Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

'Race of Senior' előkészületek

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd aug. 24, 2010 3:48 pm

Kedves Szeniorok!
Sanyával és Gingerrel már beszéltem telefonon a dologról, ezúton kérlek Titeket is arra, hogy gondolkodjunk el, hogyan legyen a verseny. Mivel semmiképpen sem szeretnénk, ha félreértés lenne, más szerveződések illetve az egyesületen belül - ez zárt verseny, ahol csak szeniorok vehetnek részt.
Na, de hogy mire is várjuk. Az én elképzelésem az, hogy mindenképpen páros lefutású versenyek lesznek. Amennyiben kevesen jelentkeznek - körmérkőzéssel. Az időpont mivel Tommynak nem jó, változott október 3-ra. Ennyi biztos.

Ezen felül viszont semmi sem. Várom az ötleteket. Pálya igazából a Pekingi RoC pálya lenne, de én attól sem zárkóznék el, ha egy felfutásos verseny lenne párokban. Jobb lenne szerintem egy test-test elleni küzdelem elválasztó fal nélkül, online, szeniorok között beleférne.
Az lenne a jó, ha senki sem tudna tesztelni a dologra előre, ezért arra gondoltam sok MOD-ot felvennénk a listára és a verseny előtt sorsolnánk a pároknak a kocsit vagy talán még a pályát is, bár ez levezénylés szempontjából erősen problémás.
TS biztosan kötelező lesz és tuti improvizálni is kell majd.

Ennek ellenére akinek tetszik az ötlet és úgy gondolja, hogy jönni is fog - a szeniorok közül, - azokat kérem ebben a témában jelezzenek, hogy lássuk milyen létszámra kell szervezni, ami szintén befolyásoló tényező. Természetesen a jelentkezést, jelzést a futam kiírásban meg kell majd ismételni.
Mindenképpen jó buli lesz, még kis létszámmal is. 4 fő estén körmérkőzésnél 6 meccs 3 autóval máris 18 futam a további variációkról nem is beszélve, szóval tudjuk cifrázni.
:wink:

Várom az ötleteket és a feed-back-et.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szomb. okt. 16, 2010 6:32 pm-kor.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: KOPI » kedd aug. 24, 2010 5:35 pm

részemröl oké.majd agyalok a lebonyolitáson is ha kell a segitség.Mondjuk ha jol tudom Peking pályánk nincs.Viszont van egy remek Tommy 78 pályánk,a race of championbol. Tudom ez tavaly volt,de ettöl még mi is kihasználhatnánk.Lehetne öszkerekes elsökerekes hátsokerekes változat is és mindenki mindennel menne
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára KOPI kedd aug. 24, 2010 5:37 pm-kor.
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd aug. 24, 2010 5:35 pm

8)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd aug. 24, 2010 9:35 pm

Először is nagyon szépen Köszi Metosz, hogy miattam módosítottad az időpontot!!!

És természetesen így jövök! :wink:

Van egy két jó pálya amit teszteltem már néhány kör erejéig, ez a "felfutós" kategória, elég jót lehetne ott nyomni párosával, bár lehet egy picit szűkös lenne két embernek, majd még megnézem megint, mert már rég mentem rajta. Meg ja az autókon is el kell gondolkodni.

Avatar
Bodzzza
Hozzászólások: 797
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 9:12 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Bodzzza » vas. szept. 05, 2010 6:52 pm

részemről is mehet a dolog.
Én is jobban élveznék egy páros felfutást. Mjuk vmi oldszkúl verdával :twisted:
http://www.youtube.com/user/Bodzzza
"... so lock up your doughter and lock up your wife, lock up your back door and run for your life...."
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég