Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Ferrari Virtual Academy

Hozzászólás Szerző: IsTi » csüt. szept. 09, 2010 4:45 pm

Gondoltam nyitok egy ilyen témát hátha valaki megveszi és tart nekünk élmény beszámolót :wink: .

Én igazából nem hiszek ebben a progiban. Vagyis tutti nem azt a fizikát adják ki amit Felipe vagy Fernando használ gyakorlásképpen 8)


<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/gRbE7ezV28g?fs ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/gRbE7ezV28g?fs=1&hl=hu_HU" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>
(Habár lehet értelmetlen téma lesz ez is az iracing után mert itt csak rf uzik vannak :twisted: )

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. szept. 10, 2010 6:01 pm

hát én kipróbáltam, nem is tudom, végülis nem rossz, de inkább érdekes, mindenesetre elég szép, és tetszik ahogy koszolódik a gumi, jók a kijelzők, illetve tetszett, hogy mikor már nem teszt volt, hanem hotlap mód "real-time"-ban, akkor már nem voltak extra kijelzők, mint ahogy a valóságban sem jelenítik meg előtted csak a "műszerfalon" kormányon levő kijelzők segítenek. Összességében nem rossz. De azért el nem ájultam tőle.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. szept. 23, 2010 1:49 pm

Szerintem elég gáz, a kinézetet kivéve.
Az hogy a MOMO-al alig lehet vele menni az kicsit idegesít(Nagyon érzékeny, éppen hogy teketek rajta már felet fordul a játékban, valszeg nem 180 fokos kormány kell hozzá).
Stb, semmi extra, nagy beharangozó, és itt ki is fújt... Szerintem nem jó. De pár kört azért mentem vele.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég