Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

FELHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. aug. 30, 2010 1:40 pm

Dietrich, Bedy, Ginger, Gadfly, Tommy, Sanya, Kopi!

Számos kérdés merült fel az ucsó időben, amit muszáj lesz vezetősség szinten végig beszélni, pótolva az aug. 10-es, elmaradt értekezletet.

Röviden pár téma :
Gadfly által írt körlevél tartalmával kapcsolatosan, de az F1 2011-es MOD kérdés is lassan, de biztosan döntésre kényszerít minket. Továbbá a díjkiosztóval kapcsolatosan illetve a jövő évre nézve kellene pár gondolatot integrálni, jobban mondva újra bevezetni. Díjkiosztó lassan a nyakunkon és nem szeretném azt a fejetlenséget ami tavaly volt, minden körülményt meg kell beszélnünk, mindennek meg kell legyen a helye és nem felejthetünk el előkészíteni semmit sem. Elképzelésem majd mondom. Ezügyben Sanyával és Kopival is természetesen több szempontból is egyeztetni kell, ezért Őket is meghívtam az eseményre, amint az a megszólításban látható.

Mivel nem tudok alkalmasabb időpontot mint valamely futam után amin amúgy is részt veszünk. Ezért most csütörtökön 2010.09.02-én 15 perccel az indycar futam befejezése után kérem gyertek majd "szobára" 10 perc a lényeg, utána szabadon lehet ötletelni tovbább vagy távozni. Remélem ráértek.

Összességében semmi titkos dolog nem fog elhangozni ellenben egy kis meglepetést tervezünk, ezért kérem a többiek megértését, amennyiben antiszociális módon magunkra zárunk egy "szoba ajtót". Köszönöm!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz szomb. okt. 16, 2010 6:33 pm-kor.
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: FELHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. aug. 30, 2010 1:47 pm

metosz írta:Díjkiosztó lassan a nyakunkon és nem szeretném azt a fejetlenséget ami tavaly volt, minden körülményt meg kell beszélnünk, mindennek meg kell legyen a helye és nem felejthetünk el előkészíteni semmit sem.
:roll: :?:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: FELHÍVÁS

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. aug. 30, 2010 3:34 pm

sanya írta:
metosz írta:Díjkiosztó lassan a nyakunkon és nem szeretném azt a fejetlenséget ami tavaly volt, minden körülményt meg kell beszélnünk, mindennek meg kell legyen a helye és nem felejthetünk el előkészíteni semmit sem.
:roll: :?:
félreérted Sanya, pl. Zöldi vállalta, hogy beszédet mond, de nem mondott gyakorlatilag semmit, továbbá nem közvetlenül előtte kellene tesztelni az esemény videó rögzítését, illetve maga az átadás és a felvonások közti átmenet beszédek se lettek megszervezve. Én úgy gondolom most inkább úgy lesz majd, hogy vacsizunk eszünk-iszunk, hangulatba jövünk és utána díjkiosztunk.................................

a helyszínre én biztosan korábban érkezek, mert nem a technikával szeretnék foglakozni este már. Net lesz úgy kell készülni, hogy mindent előre meg tudunk csinálni amennyiben van valaki aki csinálna egy összefűzést a dobogó mögötti háttérképeknek PP-vel, (3 dobogós, dátum, helyszín, kép) istenné avangálódik.
Sorrendben a F191, Junior, Szenior, F12010, indy2010 díjak, érmek, kupák?, kerülnek kiosztásra.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. aug. 30, 2010 5:07 pm

ráérek, ott leszek. A "háttérképekből" az F1'91 meg a Szeniort elvállalom és elkészítem PP-ben. A többire nagyon nem lesz időm.

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: sanya » hétf. aug. 30, 2010 5:55 pm

Tommy78 írta:ráérek, ott leszek. A "háttérképekből" az F1'91 meg a Szeniort elvállalom és elkészítem PP-ben. A többire nagyon nem lesz időm.
Félisten..... :mrgreen:

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Hozzászólás Szerző: kiru » hétf. aug. 30, 2010 7:07 pm

Tudom hogy nem szerepelek a listán... :)
Még soha nem voltam ilyen rendezvényen ezért nem is tudom milyen feladatok vannak, de nagyon szívesen segítek ha megbíztok valamivel.
Junior képeket is tudom vállalni... :) (mondjuk Bedy keze alá dolgozom :) )
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd aug. 31, 2010 9:43 am

Metosz! Nekem csak az jutott az eszembe - tegnap kiment a fejemből -, hogy csütörtökön 2,5 órás versennyel érdemes számolni (régen voltunk oválon). Ez azt jelenti, hogy 11 körül végzünk... nem tudom érdemes-e akkor beszélgetni, vagy esetleg konkretizálunk inkább egy időpontot (jövő kedd)?
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Norbi » kedd aug. 31, 2010 9:50 am

Ginger17 írta:Metosz! Nekem csak az jutott az eszembe - tegnap kiment a fejemből -, hogy csütörtökön 2,5 órás versennyel érdemes számolni (régen voltunk oválon). Ez azt jelenti, hogy 11 körül végzünk... nem tudom érdemes-e akkor beszélgetni, vagy esetleg konkretizálunk inkább egy időpontot (jövő kedd)?
Sárga zászló alatt bőven lesz időtök, ha 2,5 órás versennyel számolsz Ginger :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. szept. 01, 2010 8:08 am

Norbi írta:
Ginger17 írta:Metosz! Nekem csak az jutott az eszembe - tegnap kiment a fejemből -, hogy csütörtökön 2,5 órás versennyel érdemes számolni (régen voltunk oválon). Ez azt jelenti, hogy 11 körül végzünk... nem tudom érdemes-e akkor beszélgetni, vagy esetleg konkretizálunk inkább egy időpontot (jövő kedd)?
Sárga zászló alatt bőven lesz időtök, ha 2,5 órás versennyel számolsz Ginger :D
A teszten 47 perc volt a 100 kör... 3 sárga zászlóval.
Peter Rigo

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. szept. 01, 2010 8:20 am

abból 2 sárgát a KV Racing okozott :twisted:
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég