Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 23, 2013 3:50 pm

Kérek szépen mindenkit, hogy az aláírásában csak akkora képet szerepeltessen, ami nem kapja még szét a fórumot, illetve mérete miatt nem kell sokat várni senkinek a letöltésre.

Nevek nélkül (mindenki látja) sokaknál, túl nagy kép került ki! Kérem szépen csökkentsétek a méretet illetve figyeljetek rá hogy első sorban,

széles de nem túl magas,

az ami belefér.

Láttam akkorát, hogy az egész böngészőt foglalja egy görgetés erejére.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 23, 2013 3:53 pm

metosz írta:Kérek szépen mindenkit, hogy az aláírásában csak akkora képet szerepeltessen, ami nem kapja még szét a fórumot, illetve mérete miatt nem kell sokat várni senkinek a letöltésre.

Nevek nélkül (mindenki látja) sokaknál, túl nagy kép került ki! Kérem szépen csökkentsétek a méretet illetve figyeljetek rá hogy első sorban hosszú, de nem túl széles kép az ami belefér.

Láttam akkorát, hogy az egész böngészőt foglalja egy görgetés erejére.
Ez nem lehet limitálni valahogy, mint például az avatarképet?

(nekem mióta nem jeleníti meg, azóta nem is találok 15kb-nál kisebb méretű képet.)
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. ápr. 05, 2013 1:07 pm

A fórumon alapértelmezetten be lett állítva a nyári időszámítás! Sajnos a saját fórum profilunk ezt automatikusan felülbírálhatja, így akinek esetleg nem jól jelenik meg a pontos fórumidő, azok a Felhasználói vezérlőpult / Fórum beállítások / Nyári időszámítás érvényben: Igen-re állítsák át!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. nov. 17, 2014 10:02 pm

A fórumon alapértelmezetten be lett állítva a TÉLI időszámítás! Sajnos a saját fórum profilunk ezt automatikusan felülbírálhatja, így akinek esetleg nem jól jelenik meg a pontos fórumidő, azok a Felhasználói vezérlőpult / Fórum beállítások / Nyári időszámítás érvényben: Nem-re állítsák át!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. nov. 28, 2014 6:04 pm

Urak!
Csoportok és egyéb fórumok rendezését megkezdtem.
Mivel elég össze-vissza állapotok voltak a fórum, az adminisztrációs jogok újra lettek csinálva. Jelenleg csak Tobynak és nekem van ilyen, amennyiben valakinek szüksége van admin jogra PÜ jelezzen nekem.

Fontos, hogy a fórum erkölcsi és etikai szempontból tiszta legyen. Az évad során törölve lettek fontos partneri hozzászólások, amit végül senki nem vállalt. Ha bármi gond van, moderálni vagy törölni kell valamit, kérem PÜ nekem írjatok.

Megértéseteket és segítségeteket előre is köszönöm.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: ÚJ FÓRUM!

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. jan. 08, 2015 9:09 pm

A fórum további "egyedi" profilmezőkkel bővült, ahol plusz adatként meg lehet adni a valódi nevet, életkort és kontroller típusát. Ezek az adatok megjelennek a fórum hozzászólás bal oldali profilmezejében is (lásd. ennek a hsz-nek a baloldali részét :) ). Kérnénk minden olyan versenyzőt, akik az Assetto Corsa bajnokságainkon indulnak, azok töltsék ki legalább a valódi név mezőt, mert jelentősen megkönnyítené a bajnokságokkal kapcsolatos adminisztrátori tevékenységet. Köszönjük!

Az adatokat a Felhasználói vezérlőpult / Profil szerkesztése menüpontban lehet megadni, lásd az alábbi példán:


Kép

Reméljük minél többen olvassák ezt a hozzászólást, így had engedjük meg egy kis belső reklámot :razz: , mégpedig a hamarosan induló rFactor bajnokságunkkal kapcsolatban ahol a száguldó cirkusz egy jeles időpontjára (1976) repítenénk vissza az érdeklődőket. Várunk itt is mindenkit szeretettel! ;-) További infó: LINK
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: FÓRUM

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 28, 2015 11:58 pm

-lll- Pár óra alatt, kicsit rendeztem a fórumot, úgy vettem észre, hogy gyakorlatilag két éve semmi nem lett következetesen rendezve, többek közt kiemeltek maradtak a hozzászólások.............

-v- Most kicsit átláthatóbb, rangokat is rendeztem. Jelezzétek, ha bármi problémát találtok, elég sokat takarítottam, elképzelhető a hiba, pl. kerülhetett téma rossz helyre.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég