Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Real Versenyzés - Találkozók, Eredmények

Hozzászólás Szerző: voodoo » szer. aug. 04, 2010 6:07 pm

Valós versenyek , élménybeszámolók minden amit átéltél , láttál .

-Lámpánál melléd áll és átnéz ,majd megbőgeti a motort

-Péntek esti autókázás cél valahol kikötni ahol gyorsulnak az emberek

-Hajógyári sziget , műegyetem , iveco , szemétégető , M3 bevezető

-Pályanapok ( Hungaroring , egyéb más pályák stb..)

-Amatőr rally (lajosmizse , tököl stb stb....)

-Gokart versenyek

Ez csak pár dolog ami ismerős lehet , annak aki vezet és szereti az autózást. Meséljetek arról mi történik a való életben , esetleg hol mivel mikor indultok ilyen szabad napokon , milyen kocsival , milyen eredménnyel stb... Lehet ez pálya , rally , vagy akár RC autóverseny is , de akár autós találkozókról is beszámolhattok esetleg szépségverseny (autós :) ) vagy hangnyomásversenyen elért bármilyen eredmény is jöhet.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. aug. 05, 2010 12:57 pm

Jó témát vetettél fel Voodoo. Akkor megnyitnám a sort.

Először kezdeném a gokarttal. Mikor már itt kint éltem, volt a neten egy a BTCC VX Racing csapatának egy játéka (ugyanaz a csapat ami most az mtcc-ben benne van) voltak különböző kérdések, többféle versenyágból, illetve volt elég sok reakcióidős feladat is, innen a legjobb 900 került be a következő fordulóba, ami egy gokart verseny volt. 6 városban volt lebonyolítva, városonként 150 induló volt 10 csoportra leosztva. Nagyon frankó volt a pálya, ez egy fedett gokartpálya volt, 12 perces futamok voltak, közben volt egy kijelző, ahol írta a pozíciókat összesítve. Minden városból a legjobb 10 jutott tovább egy formula futamra. A futam alatt használták a sárga a piros és a fekete zászlót, jelentésük ugyanaz mint pl F1-ben. Természetesen sikerült a legbalfaszabb csoportba bekerülnöm, kb. 2-3 ember volt a 15-ből aki tudta is hogy működik egy gokart, a többi az idétlen volt. Így a 12 perces futamból, kb 3-4 percet mentünk zöld alatt, pedig volt olyan csoport is ahol végig zöld zászló volt, azok persze jobb időket produkáltak, mert nem kellett állandóan megállni, lassítani, én is kaptam kétszer feketét :D mert kicsit pöckölgettem az előttem lévőt hogy ugyan menj már. Szóval így nem sok esélyt láttam arra, hogy esetleg a 150-ből bent legyek a legjobb 10-be. Egy jobb csoportba, feltehetőleg több esélyem lett volna, de sajnos nem így volt.
Ezután már csak a táblát néztem, hogy hova csúszok a nap végére, mikorra mindenki lenyomta a 12 percét. Az eredményt itt látjátok:
Kép
Kicsit sem voltam ideges
:twisted:

Na majd folyt köv. a real rallyval.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. aug. 05, 2010 1:08 pm

Szívesen vezetnék én is egy valódi kicsit felpuccosított verdát csak hogy tudjam hogy hol a határ. Nekem verdám nincs viszont 1,5 éves a jogsim, ki kéne használni! :).
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. aug. 05, 2010 2:46 pm

Kezdeném azzal a kis történetemet , hogy mikor megvettem az első autóm (GSI Astra 2.0 8V) azzal a szándékkal tettem hogy kicsit kipofozom motort cserélek (2000 16V) megkapja a koni állítható gátlókat és majd 1-2 szlalom versenyen elindulok vele pusztán csak a szórakozás kedvéért. Na mire oda jutottam hogy minden kész lett a kocsin már sajnáltam volna ilyenekre használni (1-2 kép http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 483916.jpg , http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 483839.jpg , http://img.carstyling.hu/usercars/00/01/38/55/32.jpg) Szóval max gyorsulási futamokon vettem részt vele ott se komolyan hisz se slic gumijaim nem voltak és lusta is voltam kipakolni belőle a mélyládát stb stb.

Kaptam egy jó ajánlatot és eladtam a verdát , majd átültem a seatba . kép : http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 830744.jpg , http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 830933.jpg (1.8 20vt) Nos egyből csatlakoztam a clubseat-hoz mint "tag" ez több mint 2 éve volt már egyből megtaláltam a helyem a ringen egy találkozó keretein belül szlalom versenyt rendeztek és s sógort gondoltam megkocsikáztatom az akkor még teljesen széria kocsival , na meg persze nem tudtam megállni hogy a sok olimpikon meg jaszkari közé ne álljak be. mentünk 2 kört és mindenki odagyült a pálya köré mikor odagurultam a rajtvonalhoz , ez állat érzés mikor látod elötte szinte senki nem figyelte a versenyt :) az ok betettem egy lefújó szelepet a nap elött amit frissen vásároltam és kiszuszogtam a parkolóból és mindenki felkapta a fejét :) nagy feeling volt. Végigszusszantunk a pályán és a végén kihoztak minket 3. nak nagy meglepetésünkre :D , ugy hogy amikor mérték a 2. kört rossz helyen álltam meg és rámszóltak gyere még hátrább kicsit , közbe meg ment az idő kb 2 mp-t buktunk ott. (az elsőtől 1 mp-vel mentünk így roszabbat :P ) kör után meg nézegették a kocsit a parkolóban mi lehet benne jót nevettünk a sógorral :D Maksa Zoli adta át a díjat meg 1-2 olimpikon. folyt.köv. hamarosan életem első és eddig egyetlen pályaversenyével :P
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. aug. 05, 2010 3:26 pm

:roll: egyszer mentem 270-el, talán meg lesz még a 3 kiló is, vagy talán az lesz a vége? 8)
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. aug. 05, 2010 6:01 pm

Van saját kocsi de nem merek ilyen versenyeken részt venni, mert elsősorban nem arra van tervezve a Corsa, hogy versenyezzek vele és aggódom, hogy tropára menne.
De ha lenne valami lehetőség kevés pénzért ilyen szlalom versenyeken vagy ilyen kisebb versenyek simán indulnák, csak sajnos ilyen lehetőség alig van.
Gondolkoztam ilyen amatőr gokart bajnokságon, hogy indulok, csak az is sokba kerülne egy teljes bajnokság.
Talán jövőre...

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » csüt. aug. 05, 2010 10:33 pm

Hát igen Norbi, sajnos a versenyzés ma már szinte csak a pénzről szól.
Az 5. versenyünkön, ami egy szintén amatőr futam volt, (csak amatőrökön indultam, mivel a kocsi is olyan volt, illetve az anyagiak is max azt engedték meg)
ez a Tamási Motorsport által szervezett verseny volt, Hőgyész és Gyönk között. Amikor megérkeztünk, láttuk hogy majd mindenki tréleren hozza a kocsiját, kipakolták, a jobbnál jobb slickeket meg eső gumikat, reflektorokat, ha belenyúlnánk az éjszakába, a kocsikról nem is beszélve. Pl. ott volt egy srác a HAM-900 rendszámú, sokan biztos ismerik, Szabó Gergő volt Golf III kit-car-ja, azzal indult amatőrön. Szóval kb ilyen és hasonló szintű gépek voltak. Tehát már amatőr szinten is olyan háttérrel jönnek oda az emberek, hogy TE, aki tényleg amatőrnek számítasz, az autód és az anyagiak miatti egyéb tartalék "cuccok" miatt gumik, egyéb alkatrészek, igazából esélyed nem sok van. pl a Samarák, egytől egyig, "A" csoportos gépek voltak, én meg odamentem az utcaiból átalakított 1.3 GTi kkocka Swiftt-el, amibe a kárászi gátlón kívül semmiféle tuning nem volt. Mondjuk így is sikerült összehozni ott egy kat. 6. helyet, megelőzve az év végi kategória bajnokot. Aki egy gömbölyű 'A"-s GTi-vel ment. Volt ott egy szép eset, mikor 160-al mentünk a faluba, majd kicsit elmértem a féktávot, mert gyorsabban jöttünk ki az egyenes előtti kanyarból, és elraktam az 5.-et, így kicsit többel érkeztünk meg a lassítóhoz, és kb. olyan 80-90-el elcsaptuk a gumikat, egy élmény volt, majd az egyik gumi beszorult a kocsi alá, amit nem érzékeltünk, csak a következő jobbosba, mikor kicsúszott a kocsi alól, persze a bal hátsó kerék elé, így még azon átmentünk, meg is dobta a kocsit. Erről megvan a belső felvétel is, meg majdnem mindegyikről amin indultunk, majd feltöltögetem, ha érdekel valakit.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. aug. 06, 2010 12:40 am

Csak 1et láttam a többit linkeld mer youtubeon nem találtam.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. aug. 06, 2010 6:19 pm

Norbi írta:Van saját kocsi de nem merek ilyen versenyeken részt venni, mert elsősorban nem arra van tervezve a Corsa, hogy versenyezzek vele és aggódom, hogy tropára menne.
De ha lenne valami lehetőség kevés pénzért ilyen szlalom versenyeken vagy ilyen kisebb versenyek simán indulnák, csak sajnos ilyen lehetőség alig van.
Gondolkoztam ilyen amatőr gokart bajnokságon, hogy indulok, csak az is sokba kerülne egy teljes bajnokság.
Talán jövőre...
Nos , ha opelod van akkor érdemes a MOTE találkozókat megnézned , vagy MOTE szervezésében bármilyen találkozó programját. Ott mindig vannak ilyen slalom versenyek , full amatőrökkel minden féle autóval. Nevezési díj nincs , benne van a belépőben. Nem kell tagnak lenni hogy elmehess egy ilyen rendezvényre , és egész jó buli. Ez a legolcsóbb modja hogy kipróbáld a dolgokat , vagy ha nem szlalom akkor pályanap mint pl. holnap lesz a kakucsiringen. Igaz Clubseat szervezés de versenyen kívül van lehetőség más márkával is indulni és 3000 Ft a nevezés ami nem egetverő dolog azt hiszem , érdemes kilátogatni ilyen helyekre is mert nagy élmény a pályán sederni.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. aug. 06, 2010 6:49 pm

Szóval folytatnám a kis történetem. 1 inferno tour Euroring . Szintén clubseat szervezés , jobb dolgom nem akadt gondoltam elnézek mit is takar a dolog ugy se voltam még az euroringen. Sógoromat és nővéremet vittem magammal. Ahogy kell szépen kifényesítettem a verdát ami annyiban változott a szlalom verseny után , hogy átesett egy elég morcos programozáson (chipelésen) , de semmilyen modosítás nem történt ezen kívül. Hűtés sajnos ekkor még nem készült el hozzá (nagy cooler) így a gyárival mentünk le ami 2-3 rúgás után már túl is melegedett és esett a turbónyomás rendesen :) .

Induláskor sógi bevert 2 sajtburgert meg 1 kávét én kérdeztem tőle , hogy ez biztos jó ötlet majd eszünk ott valamit később. Beverte őket és ennek lesz jelentősége még :D
Kiértünk az euroringre ,egyből elintéztem a nevezést , megkaptam a mérő egységet az ablakra. Sógi bent jobb1be videózik :D Feltekertem a pályára mentem egy ismerkedős kört majd az első mért kör közben , már néztem a fejét , tudtam gondjai lesznek , kijöttem a boxba , kiszolgáló épület elött megáll, sógi fut és kitette a sajtburit az alföldibe :D Nem röhögtem , hanem visítottam a nevetéstől :P

Visszatekertem a pályára wv konszern kupa volt az első megmérettetés ahol a 3. helyet tudtam elcsípni nem kis meglepetésre , hisz diesel 250LE-s leon 4 végott slic-el lett az első és egy TFSi cupra közel 260LE-vel a 2. én meg tőlük 1 mp-re lemaradva a 3. és nem akarták elhinni hogy széria szinte minden és ott is nézegették a kocsit a boxba amin szintén jót mosolyogtunk. 2. verseny volt a Seat kupa ahol szintén 3. helyre jöttem be a két pajtás mögött , elmondhatom hogy parádésra sikeredett az első pályás hotlap versenyem :lol: 1-2 kép : http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 971125.jpg (16-os felni ballonos gumik :D ) http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 975957.jpg , http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 976082.jpg . Kupák : http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 970832.jpg

Holnap Inferno tour 2010 ezúttal a Kakucsringen. Autó felkészítve bár a 18" kerekeket nem veszem le és az új futómű csak csütörtökön fog bekerülni szóval marad a gyári és zúzós kategóriába is pakoltak , meglátjuk mi lesz az élményautózás eredménye 8) Sok minden változott a kocsin fékek , cooler , kerekek drukkoljatok hogy ne essen az eső és jól menjünk :) igyekszek videókat , képeket készíteni , ha valakit érdekel esetleg.

Így festünk most http://img.carstyling.hu/usercars/00/01 ... 424405.jpg

Ez lenne az esemény ,ha esetleg reklámnak számít törölje az illetékes : http://www.carstyling.hu/account_shower.php?T=0&id=3513
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. aug. 06, 2010 10:07 pm

Na akkor hajrá, hajrá Voodoo csak ügyesen és keményen!! :wink:

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd aug. 10, 2010 3:47 pm

Bár hivatalos real versenyzésben nem volt részem (igazából nem is vonz, mert sajnálnám erre a kocsit :D ), de egyéb utcai funokra szokta futni melyeket itt inkább nem részleteznék. :)

A jogsimat ahogy lehetett 17. évesen (12 éve) szereztem meg. Ezt követően megcsináltam a tehergépkocsit C és a taxi vizsgát is. Ez mellé párosult még egy PAV 2-es licensz is. Tehát a nyergesvontatókon az autóbuszon és a kék fénnyel megkülönböztetett járműveken kívül szinte mindent vezethetek, aminek 2 v. ennél több tengelye van. :D A nagymotort szeretném még letenni, mert imádok motorozni. 13-17 évesen a Szekszárdon volt egy 10-15 fős bandánk, akikkel végigmotoroztuk ezt az időszakot. Természetesen only Simson, rezo v. koppánykipufogó ill. MZ teló stb... :D

Kronológiailag ha végignézem akkor:
6-10 évesen BMX (az a klasszikus kék fehér védőszivacsos műanyagüléses) :)
10-13 évesen Mountainbike
13-17 Simson, MZ, Suzuki
17-től személygépkocsik tömkelege

Három feledhetetlen autó:

1.
Az első és számomra feledhetetlen autó, melyen vezetni tanultam az anyám kocsija volt. Mai napig visszasírom, de ha úgy hozza a sors, hogy az ember hobbyból tartson autókat, akkor tuti veszek egyet. (vitrinbe) :D
Volvo 480 Turbo

2.
A legnagyobb végsebességet haver 520i-s BMW-jén értem el a sógorok autópályáján Olasz irányba. Számokat inkább személyesen találkozón...
(kép illusztráció)

3.
Nem véletlenül lett a következő a 3. Igaz csak három napra kaptam meg (korábbi munkahelyem jóvoltából), de életre szóló élményt nyújtott:

Kép
(igen ezt, ami a képen van :) )

A Totalcar is tesztelte anno és az A5.HU is írt róla egy cikket:
http://www.a5.hu/cikkek/3/20295.shtml

A legnagyobb élmény számomra a kényelem, elegancia és a lóerő mellett a kormány mögötti (f1-es) váltógombok voltak. Az autó paraméterei a cikkben! Ami ott nem igaz, az a fogyasztás. A 2x szorzót elfelejtették mögé írni....


Nagy szerelmem közé tartozik még a Gokartozás. Persze csak hobby szinten. 2006 óta rendszeresen (nyaranként) látogatom a Zamárdiban található Forgó Ringet. (weblapjuk picit idejét múlt ill. régen is volt frissítve)
A pálya az évek során többször is át lett alakítva, viszont információim szerint a jelenlegi már a végleges verzió melyet tavaly módosítottak. Korábbi időeredményeket így fölösleges írnom viszont a jelenlegi (2009-2010)-es verzión a legjobb egyéni időt idén júliusban futottam meg, amely: 00:34,634 (87 kilómmal :D)
Aki arra jár, az térjen be hozzájuk, csak ajánlani tudom! ;)

Kép


Nem régiben ígértem az F1-es topikban, hogy írok egy élménybeszámolót az idei Hungaroringről! Mivel kb. 10 oldalnyi A/4-es szöveget tudnék írni és még lehet akkor is kimaradnának dolgok, így a szöveges verziót inkább kihagynám. Az idei Maszimos díjátadón viszont szívesen storyzok, akit érdekel. Addig is pár kép, viszont ha vki még több képre kíváncsi, akkor iwiw-re raktam fel kb. 30-at, ami publikus. (Gadfly néven nem találtok ott meg :P ) Természetesen több kép is van ezeket szintén majd találkozón. Videóanyag is készült, ez még vágás alatt van! 8)

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Az utolsó kép a Promoter Clubban készült. A szimulatorok.hu vitte ki a gépeit és itt épp a Forza 3-mal megyek. Jól esett tőlük az a kérdés, hogy "te nem először ülsz ilyenbe ugye?" :D Picit fényeztem nekik a Maszimot... 8)
Sráccal sokat dumáltam és érdekesség kép annyit kiemelnék, hogy elmondása szerint Wéber, Kiss és Michelisznek is innen indult a pályafutása, tehát lelkes ifjoncok hajrá! ;)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

W A Mozart
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 669
Csatlakozott: szomb. nov. 08, 2008 10:23 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: W A Mozart » kedd aug. 10, 2010 4:49 pm

Dögölj meg :D :D :twisted: :evil: :twisted: :evil: :lol: :lol:

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » kedd aug. 10, 2010 8:56 pm

Volt egy kis szabad időm , gondoltam beszámolok mi is lett a hétvége eredménye , kezdjük az elején.

Csütörtök délútán olajcsere , olaj , szűrő stb... szokásos sallangok , 6000 km-t futott az olaj (most felkapják sokan a fejüket de én max 8000-ként cserélem) 10w60 castrol rs. pénteken egy cooler nyomócsövét kelett még kicserélni ez macerásabb dolog volt lököst leoperáltuk cső kicserél 4 bilincsel felrak (lelövi a szemétláda úgy hogy tutira mentünk 2-2 bilincset kapott) lökös visszarak. Este esett reméltem szombatra jó idő lesz , hát lett is kicsit lepirultunk a 32 fokba .

Sógor jött a Totyotával (t-sportnak van álcázva 1.6-os :D ) http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... no2010_197 majd ha megkaptam a mi képeket rakok fel normálisabbat egyenlőre ezek vannak. Nem voltak túl sokan , de akik feljöttek a pályára rendesen rakták bele a köröket a gépekbe. 3x mentem fel szabadedzésen a pályára http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... rno2010_55 első etapban ismerkedtünk tanultunk , figyeltünk sógi bent ült , második etapban már egyedül mentem fel kiraktam a +súlyt :lol: Tudni kell hogy átrendezték a rajt/célegyenes végén a jobbos kanyarban a gumikat , így megváltozott a féktáv + amit nem tudtam és nem számítottam bele a dolgokba hogy előző nap aszfaltosztak a célegyeneshez egy leállósávnyi területet ami vizes volt és ragadt is , és sikerült rámennem a jobb oldalo 2 kerékkel + picit hoszabb féktávot vettem amit meg is bántam , jobb oldalon eltűnt a tapadás , bal oldalon meg rácsúsztam a poros ívre és a bal elejével elkerülhetetlen volt a gumibála vagy 9 db gumit odébb raktam . http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... rno2010_51 Nem lett semmi baja letört 2-3 felfogató fülecske , de még a parkolóban megcsináltam , 1-2 pici karcom van a polír csodát tesz majd.
Még szereltem még 2 autó játszotta el ezt a dolgot akkor jöttem rá a turpisságra hogy nem én voltam a balfasz hanem vizes ragadós aszfalttól nem tapadtak be jobb oldalon a kerekek. (jó lecke volt).

Nos egyből a kisszerviz útán vissza mentem egyből a pályára , kerülve az említett szakaszt , kicsit méregettem a féktávot az első 2 körben majd a 3. ra futottam egy igazán izmos kört. Majd felmentem még1szer és csináltunk belső kamerás felvételt is.
Megnéztük az időket és majd 1 mp-el jobb időm volt (51.090) a 2. helyezettnél kicsit meglepődtünk , majd megvitatva a dolgot abba maradtunk hogy , ha a versenyen tudom hozni azt az eredményt akkor ott lehetek az élen , cél az első 3 volt , de csalódott lettem volna ha nem tudom megnyerni a versenyt.

Jött a Race 1 mért kör számított , tehát nem lehetett spórolni egy feljahtó kör 1 mért és 1 leható kör volt.Odatettem magam http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... rno2010_97 próbáltam pontosan , rázót használva http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... rno2010_99 gyorsan közlekedni http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... no2010_101 néha 2 keréken http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... no2010_103 és sikerület elhozni a kategória győzelmet és a hétvége legjobb idejével a kupát (50.540) 1 mp-el verve a 2.helyezettet.

Sikerült előre lépni a tabaji 3. helyezésből 8)

Volt még egy kis szlalom fun verseny , de itt csak elmulattuk az időt http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... no2010_196 kisautóknak tervezték a pályát :D http://www.carsandgirls.hu/gallery_popu ... no2010_198

Eredményes és jó hétvégét zártunk ,azt sajnálom hogy MASZIM-os matricát nem sikerült elkészítenem a kocsira , sajna nem futotta már rá az időmből.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szer. aug. 11, 2010 12:00 am

Gadfly írta:Sráccal sokat dumáltam és érdekesség kép annyit kiemelnék, hogy elmondása szerint Wéber, Kiss és Michelisznek is innen indult a pályafutása, tehát lelkes ifjoncok hajrá! ;)
Jaja, ráadásul mindhárman különböző szimmel nyomják! :D Na jó, Michelisz is nyomta GPL-lel, mint Wéber Gabi, de ő ugye haladt a korral, s végül RACE 07-tel tolta, míg Kiss Norbi LFS-sel. Hatvan Bálint meg rFactorral és RACE 07-tel egyaránt. :)

De az egészbe az az érdekesség, hogy jelenleg majdnem minden nagyobb nevű magyar autóversenyző szimulátoron kezdte/szimulátorral gyakorol jelenleg is. :)
Kép

japana
Hozzászólások: 396
Csatlakozott: hétf. nov. 02, 2009 2:29 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: japana » szer. aug. 11, 2010 6:29 am

Adam Jonas írta:
Gadfly írta:Sráccal sokat dumáltam és érdekesség kép annyit kiemelnék, hogy elmondása szerint Wéber, Kiss és Michelisznek is innen indult a pályafutása, tehát lelkes ifjoncok hajrá! ;)
Jaja, ráadásul mindhárman különböző szimmel nyomják! :D Na jó, Michelisz is nyomta GPL-lel, mint Wéber Gabi, de ő ugye haladt a korral, s végül RACE 07-tel tolta, míg Kiss Norbi LFS-sel. Hatvan Bálint meg rFactorral és RACE 07-tel egyaránt. :)

De az egészbe az az érdekesség, hogy jelenleg majdnem minden nagyobb nevű magyar autóversenyző szimulátoron kezdte/szimulátorral gyakorol jelenleg is. :)
Mert erre van pénz... Nem tudnának önerőből benevezni egy Seat Leon Ec-be stb. :roll:
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szer. aug. 11, 2010 7:10 am

Adam Jonas írta:
Gadfly írta:Sráccal sokat dumáltam és érdekesség kép annyit kiemelnék, hogy elmondása szerint Wéber, Kiss és Michelisznek is innen indult a pályafutása, tehát lelkes ifjoncok hajrá! ;)
Jaja, ráadásul mindhárman különböző szimmel nyomják! :D Na jó, Michelisz is nyomta GPL-lel, mint Wéber Gabi, de ő ugye haladt a korral, s végül RACE 07-tel tolta, míg Kiss Norbi LFS-sel. Hatvan Bálint meg rFactorral és RACE 07-tel egyaránt. :)

De az egészbe az az érdekesség, hogy jelenleg majdnem minden nagyobb nevű magyar autóversenyző szimulátoron kezdte/szimulátorral gyakorol jelenleg is. :)
Mindegyik GTR2-be is tolta nem is keveset , kivéve a Wébert ő ha indult crashben végezte vagy eldobta , de a hotlap jól ment neki :)
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » szer. aug. 11, 2010 8:33 am

voodoo írta:... és sikerület elhozni a kategória győzelmet és a hétvége legjobb idejével a kupát (50.540) 1 mp-el verve a 2.helyezettet...
Grat! :)
Kép

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » szer. aug. 11, 2010 11:07 am

ha már találkozók. aug 22-én jön vki Le Mans Seriesre? nem akarok egyedül szívni ott egész nap :D elővételben csak 2900 a tribünjegy, helyszínen 3800

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. aug. 11, 2010 11:21 am

voodoo írta: és sikerület elhozni a kategória győzelmet és a hétvége legjobb idejével a kupát (50.540) 1 mp-el verve a 2.helyezettet.

Sikerült előre lépni a tabaji 3. helyezésből 8)
Grat Voodoo!! 1mp az nem kis különbség.

Nekem a legszorosabb vereny Tökölön volt, Első gyorsba defekt, 3. helyen álltunk a defekttel, 2. körben javítottunk, feljöttünk a második helyre, majd a 3. gyorsot is megnyertük és 67 ezreddel! nyertük a versenyt.

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. aug. 11, 2010 12:26 pm

voodoo írta:
...sikerület elhozni a kategória győzelmet és a hétvége legjobb idejével a kupát (50.540) 1 mp-el verve a 2.helyezettet. ...
Grat voodoo! Ügyes vagy, és nagyon szép a kocsid :wink:
voodoo írta:
Csütörtök délútán olajcsere , olaj , szűrő stb... szokásos sallangok , 6000 km-t futott az olaj (most felkapják sokan a fejüket de én max 8000-ként cserélem) 10w60 castrol rs.

A Castrollal vigyáznék a helyedben. Évekkel ezelőtt toronymagasan a legjobb olaj volt az RS. Mindig minden versenyautóba azt használtuk, egyszerűen szuper volt. Köbö 2 éve elkezdték fogyasztani az autók, majd pusztultak a hajtókarcsapágyak, főtengelyek sorban...

Hallottuk mástól is, hogy a minőségével valami gubanc lehet mostanában, nem hozza már a régi teljesítményt. A sorozatos problémáinkra a megoldás ez http://www.igoloil.hu/index.nof?o=0&nye ... 2=74&cid=1 lett, amióta ezt használjuk, azt sem tudjuk hogy van motor az autóban :roll:

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szer. aug. 11, 2010 12:28 pm

voodoo írta:
Adam Jonas írta:
Gadfly írta:Sráccal sokat dumáltam és érdekesség kép annyit kiemelnék, hogy elmondása szerint Wéber, Kiss és Michelisznek is innen indult a pályafutása, tehát lelkes ifjoncok hajrá! ;)
Jaja, ráadásul mindhárman különböző szimmel nyomják! :D Na jó, Michelisz is nyomta GPL-lel, mint Wéber Gabi, de ő ugye haladt a korral, s végül RACE 07-tel tolta, míg Kiss Norbi LFS-sel. Hatvan Bálint meg rFactorral és RACE 07-tel egyaránt. :)

De az egészbe az az érdekesség, hogy jelenleg majdnem minden nagyobb nevű magyar autóversenyző szimulátoron kezdte/szimulátorral gyakorol jelenleg is. :)
Mindegyik GTR2-be is tolta nem is keveset , kivéve a Wébert ő ha indult crashben végezte vagy eldobta , de a hotlap jól ment neki :)
Jah, ezt el is felejtettem :P

De ez viszont számomra érdekes, hogy Wéber GTR2-be állandóan eldobálta, pedig a GPL sokkal nehezebb a GTR2-nél. :)
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. aug. 11, 2010 12:36 pm

És ha már Rally :twisted:



Rengeteg élményem, emlékem van a Rally szinte minden osztályából. 2003 óta navigálok I.osztályban, megfordultam 2. osztályban, Rally Túrában is a jobb oldalon :)

Szervizeltem sokfelé sok féle rallyautót. 8)

Amatőr Rallysprinteken egy kereklámpás Zsigulival vagyunk fellelhetőek, itt a bal oldalon csücsülök, jobb oldalamon a 'zasszony, az avatarom is egy ilyen versenyen készült kép :wink:

RBR-ben is vitézkedek, tehát azt hiszem nem vádolhat senki sem azzal hogy nem szeretem a Rallyt és az autósportokat :)

Eme tevékenységeim jelenleg szünetelnek másfél éve, leánygyermekem születésének okán, de jövőre visszatérek a versenypályákra :twisted:

Nagy álmom egy teljes évet menni bármilyen autóval Rally I. osztályban a bal oldalon ülve, ez még várat magára az anyagiak hiányában..

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. aug. 11, 2010 2:21 pm

Én kisebb koromba a budapest rally-t néztem 2-3éven át az újpesti alsórakpartnál ami volt SS.
Egyszer jött egy vodás helikopter és 10zsáknyi pingpong labdát szórt le a pályára miközben lent ment egy autó.Hát a labdákon szépen megcsúszott és az alsó rakpart falába végezte... :D
Meg eltört a féltengely egy opelnek és a hülye pályabíró azonnal futott meg és úgy lazán felkapott valami darabkát de egyből dobta mer elég meleg volt. :D
Meg egyszer nagy lendülettel jött egy trabi az meg fejre állt a fordulóba :D
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. aug. 11, 2010 2:35 pm

danikosz írta: ...Meg eltört a féltengely egy opelnek és a hülye pályabíró azonnal futott meg és úgy lazán felkapott valami darabkát de egyből dobta mer elég meleg volt. :D
...
Szürkemetál Kadett GSI volt, DJV-883 a rendszáma :roll:

Részletezzem tovább? És hogy hány sört ittunk meg a rakparton mire odaért a szervízcsapat? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RPeti szer. aug. 11, 2010 5:36 pm-kor.

danikosz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: kedd máj. 05, 2009 11:46 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: danikosz » szer. aug. 11, 2010 2:58 pm

RPeti írta:
danikosz írta: ...Meg eltört a féltengely egy opelnek és a hülye pályabíró azonnal futott meg és úgy lazán felkapott valami darabkát de egyből dobta mer elég meleg volt. :D
...
Szürkemetál Kadett GSI volt, DJV-883 a rendszáma :roll:

Részletezzem tovább? És hogy hány sört ittunk meg a rakparton mire odaért a szervízcsapat? :wink:
:o Jee akkor láttalak élőbe versenyezni :D :D Mondjuk volt vagy 2-3 autó aminek eltört arra emlékszem. Meg lehet az év se stimmel.
Molnár Dániel #99
Kép
KépKép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szer. aug. 11, 2010 4:04 pm

RPeti írta:És ha már Rally :twisted:



Rengeteg élményem, emlékem van a Rally szinte minden osztályából. 2003 óta navigálok I.osztályban, megfordultam 2. osztályban, Rally Túrában is a jobb oldalon :)

Szervizeltem sokfelé sok féle rallyautót. 8)

Amatőr Rallysprinteken egy kereklámpás Zsigulival vagyunk fellelhetőek, itt a bal oldalon csücsülök, jobb oldalamon a 'zasszony, az avatarom is egy ilyen versenyen készült kép :wink:

RBR-ben is vitézkedek, tehát azt hiszem nem vádolhat senki sem azzal hogy nem szeretem a Rallyt és az autósportokat :)

Eme tevékenységeim jelenleg szünetelnek másfél éve, leánygyermekem születésének okán, de jövőre visszatérek a versenypályákra :twisted:

Nagy álmom egy teljes évet menni bármilyen autóval Rally I. osztályban a bal oldalon ülve, ez még várat magára az anyagiak hiányában..
A debreceni Kozma Rally Team-et ismered? Annak idején rally OB-n kék-sárga Ladával nyomták. :)
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szer. aug. 11, 2010 5:07 pm

Köszi skacok. Jönnek itt az élménybeszámolók , nagyon helyes , jó ezeket a történeteket olvasgatni és ez a topic célja is , szóval hajrá csak így tovább !!!
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: RPeti » szer. aug. 11, 2010 5:34 pm

Adam Jonas írta: A debreceni Kozma Rally Team-et ismered? Annak idején rally OB-n kék-sárga Ladával nyomták. :)
A mindig jókedvű csapatot, Kozma Laciékat? Nem, nem ismerem.. :roll: :D

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. aug. 11, 2010 7:03 pm

Ha már rally,akkor a legnagyobb rally élményem :D http://www.youtube.com/watch?v=KqVHINoo9Ww
Van itt pár ember akinek nem kell ezt a kocsit bemutatni és részletezni. Hatalmas élmény volt,egy olyan autóban ülni ami megjárta a rally világbajnokságot.

Régen sokat jártunk rallyra,de nagyon veszitett a szinvonalából sajna.Itt is beleszoltak a nagytudásu bácsik sokmindenbe és szép lassan tönkre is teszik ezt a remek sportot.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. aug. 11, 2010 7:35 pm

voodoo írta:
Adam Jonas írta:
Gadfly írta:Sráccal sokat dumáltam és érdekesség kép annyit kiemelnék, hogy elmondása szerint Wéber, Kiss és Michelisznek is innen indult a pályafutása, tehát lelkes ifjoncok hajrá! ;)
Jaja, ráadásul mindhárman különböző szimmel nyomják! :D Na jó, Michelisz is nyomta GPL-lel, mint Wéber Gabi, de ő ugye haladt a korral, s végül RACE 07-tel tolta, míg Kiss Norbi LFS-sel. Hatvan Bálint meg rFactorral és RACE 07-tel egyaránt. :)

De az egészbe az az érdekesség, hogy jelenleg majdnem minden nagyobb nevű magyar autóversenyző szimulátoron kezdte/szimulátorral gyakorol jelenleg is. :)
Mindegyik GTR2-be is tolta nem is keveset , kivéve a Wébert ő ha indult crashben végezte vagy eldobta , de a hotlap jól ment neki :)
ő inkább GTL-t tolt..nekem anno küldöt beállitási leirást is.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. aug. 11, 2010 7:36 pm

Grat Voodoo!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. aug. 11, 2010 7:43 pm

Akkó mán én is!
http://videa.hu/videok/sport/go-to-ba-r ... hRxNYbWFjI

5 évig nyomtuk a barátommal ebben a "kereklámpásban".
Aztán a végén bevillan a bömbi is de abban már csak 1-2 versenyen navigáltam.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. aug. 11, 2010 8:20 pm

sanya írta:Akkó mán én is!
http://videa.hu/videok/sport/go-to-ba-r ... hRxNYbWFjI

5 évig nyomtuk a barátommal ebben a "kereklámpásban".
Aztán a végén bevillan a bömbi is de abban már csak 1-2 versenyen navigáltam.
Az az Indycaros festés mekkora már? :D
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szer. aug. 11, 2010 8:27 pm

RPeti írta:
Adam Jonas írta: A debreceni Kozma Rally Team-et ismered? Annak idején rally OB-n kék-sárga Ladával nyomták. :)
A mindig jókedvű csapatot, Kozma Laciékat? Nem, nem ismerem.. :roll: :D
Jah. :) Most asszem egy Hondával tolják, a Lada meg ott áll a garázsban, mert nincs pénz a versenyeztetésére. :?
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szer. aug. 11, 2010 8:28 pm

voodoo írta:Köszi skacok. Jönnek itt az élménybeszámolók , nagyon helyes , jó ezeket a történeteket olvasgatni és ez a topic célja is , szóval hajrá csak így tovább !!!
Az olyanok is jöhetnek, mint amit pl. Gadfly is írt? :)
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: voodoo » szer. aug. 11, 2010 9:46 pm

Adam Jonas írta:
voodoo írta:Köszi skacok. Jönnek itt az élménybeszámolók , nagyon helyes , jó ezeket a történeteket olvasgatni és ez a topic célja is , szóval hajrá csak így tovább !!!
Az olyanok is jöhetnek, mint amit pl. Gadfly is írt? :)
Persze mindenre kíváncsiak vagyunk ;) találkozók , versenyek nem muszály versenyezni , képek , vélemény róla stb stb... akár tuning kiállítás is.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » csüt. aug. 12, 2010 2:28 am

A legnagyobb ilyen esemény nekem 2 dolog volt. Tavaly amikor kinn voltam Zemplén rallyn, meg 2 éve a 12 órás megmérettetésen a HRC csapattal :D. Szarrá fagytunk de jót ettünk ittunk meg láttam szétszerelve verseny verdákat, láttam öreg Mustangokat és egyéb érdekességeket, és legelső sorban láttam a ringet élőben. Régóta szeretném kipróbálni magam hogyan tudnék elvezetni valóságban egy kicsit erősebb gépet mint egy utcai rászerelve 4 verseny gumit, de se pénz se ismerős nem volt eddig. Azért lenne jó mert tudnám hogy hol a határ az autóban, sokkal több tapasztalatom lenne az utakon, na meg persze az élmény :).

Ja meg már kurva régen volt még máshol ment a Zemplén rally és talán Februárban (Fony - Regéc stb.) szakaszon voltam. Első rallym volt amit élőben néztem de hatalmas volt. :D Sose feledem a 2 kanyarig jutó Suzit aki árokba baszta és én is segítettem visszafordítani. Az út közepéig részegen bemászó a libafos színű overáljába befosó nézőket akiket majdnem mindig elütöttek de a csak majdnem :).
Kép

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » csüt. aug. 12, 2010 11:21 am

voodoo írta:
Adam Jonas írta:
voodoo írta:Köszi skacok. Jönnek itt az élménybeszámolók , nagyon helyes , jó ezeket a történeteket olvasgatni és ez a topic célja is , szóval hajrá csak így tovább !!!
Az olyanok is jöhetnek, mint amit pl. Gadfly is írt? :)
Persze mindenre kíváncsiak vagyunk ;) találkozók , versenyek nem muszály versenyezni , képek , vélemény róla stb stb... akár tuning kiállítás is.
Király, akkor majd írok pár sort a Brno-i hétvégéről. :) ;)
Kép

gabf1
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 7:22 pm

Hozzászólás Szerző: gabf1 » szomb. aug. 21, 2010 2:06 pm

na, akkor senki se jön holnap a ringre? :)
egyébként nekem pont ott volt a legnagyobb autós élményem, tavaly Válint Tibi körbevitt (2 kör) néhány szerencsés embert (köztük engem is :D ) a pályán egy F430 challenge-el, elég brutális gép, nem is gondolná az ember :)

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. aug. 22, 2010 8:25 am

Tegnap kint voltam...... :D
Érdemes kinézni, az autók veszett szépek és néhány érdekes arccal is össze fut az ember. Gyakorlatilag Nigel miatt kezdtem el az IndyCar-ral foglalkozni, tegnap meg ott állt előttem. Kéééész.

Kép
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. aug. 22, 2010 8:29 am

Ez az ürge is ismerős, alá is írattam vele a műsorfüzetet, mert épp' senki sem nyüzsgött körülötte.

Kép
Peter Rigo

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » vas. aug. 22, 2010 9:12 am

Ginger17 írta:Tegnap kint voltam...... :D
Érdemes kinézni, az autók veszett szépek és néhány érdekes arccal is össze fut az ember. Gyakorlatilag Nigel miatt kezdtem el az IndyCar-ral foglalkozni, tegnap meg ott állt előttem. Kéééész.
Az de komoly.. :shock: :)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. aug. 22, 2010 9:28 am

Panist nem láttad esetleg? Alesival én is szívesen találkoztam volna :). Ferka power :).
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. aug. 22, 2010 9:56 am

Ulvar írta:Panist nem láttad esetleg? Alesival én is szívesen találkoztam volna :). Ferka power :).
De... 8)

Kép
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. aug. 22, 2010 11:32 am

de nem vagy elég nagy Mansell fan..mert valaki 5-ös számú basbell sapkában ment oda :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szer. szept. 01, 2010 11:00 pm

Gadfly írta:Sráccal sokat dumáltam és érdekesség kép annyit kiemelnék, hogy elmondása szerint Wéber, Kiss és Michelisznek is innen indult a pályafutása, tehát lelkes ifjoncok hajrá! ;)
Tudom, hogy nem teljesen ide tartozik amit most linkelek, de az általam idézett gondolatmenetre hivatkozva és a kínálkozó lehetőség kapcsán ezt véltem a legmegfelelőbb helynek: 8)

Ferrari Launches Ferrari Virtual Academy 2010

".......The five quickest drivers will even be invited to Maranello, participating in the official Ferrari Driving Academy........"

Teljes Cikk

Official website

Hajrá! :wink:

<object width="853" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/E8YZHhS0i1I?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/E8YZHhS0i1I?fs ... 2=0xcd311b" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="853" height="505"></embed></object>
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég