Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

2006 F1OB - Bahraini futam csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 12, 2006 10:18 pm

Vélemények, dícséretek, elmarasztalások....... ötletek.

Írd le milyen volt a verseny!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz pén. márc. 17, 2006 7:07 pm-kor.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 13, 2006 1:09 am

@Vipera

Légy'szíves írd meg, hogy mi lett a sorrend.
+ szükségem lenne pár képre is a kezdőoldalra, Nem hivatalos végeredményt szeretném kiírni!
Ne feledd a versenyen elért leggyorsabb köröket is.

http://www.farkasret-isi.hu/download/BAHRAIN.Vcr

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. márc. 13, 2006 1:10 am

Hát akkor kezdem én.
Először is gratulálok mindenkinek, aki célba ért!
Az időmérőm nem sikerült túl fényesen, az első kanyart elrontottam, az utolsó előttiben pedig elváltottam magam, ezért túlságosan lelassultam, így csak a második időt tudtam autózni. Futamon az első kanyarban bekövetkezett az amitől féltem, viszont szerintem ezen a futamon én repültem legszebben abban a kanyarban. :D Fantasztikus, hogy ennyi gyakorlás után még mindig nem tudják egyesek mikor kell fékezni. Malajziáig pedig már csak egy hét van, nem hat. Szóval elkezdtem a felzárkózást. Először Sex_Pistol állt meg előttem a harmadik kanyarban, sajnos nem tudtam már megállni és ütköztünk, elnézést érte. Ezután minden rendben ment, amíg Habasa vissza nem akart előzni és belém nem jött. Újabb felzárkózás, újabb előzés, majd Habasáa űjra vissza vette volna a pozícióját, ez már az első szárnyamba került. Mondanom se kell, hogy kissé pipa voltam már, új boxtaktika egy kiállásra és úgy nyomtam neki ahogy bírtam. Meg is lett az eredménye. 5 körrel a vége előtt már megkzedhettem ráhúzódni Habasára, hogy újra megelőzzem. Elkezdett csúszkálni előttem, gyakran járt füvet nyírni. Nem akartam ütközni vele és az egyik bagyobb fékezésnél valami baj történt. A bal első kerék mintha nem akart volna fordulni, aztán másfél körrel később már a fékhatása is eltűnt. A jobb első még tökéletes volt, úgyhogy rábíztam magam és néhány kicsúszással és lassab körökkel meg tudtam tartani a második pozíciómat. Ennek azért örülök. :D
Remélem következő futamra mindenki összeszedi magát és sokkal szebb autózást mutat be. Vipera mondta, hogy nincsenek meg az eredmények, hát itt vannak:

http://f1codcl.atw.hu/downloads/f1obbahkv.jpg

http://f1codcl.atw.hu/downloads/f1obbahra.jpg

Leggyorsabb kör:
1. AlieN - 1:32.382
2. Knife - 1:32.451
3. Geri - 1:32.504
4. Habasa - 1:32.827
5. Synchro - 1:33.165
6. Kaddish - 1:34.308
7. Ulvar - 1:34.736
8. Nepsterke - 1:35.776
9. Vipera - 1:36.396
10. Sex_Pistols - 1:39.448

Mindenkinek további jó versenyzést!

Nepsterke
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: hétf. jan. 30, 2006 4:39 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

panasz

Hozzászólás Szerző: Nepsterke » hétf. márc. 13, 2006 11:52 am

Az első körben sex_pistols a hátsó elnyújtott kanyarban hátulról meglökött és ezért kicsúsztam és hátrébb kerültem.Kérem elbírálni kérvényemet. A visszajátszás is bizonyítja
Köszönettel:Nepsterke

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: panasz

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. márc. 13, 2006 11:54 am

Nepsterke írta:Az első körben sex_pistols a hátsó elnyújtott kanyarban hátulról meglökött és ezért kicsúsztam és hátrébb kerültem.Kérem elbírálni kérvényemet. A visszajátszás is bizonyítja
Köszönettel:Nepsterke
ha óvást kívánsz benyújtani azt a megfelelő helyen tedd, légyszi. Itt nem fogadom el.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd márc. 14, 2006 12:57 am

metosz - Légyszi a főoldalon javítsd ki az autóm típusát, mert nem Renault, hanem RedBull. Köszi szépen!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd márc. 14, 2006 10:54 am

Knife írta:metosz - Légyszi a főoldalon javítsd ki az autóm típusát, mert nem Renault, hanem RedBull. Köszi szépen!
Ok. :D Azért legalább a név és a helyzezés rendben van. Meló után rálesek.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » pén. márc. 17, 2006 9:04 am

Hali! Hát én annyit fűzök a versenyhez hogy szebb is lehetett volna...nem beszélve az 1. kanyarról...
Az az igazság hogy kevés a versenytapasztalat ezekkel a szabályokkal...és sokan még nem igazán tudnak menni...ha valaki kér segítséget szóljon nyugottan én szívesen segítek, hogy legalább hasonló időket menjen mindenki az érdekesebb versenyzésért..
Amúgy aki beért annak gratulálok..!!
1. Kanyar csúfos volt...Kaddish hátulról meglökött, de már bocsánatott kért..de amúgy se haragudtam rá, meg senkin se...viszont azt se akarom hogy a jövőbe előforduljon hasonló...Ezúton kérek Mestertől is bocsánatot, mert én löktem Synchrot hozzá és valószínüleg ezért is repült nagyot :D! Későbbiekben Kaddishal még jót versenyeztem akkor tökre élveztem..érdekes volt..aztán elkopott a gumim...Csúszkáltam ráadásul belaggolt a játék az 1. boxnál és hiába nyomtam már meg a limitert a boxban sikeresen 160-al mentem...ezért kaptam egy STOP&GO-t :? !!! A lényeg hogy beértem és ennek is örülök...szép az a 7.hely Sauberrel :D
Na talákozunk köv. versenyen!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég