, mert az illetővel nem akarnék tolni, ha esetlegesen kapna érte valamit, mert valószínűség szerint nem szándékos volt (legalábbis remélem), csak azért erre is fel lehetne hívni a versenyzőtársak figyelmét, hogy ilyet azért ne. :)

Kritizálni meg marhára nem kritizáltam itt senkit, csupán érdeklődés szintjén kérdeztem a dolgot. ;)

gombocfej
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: gombocfej » csüt. máj. 27, 2010 8:12 pm

Kipurcant a kormanyom, adnatok tippet mit vegyek,tudom ilyen nincs,de olyat hogy nem tul draga,s jo.....?????

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » csüt. máj. 27, 2010 8:13 pm

gombocfej írta:Kipurcant a kormanyom, adnatok tippet mit vegyek,tudom ilyen nincs,de olyat hogy nem tul draga,s jo.....?????
Logitech-et mindenféleképp.

Azon belül szerintem DF Pro, már elég jó áron ki lehet fogni és mindent tud, amit tudnia kell. :)
900 fok, kormányváltó, sok gomb van rajta, két motor stb...
Trust FF 380 volt,nem tudom az mennyire jo ,de talan ha cserelek Logitech -re
talan javulok valamit,es gratula a vizsgadhoz nagyon egyenletesen teljesitettel. :wink: :wink:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. máj. 27, 2010 9:35 pm

DFGT Kormányt vegyél. Mindenképp 30 körül van leginkább 30 alatt..
Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. máj. 27, 2010 9:39 pm

Ulvar írta:DFGT Kormányt vegyél. Mindenképp 30 körül van leginkább 30 alatt..
19ér is van de valahol meg 35ér...utána kell nézni
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » csüt. máj. 27, 2010 9:54 pm

Petersen írta:
gombocfej írta:Kipurcant a kormanyom, adnatok tippet mit vegyek,tudom ilyen nincs,de olyat hogy nem tul draga,s jo.....?????
Logitech-et mindenféleképp.

Azon belül szerintem DF Pro, már elég jó áron ki lehet fogni és mindent tud, amit tudnia kell. :)
900 fok, kormányváltó, sok gomb van rajta, két motor stb...
Trust FF 380 volt,nem tudom az mennyire jo ,de talan ha cserelek Logitech -re
talan javulok valamit,es gratula a vizsgadhoz nagyon egyenletesen teljesitettel. :wink: :wink:
DFP-t már nem nagyon kap legfeljebb használtan.
DFGT váltotta..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. máj. 27, 2010 10:03 pm

Számomra a DFP és DFGT kuka, már csak azért is, mert nem túl biztató, amit hallok róla. Főleg az, amikor hopp, futam közbe gondol egyet, s kormányra nem reagál, gázra és fékre igen.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » csüt. máj. 27, 2010 10:18 pm

Adam Jonas írta:Számomra a DFP és DFGT kuka, már csak azért is, mert nem túl biztató, amit hallok róla. Főleg az, amikor hopp, futam közbe gondol egyet, s kormányra nem reagál, gázra és fékre igen.
Nekem lassan 1 éve van DFGT,még 2-3 hét és szülinapja lesz :D de nekem semmi ilyen problémám nem volt.
Elég sok futamon veszek/vettem részt.Heti 2-3 átlagba lehet megvolt bár lehet inkább 3-4 de a teszt meg minden szar miatt tényleg rohadt sokat használom és annyi baja van hogy kicsit kezd nyikorogni a gáz meg a fék.Majd ki kell tisztítani és kész.Semmi baja és imádom a kormányt.Csomó gomb meg az a poti :D.
20körüli ára meg vicc.Baromi olcsó meg minden.Én csak ajánlani tudom :wink:
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » pén. máj. 28, 2010 5:37 am

Dietrich írta:
Petersen írta:
gombocfej írta:Kipurcant a kormanyom, adnatok tippet mit vegyek,tudom ilyen nincs,de olyat hogy nem tul draga,s jo.....?????
Logitech-et mindenféleképp.

Azon belül szerintem DF Pro, már elég jó áron ki lehet fogni és mindent tud, amit tudnia kell. :)
900 fok, kormányváltó, sok gomb van rajta, két motor stb...
Trust FF 380 volt,nem tudom az mennyire jo ,de talan ha cserelek Logitech -re
talan javulok valamit,es gratula a vizsgadhoz nagyon egyenletesen teljesitettel. :wink: :wink:
DFP-t már nem nagyon kap legfeljebb használtan.
DFGT váltotta..
Minden nap tanul az ember. Megnéztem. :)

http://www.gamestop.hu/playstation3/log ... pedal/1085

Ennyiért ez nagyon jó.

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » pén. máj. 28, 2010 5:41 am

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/dTKwgNP9_es&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/dTKwgNP9_es&hl=hu_HU&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

Hátha segít valakinek. :)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. máj. 28, 2010 6:21 am

Nem tom kitől hallottad Ádám de vagy 6 embert tudok mondani aki DFPt használ közülünk vagy DFGT. Semmi baja nincs lassan nem is tudom megmondani, talán 2 vagy 3 éves a kormányom...azt tudom hogy nyáron vettem.

MOMO egy szar, G25 már nem kapható, G27 drága, Force EX szar, ami nem Logitech az általában nem megbízható gyakori használatnál.
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gerrard » pén. máj. 28, 2010 6:39 am

Ulvar írta:Force EX szar
hééééj... :D
nekem 2006 nyara óta Force EX-em van, és a közel 4 év alatt semmi gondom nem volt vele... talán 2008-ban egyszer sűrített levegőt kellett fújnom belé mert nem reagált tisztán a kormányzásra, de az is megoldódott ezzel.. annyi a baja hogy nem tudod állítani a fokot, - tehát -pontosan nem tudom hány fokos.. - 180-200 fok körül tudod csak forgatni

Gombócfej!
Ha nincs sok pénzed szerintem mindenképpen jó vásár az EX hiszen ha jól tudom 10-13 ezerért már lehet kapni, viszont ha van mondjuk egy 20 asod akkor inkább próbáld meg a DFGT-t, ami pár dologgal többet tud mint az EX
Kép

Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. máj. 28, 2010 6:44 am

Oválon hogy mész vele Gerrard? :P.

Spiczikének is az van állandóan panaszkodott (most is) hogy oválon rettenetes. Road pályákon nem rossz, és tényleg megbízható, de van sok hibája amik hamar kiütnek.
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. máj. 28, 2010 7:08 am

Ulvar írta:G25 már nem kapható, G27 drága,
Má' mé' ne lenne kapható?
http://www.argep.hu/product_402616.html
...almafát megrázod, tuti lepotyog egy...
:)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. máj. 28, 2010 7:19 am

Vicces múltkor 100ér akarták eladni egy csomó helyen...De halál komolyan. Meg hát azt mondták hogy a gyártását leállítják, mer hogy G27... na mind1 :D.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 28, 2010 7:25 am

Petersen írta:
Dietrich írta:
Petersen írta: Logitech-et mindenféleképp.

Azon belül szerintem DF Pro, már elég jó áron ki lehet fogni és mindent tud, amit tudnia kell. :)
900 fok, kormányváltó, sok gomb van rajta, két motor stb...
Trust FF 380 volt,nem tudom az mennyire jo ,de talan ha cserelek Logitech -re
talan javulok valamit,es gratula a vizsgadhoz nagyon egyenletesen teljesitettel. :wink: :wink:
DFP-t már nem nagyon kap legfeljebb használtan.
DFGT váltotta..
Minden nap tanul az ember. Megnéztem. :)

http://www.gamestop.hu/playstation3/log ... pedal/1085

Ennyiért ez nagyon jó.
ennyiért tényleg jó ár ha valóban ennyi most is mikor a Ft és Euro a görög balhé miatt elszabadult..25-30K között szokott lenni.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 28, 2010 7:32 am

Adam Jonas írta:Számomra a DFP és DFGT kuka, már csak azért is, mert nem túl biztató, amit hallok róla. Főleg az, amikor hopp, futam közbe gondol egyet, s kormányra nem reagál, gázra és fékre igen.
ez úgy hülyeség ahogy van a megállapitásod..
volt a momo (nem a piros) aminek gyalázatos volt a pedál része mondhatni széria hibás 1-2-3 havonta kellett komoly "műtétet" végrehajtani rajta mindennapos használatnál. Vagy a nagyon ügyesek egyszer de az gari vesztést is okozhatott ha nem jól végezték el a műtétet.
Ezt a hibát javították ki a DFP-nél..3 éves az enyém hetente 4x nap nyűstölöm min. és semmi baja soha nem csinálta ezt a kormány nem ragál dolgot.
Akinek nem futja G25 vagy G27-re a DFGT-t ajánlom (belseje majdnem ugyanaz mint a DFP-nél). Ehhez viszont hogy jobban képben legyél "hallottam a haver barátjánakacsajátólazöccsétőlahúgától" dolgot mellőzve ph-n, hwsw fórumain a kormánnyal foglalkozó topicok elolvasását beirva a DFP szót a keresőbe. vagy a Momo-t
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 28, 2010 7:35 am

Gerrard írta:
Ulvar írta:Force EX szar
hééééj... :D
nekem 2006 nyara óta Force EX-em van, és a közel 4 év alatt semmi gondom nem volt vele... talán 2008-ban egyszer sűrített levegőt kellett fújnom belé mert nem reagált tisztán a kormányzásra, de az is megoldódott ezzel.. annyi a baja hogy nem tudod állítani a fokot, - tehát -pontosan nem tudom hány fokos.. - 180-200 fok körül tudod csak forgatni

Gombócfej!
Ha nincs sok pénzed szerintem mindenképpen jó vásár az EX hiszen ha jól tudom 10-13 ezerért már lehet kapni, viszont ha van mondjuk egy 20 asod akkor inkább próbáld meg a DFGT-t, ami pár dologgal többet tud mint az EX
kélrdezd meg Gstyle-t mi a véleménye az EX-ről..neki kettő is volt :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 28, 2010 7:43 am

De ha valakinek nem jó a logitech akkor van még egy márka a Fanatec Porsche 911 cuccai.

http://forum.gtr-masters.hu/showthread. ... #post82159

viszont a beszerzése kicsit körülményesebb
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » pén. máj. 28, 2010 8:22 am

Ulvar írta:Nem tom kitől hallottad Ádám de vagy 6 embert tudok mondani aki DFPt használ közülünk vagy DFGT. Semmi baja nincs lassan nem is tudom megmondani, talán 2 vagy 3 éves a kormányom...azt tudom hogy nyáron vettem.
DFP-nél csak a váltóra panaszkodik mindig Morfi-Norbi-Zsoltee és Moda.Zsolteee most szerzett egy DFGT-t meg IsTi is.
Írjátok le srácok hogy e rövid idő alatt mit tapasztaltatok.Jobb-e és mennyivel? :)
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » pén. máj. 28, 2010 8:30 am

Török nagydíj első szabadedzés:

http://www.firstrow.net/watch/19855/1/w ... ice-1.html

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. máj. 28, 2010 8:33 am

Dani azt kilehet javítani. Kis portalanítás + millisec állítás.
Kép

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. máj. 28, 2010 9:16 am

http://www.veetle.com/v/4bec5c2dd9d1e Én streamelem, majd FP2 is lesz, valamint GP2 kvalifikáció is :)
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 28, 2010 10:28 am

danikosz írta:
Ulvar írta:Nem tom kitől hallottad Ádám de vagy 6 embert tudok mondani aki DFPt használ közülünk vagy DFGT. Semmi baja nincs lassan nem is tudom megmondani, talán 2 vagy 3 éves a kormányom...azt tudom hogy nyáron vettem.
DFP-nél csak a váltóra panaszkodik mindig Morfi-Norbi-Zsoltee és Moda.Zsolteee most szerzett egy DFGT-t meg IsTi is.
Írjátok le srácok hogy e rövid idő alatt mit tapasztaltatok.Jobb-e és mennyivel? :)
tök ugyanaz van benne mint a DFP-ben.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. máj. 28, 2010 11:29 am

Ulvar írta:Nem tom kitől hallottad Ádám de vagy 6 embert tudok mondani aki DFPt használ közülünk vagy DFGT. Semmi baja nincs lassan nem is tudom megmondani, talán 2 vagy 3 éves a kormányom...azt tudom hogy nyáron vettem.

MOMO egy szar, G25 már nem kapható, G27 drága, Force EX szar, ami nem Logitech az általában nem megbízható gyakori használatnál.
2 éve Laby vett egy DFP-t, rögtön az első futamán a kormánnyal elment neki a kormány csak úgy magától. Meg most asszem Simco-n is olvastam egy hasonló esetet.

Sok ember megveszi amúgy, hogy állítható a kormányszög rajta, aztán a végén azt hallom, hogy hát minek, úgyis 200 fokon használja az illető. :)

Én ha 30-at kidobok egy kormányra, akkor inkább egy MOMO, aztán bevállalom azt, hogy esetlegesen tönkremegy a pedálja, s visszaküldöm akkor (bár ez is vegyes, van, aki szidja, mint a bokrot, van, akinek 2 éves, s még semmi baja nem volt a pedálokkal).

Egyébként meg G25-öt meg G27-et éri meg megvenni olyan szempontból, hogy azokkal tényleg nincs semmi baj, vagy csak nagyon ritkán. Az alatta lévő kormányokat (FF EX, MOMO, DFP/DFGT) hamar bekoszlódnak, akkor meg csak a nyűg van vele, hogy szétszeded összerakod, lehet, hogy még mindig nem jó, vissza a Lodzsájteknek stb. stb. :)

Tényleg, valaki nem tudja, hol lehet venni vadonatúj, origi G25-öt olyan 35 ezer körül? :D :lol:

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. máj. 28, 2010 11:33 am

Dietrich írta:
Gerrard írta:
Ulvar írta:Force EX szar
hééééj... :D
nekem 2006 nyara óta Force EX-em van, és a közel 4 év alatt semmi gondom nem volt vele... talán 2008-ban egyszer sűrített levegőt kellett fújnom belé mert nem reagált tisztán a kormányzásra, de az is megoldódott ezzel.. annyi a baja hogy nem tudod állítani a fokot, - tehát -pontosan nem tudom hány fokos.. - 180-200 fok körül tudod csak forgatni

Gombócfej!
Ha nincs sok pénzed szerintem mindenképpen jó vásár az EX hiszen ha jól tudom 10-13 ezerért már lehet kapni, viszont ha van mondjuk egy 20 asod akkor inkább próbáld meg a DFGT-t, ami pár dologgal többet tud mint az EX
kélrdezd meg Gstyle-t mi a véleménye az EX-ről..neki kettő is volt :twisted:
Nekem is ez a második. De nem azért, mert tönkre ment volna az előző, hanem azért, mert az előző még garis volt, mondom akkor még visszaküldöm, s gariba kicserélik nekem. :D Nálam annyi baja volt az előző FF EX-nek, hogy olyan 10 hónap után (bár tény, hogy marha sokat játszottam vele) pedált szét kellett kapni, megtakarítani, kis WD-40-nel megfújni, 1 évesen meg kb. jött az a baja, hogy a kormányba valamelyik potméter bekoszolódott (meg gondolom az FFB is), s rángatott. Állítólag ha szétszedem, s azt is megtakarítom, még most is menne simán - csak mondom, nekem még garis volt, úgyhogy nem akartam kockáztatni, biztosra mentem. 8) :oops:

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 28, 2010 11:34 am

Adam Jonas írta:...2 éve Laby vett egy DFP-t, rögtön az első futamán a kormánnyal elment neki a kormány csak úgy magától. Meg most asszem Simco-n is olvastam egy hasonló esetet....


Én ha 30-at kidobok egy kormányra, akkor inkább egy MOMO, aztán bevállalom azt, hogy esetlegesen tönkremegy a pedálja, s visszaküldöm akkor (bár ez is vegyes, van, aki szidja, mint a bokrot, van, akinek 2 éves, s még semmi baja nem volt a pedálokkal).

Egyébként meg G25-öt meg G27-et éri meg megvenni olyan szempontból, hogy azokkal tényleg nincs semmi baj, vagy csak nagyon ritkán.
3 és fél éves DFProm is volt, soha nem ment el a kormányzás, barátom azóta is használja. Jah, és kizárólag csak RBR-eztem vele, nem kicsi terhelés neki :)

Előtte Momo-m volt, nem akarom a lötyögését és a pedáljait említeni 1 éves korára, cserélődött is.

G25-nek semmi baja? Háttőő.. konkrétan egyet cseréltek gariban, amit küldtek helyette újat azt is cserélni kellene már úgy lóg.. Tudok csak az ismeretségi körömből köbö 4-5 darabot amit már cseréltek..Ezek sajnos már nme olyanok mint az elsőszériás G25-ök..

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. máj. 28, 2010 11:38 am

RPeti írta:
Adam Jonas írta:...2 éve Laby vett egy DFP-t, rögtön az első futamán a kormánnyal elment neki a kormány csak úgy magától. Meg most asszem Simco-n is olvastam egy hasonló esetet....


Én ha 30-at kidobok egy kormányra, akkor inkább egy MOMO, aztán bevállalom azt, hogy esetlegesen tönkremegy a pedálja, s visszaküldöm akkor (bár ez is vegyes, van, aki szidja, mint a bokrot, van, akinek 2 éves, s még semmi baja nem volt a pedálokkal).

Egyébként meg G25-öt meg G27-et éri meg megvenni olyan szempontból, hogy azokkal tényleg nincs semmi baj, vagy csak nagyon ritkán.
3 és fél éves DFProm is volt, soha nem ment el a kormányzás, barátom azóta is használja. Jah, és kizárólag csak RBR-eztem vele, nem kicsi terhelés neki :)

Előtte Momo-m volt, nem akarom a lötyögését és a pedáljait említeni 1 éves korára, cserélődött is.

G25-nek semmi baja? Háttőő.. konkrétan egyet cseréltek gariban, amit küldtek helyette újat azt is cserélni kellene már úgy lóg.. Tudok csak az ismeretségi körömből köbö 4-5 darabot amit már cseréltek..Ezek sajnos már nme olyanok mint az elsőszériás G25-ök..
Ezek szerint akkor mindenkinek mindenről más a véleménye. :D

Sajnos az első szériás G25-eket nem ismerem. Mastersen olvastam, hogy ott mintha dicsérnék, de akkor gondolom, ott sok mindenkinek még az első szériás lehet. :)

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » pén. máj. 28, 2010 11:41 am

Az én DFP-m kb másfél éve van meg és a váltón kívűl (amit könnyen meglehet oldani) szinte semmi gondom sem volt vele. Még eleinte csinálta azt néha hogy elvette a gázt menetközben, semmit sem csináltam vele és azóta se jött elő ez a gond.

A Logitechet meg a múlt héten nagyon megszerettem, felhívtam őket, azt mondtam hogy nem jó a bal oldali pillangó váltó meg kicsit félrekalibrál (ami persze nem igaz :)) és küldtek emiatt egy új DFGT-t. A DFP-met még csak vissza sem kérték így most van 2 kormányom :)
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. máj. 28, 2010 11:46 am

Zsoltee írta:Az én DFP-m kb másfél éve van meg és a váltón kívűl (amit könnyen meglehet oldani) szinte semmi gondom sem volt vele. Még eleinte csinálta azt néha hogy elvette a gázt menetközben, semmit sem csináltam vele és azóta se jött elő ez a gond.

A Logitechet meg a múlt héten nagyon megszerettem, felhívtam őket, azt mondtam hogy nem jó a bal oldali pillangó váltó meg kicsit félrekalibrál (ami persze nem igaz :)) és küldtek emiatt egy új DFGT-t. A DFP-met még csak vissza sem kérték így most van 2 kormányom :)
LOL :D

Ismerőstől hallottam, hogy állítólag ha kicsit később küldöd vissza a kormányt, mint ahogy lejárt a gari (kb. 2 hónappal a gari lejárta után), akkor is visszacserélik, mert a Logitechnek számít a vásárlóköre, illetve hogy meg legyenek elégedve velük. :)

Ez az eset is szép példája ennek. :lol:

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » pén. máj. 28, 2010 11:50 am

szerintem meg se nézik hogy lejárt-e a garanicia egyszerűen küldik az újat :)

Régen ha jól emlékszem még kérték az USB-csatikat és csak akkor küldték az újat, legalábbis azt mondták hogy csak akkor küldik az újat, de akkor is úgy volt hogy ők előbb feladták az új kormányt mint haverom az USB csatikat :D.

Mondjuk ez nekik jó reklám, na meg hát egy ilyen kormányt az eladási árának a tizedéért állítják elő, szóval nem csodálkozom hogy csak így osztogatják az újakat :)

U.i: Akinek DFP-je van, mind1 hogy garanciás vagy sem, hívja fel a logitech ügyfélszolgálatát, egy telefonhívást mindenképpen ér a DFGT :)
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 28, 2010 11:53 am

Zsoltee írta: A Logitechet meg a múlt héten nagyon megszerettem, felhívtam őket, azt mondtam hogy nem jó a bal oldali pillangó váltó meg kicsit félrekalibrál (ami persze nem igaz :)) és küldtek emiatt egy új DFGT-t. A DFP-met még csak vissza sem kérték így most van 2 kormányom :)
Egyik barátomnak úgy küöldtek új G25-öt, ha levideózza ahogy megsemmisíti a régit. Egy mikrokapcsoló ment tönkre egyébként a régiben 8)

Zsoltee
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 224
Csatlakozott: szer. jan. 07, 2009 4:36 pm

Hozzászólás Szerző: Zsoltee » pén. máj. 28, 2010 11:55 am

RPeti írta:
Zsoltee írta: A Logitechet meg a múlt héten nagyon megszerettem, felhívtam őket, azt mondtam hogy nem jó a bal oldali pillangó váltó meg kicsit félrekalibrál (ami persze nem igaz :)) és küldtek emiatt egy új DFGT-t. A DFP-met még csak vissza sem kérték így most van 2 kormányom :)
Egyik barátomnak úgy küöldtek új G25-öt, ha levideózza ahogy megsemmisíti a régit. Egy mikrokapcsoló ment tönkre egyébként a régiben 8)
youtube.... biztos van fenn valami ilyesmi :D
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. máj. 28, 2010 11:56 am

Zsoltee írta:
RPeti írta:
Zsoltee írta: A Logitechet meg a múlt héten nagyon megszerettem, felhívtam őket, azt mondtam hogy nem jó a bal oldali pillangó váltó meg kicsit félrekalibrál (ami persze nem igaz :)) és küldtek emiatt egy új DFGT-t. A DFP-met még csak vissza sem kérték így most van 2 kormányom :)
Egyik barátomnak úgy küöldtek új G25-öt, ha levideózza ahogy megsemmisíti a régit. Egy mikrokapcsoló ment tönkre egyébként a régiben 8)
youtube.... biztos van fenn valami ilyesmi :D
Van, csak nem G25, hanem MOMO :D

http://www.youtube.com/watch?v=EDzKAA9iVFs

:D :D :D

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » pén. máj. 28, 2010 12:11 pm

Ezt a "nem akar váltani" problémát, hogy is lehet kiküszöbölni?

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 28, 2010 12:14 pm

nálam ritkán csinálta azt, hogy egyszerre több fokozatot ugrott de ez legtöbbször mod függő..ilyenkor Bedy mondta melyik fájlt kell átirni a váltás sebességét illetően és utána jó lett ;)
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » pén. máj. 28, 2010 12:15 pm

Petersen írta:Ezt a "nem akar váltani" problémát, hogy is lehet kiküszöbölni?
mikrokapcsoló csere ha már lejárt a gari, darabja a legjobb minőségűnek 80 ft körül volt egy éve :)

Ha van gari, akkor a kis műanyagfülecskét csak annyira kihajlítani, hogy WD40-et tudj mögé spriccelni, valakinek ez is tartósan bevált :wink:

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 28, 2010 12:17 pm

ha meg valaki EX-t akar venni..

ez ugyanaz csak kék a szine és nem PC-hez adták hanem SP-hez ami semmit sem jelent ugyanaz ráadásul olcsóbb :)
ha lehet kapni még..
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Petersen
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 85
Csatlakozott: kedd máj. 11, 2010 10:40 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Petersen » pén. máj. 28, 2010 12:20 pm

Dietrich írta:nálam ritkán csinálta azt, hogy egyszerre több fokozatot ugrott de ez legtöbbször mod függő..ilyenkor Bedy mondta melyik fájlt kell átirni a váltás sebességét illetően és utána jó lett ;)
Nekem sajna az van, hogy megyek és váltanék vissza és 5.-be, 4.-be marad... :( Múltkor is így vesztettem pozíciót. :(

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » pén. máj. 28, 2010 12:30 pm

Dietrich írta:nálam ritkán csinálta azt, hogy egyszerre több fokozatot ugrott de ez legtöbbször mod függő..ilyenkor Bedy mondta melyik fájlt kell átirni a váltás sebességét illetően és utána jó lett ;)
WD-40... :) Múltkor nekem EX-nél csinálta, a jó öreg spray-t elővettem, kicsit megfújtam a kapcsolókat, azóta ok. :)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » pén. máj. 28, 2010 2:14 pm

ez nem fizikai hiba volt mert nem csináltam vele semmit leszámitva azt amit Bedy mondott és nem csinálta többet a modnál.
Néha túl gyorsan váltok :D
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. máj. 28, 2010 2:25 pm

Zsoltee írta: U.i: Akinek DFP-je van, mind1 hogy garanciás vagy sem, hívja fel a logitech ügyfélszolgálatát, egy telefonhívást mindenképpen ér a DFGT :)
Mond már meg, hogy milyen adatokat kértek tőled ahhoz, hogy küldjenek egy másikat :D

morfi
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 354
Csatlakozott: csüt. júl. 31, 2008 9:11 pm

Hozzászólás Szerző: morfi » pén. máj. 28, 2010 2:32 pm

Norbi írta:
Zsoltee írta: U.i: Akinek DFP-je van, mind1 hogy garanciás vagy sem, hívja fel a logitech ügyfélszolgálatát, egy telefonhívást mindenképpen ér a DFGT :)
Mond már meg, hogy milyen adatokat kértek tőled ahhoz, hogy küldjenek egy másikat :D
Mellbőség, Derékbőség + Csipő :D
Andras Roos
Indycar 2010: Offical K.O.mmentátor

gombocfej
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 196
Csatlakozott: pén. feb. 12, 2010 6:22 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: gombocfej » pén. máj. 28, 2010 3:41 pm

Basszus jo nagy lavinat inditottam....

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég