Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jan. 30, 2011 1:49 am

Kedves Versenyzők!

Nagyon sok dologról esett az utóbbi időben TS-en szó, ezúton szeretném nyomatékosan is jelezni, hogy csak az számít ami végül kiírásra kerül, illetve ebben az esetben is csak a VERSENYZES és az IRODA témába beírtak hivatalosak.
A csevegők, ahogy a TS is, arra valók hogy beszélgessük, ötleteljünk, ami továbbra is szándékunkban áll.

Az egyesület számára sok egyszerre 5 párhuzamos futó bajnokság, ami az évad során szervezésre került volna. Ennek redukálását - a valós létszámhoz igazítását , még az évad előtt nagyon fontosnak éreztem, így a szakosztályokkal egyeztetve végül a következő döntés született melyet kérem, fogadjon el mindenki a közösség és a további színvonalas versenyzés érdekében.

:idea: A szenior bajnoki,
Az eredeti tervtől eltérően, úgy kerül megrendezésre, hogy első sorban az MTCC bajnokira épül. Vagyis az MTCC versenyeken a szenior pilóták egy különálló táblázatban pontozva lesznek. A pontversenyben 30 feletti pilóták indulhatnak. A bajnokiban ezen felül - annak érdekében, hogy a szokásos tradicionális események is megrendezésre kerülhessenek illetve azért is, hogy ne csak egy az egyben az MTCC-re épüljön a bajnokság – 5 extra futammal is meglepi a veteránokat. Tehát a már említett kasznis versenyeken felül, Indianapolis 500, Monaco, Nordschleife futamok, Senna és Greg Moore emlékestek keretében. A motorsportversenyzés habja mint minden évben most is a szeniorok tortájára kerül!
Jelentkezési sorrend nem lesz illetve az autóválasztásnál maximálisan figyelembe kell venni az MTCC bajnoki jelenlegi autókiosztását, a fennmaradó már említett 5 eseményen közül, három esetben szabad autóválasztás lesz, míg Senna esten tradicionálisan kötelező lesz Senna autójával megjelenni, míg az INDINAPOLISI futam autóválasztását, az indycar szakosztály szabályzata alapján vezényeljük majd le, figyelembe véve az eredményeket. A kiírást az MTCC helyzet rendeződése után tervezem, úgy is gyakorlatban május 1-ig várhatna, hiszen az első az MTCC kívüli futam június elejére várható és az érintett szeniorok amúgy is már mind jelentkeztek.

:!: A Forma1 bajnoki
kiírása egy hónappal az esemény előtt 2011.02.17 Csütörtökön 19.00-kor kerül sor, jelentkezni onnantól lehet majd, a jelentkezésnél szokásosan a tavalyi első 10 helyezett kezdi majd a választást. Tony, metosz, Aflac, Gadfly, Tom, IsTi, Ulvar, Giorgio, Kazard, Spike, +1 Gombocfej – ebben a sorrendben.
Ezúton kérem szépen, őket vegyétek figyelembe Kopi és Sanya kérését a Virgin csapattal kapcsolatosan.

MOD letöltés:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/FORMA1/2011/MOD/

Tesztfutamok és vizsgalehetőségek:
2011.02.17. Csütörtök Melbourne
Közvetlenül a bajnoki kiírás után – kéretik a rendszer szerint megkapott autóval érkezni, az autóválasztáskor több autó megadása célszerű és a kiírást elolvasva kötelező is leszen.

2011.03.13. Vasárnap Sakhir
2011.03.15. Kedd Sakhir


Menetrend tesztnapokon:
Vizsga 19.30-tól. Tesztfutam rajt 20.30.

2011.03.17. Csütörtök Sakhir ÉVADKEZDÉS



:!: Junior bajnoki
A junior bajnokival kapcsolatosan nehéz döntést kellett hozni. Több verzió is született. Ami biztos, hogy augusztus 27-én a 2011-es évadra zár a szakosztály és bajnokit már csak a 2012-ben hirdet. Az is szóba került - amibe remélem minden érintett, jelenleg dobogós pilóta, majd beleegyezik -, hogy a bajnoki a Phoenixi futammal (2011.02.21) már most február végén zár, és a pilóták célirányosan az Forma1 bajnokiban vesznek majd részt, ahol nagyon nagy szeretettel várjuk őket.

@RPeti, Kazard, Gstyle
Ezúton kérem szépen véleményetek! Vétójogotok él 2011.02.07-ig.

A többi a bajnokiban résztvevő pilóta megértését kérem, nagyon nehéz szívvel egyeztettünk a témában Bedyvel, de muszáj a talajon maradni, túlvállaltuk magunkat.

:!: IndyCar bajnoki
Mint az már korábban is ismeretessé vált, az indycar szakosztály augusztusban közvetlenül az MTCC zárás után kezd. Ezzel kapcsolatosan az előkészületi fórumban taláhatók infók. A bajnoki kiírása július végére, augusztus elejére várható. A bajnoki maximálisan leköveti majd az évadot és mind a 17 futam megrendezésre kerül augusztustól – február végéig. A tervek amiket Ginger szóban említett nagyon kecsegtetők!


:!: MTCC bajnoki
-v-
már kiírásra került és a Bajnokságok témában lehet jelentkezni!



Mindenki melóját ezúton - úgy gondolom írhatom a többiek nevében is - köszönöm 2010-es és 2011-es évadra előre is!

Jó szórakozást! Színvonala
s fair versnyeket!
-gg-
Kép

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: gstyle » vas. jan. 30, 2011 9:13 am

Junior!

Nos ha ez van akkor ez van:(

10. március 21. Detroit - Belle Isle 40 kör, ezt nagyon sajnálom hogy elmarad, nagyon szerettem volna újra menni ezen a pályán?:((

A Forma-1 indulást meg nemtom, de ha megkapom az egyik Lotus-t, az elgondolkodtat -kakcsi- ;)))
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. jan. 30, 2011 11:53 am

Metosz!

A tesztidőpontokkal kapcsolatban, a Február 24-ei teszt az ütközik a Cart '98 Fontana500 futamával.
Valamint a február 17, de az nem gáz, azt majd én átírom, mert mtcc-re mi is írtunk ki tesztet 17-ére. De akkor elég lesz a 15 és 16.-a.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jan. 30, 2011 3:03 pm

Tommy78 írta:Metosz!

A tesztidőpontokkal kapcsolatban, a Február 24-ei teszt az ütközik a Cart '98 Fontana500 futamával.
Valamint a február 17, de az nem gáz, azt majd én átírom, mert mtcc-re mi is írtunk ki tesztet 17-ére. De akkor elég lesz a 15 és 16.-a.

Köszi kijavítottam - a kiírásban is már helyesen fog szerepelni :wink: És persze keresni kell még egy tesztnapot F1-ben. -lll-
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. jan. 30, 2011 7:35 pm

Szomorú vagyok, hogy a Juniort feláldozzátok az F1 miatt...úgy látszik nem nagyon fogok ow moddal indulni utána ebben az évben.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jan. 30, 2011 7:46 pm

Dietrich írta:Szomorú vagyok, hogy a Juniort feláldozzátok az F1 miatt...úgy látszik nem nagyon fogok ow moddal indulni utána ebben az évben.
Nem igazán csak az F1 oltárán áldozzuk fel. Az MTCC is március elején kezd.

Akkor valóban áldozat - de remélem nem így van - ha valakinek egyáltalán nem tudunk semmilyen versenyzést biztosítani, a volt Juniorok közül avagy se az MTCC se az F1-ben nem találnak tartalmas szórakozásra vagy nem jó a csütörtök. -ps-

pl. ha RPeti vagy Kazard (Gstyle már írt) akik jelenleg a bajnokiban vezetnek, csütörtökön nem tud velünk versenyezni, akkor teljesen érthető a vétózás - azonos odafigyeléssel folytatjuk a Juniort
Kép

Avatar
RPeti
Hozzászólások: 712
Csatlakozott: csüt. jan. 15, 2009 12:00 pm
Admin: Admin

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: RPeti » hétf. jan. 31, 2011 2:52 pm

Részemről rendben, mindenféle döntést elfogadok.. -vv-
Peter Retkes

Avatar
Bedy
Hozzászólások: 1366
Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 8:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: Bedy » hétf. jan. 31, 2011 3:06 pm

Részemről ettől a pillanattól kezdve lezártnak tekintem a Junior versenyzést és szervezést.
Köszönöm a versenyzést a résztvevőknek és a "támogatást" a melóhoz.
Start Me Up

Avatar
gstyle
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1080
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 5:58 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: gstyle » hétf. jan. 31, 2011 3:56 pm

Szóva egyszer érek el pár dobogós helyezést és rögtön megszűnik a sorozat.
Pedig hogy gyűjtögettem volna az okleveleket:))))
De azért lesz végeredmény hirdetve, vagy vége és kécc?
"Néha bukik az ember, de a törött csontok összeforrnak, és hajtunk tovább." by Gilles Villeneuve

http://www.indycar-hungary.hu

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. jan. 31, 2011 5:07 pm

Legalább a Clevelandi eredményt vigyétek fel a Juniornál, mert az még elmaradt.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jan. 31, 2011 6:41 pm

Dietrich írta:Legalább a Clevelandi eredményt vigyétek fel a Juniornál, mert az még elmaradt.

Már frissítettem is.

http://www.maszim.hu/lights10/Calendar.html

Kazard választát várjuk még, illetve jó lenne ha senki nem gondolná azt, hogy most azonnal vége a junior sorozatnak a terv, amennyiben vétó van, az hogy augusztusig van Junior. Ki tudja akkor mi lesz, amennyiben van elég erő csapatban és jönnek még pilóták.................... ezzel kapcsolatosan elég sok okosság mostanában elhangzott - reméljük gyakorlatban is megvalósul pár belőle és nővekszik a létszám.
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: 2011 Évad Információk

Hozzászólás Szerző: kiru » csüt. feb. 03, 2011 6:41 pm

Bedy írta:Részemről ettől a pillanattól kezdve lezártnak tekintem a Junior versenyzést és szervezést.
Köszönöm a versenyzést a résztvevőknek és a "támogatást" a melóhoz.
Nagyon sajnálom!
Köszönök mindent Bedy!
A rengeteg munkát, segítséget és türelmet!
Ha összefutunk valahol, vendégem vagy a kedvenc italodra akárhány pohárral, korsóval! ;)
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég