Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

2006 F1OB - Ausztrál futam csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 02, 2006 8:42 pm

:D Hajrá!
8) Szájhősők előnyben.

Mi lett a végeredmény! Amint látom elég sok meló lesz majd a Vcr-vel később még.

Ha jól tudom Knife aratott.
Habasa súlyos technikai gondokkal küzdött.

Mi lett a Willamsekkel, azt hallottam Vipera pontozott :twisted:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. ápr. 03, 2006 6:31 pm

Először az eredményeket írom le aztán nyilatkozom.

Időmérő eredmények(esőben :twisted: ):
http://f1codcl.indexf1.hu/images/events ... lquali.jpg

Futam végeredménye(szárazon :D ):
http://f1codcl.indexf1.hu/images/events ... alrace.jpg


Leggyorsabb körök:

1. Alien ------------ 1:28.984
2. Knife ------------ 1:29.751
3. Nyeksek ------- 1:30.352
4. Habasa -------- 1:31.056
5. Synchro -------- 1:31.631
6. Geri ------------- 1:32.352
7. Vipera ---------- 1:33.160
8. Nepsterke ----- 1:35.247
9. Joci92 ---------- 1:38.141
10. Gregs ----------- 1:38.501
11. Alen ------------- 1:41.250
12. Dragon --------- 1:43.066
13. Lacakaaa ------ 1:46.528
14. Czaki ------------ 1:47.010
15. Ulvar ------------ 2.23.864
16. Balasgabor --- 2:51.705
17. Iceman –

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. ápr. 03, 2006 6:46 pm

Szóval a futamról:
Az időmérőn bár csapattársam javasolta, de én hülye mégsem hallgattam rá, hogy ne használjak vizes gumit. Túl is melegedett. Legközelebb azt hiszem hallgatnom kell rá :D
A futamon jól kaptam el a rajtot, de hogy ne legyen ütközés az első kanyarban nem furakodtam. Simán elfordultam negyedikként, de Vipera úgy jött belém, mintha ott se lennék, majd rezzenéstelenül haladt tovább. Mint később megtudtam nem látta a pályán a töbiieket. Szerintem ha legközelebb valaki rajtnál nem látja a többieket, lőjjük újra a rajtot, mert ez így mindenkinek rossz, ha valaki vakon száguldozik a pályán. Szóval elkezdtem újra felzárkózni. Nagyon jó volt a setupom és köszönhetően a sok kicsúszásnak és ütközésnek, hamar az élboly mögött találtam magam. Valószínűleg többieknek a kezdeti tapadással volt bajuk, mert néhány kör után már igencsak nehéz volt tartani a tempót az előttem haladó Habasával és a mögöttem nyomuló Aliennel, pedig igen jó köröket futottam én is. A lekőrözések nehézsége miatt, gyakran igencsak megközelítettem Habasát. Aztán volt amikor nekem is meggyűlt a bajom néhány lekőrözöttel. A futam végére 9mp előnyöm volt Aliennel szemben, aki gyorsabb volt nálam, főleg azután, hogy a jobb hátsó kerekem meghibásodott. Az egyetlen dolog amiért első tudtam maradni, az azért történt, mert Aliennek is technikai problémái akadtak.
Amit máig nem tudok, hogy vajon az első kanyarban történtek következménye-e a jobb hátsó kerék hibája. ugyanis sem teszteken, sem funrecen nem volt vele baj hosszútávon.
Amit nagyon sajnálok, hogy csapattársam kiesett. Remélem következő futamon már a kettősgyőzelemért hajthatunk.
Mindent összevetve nagyon izgalmas futam volt, habár jobb lett volna ha az izgalmat a pontokért való küzdelem és nem a lekőrözöttekkel való csatározás jelenti.
Gratulálok a célbaért versenyzőknek és További jó versenyzést mindenkinek!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. ápr. 05, 2006 5:30 pm

Először is: gratulálok a csapattársamnak, ha már nekem nem volt meg mind a négy kerekem. Apropó, legközelebb figyelni fogok a kerékkel kapcsolatban, csak azt hitte én balga, hogy megjavítják. (hittem, pontot még szerezhetek)
A kvalifikáció olyan jó volt mint még soha. Azt meg kell jegyeznem, hogy úgy szeretem a vizet, mint a macska. Az Intermediate választás nem volt rossz, de azért én is mondhatok hülyeséget, Knife a jövőben.
A rajt nem is jöhetett volna jobban. Bíztam benne, hogy most nyerek, hiszen a kocsi jó volt. De amikor Balasgabort a 2. körben leköröztem, akkor kételyeim akadtak a Jordanesekkel szemben. Majd jött az első hiba, Lacakaaa megelőzése után nekipördültem a falnak. El is hagytam a légterelőm, mentem is a boxba előtte azért Balasgabor kilökött, majd jött a fölzárkózás. Vipera, aki persze engem se látott, megkavarták az esélyeimet, majd ismét a boxba látogattam, megint más miatt. Viperát lehagytam a boxban, majd indultam. Az 1-es kanyar után Gregs keresztbetolatott előttem, és bal első nélkül nehéz volt utána. Majd Imolában, ahol olyan vezethető az autón, mint egy diffi nélküli Mustang. :D

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. ápr. 05, 2006 5:44 pm

@Mclaren
:twisted: Bocs, hogy beleszólók de kérem a quali sikerből a részemet. Az intermediat az én tanácsom volt a nagy meleg miatt.

Szép versenyt futottál Knife! Gratulálok!

8) Azért én a helyetekben az Alien-re még jobban oda figyelnék, bármikor könnyen megtörténhet egy trónfosztás, az idők ezt igazolják.

@Habasa
Sokat gondolkoztunk a kerekes dolgon amit csináltál. Persze képben voltunk, de mind a hárman a Replay nézés közben arra gondoltunk, hogy nem mész ki és hős leszel végig csinálod, csak utána vettük észre hányadik körben is vagytok - így viszont értelmetlen volt kinn maradni!
Ha óvatosan, megpördülések és veszélyeztetés nélkül lemész mondjuk 3 kört, hogy célba érkezz, most hős lennél. Sajnos nem a végén és nem figyelmesen csináltad, ezért a figyelmeztetés. :wink: azt is sejtettük, hogy nagyot anyáztál mikor a srácok egyszerűen betoltak a box-ba és elkezdtek teázni.

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » szer. ápr. 05, 2006 7:08 pm

Hát a versenyröl!
Sajnos nem sikerült az idömérö rossz gumiválasztás miatt :((
Versenyen nem voltam olyan rossz,söt jol is idult:) Leggyorsabb kört magamévá tettem de hát sokra értem vele:(( reméljük egyszer sikerül:)

" Azért én a helyetekben az Alien-re még jobban oda figyelnék, bármikor könnyen megtörténhet egy trónfosztás, az idők ezt igazolják. " - metosz te még nemtod amit én:)) szal: én általában jo idöket megyek teszten még lehetséges hogy az idömérön is, és még lehet versenyen is jo idö.. de sajnos nem tok jo versenybeállitást csinálni (ezzel szemben Knife...) most is ucso 5 körben elszállt vmi:D vmi fék féleség szal..:( jo volna ha beigazolodna amit irtál,de sztem nem lesz semmi!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég