Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Szolgálati közlemény

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. okt. 09, 2010 2:41 pm

Kedves Szakosztályvezetők, Versenyzők!

A bajnokiknak külön oldalt MTCC óta nem csinálunk, a szabályzatot a versenybíróság témában (a szabályzat aláírásnál) lehet az első hozzászólásokban vagy közvetlenül utána elolvasni.

Minden szakosztályvezető (Bedy, Tommy, Ginger, Gadfly) kap a saját játék könyvtárához a szerveren egy teljes jogos FTP hozzáférést a távoli asztali kapcsolaton felül. Itt a korlátozás nem lesz bekapcsolva (lásd. lejjebb), így probléma esetén kisegítő adatokat gyorsan fel lehet helyezni a pilótáknak. Privát üzenetben küldöm az FTP eléréseket, - amint elindultak a szerverek.

Továbbá létrehoztam egy „game” nevű felhasználót, amit a szenioroknak kiküldött jelszóval lehet használni és közvetlenül az összes játékszervere lehet vele rálátni (írás nem engedélyezett)

Az FTP-t a továbbiakban nem kell kikapcsolni a rendszer 19.00-23.00 óra között összesen down120/up32 sebességgel üzemel.

Jelenleg van helyünk illetve a gépben is még van összesen 2 db winyónak hely, a 320 GB winyó itthon van nálam a telepített windows-al, ha esetleg történne valami a rendszerrel szoftveresen akkor azonnal be tudjuk rakni. Benne akartam hagyni, de sajnos nem volt nálam egy extra tápkábel átalakító így nem maradt neki áram. Mivel úgy is raidezni szeretnénk idővel, ennek bekerülése egy következő karbantartáskor történik, melyet jövő télre tervezek.

Az AGY-hoz értelemszerűen ne nyúljatok! A játékok a MASZIM winyón míg az FTP az FTP winyón van, ahol szintén található egy DOWNLOAD főkönyvtár is - ahova letöltődnek az elemek.

AZ UPLOAD rész továbbra is a AZ FTP/VERSENYZES-ben van.
Sajnos óriási ott a rendetlenség de nem hiszem, hogy valaha is rend lesz. Kérek szépen mindenkit akinek van joga feltöltésre (tagok, szeniorok, melósok, támogatók) saját könyvtárba vagy értelemszerűen a már létrehozott könyvtárakba pakoljatok!
Lehetőleg fájlok a főkönyvtárban-"nappali" elszórtam ne legyenek rakjuk őket a "polcra".

Izgalmas téli átvezető időszakot kívánok mindenkinek!
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég