Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése

Változzon-e a Quali?

ne változzon
5
38%
3 szakaszos - jelenleg az F1-ben használt rendszerre váltsunk
8
62%
 
Szavazatok száma: 13

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

F1OB 2006 ÚJ autók.

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 19, 2006 8:33 am

Kedves versenyzők!

Ez a csomag még nem hivatalos, ha hibát találtok azonnal sikítsatok, terveink szerint San Marinoban - ban már ezzel mennénk. A főoldalon még nem elérhető!
Az autócsere nem lesz!
Mindeki átszáll a jogutód autóba. (BMW-Williams pilóták választhatnak.
Kérem tegyék is meg minnél hamrabb, hogy lássuk a két williams utócsapatban hol lesz hely.)

+ egy új csapatnak is lesz hely.

<a href=http://www.farkasret-isi.hu/download/F1 ... 9.EXE>F1OB 2006 v0.9</a>

Csak ki kell csomagolni a F1C főkönyvtárba!
@Vipera
te is töltsd le újra mert a gdb-t már most átírtam, hogy mondenkinek ua.az legyen.

Pratice 1 24 óra
Pratice 2 24 óra
Pratice 3 24 óra
Pratice 4 - PREQUALI - 15 perc
Quali - 1 óra
Warm UP - 10 perc

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. márc. 19, 2006 10:35 am

Üdv!
Az új autókat amint tudom meglesem, de az új időmérő bevezetését nem tartom szerencsésnek.
A valóságban a nézők kedvéért lett bevezetve. De itt nincsenek nézők! Ezzel a módszerrel csak a kvali megnyúlna másfél órásra. És hogy ezután még versenyt is fussunk? Nem sok az? Az erőviszonyokat jobban tükrözné ez igaz, de a Vipera által olya nagyon protezsált "izgalom" csökkenne, hiszen a jelenlegi rendszerben jó pilóta is kerülhet hátra, így előre kell magát ügyeskednie.
Szerintem onlineban jó az a rendszer, hogy egy köröd van a bizonyításra.

Nepsterke
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: hétf. jan. 30, 2006 4:39 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

szvazás

Hozzászólás Szerző: Nepsterke » vas. márc. 19, 2006 7:48 pm

Sziasztok!
szerintem ne változzon az időmérő rendszer, mert a lasúbb autók feltarthatják a gyorsabbakat és így nem lehet a legjobb időt futni. De abból a szempontból jobb lenne, hogy több lehetőséged lenne a legjobb kör futására. Vegyes érzelmek.

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » vas. márc. 19, 2006 9:27 pm

Sziasztok.
Szeretnék mindenkit kérni hogy még ne töltse le a MOD-od mert ez csak egy BETA verzió. Már megtaláltuk a hibákat. Pl: a Suoer aguris kocsi hellyett egy 2002 Arrows jelenik meg. Ezért kérem mindenki türelmét amíg elkészült a teljes MOD.
Én viszont támogatom ezt a Quali rendszert. Szerintem így egész érdekes lenne.
[Master]Vipera

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » vas. márc. 19, 2006 9:41 pm

Szerintem a Williams-seknek nem kell választaniúk mert szerintem a mostani Williams -sek átt mennek a Williams Crosworth-ba a Sauber-sek pedig át mennek a BMW Sauber-be.
[Master]Vipera

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. márc. 19, 2006 9:43 pm

1 kérdés:
Az eddigi átlag alapján futamonként 11 versenyző van jelen. Az első 15 percben kiesik 6 autó, a másodikban még 6, az utolsó 20 percben mindenki a boxban ül és néz, mert senki nem jutott a harmadik körbe :D

szabálymódosítási javaslat:
1. vagy csak akkor kerül ez a kvali bevezetésre ha az aktív versenyzők száma eléri a tizennyolcat (így az utolsó rész is még izgalmas)
2. vagy létszám alapján a jelenlévők 25%a esik ki az első, 25%-a a második szakaszban, plussz a szakaszok hossza 10-10-10 percre módosul (az időcsökentést azért érzem szükségesnek ,mert aki első körben kiesik az pihen 45 percet legalább, amit én soknak érzek)

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 63 vendég