Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 03, 2011 5:42 pm

Tárgy: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Címzettek:
Admirális Attila, Bende Imre, Fay Antal, Horváth András, Lehr Attila, Maglódi Imre, Papp Nándor, Retkes Péter, Viski Gábor

Kedves szimulátorozással foglakozó csapatvezetők, fejlesztők!

Mint első Magyar hivatalos szimulátor közösség elnöke nagy örömmel látom, hogy tevékenységünk hozzájárult az utóbbi évek fejlődéséhez - megindult a szimulátor versenyek világa hazánkban. Ötleteinkből, mint a 2006-ban induló KlubTV - ami itthon az első a pályáról történő mozgóképes próbálkozás volt, olyan elsősorban a szimulátorosok között közismert - oldalaknak adott táptalajt, mint az SimsportTV vagy a 2010-ben megnyíló Féknyomonline TV. Jogosítvány rendszerünk szintén jó fogadtatásra talált a csapatoknál, már mások is felismerve jelentőségét hasznosítják! Természetesen amennyiben új feladatokra, ötletekre lenne szükség, bátran keressetek minket Pongrácz Tamással, egy még komplexebb rendszer kidolgozásán fáradozunk. Óriási dolognak tartom, hogy Rigó Péter (Ginger17) vezetésével Papp Nándor (Dietrich) szakmai biztatásával az IndyCar versenyek terén is úttőrök lehettünk. Közben álmélkodva követtük Maglódi Imre (Sompír) munkásságát, aki mint ős szimulátoros a jobbnál-jobb Magyar MOD-ok készítésével is meglepte a közösséget, ezúton is tisztelegve a mérhetetlen sok munkája előtt. Itt kell megemlítenem Petneházi Zoltánt (Bedy), aki HOPTO-ban, majd később a MaSzimban is, a szervezéstől a MOD szerkesztésekig, kimeríthetetlenül segítette a fiatalok versenyzését illetve Nagy Sebestyént aki az atyja, egyik létrehozója a SimFansnak, továbbá Bende Imrét (Emerico) és Pongrácz Tamást (Tommy78) akik lelkiismeretes munkákat MOD-okat és pályákat készítettek és készítenek nekünk. Minden nevet nem is tudnék összeszedni egy oldalra, de a lényeg, hogy sok-sok felnőtt ember önzetlen munkájáról van szó, le a kalappal előttük!

Röviden öröm volt látni azt a fejlődést, ami tapasztalható volt.

Ami sajnálatosan elmaradt, pedig mindannyiunk érdeke lett volna - a pilótáktól a TV stábokon át a versenyszervezőkig - a fair sporttevékenység országos szintre emelése, elfogadása. Ennek oka sokrétű, ráadásul mély gyökerekkel, de első és legfontosabb problémának a valódi kapcsolat hiányát látom. Mivel ennek a területnek az interneten a jellegzetessége, ezért nekünk kell megalkotni a hozzátartozó alapszabályokat, etikát, megmutatva a fiataloknak az egyetlen járható tisztességes utat. Természetesen nem kell minden esetben új szabályokat létrehozni, hiszen azok már adottak. Az egyesület nagy örömmel segít minden olyan közösségnek, aki úgy gondolja elérte azt a szintet, hogy hivatalosan is közösségnek vállalja magát, de természetesen más társulásokkal szervezeti formákkal is nagy örömmel egyeztetünk, egy szövetségi rendszerről. Célunk, egy ilyen demokratikus és diszkriminációmentes alapokon nyugvó szövetség támogatása és az abban történő részvétel.

Az első és legfontosabb lépésnek gyakorlatban én azt érzem, hogy tudomást kell vennünk egymásról és naptárunkat egyeztetve, egymás programjait megjelenítve közösséget formáljunk az oldalainkon.
Ne féljünk a közeledéstől, minden csapatra szükség van. Aki már komolyan jó ideje csinált ilyesmit az tudhatja, hogy gyakorlatilag 24 főnél legalább két ember munkája szükséges - nem botok versenyeznek - a kiegészítő tevékenységekkel, mint a műsorszórás, hírek ez gyakorlatban minimum 4 főre nő!
Nincsenek csodák. Csak nagy odafigyelés mellett, lehet szabályos fair versenyzést megkövetelni a pilótáktól, rendezett bajnokikat mutatni. A cél közös, ráadásul a mindkét közismert TV-nek jó műsor kell!
Én nagyon remélem és nem titkolom, hogy a naptár után, a közös hírkezelésben is megegyezünk már a tárgyalásokon. Azt is remélem, hogy idővel a versenyszervezésben is összedolgozunk, ennek feltételei viszont még nem látom adottnak a már feljebb említett okokból.

Tudom, hogy mindenkiben van valamilyen aktuális tüske.
Ráadásul ez nem az első próbálkozás, az utolsónál Lehr Attilával (Honk - SimSportTV alkotó) a tervezésben ennél sokkal előrébb is haladtunk, hiszen már akkor a közös hírrendszer kidolgozását vetette fel Attila.

Ennek ellenére, nagyon szépen kérlek Titeket a közösség és pilóták nevében lépjünk kapcsolatba, a NAPTÁR ügyében, és kezdődjön meg köztünk egy közeledés, úgy hogy lefektetjük az alapszabályokat és azok betartatására közösen odafigyelünk! Állítsuk meg az ide-oda csapongó, fiatalok hebrencskedését és segítsük őket valóban BAJNOK-nak lenni, a szimulátorozást pedig minőségi és elismert tevékenységgé tenni!

A megbeszélés időpontját a privát levelekben küldöm.

Válaszotokat előre is köszönöm!

Üdvözlettel,
Hajdu Balázs
MaSzim Elnök
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 03, 2011 10:00 pm

Bedy javaslatára a levelet:

Nagy Józsefnek és Pap Istvánnak is elküldöm.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. feb. 07, 2011 3:53 pm

Érkeznek a válaszok!

-vv- Nagy örömömre eddig, mindenki képviseltetni fogja magát a találkozón

kivétel Viski Gábort, aki szervezete nevében a következő válasz nyilvánossá tételét kérte tőlem.
Kedves Metosz!

A következő aggályainkat pontokba szedve szeretnénk megfogalmazni, miért nem kíván részt venni a VIRTUAL SIMRACING bajnokság az önök által meghirdetett megbeszélésen.

1. Az Indycar bajnokság kezdetekor három bajnokság szervezte a rendezvényt (Maszim, HRC, VSR). A tesztidőszak alatt rengeteg tapasztalatot, segítséget adtunk át a Maszim részére, amiért azt kapta hálából bajnokságunk, hogy mivel kifogásaink voltak egyes szabályzati, szervezési elemekkel kapcsolatban, ezért teljes mértékben kihagyottá vált a szervezési ügyekből. Mivel a megbeszélés témája a közös szervezés (amire a következőkben részletesen kitérek) ezért az imént leírt dolgok miatt abszolút nem aktuális a dolog. Sajnálatos módon az addig nagy sikerrel futó HRC sorozatot sikerült magukba olvasztani, így a megszűnés határára sodorva a bajnokságot. A Virtual SimRacing közösség nem kíván olyan bajnokságokkal szövetkezni, amelyek más sikeres bajnokságot tesznek tönkre öncéljukból.

2. A SIMCO - MASZoSZ - VSR hármas (amelyek vezetőit önök meghívták) már jó ideje jó közös programokat szervez, egymáshoz igazítják naptáraikat, és nem véletlen, hogy a MASZIM nem került bele a szövetkezésbe, mivel mind három bajnokságnak sajnos rossz tapasztalataik vannak önökkel. Sajnos az utóbbi egy évben megjelent bajnokságukban a megkülömböztetés, ami által a régi MASZIM pilótákat részesítik előnyben, ezáltal eltiporva az új tagokkal szembeni lehetőségeket. Ilyen úton, módon az önök szervezési morálja nem fér bele abba a képbe, amelyet e három bajnokság támaszt maga elé követelményként, így nem kívánnak önökkel dolgozni.

3. Sajnos elég furcsa az időzítésük. Miután sajnos létszám ügyileg eléggé megcsappanni látszik minden bajnokságuk, ezért látszatra úgy tűnik, hogy Magyarország jelenlegi három legnagyobb bajnokságának segítségével próbálnak vissza térni arra az útra, ami a játékosok felé vonzó. Ahhoz, hogy ezt elérjék, nem mások segítségét kell kérniük, hanem önmagukban kell helyretenni a kérdéses dolgokat (felsőbbrendűség, összeférhetetlenség) majd ezután lehet felvenni a kapcsolatot a jelenleg is megkérdezett bajnokságokkal.

A nyilvánosság kedvéért szeretnénk megkérni önöket, hogy a fórumuk erre vonatkozó topicjában tegyék közzé levelünket .
Végezetül szeretnénk megkérni önöket, hogy a jövőben tartózkodjanak a velünk történő kapcsolatfelvétel tekintetében.

Üdvözlettel: Virtual SimRacing(VSR)
http://www.vsr.hu
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. feb. 07, 2011 4:57 pm

Tehát a HRC-t mi tettük tönkre. Albert te egy barom vagy,és örülök hogy nem kell a társaságoddal együtt versenyeznem.Igy legalább a csalás minimális esélye sem merül fel. Üdvözlettel Terényi Krisztián.
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: IsTi » hétf. feb. 07, 2011 6:57 pm

KOPI írta:Albert te egy barom vagy,és örülök hogy nem kell a társaságoddal együtt versenyeznem.Igy legalább a csalás minimális esélye sem merül fel. Üdvözlettel Terényi Krisztián.
Teljesen egyetértek veled Kopi. És lenne 1 kérésem, Albert kicsit vegyél vissza az arcodból lehet hogy nem vagy mindig ilyen, nem tudom, de most kicsit elszálltál magadtól.Én ahogy kívülről láttalak néha néha tök normális emberkének gondoltalak de ezek után megvan a véleményem rólad és tudom hogy lesza... nem érdekel:) És ezt úgy mondom hogy csak 1 játékos vagyok a MaSzimban de ezt nem bírtam vagyis nem tűrőm el ezt a beszédet. Remélem azért átgondolod még 1x amit írtál. Csáó:)

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » hétf. feb. 07, 2011 7:12 pm

Sziasztok!

Csak annyit fűznék hozzá, hogy a Maszim.hu-nak bejegyzett alapszabálya van, melytől ha eltér a vezetőség, a közgyülések során a tagság számonkérheti azt. De hogy mást ne mondjak, a tagságnak az ügyviteli szavazásokon keresztül ígyis-úgyis beszólása van a dolgokba.
Az alapszabályban foglaltak betartása így megkérdőjelezhetetlen, hiszen ezért van az Egyesület.

Üdv:
G.
8)

PS: Az alapszabályban szerepelnek ilyen fogalmak, hogy "diszkrimináció mentesen", meg hasonlók. Érdemes elolvasni.

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Dietrich » hétf. feb. 07, 2011 7:36 pm

Csak annyit fűznék hozzá, hogy:
A HRC-t nem a Maszim nem a VSR sem a Simco sem senki más, hanem saját maga szüntette meg vagy szünetelteti vagy tette teszthalottá (a megfelelő szót helyettesítse be mindenki) az érdektelenség miatt.
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd feb. 08, 2011 1:05 am

Mivel elég sok alaptalan vád érte a MaSzimot, pár tény a pontokhoz:

1. A HRC-nek, mindenféle beleszólás nélkül, teljesen ingyen adjuk és adtuk a szervert, kapcsolatunk szoros és remélem újra lendületet kapnak, a lehetőség folyamatosan nyitott számukra. Szerverük most is üzemel nálunk (lásd. fent). Jelenleg is borzasztó sok technikai segítséget kapunk tőlük Toby-n keresztül, amit ezúton is köszönünk - a live timing és HOTLAP közös rendszerünk a HRC oldalon üzemel. A csapatból Papp Nándort Dietrichet hívtam meg a beszélgetésre.

2. A MaSzimon nincs megkülönböztetés. Természetesen, hogy az elért eredmények alapján történnek a választások, tekintet nélkül arra, hogy ki hol versenyez. Támogatjuk az alakuló közösségben az eredményekre történő építkezést. A bajnoki részvétel nyitott, VSR tagok is voltak futamon.

3. Az MTCC bajnokink betelt. F1-et még kis sem írtuk, de nem kell hozzá sok matek, hogy kevés lesz a hely és bőven meg lesz mindkét mezőny, nem is akármilyen stabil és fair versenyzőkkel!

+1 tény: Összeférhetetlenségről szól és felsőbbrendűséget sugároz a VSR válasz
Kép

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: sanya » kedd feb. 08, 2011 5:47 pm

Nos:
Illő lenne tisztázni néhány dolgot.

1. Ki írta a VSR hivatalos válaszát?
G-Bor ma délután cáfolta a HRC fórumán, hogy egy betűt is írt volna belőle.
Norbi nyilatkozata szerint semmi köze hozzá. (Ezt valahogy simán elhiszem).
Ha senki sem írta akkor ki az a senki aki rögtön 3 liga nevében nem írt semmit?

2. A többi pontban összevakart-részben már cáfolt hazugságra- ami szintén más liga nem létező véleményét citálta elénk nem is lehet ép ésszel reagálni. Nem is teszem egyelőre.

Avatar
b05co
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: vas. aug. 03, 2008 12:49 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: b05co » szer. feb. 09, 2011 12:33 am

Nem nagyon akarok belefolyni a Maszim vs. VSR vitába, de teljesen egyértelmű, hogy most (is) VSR oldalról jött a provokáló, támadó jellegű válasz. A vak is látja ezt. Azt meg meg lehet nézni, hogy kinek érdeke a létszám, azé aki ingyen biztosít mindent, vagy azé aki súlyos ezreket kér el. Nem mutogatni akarok, csak józan paraszti ész. Miért lenne jó Metosznak, ha jön még 10 kezdő? Maszimnál nincs szerverpénz, tagsági díj, semmi, viszont vannak év végi díjak, amikért szintén nem kell fizetni egy vasat sem, van egy jó hangulatú, most már hagyománynak mondható évadzáró (valamiért ezt nemigen mondhatja el magáról más), vannak korrekt emberek akikkel lehet versenyezni és nem durrannak beléd minden féktávon (sajnos más ligákban ez volt a tapasztalat /nem csak vsr-ben/), úgyhogy én továbbra is a Maszim-HRC párosítás mellett teszem le a voksomat, még akkor is ha a HRC átmenetileg?! szünetel. A szünetnek pedig semmi köze a Maszimhoz és ezúton is szeretném a HRC nevében megköszönni Metosz segítségét és támogatását. Sok sikert a nagy VSR-Maszosz meg nem tudom még kiknek az egyesüléséhez, de legyen ez egy külön út szerintem. A Maszim nem harcol, egy felhívást tett ki együttműködésre, amire egy ilyen választ kapott. Lehet gyűlölködni, de én kerek perec kimondom egyeseknek érdeke a pénzszerzés, egyeseknek pedig az, hogy jól szórakozzanak. Csinálja mindenki ahogy akarja.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 09, 2011 10:41 am

Tisztelt Urak!

Szerintem szorítkozzunk a lényegre, ami elsőre kicsit vaskalapos, de lentebb ki szeretném egészíteni
a személyes véleményemmel, ami talán árnyalja kicsit az összképet.

Tehát a MaSzimos hivatalos megkeresésre, a VSR címéről ez a válasz érkezett. Teljesen mindegy, hogy ki írta és milyen célból, a tartalma ismert, cáfolat a megérkezés óta nem érkezett, tehát úgy kell tekinteni, mint a VSR hivatalos álláspontját, amit tudomásul kell venni. Pont.

...

A személyes véleményem viszont az, hogy ez a levél semmi más, mint egy (két) megbántott ember indulatból (talán nem is túl józanon) íródott levele. Nem hiszem, hogy valósan tükrözi a VSR tagok igazi véleményét. Van szerencsém ismerni jónéhány VSR versenyzőt, többükkel napi szinten tartom a kapcsolatot (versenyeznek is nálunk) és ilyen jellegű feszültségnek nyomát sem tapasztalom a reakcióikban.

Ami ezen túlmutat, az az, hogy a levél három szervezet (VSR, SimCo, Maszosz) nevében íródott, de aláírásra már csak a VSR részéről került. Ezen egyátalán nem csodálkozom. Sem Bende Úrból, sem pedig Maglódi Úrból nem nézem ki, hogy egy ilyen alpári levelet aláírjanak, nem így ismerem őket, ennél ők sokkal inteligensebbek és okosabbak. A levélben elhangzott mocskolódás ügyében pedig nyilván nem csak az egyik fél álláspontja alapján kívánják kialakítani nézetüket. Ezt már csak azért is gondlom, mert éppen pár héttel ezelőtt a fent említett urakkal összefutottunk a Féknyom TV méltán nagyszerű adásában (illetve előtte) és a beszélgetések alatt ilyen jellegű problémák még véletlenül sem kerültek elő. Ebből viszont az következik, hogy a levél fogalmazója nem egyeztetett a fent említett szervezetekkel és azok vezetőivel. Upsz.

Ezúton szeretném kérni a MaSzim elnökségét, hogy mind a Maszosz, mind pedig a SimCo részéről kérjenek egyértelmű állásfoglalást az ügyben.

A fentiekből kiderül, hogy bizony lényegtelen, hogy ki írta ezt a levelet, mert valószínűsíthetően nem tükrözi egyik említett liga valós véleményét sem. Viski Gábor neve azért kerülhetett előtérbe, mert a hivatalos megkeresés közvetlenül őhozzá futott be, ergo a választ is tőle vártuk. Bár a levél sok retorikai eleme ismerős lehet (éppen őtőle), úgy gondolom, hogy ez a levél már csak azért sem származhat a személyétől, mert a felvetett problémákkal (értsd maszim ellenes vádakkal) kapcsolatosan mindannyian jól emlékezhetünk rá, hogy ő már bocsánatot kért tőlünk, ergo nem hiszem, hogy akkor (vagy most?) félrebeszélt volna - remélem nem tűnök álnaívnak. A vádak természetesen nem igazak (elnézést, hogy reagálok, csak ugyan Szak.vezetőként érintett vagyok), jó példa erre, hogy pl. a fent emlegetett IndyCar versenyeken Roós Andris volt az egyik főbíró, illetve a bajnokunk és Indy 500 győztesünk is a VSR- berkein belül villogtatja tehetségét (ezúton is mégegyszer gratulálunk nekik a nagyszerű teljesítményért) - ha ez diszkrimináció, akkor azthiszem pozitívan tekinthetünk a jövőbeni együttműködésünk elé. ;-)

Összegezve: ki kellene deríteni, hogy a levél tartalmával az összes VSR tag egytől-egyig egyetért-e, illetve, ezen levél elküldésével és tartalmával a saját ligájuk tükrében tisztában vannak-e a SimCo, illetve a Maszosz vezetői? Úgy gondolom ez utóbbi kizárt - akkor pedig szar van a palacsintában, nem is kicsi... mert valaki a nevükben mocskolódik és az azért elég gáz - nyilván tesznek is majd ellene.

Köszi, hogy elolvastatok.
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. feb. 09, 2011 3:01 pm

sanya írta:Nos:
Illő lenne tisztázni néhány dolgot.

1. Ki írta a VSR hivatalos válaszát?
G-Bor ma délután cáfolta a HRC fórumán, hogy egy betűt is írt volna belőle.
Norbi nyilatkozata szerint semmi köze hozzá. (Ezt valahogy simán elhiszem).
Ha senki sem írta akkor ki az a senki aki rögtön 3 liga nevében nem írt semmit?

2. A többi pontban összevakart-részben már cáfolt hazugságra- ami szintén más liga nem létező véleményét citálta elénk nem is lehet ép ésszel reagálni. Nem is teszem egyelőre.
Én nem azt írtam, hogy G-BoRnak nincs semmi köze hozzá, hanem hogy nekem nincs semmi közöm.
Dietrich írta a HRC-s forumba, hogy lehetséges hogy én is segítettem összeírni a levelet, de ehhez persze nincs semmi közöm.

Félre értettél valamit Sanya :D

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: sanya » szer. feb. 09, 2011 3:10 pm

Norbi írta: Én nem azt írtam, hogy G-BoRnak nincs semmi köze hozzá, hanem hogy nekem nincs semmi közöm.
Dietrich írta a HRC-s forumba, hogy lehetséges hogy én is segítettem összeírni a levelet, de ehhez persze nincs semmi közöm.

Félre értettél valamit Sanya :D
Nem értettem félre csak félreérthetően írtam le. -lll-
Természetesen úgy értettem, ahogyan Te is leírtad. -kakcsi-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 09, 2011 3:23 pm

-ps- éppen ezt a "hebrencskedést" lenne jó rendbe rakni. Ezért kezdünk a megbeszélésen a jegyzőkönyvvezető választással. Mindenkinek vállalni kell a felelősséget. Nem történhet olyan, hogy a megbeszéltek után - ahogy eddig szokásos volt - valaki homlokegyenest mást kezdjen csinálni.
pl.
Ha megbeszéljük, hogy csökkentjük a bajnokságok számát, utána egy nappal ne kelljen azt hallgatni, hogy "kitaláltam egy új bajnokit", történt ilyen nem is egyszer már sajnos. Sőt az egyik eset után, le lettünk szidva "látom már a MaSzim szándékát" szöveggel összekötve. Valóban minőséget akarunk, koncentrált figyelemmel, első sorban a pilóták, a szórakozás, a kikapcsolódás miatt.

Csak szimbiózisban lehet gondolkodni, de azt is észre kell venni, hogy jelenleg totál különálló csapatok vagyunk, már rendelkező maggal, ráadásul tervezett programmal, számomra óriási élmény volt látni Dietrich, KDM és Gstyle, Natz Attila csatáját Juniorban, kemények voltak nagyon, de nem történt baleset, nagyon szépen csinálták!
Ami végső soron a legfontosabb, hogy közel azonos pilóták kerüljenek egy pályára, ez minden csapat érdeke. Gyakorlatilag ennek az ablaknak a szűkítése jelenti a minőséget.

Nem kell ezt nagyon agyon szervezni, Sompír meghívott minket, most mi tesszük, reméljük többen is jönnek, gondjaink bajaink azonosak.

Személyesen technikai megoldást nem tudok a naptárra illetve közös hírkezelésre, de óriási örömmel szerkesztek be valamit az oldalba - ami azért egyeztethető remélhetőleg a jelenlegi látvánnyal.

Naptárunk ismerete illetve egymás eredményeinek követése – a folyamatos kapcsolat – majd hozza magával az összeérést. Ha minket nem érdekel a szimulátorozás, akkor hogyan akarjuk izgalmassá tenni?

Élvezetet a versenyzőknek! Minőséget a TV számára! Megérdemelt tiszteletet a Bajnokoknak és köszönetet a szervezőknek!!!
Ezt szeretné a MaSzim!

Nagyon szépen kérem a VSR részéről, aki írta a levelet vállalja! Illetve ezúton is kérem szépen Viski Gábort mivel a levél az Ő emil címére ment - így mindenképpen tudja kinek adta át - jelezze nekünk csapata nevében, a válaszlevél írójának kilétét. Mivel a VSR vezetője G-BoR nem tudom elfogadni a MaSzim nevében a "nem is foglakozom vele" és a "nincs közöm hozzá" választ. Csak lehet már tudni ki az aki írt a VSR emial címéről? Azért így már több mint morbid, de mindenképpen jelzi, itt a rendrakás ideje. Nyíltan, őszintén, kőbe vésve az alapelveket.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 09, 2011 4:21 pm

metosz írta:Azért így már több mint morbid
Megmondom őszintén - újra elolvasva a levelet - kezd kicsit komikus lenni a dolog. :grin:
Peter Rigo

VSR Staff
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: szomb. feb. 05, 2011 12:52 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: VSR Staff » szer. feb. 09, 2011 4:49 pm

Sziasztok!

A dolgok tisztázására írnám a következő sorokat. A levelünket a VSR rFactor bajnokság BT tagjai küldték, akiknek ez a véleménye a dologról. A levelet én küldtem el a VSR-es email címről, de a levél tartalmával minden BT tag, köztük Én is, egyetért.

Üdvözlettel,
Viski Gábor

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. feb. 09, 2011 4:52 pm

A véeseres vezetőknek és a "BT"-jüknek ajánlom, hogy legyenek oly szívesek, és nőjenek fel.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. feb. 09, 2011 5:15 pm

VSR Staff írta:Sziasztok!

A dolgok tisztázására írnám a következő sorokat. A levelünket a VSR rFactor bajnokság BT tagjai küldték, akiknek ez a véleménye a dologról. A levelet én küldtem el a VSR-es email címről, de a levél tartalmával minden BT tag, köztük Én is, egyetért.

Üdvözlettel,
Viski Gábor
Akkor minek vetitesz hogy nem is láttad a levelet? Mert SG-n ezt mondtad. Tényleg el lehet menni innen a faszba és ott a ti forumotokon folytatni ezt a hazudozást. Ez ott nálatok divat,itt nem.Innentöl bármi probléma van,ne a forumon folytassuk a sárdobálást,tudok egy sokkal jobb módot erre.Kép
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. feb. 09, 2011 6:28 pm

@G-BoR
Privát leveledre - a szimulátorozást érintő aggályokra - mivel a téma mindenkit érintett itt válaszolok:

A megbeszélés nem lesz NAGY és nem is lesz az ELSŐ, de remélhetőleg lesz értelme.

Nem kell naptáregyeztetés csak jegyzés vagy csak hírmegjelenítés - kapcsolat.

Nem az egyesületek, cégek, egyéb szerveződések versenyeznek, hanem a pilóták! Idő kell! Ha 2012-től figyelünk egymásra a naptárban az is már előre lépés! Hozzátenném – mert nem bírom ki - ezt már 2009-ben is megbeszéltük, aztán senki nem tartotta a kapcsolatot, akkor minden megbeszélési pontban (8) nemet mondtál a naptáron kívül. Sajnos a melót gyakorlatban szintén nem csinálta meg, végül senki sem és nem lett közös naptár. Részemről elég lehangoló volt a tárgyalás, lévén az összes lényeges jövőbeni pont meg lett fúrva, ennek árnyékában sajnálatosan végül semmit nem tettem.

Amennyiben az van, ami itt a témában is szóba került, hogy ebből Ti pénzt kerestek, akkor a helyzet kicsit persze nehézkesebb, de jó lenne, ha idővel az oldalatok látogatottsága termelné meg azt a pénzt, amit most a pilóták állnak. Hozzátenném természetesen semmilyen jogom nincs beleszólni bármilyen cég működésébe, csak a személyes véleményem. Ráadásul úgy indulnak bajnokik, hogy fizetnek a versenyzésért - persze ennek sincs értelme és idővel kígyó saját farkába harap. Szerintem a minőség miatt csak sportban működő alapformák jöhetnek szóba hosszútávon. Az emberek nem szoftverek, -napcsi2- hanem a hardware szoftveresedései.
Kép

IsTi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 816
Csatlakozott: vas. jan. 07, 2007 3:13 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: IsTi » szer. feb. 09, 2011 7:15 pm

Na srácok szerintem itt az ideje hogy befejezzétek mert nevetséges erre én is pár nap után jöttem rá. Tudom hogy nekem nincs beleszólásom vagyis én szeretném hogy ezt ne itt folytassátok. Menjetek át a vsr fórumra vagy mit tudom én de úgy érzem hogy itt mindenki feleslegesen erőlködik a saját igazáért:) És ezt nincs kedvem többet olvasni inkább olvasom azt hogy mikor lesznek a tesztetek vagy futambeszámolokat:D. És bocsi akinek ez a szöveg nemtetszik de nem ezért vagyunk mi itt hogy hülye gyerekes dolgokon vitatkozzunk ;-) (vagyis vitázhattok csak ne itt publicba köcce) ;-)

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Dietrich » szer. feb. 09, 2011 7:30 pm

Norbi írta:
sanya írta:Nos:
Illő lenne tisztázni néhány dolgot.

1. Ki írta a VSR hivatalos válaszát?
G-Bor ma délután cáfolta a HRC fórumán, hogy egy betűt is írt volna belőle.
Norbi nyilatkozata szerint semmi köze hozzá. (Ezt valahogy simán elhiszem).
Ha senki sem írta akkor ki az a senki aki rögtön 3 liga nevében nem írt semmit?

2. A többi pontban összevakart-részben már cáfolt hazugságra- ami szintén más liga nem létező véleményét citálta elénk nem is lehet ép ésszel reagálni. Nem is teszem egyelőre.
Én nem azt írtam, hogy G-BoRnak nincs semmi köze hozzá, hanem hogy nekem nincs semmi közöm.
Dietrich írta a HRC-s forumba, hogy lehetséges hogy én is segítettem összeírni a levelet, de ehhez persze nincs semmi közöm.

Félre értettél valamit Sanya :D
Norbi!
Az a baj, hogy nem érezted át az íróniát benne. Azért írtalak mert Te ott vagy az sg fórumban is. :)
A lényege az volt ha nem G-Bor írta akkor ki?
de már megkaptuk a választ..és én felsoroltam a BT tagok neveit...
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 09, 2011 9:45 pm

VSR Staff írta:Sziasztok!

A dolgok tisztázására írnám a következő sorokat. A levelünket a VSR rFactor bajnokság BT tagjai küldték, akiknek ez a véleménye a dologról. A levelet én küldtem el a VSR-es email címről, de a levél tartalmával minden BT tag, köztük Én is, egyetért.

Üdvözlettel,
Viski Gábor
Nehéz erre mit mondani... de nézzük akkor csak a "VSR BT" jeles tagjai mit is szólnak a hivatalos, általuk küldött levélhez.

Galambos Péter (Gordon24)
Galambos Úr két napja a HRC fórumán állja a sarat, és mint saját véleményét a megbékélést sürgeti.

Bernhardt Gábor (Tequila, Teqi)
Ő nyilván ismét újra ismeri a maszim szándékait - különösebb gondunk nem volt vele, nekünk nem jelezte a gondjait, sajnálom, hogy nincs ideje a CART bajnokihoz, ahol többször indult idén.

Jónás Ádám
Vele volt egy kisebb összezördülésünk a GP Hungary kapcsán... igért nekünk némi publicitást, amire nem került sor.

Molnár Dániel (Danik0sz)
Jelen pillanatban is aktív résztvevője a MaSzim eseményeinek. Idei U.S.500 győztes.

Molnár Dávid (MoDa vagy FiCe)
Egy pillanatig sem voltunk rosszban... egy darab negatív megnyilvánulás nem hangzott el részéről a MaSzim felé. 2008 Indy 500 győztes.

Hetesi Endre (Edu vagy Eduka)
Igen rövid MaSzim részvétel van a neve mellett... nem tudom, hogy bármilyen vélemény részéről mérvadó lehet egyesületünkkel kapcsolatban.

Orosz Miklós (FREAK420)
nem ismerjük - ő se' minket

Radics István (Debilon)
nem ismerjük - ő se' minket

Roós András (Morfi)
Mint Indy versenybíró nyilván fontos részese lehetett a részrehajlásokban és a diszkriminációban.

Veres Ákos (weres6)
nem ismerjük - ő se' minket

Viski Gábor Albert (G-BoR vagy DzSiBi)
(...)

Nagy Zsolt (Zsolteee)
A napokban leveleztem vele... egy kanyi szóval nem említette, hogy bármi gondja lenne. Remélem Bodzzza ajándéka tetszik neki és sikerült bekereteztetnie a képet. Amúgy IndyCar 2010 bajnokunk... az állítólagos "részrehajlások és diszkriminációk legfőbb elszenvedője".

...

Kedves Viski Gábor Albert... azt kell, hogy mondjam, hogy ez sántít, ferde és hamis. Ezen Urak többsége nem írt alá semmit - nem tehették, mert nem ismerték a levelet, hiszen amit a levél tartalmaz arról tapasztalatuk igen csekély lehet, illetve nincs is. Ennek ellenére ha ezt a levelet mégis aláírták, akkor rendesen félre lettek vezetve a részedről. Érdemes ezen elgondolkodniuk. ...és még egy kérdés, a legdurvább: ennek a levélnek a tartalmáról tud egyátalán a SimCo, vagy a MaSzosz???

A válasz sejthető.
A szükséges intézkedéseket megtettük.

Forog a gyomrom.
Peter Rigo

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. feb. 09, 2011 10:46 pm

Bocs, de én azt nem értem miért vártok őszinteséget egy olyan embertől, aki úgy kezdte pályafutását, hogy akkori társa (Tommy) oldalát "másolva"[ctrl+c, ctrl+v módszerrel] és pilótáit "elcsábítva" kezdte. Hogy az ingyenes bajnokságból mielőbb fizetős legyen... Fair módon "versenyezni" azóta sem tanult meg.

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szer. feb. 09, 2011 11:11 pm

Akkor hadd írjak - ha már a nevem szóba került - mint ex-GPH szerkesztő, s NEM MINT VSR BT TAG:

Felajánlottam igen, hogy kaptok GPH-n hirdetési lehetőséget, pontosabban, hogy kirakom a cikkeiteket. De anno mondtam is, hogy írjatok cikkeket, mert csak azt tudom kirakni - egyrészt azért, mert nem tudom, hogy az adott futamon mi történt, úgy meg nehéz írni egyrészről. Másrészről pedig, sok embert nem ismerek, illetve az adott széria szabályait sem, így megint nehéz írni bármit is. Ott volt a Senior-os NASCAR cikk; megírtam, bemásoltam ide hozzátok fórumra, mielőtt kiraktam volna, hogy jó-e, nem jött válasz. Kirakom GPH-ra, rá 5 percre jön, hogy ez meg az nem jó. :)

És igen, ami az én saram az az, hogy nem nyaggattalak Titeket folyton vele - de én is ember vagyok, van jó pár dolog, amivel/akivel foglalkoznom kell.

Ha most ezen múlik a dolog, akkor még mindig el tudom intézni, hogy kikerüljenek a GPH-ra a MASZIM-os cikkek, mert bár igaz, hogy már nem vagyok azon az oldalon szerkesztő, de még annyi befolyásom van a GPH-nál.

De amúgy jól értelmeztem, hogy ebből most azt akarjátok leszűrni, hogy közöm van a levélhez? :) Mert ha igen, akkor ebben nincs igazatok, mert én már tényleg csak a végterméket láttam az egészből.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 09, 2011 11:22 pm

Adam Jonas írta:Ha most ezen múlik a dolog (...) De amúgy jól értelmeztem, hogy ebből most azt akarjátok leszűrni, hogy közöm van a levélhez? :) Mert ha igen, akkor ebben nincs igazatok, mert én már tényleg csak a végterméket láttam az egészből.
Nem ezen múlik Ádám... de az utolsó mondatod figyelemreméltó.
Köszi, hogy írtál! ;-)
Peter Rigo

Adam Jonas
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 416
Csatlakozott: pén. jún. 27, 2008 7:25 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Adam Jonas » szer. feb. 09, 2011 11:24 pm

Ginger17 írta:
Adam Jonas írta:Ha most ezen múlik a dolog (...) De amúgy jól értelmeztem, hogy ebből most azt akarjátok leszűrni, hogy közöm van a levélhez? :) Mert ha igen, akkor ebben nincs igazatok, mert én már tényleg csak a végterméket láttam az egészből.
Nem ezen múlik Ádám... de az utolsó mondatod figyelemreméltó.
Köszi! ;-)
Attól függetlenül gondoljátok, elintézem azt, hogy írjanak összefoglalót az oldalra - de most már tényleg.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. feb. 09, 2011 11:39 pm

Adam Jonas írta:
Ginger17 írta:
Adam Jonas írta:Ha most ezen múlik a dolog (...) De amúgy jól értelmeztem, hogy ebből most azt akarjátok leszűrni, hogy közöm van a levélhez? :) Mert ha igen, akkor ebben nincs igazatok, mert én már tényleg csak a végterméket láttam az egészből.
Nem ezen múlik Ádám... de az utolsó mondatod figyelemreméltó.
Köszi! ;-)
Attól függetlenül gondoljátok, elintézem azt, hogy írjanak összefoglalót az oldalra - de most már tényleg.
Köszönjük szépen, a lehetőség igen kecsegtető - jelzem az illetékeseknek.
Méghogy nincs együttműködés... :grin:
Peter Rigo

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: KOPI » csüt. feb. 10, 2011 8:03 am

Pár megjegyzés a vsr tavalyi elnyomásárol amit ALBERT emlitett.A Maszimnál az eredményböl is kitünik hogy itt vsr es nem rug labdába. JUNIOR BAJNOK ROOS ANDRÁS VSR. INDYCAR BAJNOK ZSOLTEEE .VSR. MTCC 1.DANIKOSZ 2.GERRARD MIND2 VSR. Valaki elnyomhatna engem is ennyire.
Kép

emerico
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szer. ápr. 09, 2008 8:45 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: emerico » csüt. feb. 10, 2011 10:43 am

Üdv,

A VSR által megfogalmazott levél sok részével egyetértek, bár nem a nevemben írták, nincsen semmilyen közöm hozzá.
A MASZIM számomra is olyan liga, melynek gondolkodás modjával, tagjainak viselkedésével, a liga kifelé sugárzott üzenetével nem tudok azonosulni, nem szimpatikus a számomra.
Mindettől függetlenül több MASZIM és HRC pilóta jár hozzánk versenyekre, és nagyon jó kapcsolatot ápolunk, tehát az általánosítás részemről nem fair.

Ezen okok miatt a jelzett találkozóra igyekszem elmenni, melyen a megjelenésem csak az elfoglaltságaim miatt lehet aggályos, de ígérem, hogy mindent megteszek hogy részt vegyek a megbeszélésen.

Üdv,
Emerico

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 10, 2011 12:46 pm

emerico írta:Üdv,

A VSR által megfogalmazott levél sok részével egyetértek, bár nem a nevemben írták, nincsen semmilyen közöm hozzá.
A MASZIM számomra is olyan liga, melynek gondolkodás modjával, tagjainak viselkedésével, a liga kifelé sugárzott üzenetével nem tudok azonosulni, nem szimpatikus a számomra.
Mindettől függetlenül több MASZIM és HRC pilóta jár hozzánk versenyekre, és nagyon jó kapcsolatot ápolunk, tehát az általánosítás részemről nem fair.

Ezen okok miatt a jelzett találkozóra igyekszem elmenni, melyen a megjelenésem csak az elfoglaltságaim miatt lehet aggályos, de ígérem, hogy mindent megteszek hogy részt vegyek a megbeszélésen.

Üdv,
Emerico
Mivel a VSR által írt válasznak nincs meg a gazdája legalábbis annyi bátorság nincs benne, hogy vállalja amit írt, nem téma.

Ráadásul nem is ezzel kapcsolatosan kerestelek, hogy a közvetett információk alapján a MaSzimról tárgyaljunk.

Én nem fogadom el a SimCo-ról kapott közvetett információkat és arra kérlek Te se tedd a MaSzimmal szemben, így arra is kérlek, ítéletet se alkoss, egyetértés se legyen benned ezek alapján.
Tények vannak, tény, hogy a VSR-ből kivált a SimCo. Tény, hogy valaki összeférhetetlen volt. Hasonló történt a VSR és az SSTV között is. Ezekről is lehetne vitázni, de nem lenne túl konstruktív.

Úgy gondolom ezek hátterébe személyes, hibák, sértődések vannak magukat valamire is tartó szervezetek esetében nem elfogadható és a jövőben kell kiküszöbölni őket, múltat nem kívánjuk felhozni a régi tüskéket a csatabárddal együtt temessük el. Valótlanságnak ne üljünk fel – kommunikáljunk.

Válaszod ahogy jelenléted is, a MaSzim nevében nagyon köszönöm!
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. feb. 10, 2011 3:45 pm

emerico írta:Üdv,

A VSR által megfogalmazott levél sok részével egyetértek, bár nem a nevemben írták, nincsen semmilyen közöm hozzá.
A MASZIM számomra is olyan liga, melynek gondolkodás modjával, tagjainak viselkedésével, a liga kifelé sugárzott üzenetével nem tudok azonosulni, nem szimpatikus a számomra.
Mindettől függetlenül több MASZIM és HRC pilóta jár hozzánk versenyekre, és nagyon jó kapcsolatot ápolunk, tehát az általánosítás részemről nem fair.

Ezen okok miatt a jelzett találkozóra igyekszem elmenni, melyen a megjelenésem csak az elfoglaltságaim miatt lehet aggályos, de ígérem, hogy mindent megteszek hogy részt vegyek a megbeszélésen.

Üdv,
Emerico
Rendben Emerico, de had' kérdezzek már valamit. Írod, hogy a levél sok részével egyet értesz. Részleteznéd picit ezt nekünk? Melyek ezek a részek? Milyen információk alapján alakítottad ki a véleményedet? Tapasztaltad? Részt vettél benne? Tudod mi történt? Két hete, mikor Sompir rákérdezett, hogy ismersz-e minket, hirtelen zavarodban azt is elfelejtetted, hogy az Indy bajnokság résztvevője voltál 2008-ban... Ha nem emléxel rá (kiderült az akkori válaszodból), akkor milyen tapasztalatod van (lehet) a maszim szervezésével és a fenti VSR levélben foglaltakkal kapcsolatban? Mivel értesz egyet? Azzal, hogy a VSR "szabályzati és szervezési ügyekbe beleszólt és ezért kimaradtak a rendezésből"? Érdekes megfogalmazása annak, hogy segítséget kérünk tőlük (a promóció kapcsán), majd ezt valahogy elfelejtik (vagy nem is akarják) teljesíteni. Persze ösztönző erő is volt, G-BoR anno részletezte ezt nekünk, nem kell messzire menni a nevekért. Vagy a rossz tapasztalatokkal értesz egyet? A SimConak hol voltak rossz tapasztalatai a MaSzim ügyvitelével kapcsolatban? Mi köze a SimCo egyetlenegy tevékenységének is a MaSzim-hoz amivel kapcsolatban rossz tapasztalatai vannak? Nem értesz egyet a "szervezési morálunkkal" (mekkora bullshit!), hogy mi kivételezünk a MaSzim versenyzőkkel? Ebben is van tapasztalata a SimCo-nak? Vagy a HRC ügye fáj a SimCo-nak... azé a HRC-é akiknek a megszűnésről, vagy "beolvasztásról" szóló hírt ők maguk cáfolták?

...a levél ezeket a pontokat tartalmazza és részletezi Emerico és egyszerűen elképzelni sem tudom, hogy ezek az egyoldalú, fals (bizony hazug) információk miért lelnek táptalajt nálatok. Nyilván nem kötelező a kölcsönös szimpátia (bár nekünk - azt kell, hogy mondjam -, a SimCo modjai példát és igen nagy inspirációt jelentenek a fejlődés terén), de azt nem hagyhatjuk, hogy egy sértett (mint kiderült) igen szűk csoport ilyen vádakat terjesszen egyesületünkről és mint a mellékelt ábra mutatja - Ti (vagy Te) is - úgy ahogy van lenyelitek anélkül, hogy a mi álláspontunkat is ismernétek. Gusztustalan az a rágalomhadjárat amit a fenti válaszlevelet megfogalmazók illetik a felkérésünket - és már engedtessék meg, hogy cáfoljuk, mi több ki is kérjük magunknak ezeket a hazugságokat.

Várjuk megtisztelő válaszod.
Peter Rigo

Gordon24
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: vas. feb. 07, 2010 11:49 am

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Gordon24 » csüt. feb. 10, 2011 4:27 pm

Sziasztok!


Mivel meg lettünk említve Ginger által egy dolgot leírnék és ezzel én be is fejeztem ezt az ügyet..

Ahhoz, hogy tisztábban lássatok fontos tudnotok egy dolgot..

A VSr szekciókra van bontva. Azaz van egy Simbin szekció mely a Race-07, Race-on, stcc, (gtr2 de ez nem megy most[masters miatt feleslegesnek érezzük]) játékokkal rendez bajnokságot..

És van egy Rf részleg szekció mely az Rfactorral.

A levélben többször le van írva, hogy ez a VSR rf részlegének leve..

Azaz a simbin szekció semmi féle szerepet nem vállalt ebben. Ezt azért tartom fontosnak, mert a simbin részlegünk se innen se máshonnan igazán támadásoknak nem volt kitéve és remélem ez a jövőben sem lesz másképpen..

Ugyanakkor!!! VSr vezető vagyok, és a srácok kik segítik a munkám, és közösen végezzük a bajnokság levezénylését. Semmi féle képen nem szeretnénk olyan színben tündökölni, hogy kihátrálunk egy ilyen szituációban a VSR mögül.

Vannak olyan pontok a levélben, amit én más formában tálaltam volna, és vannak olyan dolgok amibe bele sem látok. Ugyanakkor a VSr-t ért bármiféle kritikát, támadást személyes támadásnak és kritikának is veszem.

HRC Fórumban sok mindenről volt szó.. Egy a lényeg, abban Gingernek tökéletesen igaza, van, hogy én a megbékélés híve vagyok, nem szeretem az ilyen dolgokat..
Viszont rengeteg támadás és gusztustalan vád érkezik ami miatt sok esetben az én zsebemben is nyiladozik a bicska..

Nem csodálom, hogy ezek után nem szeretnének egyezkedni a dolgokról...

Remélem értitek a mondókám lényegét, és nem kezdődik egy újabb kiforgató kampány belőle..

Ezt olvassátok el, gondoljátok végig, és mindenki alakítson ki véleményt az üggyel kapcsolatban.. Az erre az írásra jött válaszok, vádak egyéb dolgokra reagálni nem szeretnék, és nem is fogok.

Fontosnak tartom, hogy ezt tudjátok...

Üdv.

Gordon..

emerico
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szer. ápr. 09, 2008 8:45 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: emerico » csüt. feb. 10, 2011 4:46 pm

Mielőtt a számba adnátok olyan mondatokat, amiket nem mondtam, vagy írtam, röviden leírom a problémáim a Maszimmal kapcsolatban, és nincs félreértés.

Futamon vettem részt, ahol hibáztam. Arrogáns és kulturálatlan reakciót kaptam. Nem általánosítok, de akikkel kommunikáltam, meglehetősen magas lóról és számomra nem megfelelő hangnemben reagált. Nekem ez nem megfelelő. Lehet hogy ez akkor volt és most nem így van, ez nem tudhatom.

Amerikanizmus. Egyáltalán nem szeretem az amcsi sorozatokat, számomra az európai autóversenyzés a szimpatikus. Ez szimplán szubjektív vélemény.

Továbbá nem szimpatikus számomra ez a Nemzeti Bajnokságok kifejezés, tudom, a Maszim bejelentett egyesület, de ez véleményem szerint nem jogosít senkit arra, hogy a bajnokságait, nemzeti bajnokságoknak hívja. Lehet hogy törvényileg ez jogszerű (lövésem sincs), de egyszerűen felsőbbrendűséget sugall a többi liga felé.

És végezetül, ami legkevésbé sem a kedvemre való, hogy bemásoltam a válasz levelemet és erre nekem védekeznem kell. Tudtommal valamilyen szinten a közeledés a célja beszélgetésnek, de itt én ezt nem érzem, nem érzem azt hogy nekem bármiért is mentegetőznöm kéne.

Lécci pisz, és próbáljunk meg konstruktívan beszélgetni, és nem elbeszélni egymás mellett.

Ja és még fontos. Nem ÉN vagyok a SIMCO, hanem az egy fejlesztő csapat, melynek bajnoksága is van, melynek én vagyok a tulajdonosa, ez ügyben nyilatkozom, nyilatkozhatom. Én nem vagyok sem VSR, sem Maszosz, sem más, nem érdekel a nyilatkozatuk és a véleményük, a kapcsolatunk baráti, és ennyi.
///////////////////////////////////////////
Head of the SIMCO

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 10, 2011 4:47 pm

Nagyon szépen kérek mindenkit ne hagyjuk, hogy ismét sikerüljön összeugrasztani bennünket. Egy egyszerű "köszönöm, de nem érdekel" is elég lett volna és már nincs is vita. A levél ahogy Gordon is elemezte nekünk, nem reprezentálja az egész VSR véleményét és a sértések is azért vannak benne, hogy mással foglalkozzunk.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 10, 2011 6:46 pm

Ellenben arról örülnék, ha beszélnénk, ha már így írásban is megkezdődött egy párbeszéd, amivel a téma nyit.
Sokaknak nem tetszik a levél retorikailag, vagy gond, hogy titulusom szerepel – elnök – engem is zavar, a rabszolga jobb lenne, ahogy ezt már nyilván gyenge humorral megáldva mondogattam. Személyem ilyen és mivel egész kicsikkel is foglalkozom meg kell bocsátani nekem egy „menő-manó”t. Jóindultból írom és ha hangom is adhatnám hozzá, azonnal nem lenne félreérthető.

Az első legfontosabb, hogy ez a szövegelés első sorban nem nálunk kellene, hogy lemenjen. Értem ezt úgy, hogy a Honk által megálmodott RSS vagy bármilyen hírrendszer létre kellene, hogy jöjjön. Olyan amit mindenki a saját oldalába be tud szerkeszteni , tudjuk ki fér hozzá, követhető…stb.

Mi is MASZOSZ tagok vagyunk, csak sajnos gyakorlatban alig van kapcsolat!

Személyesen nem tudom ezt a kapcsolatot tartani, és gondolom Sompír, Emericó és mindenki aki folyamatosan ebben a témában tevékenykedik, szintén időhiányban szenvednek – tényleg nagyon köszönöm, hogy jönni fogtok – csak rajtunk múlik, hogy lesz-e értelme magának a találkozónak. Amennyiben a célokban az elején meg tudunk állapodni, szerintem sima liba lesz.

Ezúton szeretném kérni az Urakat akik esetleg a találkozó időpontját már valahonnan megtudták, hogy a TS szobába ne jöjjenek majd be, csak a meghívott vezetők érintett szakosztályokvezetők és a jegyzőkönyvvezető lehet jelen a megbeszélésen. Megértéseteket ebben az ügyben ezúton is köszönöm! A jegyzőkönyv minden csapatvezető megkapja, itt a MaSzimon nyilvánosan elérhető lesz. Azt remélem röviden is tárgyalni tudunk és ami a legfontosabb kitűzünk majd egy újabb megbeszélés időpontot - ahol remélem már a döntések eredményekről tárgyalhatunk. Csak lépjünk már előre, a pilóták azon civakodnak melyik bajnoki a jobb és folyamatos a keresztbe dolgozás, lassan szerintem a legtöbb komoly szimulátor versenyző már járt mindenfele keresve a kiutat.

Itt szeretném megjegyezni, hogy ha bárkinek gondja van valamivel akkor azonnal jelezze, mert a semminél sokkal több a kritika.
Valóban erős a Nemzeti F1 kifejezés még ha jogos is, hozzátenném csak a HRC támogatása után vezettük be a nevet a MaSzimon, ebben akkor a VSR is már benne lehetett volna de G-BoR az ucsó értekezleten amin a HRC is jelen volt, mindent visszamondott.
Előtte F1OB néven futottunk.
Remélem megbeszéléseink eredményeként a név mögé sokkal több tartalom kerül a jövőben, akár már 2012-es évadban, bár az kicsit korainak tűnik, ennek ellenére ennyi csúszás után jó lenne.

Sajnos van egy olyan pontja a válasz levélnek, amiről beszélnünk kell. Érinti az összmunkánkat és arra rossz fényt vet. A részletekbe nem mennék bele, de el kell fogadnia mindenkinek azt, amit ebben az esetben a HRC nyilatkozik! Tényleg jó a kapcsolat és én sajnálom, hogy nincs most lendület a csapatban, de mivel idősebb, komoly csapatról van szó, rövid időn belül újra kedvük támad a versenyzéshez, minden feltételt és lehetőséget ahogy eddig is, beleszólás nélkül, adott. MaSzimos pilóták is tudják, hogy jó a HRC-nél versenyezni és ahogy régen is biztosan menni fognak. De a HRC ennél sokkal több, hiszen annyi segítséget kapunk pl. Tobytól, ösztönzést Dietrichtől, ami felbecsülhetetlen. Annak idején Taky volt mindenkinek a maszimon is a kasznis Isten és ez az eredmény tisztelet, ami átjárhatna több ligát is, a kapcsolattal, esetleg összedolgozással a MASZOSZ égisze alatt, mely ötlet már a nevében - ahogy az F1 neve nálunk - mutatja az irányt.
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. feb. 11, 2011 9:04 am

emerico írta:Mielőtt a számba adnátok olyan mondatokat, amiket nem mondtam, vagy írtam, röviden leírom a problémáim a Maszimmal kapcsolatban, és nincs félreértés.
Félreértés ne essék, kérlek ne valamiféle számonkérésnek értelmezd a kérdésem (nyilván így is olvasható), ez puszta érdeklődés a részünkről. A választ is értjük - amiből kiderül, hogy személy szerint neked (emericonak) még mindig fáj, hogy anno beszólt Ulvar; nem szereted az amcsi sorozatokat - ez hitvita kérdése, speciel én meg a körtét szeretem jobban az almánál - (megjegyzés: nálunk tavasztól egy darab észak-amerikai versenyforma sem fog indulni, míg a VSR-es kollégáknál kettő is tervben van - úgyhogy lehet őket nem szeretni helyettünk :grin: ). A "nemzeti" szóhasználatra reagált metosz, a védekezést (inkább nevezzük magyarázatnak) pedig maximum annyiban várnánk el tőled, hogy tisztelj meg minket azzal: hogy a feltett kérdésre válaszolsz SimCo vezető minőségedben.

tehát még1× a kérdés
Azt írod, hogy a VSR levéllel több ponton eis szimpatizálsz.
Mik ezek a pontok és milyen infók alapján értesz velük egyet?

...

Egyébiránt úgy gondolom korrekt stílusban beszélgetünk, sőt metosz előbbi hozzászólásában már építő jellegű megnyilvánulásokra lehet(ne) reagálni, úgyhogy nagy szeretettel várjuk a reakciókat - mindenkitől - , ha máshol nem is, de itt az ideje a párbeszédnek. -vv-
Peter Rigo

Avatar
sanya
Hozzászólások: 1117
Csatlakozott: hétf. jan. 12, 2009 5:31 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: sanya » pén. feb. 11, 2011 11:54 am

@Gordon24!
Maximálisan tudok azonosulni a megbékélésre törekvő szellemiségeddel és igyekezeteddel, mint ahogy ezt a HRC fórumán is jeleztem.

"Vannak olyan pontok a levélben, amit én más formában tálaltam volna, és vannak olyan dolgok amibe bele sem látok. Ugyanakkor a VSr-t ért bármiféle kritikát, támadást személyes támadásnak és kritikának is veszem.

HRC Fórumban sok mindenről volt szó.. Egy a lényeg, abban Gingernek tökéletesen igaza, van, hogy én a megbékélés híve vagyok, nem szeretem az ilyen dolgokat..
Viszont rengeteg támadás és gusztustalan vád érkezik ami miatt sok esetben az én zsebemben is nyiladozik a bicska.."


A metosz által írt levélre érkezett egy "bumm a fejbe" válasz, tehát a logikád mentén gondolom elfogadható számodra ha érvekkel próbáljuk védeni a vélt vagy valós igazunkat.
Metosz felhívását lehet támadni-ahogy ő is írta, a stílusa és néhány megfogalmazása miatt-de a levelet eleve támadásnak, netán mocskolódásnak beállítani komoly hiba és csak további feszültséget szül (mint ahogyan szült is).

"Nem csodálom, hogy ezek után nem szeretnének egyezkedni a dolgokról..."

Ezt így nem is tudom hová tenni.

@emerico!

2009. év elején, mindössze 2 hónapos rFactoros múlttal a hátam mögött részt vettem nálatok egy Porsche fun futamon-ha jól emlékszem A1 ringen-ahol össze-vissza bénáztam és el is küldtek rendesen melegebb éghajlatra. Ha a pontos dátumot, modot rosszul idézem akkor bocs....rég volt. -lll-
Eszembe sem jutott megsértődni vagy e miatt a szitu miatt valaha is egy rossz szót szólni a Simco-ra.

Összegzésként nekem a legmegdöbbentőbb az egész szituációt illetően:
Picit több mint 2 éve kerültem be az rFactoros szimulátor világába.
1,5 évig úgy versenyeztem igen aktívan a maszim keretein belül, hogy halvány lila gőzöm sem volt arról, hogy morfi, G-bor, Norbi, Danikosz, moda, Tequila, Gerrard, Dietrich, Gstyle, Toby, b05co vagy mit tudom én már ki hol és milyen ligában milyen szerepet tölt be, vagy netán milyen régi sérelmek miatt kéne nekem "kötelességből" utálni vagy az Ő unszimpátiájával szembesülni.
Rendszeresen összejárunk sörözni, főzőcskézni, pecázni de sosem próbált senki valamiféle agymosást végrehajtani rajtam.
Mivel a régi balhék után kapcsolódtam be a vérkeringésbe egyszerűen nem is tudtam róluk-kvázi sosem volt téma a vezetőségen belül-így csak az első "reload" után kezdtem képbe kerülni.

Egyszerűen nem is értem mi motivál embereket, hogy egy ilyen szitut ott belül hordozzanak évekig és elég legyen egy szikra, hogy robbanjon.....minek? --kj-

Számon lehet kérni, hogy milyen alapon "Nemzeti".
Akkor a VSR-es "Magyar Indycar Bajnokság" elnevezés után bárki másé már csak Mauritánia vagy Szlovák lehet?

Ha nem akartok megbékélni, netán azon a vonalon elindulni, hogy a közeli vagy távoli jövőben akár közös fun futamokkal bizonyítani, hogy minden liga nagyszerű pilótákat, önfeláldozó vezetőket, remek embereket tudhat a soraiban akkor megette a fene....
Részemről nagyon sajnálnám.... -ps-

szerk: az utolsó bekezdés természetesen ránk is vonatkozik, nem gondolom, hogy nekünk nincs tenni valónk ez ügyben! -ww-

emerico
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: szer. ápr. 09, 2008 8:45 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: emerico » pén. feb. 11, 2011 4:26 pm

nem kívánok válaszolni sem a kérdésekre, sem másra, amíg nem zajlott le a beszélgetés, mert egyenlőre ez nem visz előre.

köszi
///////////////////////////////////////////
Head of the SIMCO

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » pén. feb. 11, 2011 7:10 pm

emerico írta:Futamon vettem részt, ahol hibáztam. Arrogáns és kulturálatlan reakciót kaptam. Nem általánosítok, de akikkel kommunikáltam, meglehetősen magas lóról és számomra nem megfelelő hangnemben reagált. Nekem ez nem megfelelő. Lehet hogy ez akkor volt és most nem így van, ez nem tudhatom.
Azért ez nagyon mókás. Te írsz arroganciáról, holott 2 hétig traktáltál minket a hülyeségeiddel holott csak a vak nem látta, hogy ez a te hibád volt. Ez bár nem kultúrálatlanság, de nagyon is arrogáns viselkedés.
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » pén. feb. 11, 2011 8:21 pm

Sajnos a válaszlevél borzolja az összes MaSzimos idegeit az még kicsit friss rágalom. Arra kérek szépen mindenkit, ha már a barkóba még a szerzők konkrét neve is, ne má, hogy ezek után a tartalmat bárki, bármilyen formában elfogadja! Mivel a VSR nem jön, nehéz lesz tisztázni, úgy tűnik ismét fekély is lesz belőle, jó lenne legalább már most ezt kihúzni, de ez nem mehet a tisztánlátásunk rovására. Van aminek nincs értelme és amúgy sem lehet megbeszélni, személyes viták 50% szerintem ilyen, el kell fogadni a más véleményét, még ha számunkra homlokegyenest egyértelmű, hogy nem igaz - kivétel az életveszély. -hh- Mondjuk gondolom páran majdnem szívrohamot kaptak ennyi összeférhetetlenség és felsőbbrendűség olvasva, ráadásul hibás rosszindulatú teóriákkal fűszerezve.
Egyszerűen mindenkinek bele kell ebbe nyugodni, az ég kék a víz nedves, okos enged szamár szenved………stb.

Kérem szépen ne rontsuk el! -v-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. feb. 14, 2011 4:46 pm

Urak! Megérkezett Maglódi Imre (Sompír) levele, ezúton is köszönve neki!

Üdv!

A kéréseteknek eleget téve ott leszek a megbeszélésen, és sikerült némiképp rábeszélni a SIMCO és a VSR vezetőit, hogy legalább annyi tiszteletet adjanak meg a MASZIM felé, hogy meghallgatnak benneteket azon a szerdai megbeszélésen. Annyi bizonyos, hogy a SIMCO-val és a VSR-rel jó ideje egyeztetem a bajnokságomat. Elvileg a MASZIM-al is egyeztettem az F1RFT bajnokságát olyan mértékben, hogy addig, amíg a MASZIM F1-es bajnoksága tartott, addig én sem ütemeztem arra az időpontra futamot. Mivel én állítottam fel először a saját időpontjaimat tavaly szeptemberben, ezért most a többiek próbálnak meg hozzá igazodni, és a VSR, valamint a SIMCO részéről teljes egyetértés alakult ki. A MASZIM-tól nem kaptam semmiféle reagálást erre vonatkozólag.
Voltak elképzelések a Szövetség felállításával kapcsolatban, melyre a MASZIM vezető is meghívást kaptak. Két alkalom is meglett hirdetve, melyre a MASZIM részéről nem volt semmilyen reagálás. Később kaptam egy E-mailt, melyben elnézést kértek a MASZIM vezetői a hiányzásért. Nekem semmi bajom nincs a MASZIM közösséggel, némiképp fel is nézek rájuk, mert elég komoly munkát végeznek. Kapcsolatunk is normális, csak elég ritkán vesszük fel egymással a kapcsolatot. Jelenleg a VSR és a SIMCO közösségével szinte napi kapcsoltban vagyok, és velük könnyedén megtalálom a közös nevezőt.
A VSR közösség által írt levél tartalmához nem igen tudok hozzászólni, csak annyit, hogy a 2. bekezdésben említett együttműködés az valós, de a sérelmek leírásától tartózkodom, hiszen a sérelmek a VSR közösség részéről és nem Viki Gábor Albert személyéből fakadnak a MSZIM felé. A 2. bekezdés utolsó mondat részével nem értek egyet.

Ha már ilyen nagy volumenű megbeszélésről lenne szó, ezért felajánlom a MASZOSZ, illetve az F1RFT Magazin műsorát, hogy élő- egyenes adásban legyen ez a megbeszélés, hogy a szimulátor társadalom tagjai is tudjanak erről. A legutóbbi Magazin műsorban is említésre került a MASZIM elképzelése, és jobb az, ha nyíltan beszéljük meg a dolgokat, mint hogy szájhagyomány útján plegykák sorozata borzolja a kedélyeket a közösségek között. Ha nem óhajtjátok a Magazin műsort erre felhasználni, semmi probléma, hiszen a következő Magazinban mindenképpen beszámolok majd a megbeszélésről.

Ha akarjátok, ezt a levelet is közzé tehetitek. Engedélyt adok rá. Sok sikert a továbbiakban.

Maglódi Imre (sompir)
Részlet a válasz levélből:

Szia!

Köszönöm a választ! Mivel említetted akkor engedelmeddel nyilvánosan a fórumra is kirakom mint nagyon jó példa arra, hogy nem kell állandóan rosszal kezdeni.

Mivel olyan témákat is szeretnék tisztázni veletek, ami addig amíg nem beszéltünk róla nem kellene, hogy publikus legyen, ezért a Magazint én nem javasolnám élőben.

Utolsó pont pedig a következő találkozó a kapcsolat szilárdítása lesz, természetesen már egy másik csapat TS-én.

Mégegyszer köszönöm a választ az egyesület nevében!
Várunk szeretettel!
Hajdu Balázs
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd feb. 15, 2011 8:29 am

Egyetlenegy dolgot had' említsek aztán részemről a történet végére pontot teszek - egyfajta konklúziót vonva a cirkuszok végére. Mint az egyértelműen kiderült, a VSR "reakciós levele" semmilyen formában sem volt leegyeztetve a levélben említett szervezetek vezetőivel és egyátalán nem tükrözi azok valós véleményét. Had' ne részletezzem, hogy ez mit jelent - de azért elég gáz. Én azt javasolom - már ha tehetek ilyet - a levél íróinak, hogy ezen a hozzáálláson nagyon gyorsan változtassanak, és kellő komolysággal kezeljenek hivatalos leveleket. Biztos van közöttük olyan, aki jártas a hivatalos levélformákban és képben van azzal, hogy mekkora felelősség egy ilyen levél megírása és mekkora súlya van a szavaknak. Még fiatalok, van idejük etikát tanulni...
Peter Rigo

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 17, 2011 12:28 am

-okos-
Megbeszélés Letöltés:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/UPLOAD/ ... .02.16.mp3

1 óra 34 perces megbeszélésről Zöldi készített hangfelvételt. A jegyzőkönyvet is neki köszönhetjük majd!
Természetesen rövidítve a lényeget kiemelve, türelmeteket kérjük. Mind a rövidített jegyzőkönyv illetve a teljes megbeszélés levélben küldjük a résztvevőknek illetve ebben a topicban elérhető lesz.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 14, 2011 5:43 pm

A megbeszélésről Zöldi készített jegyzőkönyvet melyet a következő linken lehet letölteni.

http://www.maszim.hu/dok/megbeszeles_emlekezteto.doc
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 14, 2011 6:14 pm

Az előzetes egyeztetésnek megfelelően Zöldivel ma megjelentünk a MaSzosz TS-en. Sajnos nem jött senki sem illetve illetékes nem tartózkodott a TS-en aki foglakozott volna velünk, Valószínűnek tartom, hogy elfelejtették az Urak a megbeszélést. Ezért Zöldivel úgy döntöttünk, hogy megkezdjük a következő találkozó időpontjának egyeztetését a felekkel. ;-)
Kép

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Zöldi » hétf. márc. 14, 2011 6:17 pm

-hh-

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Nyílt levél a csapatvezetőknek!

Hozzászólás Szerző: Csaba » hétf. márc. 14, 2011 7:51 pm

Fél órája hallgatom, kezd belefájdulni a fejem Sompír eszmefuttatásába :-)))
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 61 vendég