Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. márc. 02, 2013 2:38 pm

Voodooval ugy döntöttünk neki mennie kell este bulizni,hogy most 4 órát nyom és az uccso 2 ora megint az enyém.Pont az éjszaka jut nekem. Amugy a 4.-5. helyen megyünk a kategoriába.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 02, 2013 2:49 pm

Mindjárt féltáv, kacsának negyed 5-kor letelik a 4 óra, akkor beülök, és zúzok az éjszakába _f_

Eddig hihetetlen a hangulat. Csak így tovább srácok.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 02, 2013 5:35 pm

Borzasztó felemás érzéssel lett vége nálam ennek a futamnak. Azt kell mondjam nagyon jól mentünk Gilbertóval és bőven hoztuk volna a dobogót, de a technika feladata, átülésnél lefagyott. -gepout- Személyesen amíg vezettem 1X fűre csúsztam, ezt leszámítva hibátlant mentem. Legjobb köröm bőven a tesztek felett ment aszem 1.46.1-et is mentem, de majd meglessük a statisztikát.
Gilberto is nagyot alkotott, új kormánnyal hozta amit csak lehet a kocsiból.
rF fagyás meg lehet, hogy a plugin miatt vagy bármi miatt történt, sajnos benne van.
Úgy gondolom megtettük, amit az egyesület hírneve megkövetelt. SPA kényelmesebb lesz és csak 6 óra, kicsit többet kell majd előtte számolni, mert itt a végén, ha elérünk odáig 2-3 kör miatt kellett volna megint kijönni tankolni.

Saját etupról annyit mondhatok még, hogy volt egy eset ami nagyon bántott a 83 körben, eleve vacak dolog P2-vel egy P1-essel küzdeni + Farkas Krisztiántól aszem Supra racing egy csúnya kanyaríven befékezés, amit tudatosnak ítélek, mivel kanyar közepén befékezett és 119-re lassította a kocsit, éppen csak elkerültem az ütközést, de hirtelen távolság csökkenés miatt már beülve nagyon durva dolognak éreztem. Megnéztem 82,84,85-ben szóval a környező körökben mennyivel hajt ott át, és bizony 140 felett. Eleve pár körrel korábban megállt és előre engedett, aztán szórakozhattam vele, gyengébb autóval körökön keresztül, másodperceket bukva körönként. Nagyon remélem, hogy nem lesznek ilyen csapat taktikák a pályán a jövőben.

P1, mindkét csapat és a megmaradt P2-es jelenleg dobogón. Tony&Kazard P1 vezet.
Egyik GT autó kiesett, a másik még harcol! -monster-

Nagyon sajnáltam, hogy az első büntetést az évadban mi kaptuk, ha jól tudom. Ezzel kapcsolatosan lehet tudni valamit?
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 02, 2013 6:28 pm

1 óra 40 perc van még hátra. A 7-es P1 Kazarddal a volán mögött az élen. 19 másodpercre mögötte a Simco. Nagyon idegőrlő. Ulvar viszi a másik P1-et a harmadik helyen. Kopi a P2-t terelgeti a célig, Matte pedig a GT-vel is jól halad.

Nagyon szoros lesz a vége, az abszolút győzelem a tét, aki tudja, nézze az SSTV-n!


Matte a legelején véletlen megforgatott egy GT-t ezért kapta. De még mindig pályán vannak minden ellenére.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 02, 2013 7:13 pm

metosz írta:Nagyon sajnáltam, hogy az első büntetést az évadban mi kaptuk, ha jól tudom. Ezzel kapcsolatosan lehet tudni valamit?
Hát én is sajnáltam, most sem érzem magam hibásnak, _h_ előttem volt az NDT autó, jobbosban be akartam menni mellé, erre rámhúzott, így összeakadtunk, és pörögtünk mindketten. Egyelőre örülök hogy egy jó taktikai húzással, hogy az egyik iállásnál csak tankoltunk, így hoztam másfél kört az előtünk levőkön. Most még kacsa végigszenvedi ezt a hármonegyed órát és ha minden jól megy kategória 5. meglesz. --pezs-
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 02, 2013 7:31 pm

A majdnem 20 GT-ből 5.-nek beérni nagyon szép eredmény, én jelenleg nagyon szorítok Kazardnak, több, mint 15 másodperc az előnye az első helyen, ez már a final showdown.
Kép

Avatar
CsaB
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 634
Csatlakozott: szer. ápr. 27, 2011 10:56 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: CsaB » szomb. márc. 02, 2013 8:08 pm

Szép volt fiúk !
Gratulálok mindenkinek !
--pezs- --pezs-
-1- -3-
--pezs- --pezs-
-vv-
--pezs- --pezs-
-l- -l- -l- -l- -l- -l- -l- -l-
-l- -l- -l- -l- -l- -l- -l- -l-
-l- -l- -l- -l- -l- -l- -l- -l-
Az élet egy nagy verseny! Aki túléli az a győztes!
Best F1 BL
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Csaba » szomb. márc. 02, 2013 8:09 pm

Nagy grat:
- Tony és Kazard -1-
- Ulvar és Norbi -3-
- Kopi és Voodoo -3-
- Kacsa és Matte 5.
Buchert Csaba

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. márc. 02, 2013 8:11 pm

Királyok vagytok Srácok!!!
Nagyon nagy gratula Mindenkinek, hogy egy ilyen kemény versenyen ilyen jól sikerült teljesíteni.

-l-
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » szomb. márc. 02, 2013 8:11 pm

Gratula -1- és -3- P1, -3- P2, 5. GT!
Kép

Bodnar
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: hétf. feb. 11, 2013 4:06 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Bodnar » szomb. márc. 02, 2013 8:13 pm

-l- -l- Gratula mindenkinek, aki végignyomta ezt a komoly versenyt, óriási teljesítmény, le a kalappal. -l- -l-
Azazamaz #7

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. márc. 02, 2013 8:18 pm

GRATULA SRÁCOK, GRAT MASZIM!

Kép
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 02, 2013 8:19 pm

Ez egy extrém futam volt, 5-5 órát toltunk kacsával. Eleljén kaptam egy drive-thru-t azt sikerült ledolgozni, aztán a fehér mclarennel kuzdöttünk egy jót, végén volt egy jó taktikánk adtunk nekik 2 kört. Grat mindenkinek, ez szerintem egy jó kezdés volt. -gg- -l- -gg- Spa 6 óráson remélem mindenki célba ér, de a #73-tól legalább ilyen teljesítményt várok.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 02, 2013 8:46 pm

Erről van szó!

Az utolsó órában egy klisé járt a fejemben: "olyan közel és mégis olyan távol". Egy olyan lehetőség volt a kezünkben, ami nem tér vissza. Sikerrel építkeztünk a tavalyi szezonra, sikerült felvenni a győzelemért a versenyt. Mivel a végén etaponként cseréltünk kereket, az utolsó pitelés előtt már alig hittem a sikerben. Aztán az utolsó fél órát már nem bírtam végignézni.

Ennek a győzelemnek jobban örülök, mint bármely másiknak. Egy nagyon fárasztó, hosszú versenyt sikerült megnyernünk a magyar szimulátorozás legnagyobbjai között. Kazard hihetetlen hidegvérrel vitte a legnehezebb időben a kocsit. Leggyorsabb kör is összejött nekünk, bár nem volt túlzottan stabil a tempónk. Remélem a dobogó közelében maradunk a következőkben is!

Külön siker, hogy Norbi és Ulvar behozta a másik P1-et a harmadik helyre! Ugyanígy P2-ben Kopi és Voodoo 3. helye kiváló, szép eredmény.
GT-ben Matte, Kacsa, nagyon jók voltatok, első futamotokon végigértetek, nagyon sok tapasztalatot gyűjtöttetek, a következő futamon is remélem végigértek!

@Gilbert, utoljára mondom el: plugint NEM SZABAD erre az rFactorra tenni. Nincs olyan kategória, ami kivétel ez alól.

Illetve a szervezésről: nincs benne kifogás. A szerver hibája miatt nem esett le tőlünk senki. Így tovább!
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 02, 2013 8:54 pm

Gratula mindegyik Csapatnak!! Nagyon szép eredményt ért el Mindenki!

Sajnos Metoszék és mi technikai hiba miatt elég korán feladtuk, de azért így is volt 1-2 jó pillanat ez idő alatt.

Nekem ez volt a legjobb akcióm abban a mindössze 30-40 percben amit vezettem, tehát amíg bírta a netem:
(azért így linkelem, mert így oda tekeri már a jelenethez a videót)
http://youtu.be/tWNQpEFUu58?t=2h55m50s
ja a sárga Ferrarival megyek. :grin:
Ha valakinek nem a bejelölt időpontra ugrik, 2 óra 56 percnél lesz a jelenet.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 02, 2013 8:57 pm

Tony írta:Illetve a szervezésről: nincs benne kifogás. A szerver hibája miatt nem esett le tőlünk senki. Így tovább!
A szervezésről annyit mondanék hogy örüljünk hogy legalább ennyi összejön, mindenki szidja őket ezért meg azért, szerintem messze átlagon felül teljesített ma szinte mindenki. Köszönjük a maszimnak hogy veletek versenyezhettünk, a psrl-nek hogy létrehozták ezeket a körülményeket, és soha rosszabbat a későbbiekben. Illetve a simsporttv-nek hogy végig kitartóan tolmácsolták a futamot. -gg-
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. márc. 02, 2013 9:33 pm

-g- Ez igen! Ezt má' szeressük, bár páran elvéreztünk, de a végén a célban ma, a maszim volt a nyerő! Gratulálok! -l-
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 02, 2013 9:53 pm

Egyébként nem tudom kellene e erőltetem ezt a sorozatot. Nagyon élveztem mert jól ment, es pont ezért sajnálom a dolgot, főként mert Gadfly rengeteg teszt köre ment a levesbe.
Annyira érzékeny az rFactor egy kis net problémára hogy hihetetlen. TS-en végig fent voltam, ott nem szakadtam meg a közvetítés is végig ment, de az rF-nek elég egy pillanat es mar meg is szakad a kapcsolat. Nem szeretnek kicseszni a csapattal, hogy majd mindig miattam kelljen feladni egy futamot.
Spaban meg megpróbálom megint, de ha ott is ez lesz, akkor fel kell adnom es valakinek be kell ülni a helyemre.
Addig is majd meg baszogatom a szolgáltatót hátha javítanak valamit.

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. márc. 02, 2013 10:15 pm

Gratula mindenkinek!

Tony és Kazard nagyon szépen mentek, stabilan hiba nélkül teljesítették a 10 órát ami nem semmi!

Ulvarral sokat szívtunk (főleg Ulvar) a lekörözöttek nem igazán a szabályokat követték. Néha lementek az ívről miközben levan írva, hogy a lekörözésre váró a kanyar íven maradjon amíg le nem körözik. ennek ellenére sokan a kanyar közepén fékeztek le illetve húzódtak le pont úgy hogy minket akadályozzanak.
Ezen kívül volt pár leszorítás is.

Szerintem ebből a 5 napos felkészülésből kihoztuk a maximumot Ulvarral.
Következő versenyen már 1-2 leszünk P1-be! :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 02, 2013 11:44 pm

Tudjatok mi tűnt fel nekem?
Ugye minden cseh, szlovák es olasz csapatot délben dobott le a szerver.
Engem meg 1-kor, ami ugye nálam helyi idő szerint szinten dél.
A szlovákok meg mindig ezen vannak fent akadva es farasztjak szegény Bazsit a chaten, aztán ezt beirtam neki is azt mondta majd megnézik a szerver beállításokat. Bár érdekes hiba de fura hogy csak külföldről jatsszo embereknél fordult elő es délben, de írta a szlovák gyerek hogy volt, hogy este tesztelt es éjfélkor is ledobta, tehát van valami összefüggés hogy 12 óránként valami gond van.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 02, 2013 11:54 pm

Tommy78 írta:Tudjatok mi tűnt fel nekem?
Ugye minden cseh, szlovák es olasz csapatot délben dobott le a szerver.
Engem meg 1-kor, ami ugye nálam helyi idő szerint szinten dél.
A szlovákok meg mindig ezen vannak fent akadva es farasztjak szegény Bazsit a chaten, aztán ezt beirtam neki is azt mondta majd megnézik a szerver beállításokat. Bár érdekes hiba de fura hogy csak külföldről jatsszo embereknél fordult elő es délben, de írta a szlovák gyerek hogy volt, hogy este tesztelt es éjfélkor is ledobta, tehát van valami összefüggés hogy 12 óránként valami gond van.
Tavaly volt ilyen? vagy akkor máshol volt a szerver?
Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. márc. 03, 2013 5:44 am

@Tommy78 & Gadfly
Ha gond van én nagyon szívesen beszállok a csapatotokba, amúgy is a GT kategória tetszene a legjobban, szóval csak szóljatok és jövök. A tegnapi verseny után be szeretnék kéreckedni valamelyik csapathoz, olyan rossz volt "csak" nézni az egészet.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » vas. márc. 03, 2013 7:12 am

A maszim nevet tegnap mindenki megismerhette az endurance versenyen. Nagyon jó futam volt,hoztuk amit lehetett. Az összetartás,és a folyamatos rohangálások ts en ,ami legjobban tetszik ebben a versenyzésben. Mindig mentünk egymáshoz hogy mizu a futamon és ez nagyon jó volt. P2 es ként az utolso pillanatokban a 3. helyen haladva,mindig az járt az agyamba,hogy Kazardra figyeljek a tükörben,ha jön tudon menni át rajtam minél gyorsabban mert a győzelemért mennek.A sötét brutál szar volt,eltüntek az addig megrögzött fékezési pontok.0 éjszakai vezetéssel a hátam mögött,tudtam hogy a 2. helyért nem igazán mehetek,de a 3. hely simán 2 kőr elönnyel lett meg.
Amugy nekünk van a legjobb és gyorsabb tartalék pilotánk,Jarno személyében. :mrgreen: .

1 ötlet . Ha Jarno gt vel akar menni ,a csapat csinálhatja azt hogy az ominozus déli időben Gadfly vagy Jarno legyen a pályán,és Tommy a végén.Spa-ban menjetek 3 -an, 6 órás futam, 2 oránként cseréltek,és kész. Ki kell probálni.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. márc. 03, 2013 7:37 am

Egy dokumentumfilmet lehetne csinálni arról hogy mi mennyit szenvedtünk és honnan hova jutottunk Norbival.

Kezdődött egy Norbi forgással, onnan feljött vissza az élre!!! Cserénk sima volt én viszont nagyon bénáztam. Csúszkáltam nem tapadt, attól féltem hogy minden kanyarban elszállok. És sajnos ez be is jött. Először csak forogtam egyet, aztán még egyet, aztán nekem jött egy GT az utolsó kanyarban oldalról belülről kifelé, szépen megcsukva a kocsit, aztán találtam egy jó ritmust de még egy hiba közbe jött sajnos. A rázón egyszerűen elcsúszott az autó (véletlen rámentem) aztán már a falban voltam totálkárosra törve. Onnan be a pitbe hosszú javítás új gumi teli tank 1 kör hátrány. Na innen aztán semmi jóra nem számítottam. 2 óra után oda adtam a volánt Norbinak (3at kellett volna menni az alap taktikánál), mondtam hogy csináljon csodát mert nekem nem megy. Először 3 órát mondtam neki, majd az első etap közepén mondtam neki hogy menjen 4et, mert 1:42 közepét és elejét hozta, verve mindenkit a pályán átlagban. Magára hagytam TSen hogy csak arra figyeljen, aztán már azon kaptam a fejemet hogy 3. Úgyhogy nem kis teljesítményt nyújtott Norbi. Az utolsó 2 órára visszaültem, de addigra már 2 kör hátrányunk volt, cserébe a 4. el szemben majdnem 2 kör az 5. el szemben több mint 2 kör. Lágy gumit feltettünk az éjszakába, és nem hibáztam szépen bekullogtam a 3. helyen. Nagy volt az öröm mert nagyon nem szeretem Sebringet, 5 napot ha teszteltünk, teljesen sötétben tapogatóztunk és ekkora hiba után 3. helyre behozni az nem kis dolog. Következő futamokra már jobban felkészülünk, szóval jöhet a Maszim P1 1-2 :)
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. márc. 03, 2013 8:05 am

Turi írta:@Tommy78 & Gadfly
Ha gond van én nagyon szívesen beszállok a csapatotokba, amúgy is a GT kategória tetszene a legjobban, szóval csak szóljatok és jövök. A tegnapi verseny után be szeretnék kéreckedni valamelyik csapathoz, olyan rossz volt "csak" nézni az egészet.
Előre láthatólag Kacsa nem tud majd jönni Monzára, ha gondolod Turi beszállhatsz a helyére, aztán lehet még a többi 10-12 órásokra is, mert ez így elég kemény volt 2 emberrel.
Kép

cyber
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: vas. márc. 03, 2013 8:40 am

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: cyber » vas. márc. 03, 2013 8:51 am

Turi írta:@Tommy78 & Gadfly
Ha gond van én nagyon szívesen beszállok a csapatotokba, amúgy is a GT kategória tetszene a legjobban, szóval csak szóljatok és jövök. A tegnapi verseny után be szeretnék kéreckedni valamelyik csapathoz, olyan rossz volt "csak" nézni az egészet.
Sziasztok!
Tudom nem illik ilyet tenni de bátorkodom megkérdezni hogy ha van olyan ember aki szeretne versenyezni az Endurance bajnokságban de nincs párja azzal nagyon szívesen összeállnék "persze nem vér profi pilótákra gondolok mert én sem vagyok az" nekem sincs párom és így én sem tudok indulni a bajnokságban!
Még egyszer elnézést ha megbántottam ezzel valakit vagy megsértettem valami szabályt!
Reménykedem lesz valaki aki jelentkezik!
Üdv:Attila

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 03, 2013 9:11 am

Hát Turi én is gondoltam arra, hogy nem szép, hogy készültél, itt voltál végig és nem vezetted az autót, de meg sem mertem szólalni, amikor Kazard ment a végén, inkább itt is hagytam a gépet. -hh- De nagyon köszi, hogy itt voltál, remélem koppkopp tényleg nem lesz probléma a nettel a továbbiakban sem, akkor viszont a pályán a helyed, mint a GT bajnokink legutóbbi ezüstérmese!
A maszim nevet tegnap mindenki megismerhette az endurance versenyen.
Illetve mindannyiunk nevét is!

@Tommy,
Nekem az a furcsa, hogy Téged 1-kor dobott le az itthoni idő szerint, tehát a PSRL szerverének órája szerint, akkor, amikor Nálad dél volt. Szerintem akkor a modban kell keresgélni, bár abszolút nem értem, hogy 12 és 24 órakor a helyi idő szerint miért dobná le a külföldieket és csak a külföldieket. Ergo egy ausztrál itthoni idő szerint 15 órakor esne le mert nála éjfél van? Mi alapján különbözteti meg a külföldit az itthonitól? Esetleg rosszabb ping? Az itthoninak is lehet rosszabb pingje. De egyelőre a lényeg, hogy megoldjuk ezt is ha máshogy nem, nem vezetsz 14 óráig semmiképpen, bár ez már csak egy futamon lehet így, többin csak 14 órakor indulunk.
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Kazard » vas. márc. 03, 2013 9:25 am

Hát valami ultranagy gratuláció minden kocsinknak. -gg-
Szerintem fantasztikusat ment az egész MaSzim csapat tegnap.

P1: a már oly régóta kergetett álom azaz a futamgyőzelem -1- -g- és Ulvar-Norbi révén mégegy dobogó -l- -3-
P2: Kopi-Voodoo újabb dobogó -3- és metoszék is igencsak jó helyről estek ki -l-
GT: Matte és Kacsa végigcsinálták ami nem kis szó pláne hogy rögtön 10 órát -l- és ugyan Gadfly-Tommy kiestek de ugyancsak jó helyről

Tony-t idézve: erről van szó!!
Soha rosszabb futamot nekünk.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » vas. márc. 03, 2013 9:56 am

Tegnap igazán jó érzés volt Maszimosnak lenni! kb. hasonló érzés lehet mint amikor az ember kint van az olimpián (v. akár TV-be nézi) és részese lehet annak, amikor pl. Gyúrta világcsúccsal feláll a legfelső dobogóra. Azokban a pillanatokban nagyon jó Magyarnak lenni, mint ahogy Tegnap Maszimosnak is!

Megmondom őszintén, hogy tegnap úgy álltam neki az eseménynek, hogy számoltam azzal, hogy bármikor vége lehet a futamunknak. Sztem Tommy-ban is benne volt ez az érzés, hiszen már korábban is foglalkoztunk a dologgal és tulajdonképen ezért is döntöttünk úgy, hogy én fogom futni az időmérőt és a rajtot is, hogy ezzel is kímélni tudjuk Tommy netjét a kezdeti tömeges szerverhasználat miatt. Sajnos az ördög nem pihent le tegnap, és belenyúlt a versenyünkbe, de egyáltalán nem voltam dühös, hiszen lelkileg fel voltam készülve h ez előfordulhat.

Minden esetre én szeretném Tommyval folytatni és ténylegesen utána járni, hogy mi okozhatta a problémát. Érdekes ez a 12:00 és 00:00-ás dolog. Ha ez így van, akkor ezzel sztem nem tudunk sok mindent tenni. Le kell tesztelni PSRL, vagy akár saját szervereinken is Tommy-nak, hogy ezekben az időpontokban milyen jelenség van, és ha ez bizonyítható és állandó probléma, akkor a jövőben úgy kell időzítenünk az etapokat, hogy ez időszakban én legyek a pályán. Reméljük, hogy ezzel megoldódik a probléma, viszont ettől független sajnos Tommy-nál továbbra is előfordulhat bármilyen netprobléma, hiszen budapesti szervertől London még is csak ~1700 km-re van.
A folytatásról való döntést mindenképpen Rá bíznám, max annyival egészíteném ki, hogy mint csapattárs bármikor számíthat rám! (jóban-rosszban :) )
Viszont ha esetleg úgy döntesz, hogy nem indulsz, akkor ez esetben szívesen bevenném Turit a csapatba! Annak viszont nem sok értelmét látom, hogy 3-an vigyünk egy csapatot (főleg a következő 6 órás futamokon), mivel ezeket szerintem 1 pilótacserére kell időzíteni, ezzel is csökkentve az átadáskor fellépő problémákat.

@Gilbert
Tudom, hogy meggyőződésed, hogy nem a plugin miatt estetek ki. Valahol ezt el is tudom fogadni, mert tavaly ugyan így estünk ki mi is Ádámmal a brazil futamon és mi semmilyen plugint nem használtunk. Viszont arra kérlek, hogy gondolj a csapattársadra, hiszen ilyen esetekben még ha nincs is kimondva, de talán az hibáztatható, aki nem teljesen az előírásoknak megfelelően használja a játékot. Ilyenkor beindul az ember agyában a hibakarresési folyamat és hamar fennakad pl. egy plugin használaton. Akár a plugin miatt, akár nem, ennyivel tiszteljük meg a másikat (és ez Voodoo-ra is vonatkozik :twisted: ), hogy egy parányi okot sem adunk annak, hogy esetlegesen ez miatt legyen vége a versenynek. Gondoljatok a Sportra, hiszen ott is ha egy csapatban kiderül, hogy vki doppingolt, akkor az egész csapat szív és mindig az lesz a hibás, aki nem tartotta be a szabályokat. Ennyit nem ér ez a plugin! ;-)

Amúgy ez a váltásos probléma lehet rF BUG is, így aki esetleg teheti az eredeti exe-vel használja a gamet, mert lehet, hogy ezeknek a cracket izéknek is köze van hozzá! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. márc. 03, 2013 12:00 pm

Amit Gadfly ír az úgy volt velem is, mint az olimpia, néztem az utolsó majdnem 4 órát, baszott jó volt.
Megmondom őszintén már tavaly is nagyon szerettem volna indulni de most még jobban.
Két dolog aggaszt, az egyik, hogy már van 6 csapatunk lehet-e még?
A másik meg hogy tudok-e egyfolytában 3órát vezetni, nekem ennyi idő alatt 1-2 kihagyás be szokott ütni...
Buchert Csaba

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 03, 2013 12:00 pm

Egyet még hozzáfűznék: olyan 2 órával a vége előtt az SSTV chatben a győztesről kérdezősködtek, Emerico pedig simán kijelentette, hogy egyértelműen ők. Ekkor Kazard még olyan 20 másodperccel vezetett. Turival szóltunk is neki, hogy siessen, hogy "csakazértis" ne legyen igaza. Ez is sikerült. A pályán nagyon fair verseny folyt a két autó között, hogy a propaganda mit mond, mellékes.

Azért ne feledkezzünk el arról, hogy ez a második győzelmünk volt, mivel tavaly a P2-t rögtön az első futamán megnyertük!


Íme a mostani győztes autó, sallang nélkül:
Kép
1920x1080-ban
Kép

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Csaba » vas. márc. 03, 2013 12:02 pm

@Tony A 2. helyezett csapatot Kiss Attila nagyjából egyedül vitte, nem kis teljesítmény az se. (8 órát vezetett)
Mondjuk ez az emerico kicsit el van szállva....
Buchert Csaba

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. márc. 03, 2013 12:07 pm

Csaba írta:Amit Gadfly ír az úgy volt velem is, mint az olimpia, néztem az utolsó majdnem 4 órát, baszott jó volt.
Megmondom őszintén már tavaly is nagyon szerettem volna indulni de most még jobban.
Két dolog aggaszt, az egyik, hogy már van 6 csapatunk lehet-e még?
A másik meg hogy tudok-e egyfolytában 3órát vezetni, nekem ennyi idő alatt 1-2 kihagyás be szokott ütni...
PSRL-esek azt mondták nem igazán akarnak elfogadni további jelentkezést, főleg a GT-ben nem, mert elég sokra sikeredett. Több mint 20 GT csapat van, más kérdés hogy ennek a fele volt ott Sebringen. És szerintem ugyanenyien lesznek Spa-ban is.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 03, 2013 12:19 pm

Eltelik lassan egy évtized, de még mindig nem szedte senki darabokra a programot. Teljesen laikusként írom soraimat soha nem kötött le az rF "szétszedése", működése és talán a mai napig a leghülyébb vagyok hozzá, ráadásul vonzom a problémákat.
(F1 cuccot felraktam, nem indult, rájöttem nincs benne pálya, beraktam, aztán jött a msvc100.dll hiánya amiről gőzöm sincs miért van nálam, de raktam belőle rF főkönyvtárba és már nem panaszkodik rá, de bizonytalan vagyok, hogy ez lenne a jó megoldás, szerveren hosszú hibaüzeneteket kaptam amit még értelmezek, 3-szor is felrakok majd mindent most visszavonulót fújtam délutánig, 8) tavaly egy egész évadra. Esti tesztre próbálom összerakni a gépet, hogy tudjak vizsgáztatni majd)
Abban is biztos vagyok, hogy az ISI urak, nincsenek tisztában azzal amiről meg mi beszélünk itt, két fánk meg egy AI pályára küldése között elveszett, hogy lesz aki a programukat komolyan veszi. Keresés helyett mutogatnak másikra, ráadásul nem tilthatják bizonyos termékének támogatását a programban, akkor csökken az eladás, perek...stb.

Szóval a kezdetektől utálom, mert ahhoz amit mi csinálunk nem elég combos, de még is annyira combos, hogy egy PSRL futamon akármilyen erőműve van mindenkinek kérik a LOW grafikát. Elég szar helyzet, igazi 22-es csapdája, nem feledve, hogy eleve a winfosra épül, ami meg mindenféle gyártó által készített hardwarekkel akar kommunikálni. Ezért vagyok laptop párti egy picivel több figyelmet kap az összerakása. Fontos nem elfelejteni egy egész fontos pontot miszerint, majdnem ingyen van a játék, kikapcsolódást biztosít, a problémák ellenére élvezzük, benne van ahogy az igazi versenyzésben is a technikai hiba és valszeg soha tökéletes nem is lesz! Aki odaül az ezt vegye figyelembe, gebasz, „fubar” van ilyen a bolygón minden, sőt ez adja a sót a levesbe!

Aztán ott vannak az emberek meg a babonák félrebeszélések. Nem tudom hallottátok-e az új babonát, miszerint ha nincs bekapcsolva a lámpa a kocsi gyorsabb. A babona úgy jött létre, hogy Tonyval tesztfutamon, meg akartuk nézni mikor írja ki, hogy "most már aztán tényleg kapcsold fel a lámpát, mert megrúglak" a szerver, hozzátenném későn írta ki - rosszul van beállítva (ez is) 6.30 lámpák a pályán felkapcsolnak 7-kor amikor kötelezi már teljesen sötét van.

Valakinek bele kell ásni magát a kapcsolat felvétel-lerakás témába, vissza kell tudni ülni az autóba - még ha ennek is lehet hátulütője. Nem egy géphez van egyszerre 2 mouse is csatlakoztatva, még sincs gondja a rendszernek, gondolom megoldható lenne rF-ben is, hogy egy hibás átvételnél a másik vezesse tovább a kocsit, biztosítva kell legyen két felhasználónak a kocsi elérése egyszerre, mert egy lábon instabil. Persze ez is további bugokat szülhet, a folyamat igencsak eldurvulhat, de akkor az rossz irány, vissza kell menni a hibáig és elindulni másfelé. Esetleg növelni a leszakadás toleranciáját, gondolok itt arra, ha valakitől nem kap jelet - mikor és miért bontja a kapcsolatot? - amire érzékeny azt butítani…stb. Tommy TS-en fent van, ahogy írta azt nem zavarj az apró szakadás, simán újra ott van ahogy van kapcsolat, miért nincs ez rF-en?


@Tony
A propagandáról pedig annyit, hogy amíg SimCo autó vezetett addig "SimCo vezet", amikor ez már nem így volt "SimCo második" csak ne kelljen kimondani, hogy Maszim. Itthon nincs is már "elhajlás" nélküli információ szolgáltatás. Ebben az esetben remélem nem is tudatos, ha én közvetítenék, én is a maszim autóról dumálnék, mert arról tudok. Ha érdekel a téma akkor több forrást kell elemezni, ez van. Mindenkinek magának kell leszűrni a valóságot. 8) Avagy ha ATV-t nézel akkor nézz HirTV-t és fordítva is, de jobban jársz, ha animal planetre váltasz, ott megkapod a realitást.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 03, 2013 1:47 pm

Egy statisztikát tud valaki csinálni?
http://eredmenyek.psrl.eu/results/2013_ ... 6-05SR.xml
Kép


Dietrich
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 4481
Csatlakozott: szomb. júl. 21, 2007 1:09 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Dietrich » vas. márc. 03, 2013 2:22 pm

Gratulálok a jó eredményekhez!
"Indianapolis kemény volt velem pályafutásom során. Az őrületbe kerget. Itt érhetsz el a legmagasabbra, de itt süllyedhetsz a legmélyebbre is." Paul Tracy

Kép

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. márc. 03, 2013 2:47 pm

@Matte&Kacsa
Számíthattok rám Monzára, de bármelyik futamra, csak egyeztessünk mindig. Nekem is a Juniorok között még a helyem, MTCC-ben is ott indulok.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. márc. 03, 2013 2:52 pm

@Metosz,
Amit felvázoltál, egy teljesen másik program már (rF2!?), ez a régi fos sajnos nem tudja kezelni, bár úgy lenne, hogy vissza tud ülni a régi versenyző is ha az új kifagy.

@Kopi,
Mindig elfelejtem, át tudod küldeni a szerencsemacskának az eredeti képét?
Kép

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. márc. 03, 2013 3:41 pm

Grat srácok a remek teljesítményhez , innen kell építkezni.

A babona : Nekem van GID pluginom , használtam már pár versenyen , gondom sose volt vele , ezután is használni fogom mert kellenek a pontos infók a verseny alatt. Minden más felesleges dolog ki van iktatva. Nem futtatom ablakba az rf-et abból csak a baj van nem látom semmi értelmét , és azt se hogy ettől miért lenne jobb csak galiba lehet belőle. Ezekből nem engedek csak akkor, ha a csapattársammal való egyeztetés után megvagyok győzve hogy ez nem jó .Akkor valamilyen megoldás születni fog. Metosznak és több embernek nincs pluginja meg semmi és mégis fagynak vagy ledobja őket. Amig velem ilyen nem történik kop kop , addig eszemben sincs változtatni rajta.

Fényszórós babonához még annyit , hogy este is mentem felkapcsolás után a 46-1 és hasonló 47 alatti köröket. Hozzá kell szokni ahhoz hogy sötétedik és az optimális féktávokat megtalálni és pontosan menni. Amig ez nincs meg addig a köridő se lesz az mint nappal sőt a pálya hőfokának a visszaesése is nagyban befolyásolja a dolgokat. Kicsit meglepődtem hogy senki nem kérdezte tőlem közben hogy áll a pálya hőmérséklete pedig ez igen meghatározó dolog. Mi tudtuk és odztottam az infót amig bennt ültem hogy mindig tisztában legyünk ezzel. Nyugodtan bejöhettek és kérdezhettek tőlem , engem ez nem zavar , hasznos mindenkinek és szivesen is segítünk.

Szervezők helyében limitálnám az osztályokban a létszámot P1 15 db P2 15db GT 15 db autóval . Rendkívül nehéz az elején a sok GT autót kerülgetni , és nem szerencsés hogy ők vannak a legtöbben.
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 03, 2013 3:45 pm

Egyetlen megoldás van arra, hogy megszakadás, vagy pilóta csere közbeni ledobás után visszatérjünk versenybe, ez pedig az ha Practice módban futjuk a versenyt, ahogy néhány helyen még futják az Endurance bajnokikat. Így megmarad az eddig futott köröd, tehát tudja hol vagy, két dolog kell hozzá, hogy csapaton belül a versenyzőknek azonos profillal kell rendelkezniük, tehát azonos névvel, különben újként számolja az rF és ugrott az eddig megtett kör, valamint egy segéd program, ami mutatja az eredményeket, mivel az rF practice módban a helyezéseket a futott gyorskörök alapján rendezi sorba.
Csak így kerülhető el ez a ledobálás hiba, ilyen hosszú távú versenyeknél.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. márc. 03, 2013 4:18 pm

Turi írta:@Matte&Kacsa
Számíthattok rám Monzára, de bármelyik futamra, csak egyeztessünk mindig. Nekem is a Juniorok között még a helyem, MTCC-ben is ott indulok.
@Turi beszéltem Kacsával várunk Monzán az ő helyére, illetve a le mans 12 óráson, és a szezonzáró 8 óráson 3. pilótának. A többi 6 órás futamokat ketten csinálnánk végig. De ez még úgyis alakulni fog, lehet hogy lesz olyan hétvége, amikor én nem fogok ráérni, és akkor az én helyemre ülsz be.

Versenynaptár:
Kép
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 03, 2013 5:05 pm

cyber írta:
Turi írta:@Tommy78 & Gadfly
Ha gond van én nagyon szívesen beszállok a csapatotokba, amúgy is a GT kategória tetszene a legjobban, szóval csak szóljatok és jövök. A tegnapi verseny után be szeretnék kéreckedni valamelyik csapathoz, olyan rossz volt "csak" nézni az egészet.
Sziasztok!
Tudom nem illik ilyet tenni de bátorkodom megkérdezni hogy ha van olyan ember aki szeretne versenyezni az Endurance bajnokságban de nincs párja azzal nagyon szívesen összeállnék "persze nem vér profi pilótákra gondolok mert én sem vagyok az" nekem sincs párom és így én sem tudok indulni a bajnokságban!
Még egyszer elnézést ha megbántottam ezzel valakit vagy megsértettem valami szabályt!
Reménykedem lesz valaki aki jelentkezik!
Üdv:Attila
Szerintem abszolute korrekt kérdés, nem érdemes miatta elnézést kérned, remélem találsz csapattársat. Viszont, ha maszim színekben szeretnél indulni akkor le kell vizsgázni nálunk illetve az se árt, ha tudásod bizonyítod valamelyik bajnokságunkban, akkor könnyen találni fogsz párt is ;-)
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. márc. 03, 2013 5:15 pm

12 órakor majdnem mindenki cserélt. Én is fent voltam már és vártam az átülést, ahogy mindenki más is, aki átülésre várt. Nekem legalább 1 perc volt csak az amíg betöltött minden elemet az rF nem lehetett az ucsó pillanatra hagyni.
Mivel ekkor még szinte minden autó versenyben volt ez kb. 40x2 vagyis akár 80 fő a szerveren, miközben 40 felett nagy gond van, szerintem csak ennyi történt nem több, a leggyengébb láncszemek akik a legrosszabb pinget mutatták leestek, ezek a távolról játszó külföldi versenyzők. :roll:
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. márc. 03, 2013 9:18 pm

PSRL 2.5 Új komplett rFactort tartalmaz, ne tegéytek rá a régire.

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » hétf. márc. 04, 2013 8:21 am

Grat srácok mindenkinek!Nagyon profin csináltuk az egészet szerintem, sajnálom a két kifagyást, SPA-ban visszavágunk és remélem minden autónk dobogón lesz:) -gg- -gg-
Manchester United

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. márc. 04, 2013 9:26 pm

Kép
Kép
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd márc. 05, 2013 9:09 am

Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd márc. 05, 2013 10:46 am

Szerver SPA-val indítva, FTP 2.5 MOD elérhető!


:idea: kedd van megint - hivatalos fogadóóra megbeszélés 21.00-tól

Témák:
Naptár véglegesítés és PSRL megbeszélés egyeztetés, Kopi csempéje (remélem már készen van, én is ilyet tervezek most, tavasszal lakás rombolás)
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » kedd márc. 05, 2013 10:56 am

Készülni miazhogy!

A PSRL egy extra tesztet ikatott be most csütörtökre, ahol tesztelni szeretnék a javításokat, minél többen menjünk rá el, hogy 40 felett legyen a létszám, illetve az átüléseket is meg szeretnék nézni, nagyon jó alkalom, hogy gyakoroljuk!
ovábbá a Peugeot-Audi komédiában is fordulópont jön, ugyanis a Hell Racingesek meghívtak minket P1-eket az Audiba, hogy a három legjobb (Hell, Simco, Maszim) az Audit fikázó csapatokkal döntse el a kérdést, utóbbiak Peugeot-val mennek. Én azért mondtam igent, mert a Simco is és persze a Hell is Audival jön.
Személy szerint egyébként, akárcsak a fent említett két csapat, semmi különbséget nem vettem észre a két autó között, most kipróbáltam, és tizedre ugyanazt jöttem velük. Szerintem sokat nem lehet levonni majd a tesztből, viszont 3 órás lesz, tehát lehet tesztelni a többieknek (GT,P2) a technikát, a motort, gumit stb. Valami alap setuppal érdemes végigmenni. Ezügyben még beszélek este a PSRL-esekkel, mert a 20 órai kezdet szerintem nagyon késő, jobb lenne 19:00-kor kezdeni.

@Kazard, remélem számíthatok Rád csütörtökön, ha kell letolom egyedül a 3 órát, de ha csak egy 30 percre beülsz - tudom hogy nem akarsz az Audival foglalkozni, de a Simco és a Hell is "egy csapatban" van most velünk, tehát team spirit - sokat segítesz.

Szóval a lényeg: aki tud jöjjön, a kopást jól le lehet tesztelni, látom a 78-as már egész jól áll teszt terén pl.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd márc. 05, 2013 11:00 am

Első hsz-ben, javítottam a letöltési linket, a 2.5-ös verzióval, meg a jelenlegi eseményeket, szerver eléréseket is átírtam.
Bár a kvali nem tudom így lesz e, ezzel kapcsolatban már írtam chat-ben a PSRL oldalon, mert 2 óra van kvali időtartamra írva, valamint nem a futam hetén, hanem az azt megelőző hétre van kiírva.

Én már letudtam a 40 kört, és eddig jók a tapasztalatok a GT autóval Spa-ban. A köridőkkel jelenleg elégedett vagyok, bár nyilván még sokat fog változni az elkövetkezendő hetekben, de eddig jól működik a setup, főleg tudva, hogy a GT eleje mennyi üzemanyaggal futotta azt a kört. Szerencsére pont akkor futottam szerveren, mikor az élmezőny is fent volt, így a log fájlban meg tudtam lesni, hogy mennyi üzemanyaggal futották a 13 elejét. Már csak azon kell izgulnom, hogy a netem bírja majd.

Este jövök a megbeszélésre.

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd márc. 05, 2013 11:04 am

Na közben megjött a válasz a kvalira, 2 órás lesz mindkét nap, viszont a dátum rossz volt, tehát most is a futam hetén lesz, azaz márc 27 és 28-án. Első hsz-ben is javítottam.

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd márc. 05, 2013 4:10 pm

metosz írta:Szerver SPA-val indítva, FTP 2.5 MOD elérhető!


:idea: kedd van megint - hivatalos fogadóóra megbeszélés 21.00-tól

Témák:
Naptár véglegesítés és PSRL megbeszélés egyeztetés, Kopi csempéje (remélem már készen van, én is ilyet tervezek most, tavasszal lakás rombolás)
Leszek!
Manchester United

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » csüt. márc. 07, 2013 4:23 pm

Manchester United

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 09, 2013 3:06 pm

Na hátrányban a maszim. -10 kg az R18-nak. Csak azt nem értem hogy ha van közel egy hónapjuk hogy autót válasszanak, akkor mért a szarabbikat választják, illetve mér sírnak hogy lassabb? Szezon közben meg mért kell belenyúlni a modba? Nem azért mintha engem érintene, csak ez akármelyik kategóriában eljátszhatták volna, akkor ha mi elkezdjük hogy lassú a Ferrari, akkor annak is adnak súlycsökkentést, most gondolom minden P1-es át fog ülni audiba mert könnyebb lett.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 09, 2013 3:19 pm

Nincs hátrányban, nem ezen múlik a Maszim P1 győzelme vagy bármilyen eredménye. Először a Peugeot volt lassú es levettek 20 kilót most az Audisok úgy érzik lassú az autójuk es levettek abból 10 kilót. Most mindkét P1 970 kiló.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 09, 2013 3:48 pm

Tommy78 írta:Nincs hátrányban, nem ezen múlik a Maszim P1 győzelme vagy bármilyen eredménye. Először a Peugeot volt lassú es levettek 20 kilót most az Audisok úgy érzik lassú az autójuk es levettek abból 10 kilót. Most mindkét P1 970 kiló.
De mért szezon közben kell ezeket csinálni? Ez annyira sportszerűtlen.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 09, 2013 3:57 pm

A Peugeot kapott a hét elején +10 kilót, most az Audi -10-et. Azt nem értem, hogy egy pályán nem lehet az ilyet kitesztelni. Lehet, hogy ami Spa-ban 3 tized a Peugeot javára, az Monzában a féktávjaival lehet ugyanennyi az Audinak. Ráadásul szezon előtt sem véletlen állították a -20-at a kocsira, Road Americában egyértelműen akkor az Audi volt a jobb. Én jobbnak láttam volna, ha marad a Peugeot-nak +10 és kész. Bár a lényegen úgysem változtat: az olyan csapatok, akik tavaly bizonyítottak (pl Bán Feriék, a Hellesek, Vaclavék, a Simco leginkább, és talán mi) ugyanúgy elpicsázzák a többieket. Ha egy vereségért nem magukban keresik a hibát, akkor nem érdemelnek győzelmet.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » vas. márc. 17, 2013 5:33 pm

Üdv!

A héten kéne kicsit aktivizálni magunkat Kedden Csütörtökön kéne tesztelni, setupok elvileg "készen" vannak.
Manchester United

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. márc. 20, 2013 5:37 pm

Srácok Kérnék mindenkit hogy döntsetek:

Kérlek titeket szavazzatok a Spa-i Endurance futam időpontjáról mivel sok visszajelzés érkezett , hogy nem tudnak húsvét hétvégén elindulni.
Ezért szavazzuk meg a futam eltolását 1 héttel az az 2013.04.06 -ra!

KÉREK MINDENKIT, HOGY CSAK A CSAPATVEZETŐK NYILATKOZZANAK A CSAPATUK NEVÉBEN!

Lehetőségek:

1. Rakjuk át a versenyt Április 6.-ra
2. Maradjon az eredeti időpont

Ha lehet még ma voksoljon és akkor leadom a végleges döntést!
Kezdem is a sort:
2. Maradjon az eredeti időpont
Manchester United

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég