Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. feb. 29, 2012 11:48 am

Urak!

Mivel majdnem döntetlen lett a tesztfutam szavazás a PSRL oldalon, ezért szerdán és csütörtökön is 20:00-től lesz tesztfutam, 1 órás. Egyre jobban tetszik a hozzáállásuk, jól szervezik a cuccot.

Jó lenne, ha a mai este aki tud jön a tesztfutamra, és aki ma nem ér rá, holnap megy, ha nem indul DRM-ben (bár inkább tegye azt).
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Kazard » szer. feb. 29, 2012 2:42 pm

Kopi gyere.

Ma nekem nem a legjobb, holnap pedig DRM-ben van egy hangyányi esélyem a dobogóra, úgyhogy semmiképpen sem. Ha ma hazaérek és úgylátom hogy belefér akkor megyek.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. márc. 01, 2012 4:40 pm

@Kazard,
Légyszi szombatig fogadd el a PSRL fórumban a Szabályzatukat, mint ahogy nálunk is szokott lenni.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » pén. márc. 02, 2012 5:41 am

Urak ma este ts? Meg kéne beszélni a dolgokat,setupot beállitani,stb 8 után kb jó lehet.
Kazardnak remélem jo lett a gépe. Kijött a végleges csapatfestéseket tartalmazo update,mindenki szedje le.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. márc. 02, 2012 8:58 am

Spiczi, Doozi és én tuti leszünk ma este.

Elöljáróban annyit, hogy amit Tommy gyanított, kisebb boosttal meg lehet egy pitet spórolni a versenyen, legalábbis szerintem.
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Kazard » pén. márc. 02, 2012 1:36 pm

Jövök este, a szabályzatot mindjárt elfogadom.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. márc. 02, 2012 3:34 pm

Kicsit matekoztam!

Megnéztem a fogyasztást minden Boost-on, illetve, hogy mennyi pit kiállás kell a különböző beállításokon.

Először az adatok:
Boost Fogyasztás/kör Össz Liter Pitelés
1-es: 2,99 / 540 / 7
2-es: 3,27 / 589 / 8
3-as: 3,58 / 645 / 8
4-es: 3,84 / 692 / 9
5-ös: 4,15 / 747 / 10

Az adatokat 180 körös futammal kalkuláltam, ami persze változhat a körátlagtól, illetve, hogy lesz e minden pitelésnél gumi csere vagy sem. De kb 180 kör +- 2-3 kör, ami viszont már nem befolyásolja a Pitek számát. Szóval így lehet kalkulálni.
Ezek alapján ha valaki gyorsabb pl. 3-as boost-al mint 2-essel akkor nem éri meg 2-essel menni, mivel ugyanannyi pitelésre jön ki. A Boost ha valaki nincs teljesen tisztában vele, a lényege, hogy minél nagyobb a boost, annál nagyobb a lóerő, a fogyasztás illetve a motor kopás, és annál kisebb a forgatónyomaték. Tehát 1-es boost-on a legnyomatékosabb a verda, illetve 5-ös booston a legerősebb.
Ami érdekes volt, eddig nem nagyon mentem 3-asnál kisebb boost-on, de most jobb időt mentem 1-es boost-al mint akármelyik másik beállításon, és úgy, hogy mentem teli, illetve mentem féltankkal, új illetve használt gumikkal, és gyorsabb volt az 1-es boost.
Szóval ezt jól meg kell gondolni, de a legjobb választás talán ezek után az 1-es, illetve ami még szóba jöhet a 3-as, de figyelembe kell venni a motorkopást is 6 órás futamról lévén szó.
Remélem valamennyit segítettem ezzel a kis infóval.

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: doozi » pén. márc. 02, 2012 5:24 pm

Este valszeg nem leszek
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. márc. 02, 2012 6:56 pm

Én is leírom a számolásaimat:

1:58-as körökkel számoltam és 3,5-ös fogyasztással (én 2-es booston próbáltam, nem is tudtam erről a nyomatékos dologról, de akkor ma megnézem az 1-est). Egy etap 23 kör, a piteléssel együtt az adott köridők mellett 2764 másodperc. A teljes táv 21600 másodperc, gyakorlatilag ez 7,81 etap, kerekítve 8 etap és ebben van biztonság. 3 literes fogyasztás mellett 6,9 körül számoltam, tehát 1 pitet meg lehet spórolni, ha ugyanazt tudod jönni.
Nekem igazából jobban tetszik a kisebb boost, mert mint valahol feljebb mutattam a képet, a motor gyakorlatilag 4750-es fordulatig király, a biztonságos RPM 5100, annál feljebb értelmetlen pörgetni, dízel, nem húz már, nincs ereje sem. 5000-es RPM-het meg elég az 1-es boost, ami mellett nem melegszik, nem fogyaszt annyit.

A másik meg, hogy soft gumikkal érdemes menni, és minden pitnél cserélni. A médium nem bírja ki a 2 etapot.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. márc. 02, 2012 7:31 pm

@ Kazard, Kopi!

Felraktam FTP-re az Audi Setupot, ezt majd egy teszt elindítás után töltsétek be, majd a kormányzárat állítsátok be magatoknak, mentsétek el, majd újból be kell tölteni és rányomni az ASSIGN gombra, ezután ha beléptek, mindig ez a setup fog betöltődni.

Link:
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/PSRL_En ... R10Spa.svm

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 03, 2012 9:10 pm

A versenyzés egy új típusába kóstolt bele a Magyar Szimulátor Sport Egyesület. A MaSzim hat versenyzője, két csapatban részt vett a PSRL által rendezett Endurance Cup első fordulójában, a Spa-i 6 órás versenyen. Egy P1-es Peugeot-ban indult Spiczmüller Richárd (Spiczi), Csák Péter (doozi) és Paár István (Tony), míg egy P1-es Audiban indult Terényi Krisztián (Kopi), Pongrácz Tamás (Tommy78) és Kazár Dániel (Kazard).

Az időmérésen a 14 P1-es autóból a Peugeot az 5. helyet, az Audi pedig a 7. helyet szereze meg. A rajtot simán, baleset nélkül vészelte át a két autó, és stabilan haladtak a P1 mezőnnyel. A 25 másodperccel lassabb GT autók lekörözése nem kis kihívást jelentett, sajnos az Audi egyszer hibázott is, és visszaesett a 11. helyre. Közben a Peugeot Tonyval a 4. helyet szerezte meg egy hajmeresztő előzéssel.
Az első kiállást a két autó közül az Audi kezdte meg, a Peugeot végig spórolt, és egy tankolást meg is tudott spórolni a végén. Az előbbi autóban tankolásonként cseréltek versenyzőt, míg a Peugeot itt is más taktikán volt. A következő etapokban a Peugeot stabilizált egy 6. helyet, míg az Audi a 9. helyen haladt. A mezőny teljesen más taktikán volt, mindenki más szakaszokat teljesített, volt olyan versenyző, aki 15 kört sem tett meg két tankolás között. A futam alatt élő versenybíróság osztotta a büntetéseket, amelyből jutott a csapatnak is.

A futam háromnegyedénél az Audi volánja mögött Kazard ült, a 8. helyen haladt, de nem sokáig, sikerült megszereznie a 7. helyet, míg a Peugeot-nál Tony vette át az ülést Doozitól, és a célig vezetett. Sikerült a 6. helyről feljönni előbb az 5. helyre, a tavalyi bajnok, idén 1-es rajtszámú VSR autót megelőzve, majd az előtte haladó tankolása miatt a 4. helyre is, amelyet a célig megtartott, így az Egyesület csapata az első futamon az előkelő 4. helyen zárt! Örömteli eredményt zárt az Audi is, Kopi hozta be a 7. helyre a célba! A futamot a nagyon sokáig vezető SG Racing cseh légiósai előtt a Simco csapat nyerte.

A bajnokság futamai minden hónap első szombatján kerülnek megrendezésre, a következő futam Imola lesz, a bajnokság fináléja pedig a Le Mans 24, ami tényleg 24 hajmeresztő órás lesz!
Minden érdeklődőt várunk szeretettel, a Pilóta Fórumban található topicban várjuk a jelentkezéseket a csapatba!
Kép

kiru
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: szer. márc. 24, 2010 6:50 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: kiru » szomb. márc. 03, 2012 9:16 pm

Gratulálok! :)
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. márc. 03, 2012 9:33 pm

Gratula -l-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 03, 2012 9:47 pm

Grat Urak! --pezs- szép kezdés volt,

_f_ de lemans-ra több kell, csapatértekezletre van szükség valamikor. 8)


Cikk kint!
Kép

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: doozi » szomb. márc. 03, 2012 11:22 pm

A két szépség -hh-

Kép

Kép
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. márc. 04, 2012 6:46 am

metosz írta:Grat Urak! --pezs- szép kezdés volt,

_f_ de lemans-ra több kell, csapatértekezletre van szükség valamikor. 8)


Cikk kint!
Te rosszabb vagy mint Chip Ganassi. :mrgreen: :mrgreen: .Ha ugy nézzük ebben a versenyben a lekörözés nagyobb kihivás mint előzni. Ha jol tudom 40 körüli létszámmal indultunk. A Gt autok 25mp-vel voltak szarabbak mint mi. Egy ilyen megérkezés a gt mögé és szabályosan,megelőzni,nem volt egyszerű. Ez az első etapban sajna meglátszott,de a 2. etaptol magunkra találtunk,és felvettük a ritmust.
Kép

Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. márc. 04, 2012 8:10 am

Grat urak!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. márc. 04, 2012 8:45 am

Le Mans 24 órásra kéne inditani egy P2 es csapatot is. Kéne 4 ember aki késztetést érez arra hogy valoban 24 órát lenyomjon. Ebben kb mint a valóságban 6-7 órát biztos sötétben megyünk.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 04, 2012 9:37 am

Ez még nagyon messzi van, nyáron bőven elég foglalkozni vele.
Most inkább a cél, hogy a két autó ott legyen Imolában is!

Egyébként pedig nagy betűkkel GRATULA A CSAPATNAK!

Gyakorlatilag törés nélkül végigmentünk. Imolára újra kell gondolni a stratégiát is majd, sok időt vesztettünk a telitank/gumicsere/pilótacsere/javításbug miatt. De ez elsőre tényleg nagyon nagyon szép eredmény.

Ismételni tudom csak magam: aki érdeklődik ezen versenyek iránt, jelentkezzen itt! Szó szerint kedvcsináló verseny volt a tegnapi is, például Doozi mondta a vezetése előtt, hogy több endurance-on nem akar indulni, mert izgul, utána pedig azt mondta, csak ilyenen akar indulni. A Peugeot-ból Spiczi is hasonlót mondott utána. -hh-
Kép

pettya
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 227
Csatlakozott: kedd nov. 06, 2007 9:59 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: pettya » vas. márc. 04, 2012 10:40 am

Grat Urak. Szép küzdelem volt és azt kell mondjam szépen helytálltatok, csak így tovább. --pezs-

Én érdeklődnék ezen futamok iránt még P2-ben is, bár a 24 órás verseny izgalmas, de azt vhogy nem vállalnám be.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. márc. 04, 2012 11:59 am

részemről imola mehet.A drm 2. hely és a tegnapi futam visszahozta a kedvem.Mondjuk mikor a sorozatos bakik miatt visszaestünk a top 10 en kivülre,kicsit elkezdtem aggodni és Tommy hangján is lehetett hallani hogy felbaszta magát a stop n go meg egyebek miatt. Ez látszott a köridőkön is .Ts en folyamatosan nyugtattam Tommy-t hogy ne izguljon,majd visszajövünk.Ebben Kazardnak nagy szerepe volt,mikor lecserélte Tommy-t olyan köröket ment hogy megállapitottuk,hogy nem normális Kazard. -v- .Az utolso etapra Kazardot cseréltem,volt fél perc elönyünk a 8. helyezetthez képest,a feladat volt ezt megtartani. A végére ez 40 mp re nőtt,ugyhogy vissza 1 es boostra és motorkimélés jött.Meglett a 7. hely. Ami a legjobb volt hogy a 2 csapat folyamatosan érdeklődött,mindig ott voltunk ts en,és a két pihenő pilota végig szemmel tartotta az éppen versenyző embert,és figyelmeztette ha elötte bármi olyan történt. Jo volt az összhang na.Behoztuk a két autot és ez volt a cél most.
Kép

Gerrard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 667
Csatlakozott: szer. jún. 25, 2008 5:29 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gerrard » vas. márc. 04, 2012 12:21 pm

Szeretnék gratulálni mindkét csapatnak!
Kép

Kép

Avatar
Zsozsesz
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 403
Csatlakozott: hétf. feb. 16, 2009 9:26 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Zsozsesz » vas. márc. 04, 2012 2:22 pm

Részemről is nagy gratula a 2 csapatnak! -l-

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 04, 2012 3:03 pm

Csak hogy képiesebb legyek (nagyon siettem vele, csak múvimékerre volt időm, kb fél óra alatt készült el, és többnyire a Peugeot van benne, mert ott rögtön vágtam, mit hol kell keresni):
Szerk: javítva!
Kép

spiczi91
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 454
Csatlakozott: csüt. júl. 19, 2007 2:18 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: spiczi91 » vas. márc. 04, 2012 3:13 pm

Most akkor nem 4.ek lettünk? -g1- =_ -hh-
Kia Cee'd & Hyundai i30 meg a Google

BIKICSUNÁJ

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 04, 2012 3:19 pm

Basszus... elírtam! :oops: Siettem, de javítom.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 04, 2012 3:27 pm

Azért ne becsüld alá a Peugeot csapatot, nyugodtan beírhattad volna, hogy a 4. helyen végeztetek és nem az 5.-en -hh-

Amúgy Nagy Gratula a két csapatnak! Szép teljesítmény volt ez elsőre. Sajna nem voltam túl jó formában, így eléggé vissza húztam a csapatot egy jobb eredmény elérésétől, főként az első etapban, ahol nagyon megkavart a büntetés. Nem volt egyszerű vezetés közben miközben sorra kellett lekörözni a GT autókat, figyelni, hogy a chat üzenetben vajon neked írnak e vagy másnak, ráadásul, először kiírtak egy áthajtásost nekem, majd ahogy átmentem a célvonalon, átírták stop&go-ra, majd törölték, ezután ismét beírtak egy áthajtásost, majd levették és ismét beírtak egy stop&go-t. Ez kb 1,5 körön át zajlott, és nem volt könnyű ezt figyelemmel kísérni, hogy mi történik, miközben a pályát is figyelni kellett, majd beálltam a pitbe a bünti letöltésére, és mint azt már megszoktuk, a stop&go általában 10mp-es bünti szokott lenni, nem tudom, hogy itt volt e szó erről, hogy milyen egy ilyen büntetés, lehet csak elkerülte a figyelmemet a lényeg hogy megálltam, és vártam, mire feleszméltem, hogy nem is mutatja az időt, hogy mennyi van még vissza a büntetés letöltéséből, majd gázt adtam és persze elindult az autó, de egy jó 5mp-et biztos álltam mire feleszméltem, szóval mostmár tudom, hogy itt a stop&go bünti csak egy megállást jelent és lehet tovább menni.
A második etapot már jobban élveztem, bár ott se nagyon tudtam tiszta kört autózni, talán ha 1-2 kört sikerült úgy végigmenni, hogy valakit maximum csak egyenesbe értem utól, tehát nem vesztettem időt, nem volt egyszerű ilyen létszámnál főként ennyi GT autóval meccselni, de ettől függetlenül jó volt. Remélem következő futamon már hozzá tudok tenni némi sebességet én is a csapathoz. Kazard és Kopi nagyon gyors és stabil volt. A Peugeot csapat meg Tony, Spiczi és Doozi vezetésével nagyon jó volt, főleg ahogy Kopi is mondta, a TS-en ahogy bíztattuk egymást nagyon jó élmény volt. Grat mégegyszer!
Imolára kell egy kicsit jobb taktika, mert időbe tényleg sokat lehet bukni a pilóta és gumicserélvel etaponként. De tanuló futamnak ez remek volt sztem. -l-

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 04, 2012 4:08 pm

Csak hogy pörögjön a dolog!
Kép

Pálya:
http://endurance.psrl.eu/index.php?opti ... Itemid=141
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Kazard » vas. márc. 04, 2012 4:48 pm

Óriási gratula mindkét csapatnak. Qualin a 7 hely azt jelentette hogy a P1 sűrűjéből fogunk indulni, de szerencsére zökkenőmentes volt a rajt. Aztán még az elején a célegyenesre ráfordítóban kipörögtem és egy kicsit fennakadtam a kerékvetőn. Ezután hol felfelé, hol lefelé mentünk a tabellán. De végül sikerült
a hetedik helyet megszerezni Tommyval és Kopival, aminek nagyon örülök.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 04, 2012 6:19 pm

Elindítottam itt is a szervert Imolával. Majd összejöhetünk néha közös tesztelésre.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. márc. 04, 2012 8:24 pm

Nagyon nagy gratula, jó lett volna benne lenni, de talán legközelebb...
Pénteken kiment a jobb bokám, még azóta nem próbáltam tudok a gázt nyomni, de 1hónap múlva tuti jó lesz! :D
Buchert Csaba

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. márc. 08, 2012 6:23 pm

http://endurance.psrl.eu/images/stories ... MOLA6h.png

Ott van a logónk a mezőnyben. Remélem április 7-én a tetején lesz.

Tudom még majdnem 1 hónap hátra van, de Kopival beszéltük, hogy tartsunk egy össznépi tesztet. Fontos lenne, hogy megismerjük az autó beállíthatóságát, egyelőre a Spa-i Peugeot-indulókkal csináltunk egy alapot, ami egész jól megy.

Vasárnap este 19:00-tól aki tud jöjjön a PSRL szerverre és a mi TS-ünkre.
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Csaba » csüt. márc. 08, 2012 6:48 pm

Egy kicsit tudok jönni, max fél9ig.
Buchert Csaba

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Kazard » csüt. márc. 08, 2012 10:02 pm

Ok.

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. márc. 09, 2012 9:12 pm

Ma csapattam pár kört, a hang az agyamra megy, de egyébként nem rossz.
Az időmmel nagyon nem vagyok megelégedve, de lehet, hogy nem is lehet sokkal jobbat menni.
Buchert Csaba

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. márc. 11, 2012 7:54 pm

Nem jöttem ma, elnézést.
Sajnos végig kellett néznem a kutyám haláltusáját majd eltemetnem, így kedvem sem lett volna... :S
Buchert Csaba

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Kazard » kedd márc. 20, 2012 2:01 pm

Az imolai futamra sajnos nem tudok jönni. Utazunk.

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » kedd márc. 20, 2012 7:46 pm

Akkor a feladat adott. Kéne egy pilota az audi csapathoz Imolába a 6 órás futamra mellénk
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd márc. 20, 2012 10:11 pm

Csaba elvileg tud jönni, remélem megerősíti. Ha nem, Spiczivel már beszéltünk a 2 fős lehetőségről. Akkor vállaljuk, hogy vele ketten lenyomjuk a Peugeot-ban, és akkor Doozival megvagytok.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd márc. 20, 2012 10:33 pm

KOPI írta:Akkor a feladat adott. Kéne egy pilota az audi csapathoz Imolába a 6 órás futamra mellénk
Ha gondoljátok én szívesen beugranék! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: KOPI » szer. márc. 21, 2012 5:56 am

Szerződés aláirva. :D .Esetleg akkor át kéne festeni a kocsit ganassira . --pezs- . Meg kéne kezdeni a teszteket. Tony egy kollektiv tesztet mikor tartunk? Küldenél egy privbe setupot nekünk?
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Csaba » szer. márc. 21, 2012 1:22 pm

Elvileg tudok én is jönni, de ha Ákos szeretne akkor nem állok az útjába! :-)

@Tony Benga üzeni, hogy szólt! :-)
Buchert Csaba

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » szer. márc. 21, 2012 4:46 pm

Üzenem Bengának, hogy köszönöm -hh-

Szerintem F1 után bármelyik estére szervezhetünk valamit. Vasárnap 19-től szerintem lehet fix is, akár egy péntek, vagy egy szombat belefér, ha az is jó Nektek. Setup már egész jó van, sokat szerintem nem kell vele foglalkozni, jön az érdemi rész, a stratégia tervezése.

Setup a szokásos helyen van, aki nem tudja hol, Zárt Osztály szobában elmondom.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: voodoo » csüt. márc. 22, 2012 6:49 pm

Szépnapot !

Több csapat nem lesz ? Érdekelne egy vezetői ülés , ha akad majd , összekaparnám magam. -mos-
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 25, 2012 12:01 pm

voodoo írta:Szépnapot !

Több csapat nem lesz ? Érdekelne egy vezetői ülés , ha akad majd , összekaparnám magam. -mos-
De lesz, szeretnénk a lemansi futamon, minden kategóriában indítani egy maszim autót, megtisztelnél minket, ha csatlakoznál, hosszú futam lesz csapatonként 3-4 fő muszáj, P2-ben GT-ben is. Ha kevesen vagyunk akkor csak P1-ben indítunk 3 csapatot, ez van.

A cél érdekében, tervezzük, hogy a szenior bajnoki ezzel a MOD-al futjuk tovább, de még hivatalosan nem kérdeztük meg a PSRL-eseket. Így jobban fel tudnánk készülni és az edzéseket, nem két kasznis MOD-ra kellene koncentrálni.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. márc. 25, 2012 12:19 pm

Jól hangzik , lassacskán beleöregszek a seniorba :)
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 25, 2012 3:48 pm

voodoo írta:Szépnapot !

Több csapat nem lesz ? Érdekelne egy vezetői ülés , ha akad majd , összekaparnám magam. -mos-
Az én ülésemet átveheted. Úgy alakult hogy áprilistól mivel új melom lesz és szombaton is dolgozunk csak nem úgy mint eddig hogy kb 10-kor végzek hanem normál munkaidőben így kb a futam végére lenne esélyem hogy hazaérjek. Úgyhogy beulhetsz mar Imolaba is az Audiba.

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. márc. 25, 2012 6:18 pm

Oh , erről akkor beszélünk majd ts-en , na meg a többiekkel , hogy megfelelek e a csapatnak ;)
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd márc. 27, 2012 8:54 pm

Urak!
Írjátok le, kik vennének részt az imolai versenyen! Illetve csütörtöktől (F1) ideje rágyúrni a dologra.

Mondjuk most éppen nem megy a PSRL oldala, de nem számít.

A modot egy rFactorban feltettem FTP-re. A PLR nevet és egyebet persze írjatok át.
ftp://87.229.108.129/VERSENYZES/UPLOAD/ ... orPSRL.rar
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: voodoo » pén. márc. 30, 2012 5:50 pm

Nekem , elvileg jó az időpont. Gyakorolni viszont kellene közösen.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 31, 2012 3:42 pm

Mikor vannak közös tesztek - lassan itt a május, futam jövő héten?
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. ápr. 01, 2012 1:15 pm

Igen ez jó kérdés mikor lesz gyakorlás. El kéne dönteni a setupot , nekem az átülést is be kéne tanulnom , valami stratégia is kellene , és közösen gurulni se ártana.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. ápr. 01, 2012 2:33 pm

A múltkórjában már teszteltem azzal nincs is gond, egy kicsit lassú vagyok szerintem.
Ha Ákos jönne, én szívesen átadom neki, mert nem tudom mennyi időm lesz még készülni.

Szóval hadképes vagyok, de a sorvégén szeretnék szerepelni. :-)
Buchert Csaba

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. ápr. 01, 2012 3:53 pm

Gyakorlatilag most az Indy árnyékában van a következő hét, de holnap és péntek Indy-mentes. Én, kövezzetek meg, ma PSRL-ezni fogok.

Az Imola 8 setup az ilyen végleges-féle, de bármilyen ötlet, javaslat felmerül, megnézzük, leteszteljük. Stratégiát is meg kell tényleg beszélni, rengeteg lehetőség van.
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. ápr. 01, 2012 5:28 pm

1-2 kisebb dolgot állítottam rajta , majd , ha lesz egy időpont megbeszéljük ,rázókőre eléggé ideges a kocsi ezen kéne finomítani.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd ápr. 03, 2012 10:11 am

Kép

Amennyiben megoldható, gyertek minél többen a szerdai tesztfutamra!
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd ápr. 03, 2012 4:24 pm

Tony írta:Kép

Amennyiben megoldható, gyertek minél többen a szerdai tesztfutamra!
most szerdán és csütörtökön indycar van :roll:
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd ápr. 03, 2012 4:40 pm

És kedden is. Be kell osztani.
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Kazard » csüt. ápr. 05, 2012 4:15 pm

Hajrá mindenkinek szombaton!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: PSRL Endurance Series 2012 Infók

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. ápr. 07, 2012 8:43 am

NA most akkor hogy állunk az indulók tekintetében?
Ákossal(Gadfly) tegnap együtt csocsóztunk, de nem kérdeztem, hogy jön -e?
Szóval kellek vagy sem? Tényleg csak akkor jövök, ha nincs más megoldás.
Buchert Csaba

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 46 vendég