Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése

Használjuk-e az F1OB -n a kezdő futamokon a törhetetlenséget (F6)

igen
4
40%
nem
6
60%
 
Szavazatok száma: 10

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

F1OB 2006 szabálycsevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 19, 2006 11:26 am

Törhetelenség kérdése folyamatosan foglalkoztat,
Mások hülyesége miatt véglegesen kiesni a versenyből mindíg egy hátborzoló érzés.
Nagyon kevés közös tesztkör van a ligaversenyzők előtt, aggasztó a helyzet.


@Knife
Király volna ha a csütörtöki futamokat esetleg az F1OB beállításokkal futnátok, nektek is jót tenne + a liga másik fele is részt vehetne - kipróbálni önmagát
A szervenek se ártana már egy nagyobb teszt F1C-vel, rFactor már bizonyított de a sors fura fintora, hogy az F1C "erőt" követel a géptől VNC indítás miatt.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz pén. márc. 17, 2006 7:02 pm-kor.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. feb. 19, 2006 12:40 pm

Az ötlet nem volna rossz, márminthogy a mi szabályainkban is csökkenjenek a segédletek, de sajnos sokan még billentyűzettel játszanak, és ott komoly hátrány az F1 hiánya, legalább is ahogy hallottam.
Azért fel fogom vetni az ötletet és ha belemennek, semmi akadálya.

Egyébként folyton zaklatnak, hogy teszteljünk OBra szóval írhatnál ki pár időpontot, amikor lehetne (főleg hétköznap esténként) és rászabadulunk a szerverre :evil: Ugyanis elmúlt napokban mindig megtaláltam azokat az órákat, amikor senki nem volt TSen. :(

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 19, 2006 1:13 pm

Knife írta:Az ötlet nem volna rossz, márminthogy a mi szabályainkban is csökkenjenek a segédletek, de sajnos sokan még billentyűzettel játszanak, és ott komoly hátrány az F1 hiánya, legalább is ahogy hallottam.
Azért fel fogom vetni az ötletet és ha belemennek, semmi akadálya.

Egyébként folyton zaklatnak, hogy teszteljünk OBra szóval írhatnál ki pár időpontot, amikor lehetne (főleg hétköznap esténként) és rászabadulunk a szerverre :evil: Ugyanis elmúlt napokban mindig megtaláltam azokat az órákat, amikor senki nem volt TSen. :(
Sajnálattal hallom a szerver szinte üresen zakatólt, sajnos a melóban technikai problémák vannak a gépemmel, így most onnan nem tudom vezérelni a dolgokat, ráadásul Vipera sielt.

Az volna a legjobb ha a fórumon írnátok s akkor valamelyikünk indít szervert, csak időpontot nektek kell kitalálni :roll: mert ti tudjátok, hogy nektek mi a jó
:idea:
Szerintem ha délben valaki feldob egy esti teszt ötletet akkor biztos ott is lesz a szerver 18.00-kor.

Csak figyeljetek rá, hogy fixidőpontos versenyek is vannak a szerveren
F1OB - F1 hétvége Vasnap. 17.00 szerverindítás 18.00 StartQuali 20.00 zárás
F1rF - F1 hétvége Szombat 14.00 szerverindítás 15.00 StartQuali 17.00 zárás
F1COD - minden Csütörtök 17.00 - szerverindítás 19.30 StartRace 20.30 zárás

+ MOHAA bajnokságok kikapcsolódásnak elszórtan hétvégenként (Pl. Téli 6.forduló)

pl : Ma este MF1CL futam

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 26, 2006 6:41 pm

:( nem túl sok szavazat érkezett nem érzem azt a mindent elsöprő akaratot ami egy szabálymódosításhoz kellene, marad a 30%.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. márc. 09, 2006 10:49 pm

Üdv!

-metosz- , -Vipera-

Ma előjött az RH05 mod egyik buktatója, mely kissé megnehezíti a kvali lebonyolítását. Ugyanis mindössze csak 20percet engedélyez a gép. Ezt orvosolandó csináltam egy kis módosítást:

http://f1codcl.atw.hu/downloads/F1_2005RH.gdb

Ezt a fájlt a szerverre is és a játékosoknak is fel kéne tenni, az eredetit írva felül a SeasonsData könyvtárban. A következő módosításokat tartalmazza:
-Minden teszt 60 perces
-A sebességkorlátozás tesztek alatt is 100km/h a boxutcában
-A kvalifikációra fordítható idő 60 perc!!!
-Kvalin akár kétszer is kimehet valaki mért körre (ha estleg valami miatt az első érvénytelen lenne és erre engedélyt kapna)

Így van idő minden játékosnak lefutni a mért körét úgy, hogy egyszerre csak ketten tartózkodjanak a pályán. Javaslom vasárnap már használjuk, de döntsétek el szükség van-e rá.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 11, 2006 11:46 pm

ÚJ GDB fájl:

Köszönettel Knife - nak még időben orvoslni tudunk egy problémát.

A quali és a tesztidő hossza, meg lett változtatva!
Arra kérek mindkit írja felül
"F1C"/seasondata/RH2005.gdb fájlt az újjal!

itt letölthető:
http://www.metosz.net/down/F1OB_GDB.zip

Dragon
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 9:00 pm
Admin: Admin

Törhetelenség

Hozzászólás Szerző: Dragon » vas. márc. 12, 2006 9:52 am

Mivel én még csak kezdő vagyok e neme mezőnyben,így hát szerintem se lenne valami túl jó ha nagy nehezen elrajtolsz normálisan,és valaki belédlángolna a szekerével.De nekem így is tetszik!!! :D

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég