Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Újságíró kerestetik

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd dec. 14, 2010 12:13 am

Urak!

Nagyon sok kritika érte a híreket, első sorban a cikkek minőségével kapcsolatosan. Sajnos én nem vagyok irodalmár vagy újságíró így még ezek is nehezen jönnek össze nekem. Volt olyan mikor megdicsértek egy-egy hírrel kapcsolatosan, de én akkor se láttam különbséget, ennyire nem érzem ezt a részét. Sajnálom.

Ezúton keresünk olyan elhivatott embereket, akik első sorban, ha vállalják végig is csinálják egy bajnokság híranyagának elkészítését. A megállapodás egy bajnokságra szól, így mindenki tudja mit vállal, 10-20 cikk az év során. Cserébe sajnos nem tudunk adni semmit sem a megbecsülésünkön felül, illetve amennyiben elmaradnak a cikkek a pokol minden tüze se tudja jellemezni a helyzet kellemetlenségét - mazochisták előnyben.

Feladat: naprakészen, közvetlenül a futam után egy 5-15 mondatos cikk írása. Cikk nyilvánosan megjelenítése az adott futam kiírásában, ami később a hírek oldalra is felkerül.

Jelentkezni lehet, Junior 2011, Cart’98, F12011 és Szenior2011 bajnokik cikkírására - ezen versenyek dátuma a naptárban már elérhető.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd dec. 14, 2010 5:48 pm

F1-et jövőre is szívesen vállalom (futam eredménytől, kimeneteltől függetlenül), ha eddig megfelelő munkát végeztem.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd dec. 14, 2010 6:12 pm

Tony írta:F1-et jövőre is szívesen vállalom (futam eredménytől, kimeneteltől függetlenül), ha eddig megfelelő munkát végeztem.
:wink:


Urak!
A továbbiakban már csak CART'98, Junior 2011 és Szenior 2011 bajnokikra lehet még jelentkezést benyújtani.
Érdemes még most jelentkezni mert a végén tuti nem lesz hely 8)
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd dec. 14, 2010 6:18 pm

Tonyt F1ben segíteném képekkel ha nem probléma, de ennyi :).

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég