Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

2011-es évad - Tájékoztató

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. okt. 29, 2010 10:19 pm

Urak!

Mivel az évad során már jelzést kaptam az indycar szakosztályvezetéstől azzal kapcsolatosan, hogy a 2011-es évad szervezése időben problémát jelent, ezért elkezdtem gondolkodni a rendszerünk átszervezésén - érdekesebb alternatív bajnoki rendszer behozatalán, a szenior keretén belül és természetesen az IndyCar folytatásán.

Megkezdtem a tárgyalásokat Gingerrel és amit már biztosan ígérhetek az az, hogy az indycar tovább dübörög - bár egy ütemet kihagy és 2011 őszén - az utolsó igazi indycar futam idejében - kezd, ovál és road csemegét biztosítva az egyesületnek, a már jól megszokott és precíz szakosztályvezetés mellett.

Az indianapolis 500 futam májusban a szenior bajnoki keretében az indycar szakosztály szervezésében kerül megrendezésre, a tradicionálisan megszokott időben, június 2-án csütörtökön. (poleday május 31. kedd)

A F1 jövőre elfoglalja a csütörtököt, természetesen heti szinkronban a valós F1 futamok időpontjával és helyszíneivel, Keszthelyi Ákos Gadfly szakosztályvezetése alatt.

Sok év tapasztalatát összegezve, a vasárnapi versenyek - bár egyértelműen sok embernek megfelelő időpontban vannak - mégis alul maradnak a hétköznap megrendezett futamok létszámán.

Amennyiben sok, csak vasárnap ráérő ember jelez nekünk, akkor a szenior bajnoki keretében első sorban a vasárnapokat célozzuk meg, remélve megfelelő és izgalmas programot adhatunk nekik is, de alapjában véve azok megrendezését is csütörtökre tervezzük, a tradicionális emlékestek mellett, spontán versenyekkel fűszerezve.

Az amerikai ow versenyzés továbbra is hangsúlyos, hiszen a Junior szakosztály Petneházi Zoltán – Bedy vezérletével az IndyLights MOD-dal az egész 2011-es évad során – hétfőnként - örvendezteti a versenykedvelőket.

Kasznis versenyek szakosztály vezetője jövőre is Pongrácz Tamás - Tommy78. A kasznis szakosztály március 3-tól jelentkezik futamokkal, csütörtökönként felváltva az F1 futamokkal vagy a HRC szerdai bajnokságának keretén belül. Ezzel kapcsolatosan a tél során felvesszük a kapcsolatot a HRC-vel és reméljük gyümölcsözőek lesznek a megbeszélések. Szeretnénk, ha a HRC égisze alatt, összejöhetne egy nagyszerű kasznis bajnoki.

Heti bontás a 2011-es évadban.
Hétfő – IndyLights
Kedd – TESZT - Cart’98, F12011, IndyCar2011
Szerda – HRC – FUTAM v. teszt
Csütörtök – FUTAM - Cart’98 (2010.10-2011.03), F1 (2010.11-ig, 2011.03-2011.11) IndyCar (2011.10-2012.03), Szenior
Vasárnap – TESZT F1 (2010.11-ig, 2011.03-2011.11), Szenior
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég