Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. feb. 24, 2013 12:42 pm

Csak a nevelési célzatra gondoltam a büntetéssel, és ezért is írtam többek között, hogy nagyon nehéz lesz ez a verseny. Nagyon fontos, hogy eggyel előre tekintsünk, Spa-ra, ott szerintem biztosabb mezőny lesz. Kifagyások ellen meg nincs más megoldás, vagy el kell búcsúzni néhány autótól (pl szlovákok 8 GT, 4 P2, 2 P1 ???), vagy kitenni néhány autótípus szűrét (igazából ilyen poligonokról vagy miről hallottam, hogy azokkal van a gond, és sok idő lecsökkenteni vagy mi).
Ha jól tudom a P2 kategória összes autója hibátlan, a P1-ben az Audival már akadnak gondok, a GT meg katasztrófa. Kicsit kecske-káposzta eset, mert ha típustól kell elköszönni, akkor rengeteg szép autót érint, pl McLaren, vagy Lambo. Jó hír, hogy a P1 Peugeot és P2 Courage 99,9%-ban biztos helyen van, gond az, hogy a GTE Ferrari is az újonnan berakott autók közé tartozik, viszont tovább csűri-csavarja, esetleg javítja a helyzetet, hogy egy régebbi, majdnem ugyanolyan Ferrari helyére tették be.
Én mindig reménykedem és örök optimista vagyok az endurance-ot illetően, tavaly is végig az voltam, az első futamot átvészeljük és utána nagyon jó lesz (ez a Sebring mintha egy utolsó tesztfutam lenne, nagyon elrepült az idő, F1-ben nálunk első tesztfutam katasztofális volt, bár ugyan kevéssé a mod miatt, szóval ez sajnos megtörténik, nagyon sok a jelentkező, nagyon sok országból).
A lényeg, hogy képviseljük magunkat, és emeljük fel a csapatot a nagyok közé minden kategóriában.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. feb. 24, 2013 2:01 pm

Alapvetően a moddal van a gond. Amit írtál Tony a polygon számokról, azt nem, hogy sok idő lecsökkenteni, de nem is tudják.
Több gond is van. Ott van a P1 Audi R18, ez az autó a PCars-ból van, na most aki ismeri a játékot, tudja, hogy azok elég high poly modellek.
Csak egy példa, a Peugeot P1 ugye eredetileg is rF-re készült az Enduracers által, annak a cockpitje, fullos beállítással 16.000 polygon, az Audi R18 ami a PCars-ból van, 60.000 polygon, gondolom érezhető a különbség.
De ugyanez a helyzet a kasztnival is, amíg a Peugeot 10.000 poly, addig az Audi 42.000
És ami még rosszabb, ugye vannak különböző kidolgozottságú LOD-ok, és megvan mindegyiknek melyiket hány méterig látod, minél kevesebb annál jobb az FPS. Pl. Peugeot, a legkidolgozottabb kasztnit, ami ugye 10k poly, azt 30 méterig látod, utána a kisebb kidolgozottságú jön, ellenben az Audi, a 42k polyt, 100 méterig mutatja, és csodálkoznak, hogy akadások vannak, pedig ezek után még aki nem ért is hozzá a számok alapján látja, hogy mi a gond.
Fő problémának azt látom, hogy nem igazán értenek magához a mod összerakáshoz. Szinte minden játékból vannak modellek, ami szintén nem a legjobb megoldás, van rF modell, Shift2, Forza, Simeraceway, PCars modellek, és hát egyik se az az "egyszerű" fajta modell.
Tartok tőle, hogy nem sok jó lesz ebből, de remélem nem lesz igazam.

Avatar
Turi
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
OW és zárt kasztnis (road) Pilóta
Hozzászólások: 374
Csatlakozott: hétf. feb. 20, 2012 6:33 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Turi » vas. feb. 24, 2013 2:28 pm


Tegnapi tesztfutam? :lol:
Kép

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Kazard » vas. feb. 24, 2013 2:41 pm

Turi írta:
Tegnapi tesztfutam? :lol:
Ja valami hasonló volt. Tiszta Out of world glitch.
Én amit Tommy írt ahhoz nem értek, de valami hasonlóra gondoltam amikor tegnap elég nagy káosz volt. Egy kicsit meg műszaki szemmel nézve a számok magukért beszélnek.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. feb. 24, 2013 2:52 pm

Igen, teljesen más minden autó ilyen tekintetben.

A lényeg, hogy Peugeot és Courage megfelelő, de nem tudom a Ferrarival van-e probléma.
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » vas. feb. 24, 2013 4:05 pm

Ma este leszek tesztfutamon, aki tud csatlakozzon!
Manchester United

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 24, 2013 5:21 pm

Gilberto írta:Ma este leszek tesztfutamon, aki tud csatlakozzon!
Ma este F1 tesztfutam van, 20.15 után amikor elrajtolt a mezőny tudok érkezni. Esetleg úgy lenne a legjobb ha TS-en majd beszélnénk és megcsinálnánk egy átülést, 21.00 körül. Nem tudom milyen hosszú a tesztfutam. csak a 20.00-ás kezdés van kiírva.
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » vas. feb. 24, 2013 5:31 pm

metosz írta:
Gilberto írta:Ma este leszek tesztfutamon, aki tud csatlakozzon!
Ma este F1 tesztfutam van, 20.15 után amikor elrajtolt a mezőny tudok érkezni. Esetleg úgy lenne a legjobb ha TS-en majd beszélnénk és megcsinálnánk egy átülést, 21.00 körül. Nem tudom milyen hosszú a tesztfutam. csak a 20.00-ás kezdés van kiírva.
Tegnap 1 órás volt.
Kép

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. feb. 24, 2013 10:57 pm

Hello!

Ulvarral beszélgettünk hogy mennénk mi is a PSRL-be. Mondtam neki, hogy itt vannak csapatok, nem tudom hogy van-e szabad hely, én a GT-t favorizálom, de szóba jöhet más is.

Szóval a kérdés, hogy van-e 2 szabad hely itten, vagy keressünk más megoldást Ulvival? -mos-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. feb. 24, 2013 11:26 pm

Norbi írta:Hello!

Ulvarral beszélgettünk hogy mennénk mi is a PSRL-be. Mondtam neki, hogy itt vannak csapatok, nem tudom hogy van-e szabad hely, én a GT-t favorizálom, de szóba jöhet más is.

Szóval a kérdés, hogy van-e 2 szabad hely itten, vagy keressünk más megoldást Ulvival? -mos-
szerintem van -gg- üdv a csapatban, gyorsan kellene egy autó meg egy nevezés, gondolom úgy is lesz majd odaát megoldás. Amúgy P1 jobb lenne abban csak 1 csapatunk van.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. feb. 25, 2013 8:12 am

GTvel az a baj hogy sokan vannak és mivel a kocsikkal is gond van ezért nem biztos hogy örülnének plusz 1 autónak. P1et Ulvar nem akar menni talán P2? Viszont pluszegy autó bedobása rajtunk nem múlik szerdáig fessetek egyet és nevezzétek be. Üdv a csapatban!
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. feb. 25, 2013 10:53 am

Nos az az igazság, hogy amihez Norbinak kedve van, azzal szívesen megyek, tök mindegy melyik kategória. Persze a P2 számomra talán a legideálisabb, viszont nem zárkózom el mástól sem. Megbeszéljük Norbival a dolgot, de őszintén beszéltük azt is, hogy ha a HRCsek beleegyeznek akkor az ő címerük alatt indítunk egy csapatot, de ez a legutolsó dolog, amire gondoltunk. Ezt azért említem, mert még nem tudjuk mely kategória tetszik igazán számunkra, és hogy ne legyen túljelentkezés más kategóriában (mint pl. a GT) saját "brigádon" belül se. Nyilván én Norbihoz alkalmazkodom, hisz ő a jóval ügyesebb versenyző, és több tapasztalata is van. Szóval ezekhez mérten fogunk dönteni, remélhetőleg a mai este folyamán, de ezt még Norbival is egyeztetnem kell.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. feb. 25, 2013 6:32 pm

Megnéztem ezt az 1.6-os Updatet. Hát majdnem leestem a székről. És ki van írva, hogy most 46 autó vagy mennyi tud felmenni a szerverre, ha az ellenfél autójának kidolgozottságát LOW-ra teszed. Hát most kb úgy néznek ki a GT autók java, mintha egy alap temp autó lenne bent, csak lenne rajta festés.
Én így tuti nem fogok versenyezni, ennyi erővel mehetnénk pitstop2-vel, ezt a grafikai szintet az is üti.
Eleve nincs lámpája se, már működésileg, az ablakon nem lehet átlátni, így ha mondjuk két autó megy előtted, akkor nem is látsz eléjük.
Ezért mondtam ts-en is, hogy így nem lehet modot kiadni, hogy összelapátolják más modokból, amiről nem is tudják, hogy van össze rakva. Belenéztem, de elég gány munka volt sok esetben már alapból, de most egyszerűen csodálatos lett. -l-

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. feb. 25, 2013 6:49 pm

Ulvarral, arra jutottunk, hogy akkor beszállunk a P1-es bizniszbe.

Viszont festeni nem igazán tudunk, és valamilyen szinten hasonlítani kéne a festésünknek.

Kopi ha leszel olyan kedves megfestenéd a mi kocsinkat is? :)
Arra gondoltunk, hogy a Tonyék kocsijától abba különbözne a miénk, hogy a színeket felcserélnénk. Tehát kívül lenne fehér és a kocsi közepe piros. Még arra gondoltunk hogy a fehéret lehetne sötétíteni, illetve az autó elejéről levenni azt a macskát, valahogy nem illik az oda :D

Rajtszám nem tudom mi alapján kerül kiosztásra. Ha lehet választani és szabad akkor a 9-est választjuk :)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » hétf. feb. 25, 2013 6:58 pm

Norbi írta:Ulvarral, arra jutottunk, hogy akkor beszállunk a P1-es bizniszbe.

Viszont festeni nem igazán tudunk, és valamilyen szinten hasonlítani kéne a festésünknek.

Kopi ha leszel olyan kedves megfestenéd a mi kocsinkat is? :)
Arra gondoltunk, hogy a Tonyék kocsijától abba különbözne a miénk, hogy a színeket felcserélnénk. Tehát kívül lenne fehér és a kocsi közepe piros. Még arra gondoltunk hogy a fehéret lehetne sötétíteni, illetve az autó elejéről levenni azt a macskát, valahogy nem illik az oda :D

Rajtszám nem tudom mi alapján kerül kiosztásra. Ha lehet választani és szabad akkor a 9-est választjuk :)
A 9-es már foglalt.
Amik szabadok jelenleg:
12, 19, 24, 25, 28, 30, 31, 35, 37, 39, 37, 48, 49, 51, 52, 53, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 67, 74, 75, 84, 86, 89, 95, 97

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. feb. 25, 2013 7:27 pm

@Tommy,
A grafika ajánlásban azt írták, hogy medium is lehet, próbáld úgy ki, úgy rendben van a GT.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » hétf. feb. 25, 2013 8:47 pm

Norbi Ulvar. A festésre sajnos nemet kell mondanom. Jelenleg folyik a lakás szétbombázása,és mindent idő arra megy el. A szombati futamon is csak azért tudok indulni mert a konyhabutor eltolodott 1 hetet,és igy ezt az 1 napot be tudom iktatni. Voodoo-t se akartam elkeseriteni de nagy csodát ne várjatok tőlem a futamon,mert most is azért tudtam ideülni mert köt a gipsz a falon.Ennyit tudok tenni most.
Kép
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. feb. 25, 2013 9:40 pm

Akiknek esetleg kell 1-2 adat/köridő...

2013.02.25. SEBRING STATISZTIKA
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Norbi » hétf. feb. 25, 2013 10:27 pm

KOPI írta:Norbi Ulvar. A festésre sajnos nemet kell mondanom. Jelenleg folyik a lakás szétbombázása,és mindent idő arra megy el. A szombati futamon is csak azért tudok indulni mert a konyhabutor eltolodott 1 hetet,és igy ezt az 1 napot be tudom iktatni. Voodoo-t se akartam elkeseriteni de nagy csodát ne várjatok tőlem a futamon,mert most is azért tudtam ideülni mert köt a gipsz a falon.Ennyit tudok tenni most.
Köszönjük Kopi -v-

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. feb. 25, 2013 11:15 pm

Urak!

Kérem szépen az összes csapattagot, 8) főleg Ulvart, hogy maximálisan nyugisan és minél kevesebb vizet zavarva versenyezzünk! Velünk se a pályán, se amúgy ne legyen gondja senkinek!
Van aki közöttünk sok időt rakott már bele, gyorsabban elgurul a gyógyszere - nagy levegő bármi történik és nyugi.


Kacsa vizsgáztatásakor mindenképpen szükség van Mattera, Tommyra és Gadflyra GT autóval, de mindenki másra is, hogy versenykörülmények legyenek, P1, P2, majd mindig előre enged.

Vizsgafeladatok szerdán 19.00-tól:
105% 2.02.849-től 10 kör
TTT 10 kör
Előzés 7 db
BEKI 5 db
Tesztfutam 100% táv (1 óra PSRL szerveren)

@Kacsa
kérlek jelezz vissza, köszönöm!
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd feb. 26, 2013 12:05 am

@Metosz
Este 7-kor kvali lesz PSRL-en. Sztem akik akkor indulnak inkább arra fognak készülni.

@Norbi, Ulvar
Festéseteket elküldtem.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd feb. 26, 2013 8:28 am

@Metosz
Sajnos részemről NEM-et kell mondanom, mert ilyen pluszt már nem tudok beiktatni a már amúgy is fullos beosztásomba:
-Kedd: utolsó simítások az MF1B MOD-al kapcsolatosan ill. szabályzat véglegesítése. Este MTCC teszt futam, de lehet ez kimarad viszont utána GYŰLÉS, ahol leszek.
-Szerda: Itt már mindennek készen kell állnia az F1-el kapcsolatosan, hogy 20:00-kor kiírásra kerülhessen a bajnokság! Plusz ugye ezen a napon lesz a PSRL Quali, ahol én fogok indulni. + ezen a napon névnapoznom is kell! (telefonok stb.)
-Csütörtök: Szintén PSRL Quali, ill. MTCC Záró futam (MTCC-re sztem semmit nem fogok tudni készülni...)
-Péntek: Remélhetőleg délutántól pihi...
-Szombat: Egész nap PSRL!

(most is melóhelyről sutyiban az F1 szabályzatot körmölöm)

Egyben Kacsától is szeretnék elnézést kérni, de nem tudok most segíteni!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd feb. 26, 2013 10:20 am

@Ulvar

Tegnap a nevezéseteket is leadtad vagy csak a futam jelentkezést?

Amit kiadtak tegnap este 2.0 verziót bele is került a festésetek!

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » kedd feb. 26, 2013 11:30 am

"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Ulvar » kedd feb. 26, 2013 11:38 am

@Ulvar

Tegnap a nevezéseteket is leadtad vagy csak a futam jelentkezést?

Amit kiadtak tegnap este 2.0 verziót bele is került a festésetek!
Természetesen leadtam a nevezést. Annál a kitöltős résznél kellet ugye jól mondnom? Mert akkor úgy küldtem el hogy csapat név: MASZIM P1, Kategória P1, Norbi lesz (valószínűleg állandóan) a kezdő, kvalizó ember stb...ezeket szépen kitöltöttem és elküldtem, valamint természetesen a fórumban is már leadtam a futamra a jelentkezést. Sőt a megjegyzésbe amúgy azt is beírtam hogy ha a 9es nem jó akkor a 97es számot kérnénk (ezt még a kitöltős résznél), mert én nem láttam a nevezésnél 9est, de akkor már jelezte Norbi hogy lehet hogy van. Szóval ezért beírtam. Azt hiszem mindent elintéztem, a festést meg nagyon szépen köszönjük hogy elintéztétek!!!

Tesztelni mától kezdve nagyon fogunk, sajnos meló miatt a fél 6 az késni fog (ezt beszéltem meg Norbival), majd jelzem neki facen, valószínűbb a fél 7, de onnantól kezdve végig. Valamint a héten mindennap SZERETNÉK beiktatni egy időpontot mettől meddig tesztelünk (mivel levagyunk maradva teszt idővel), de természetesen ezt majd Norbival lekommunikálom :).

@Metosz, ne aggódj én galibát nem fogok okozni, tavaly se én okoztam amikor a P2 kategóriát megnyertem Gilberttel Barcelonában :)))). Jobban aggódom a technikai gondoktól, mert általában ezek ilyenkor szoktak előbukkanni, aminek nem szívesen örülnék :/.

Tehát ma jövünk, tesztelünk! :) Szép napot!
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd feb. 26, 2013 11:56 am

háháááá megjöt a g27 este teszt yupiyéééé:D
Manchester United

Kacsa
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: csüt. márc. 22, 2012 4:34 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Kacsa » kedd feb. 26, 2013 2:21 pm

Hali. A szerda tökéletesen megfelel. De a teszt futamotazma lefuthatnám psrl en ha leszma futam?

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » kedd feb. 26, 2013 6:02 pm

http://endurance.psrl.eu/index.php?opti ... riss-hirek

Eddig nemtudtam hogy van ilyen érdemes elolvasni ha valaki még nem olvasta
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd feb. 26, 2013 6:12 pm

Matte írta:http://endurance.psrl.eu/index.php?opti ... riss-hirek

Eddig nemtudtam hogy van ilyen érdemes elolvasni ha valaki még nem olvasta
Ha jól veszem ki ebből, bár nem írják mi a zöld és piros sáv, de gondolom a zöldön lehet, míg a piroson nem lehet menni.
Akkor ezekszerint az utolsó kanyarban a kijáraton már ki lehet menni vonalon kívülre?

Amúgy Matte valamelyikőtök a csapatból adja le a jelentkezését a Sebringi futamra, amíg ki nem futtok az időből és el lesz felejtve.

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Norbi » kedd feb. 26, 2013 10:13 pm

PSRL hotlap milyen időközönként szokott frissülni?
Mert Ulvar meg én sem vagyok fent még a listán pedig 7 óra óta mentünk vagy 40-50 kört.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd feb. 26, 2013 10:36 pm

Tommy78 írta: Ha jól veszem ki ebből, bár nem írják mi a zöld és piros sáv, de gondolom a zöldön lehet, míg a piroson nem lehet menni.
Akkor ezekszerint az utolsó kanyarban a kijáraton már ki lehet menni vonalon kívülre?
De akkor ezek szerint az utolsó kanyarban nyugodtan lehet szűken menni, tehát ott is át lehet menni a vonalon, mivel ezt nem emelték ki.
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd feb. 26, 2013 11:39 pm

Norbi írta:Szombaton mi a menetrend?
Verseny mikor kezd stb?
Norbi, itt válaszolok, mert gondolom ezt nem MTCC-be akartad írni. :grin:

Verseny / Race
Modifikáció: PSRL WEC 2k13 v2.0
Pálya neve: Sebring
Versenytáv: 10 óra
Verseny ideje: 2013.03.02
Rajt ideje: 10.00 óra
IP cím: 87.229.120.70:34341
Jelszó: race

forrás: http://endurance.psrl.eu/
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szer. feb. 27, 2013 2:12 am

Norbi írta:PSRL hotlap milyen időközönként szokott frissülni?
Mert Ulvar meg én sem vagyok fent még a listán pedig 7 óra óta mentünk vagy 40-50 kört.
Azért nem vagytok a listán, mert csak 100 embert mutat, erre már láttam panaszt chat-en pár napja, de azóta ennyi változás tötént.

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szer. feb. 27, 2013 6:47 am

Gadfly írta:
Tommy78 írta: Ha jól veszem ki ebből, bár nem írják mi a zöld és piros sáv, de gondolom a zöldön lehet, míg a piroson nem lehet menni.
Akkor ezekszerint az utolsó kanyarban a kijáraton már ki lehet menni vonalon kívülre?
De akkor ezek szerint az utolsó kanyarban nyugodtan lehet szűken menni, tehát ott is át lehet menni a vonalon, mivel ezt nem emelték ki.
Nem is kell kiemelni szerintem az utolsó kanyar bejáratánál a belső vonalat, ugyanolyan kanyarvágásnak számít mint máshol.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. feb. 27, 2013 10:38 am

Tehát ha jól értem a zöld rész még nem számít vágásnak ugye? Tehát minimálisan az utolsó kanyarban lehet szélesíteni a kijárati részen?
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » szer. feb. 27, 2013 11:57 am

Ulvar írta:Tehát ha jól értem a zöld rész még nem számít vágásnak ugye? Tehát minimálisan az utolsó kanyarban lehet szélesíteni a kijárati részen?
ahham
Manchester United


Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. feb. 28, 2013 10:22 pm

Pár infó az éjszakáról:

Lámpát 7 után kötelező felkapcsolni, szóval összesen egy órát kötelező az ucsó etupban égetni, nekem jobban ment nélküle. Kocsit nem szabad összetörni, mert onnantól lényegesen lassabb és semmit nem segít a javítás.
Az óvatos vezetés, és a sötétedés lesz a meghatározó, nagyon sokan eldobták az éjszakában.
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » pén. márc. 01, 2013 7:48 am

Sebring kötelező körök
Zöldek vagyunk, készültünk is eleget, tesztfutamokon is részt vettünk, semmi akadálya nincs a holnapi indulásnak.
Nagyon óvatosan tényleg! Rengeteg múlik a biztos vezetésen. Setupot mentsétek el ugyanolyan névre, és tegyétek alapértelmezetté!
Kép

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. márc. 01, 2013 3:04 pm

Metosz feltettem a végleges beállítást TS-re az endurance szobába sebring_p2_race néven ezt ezzel a névvel mentsd majd el, és assign-old be légyszives!

Ami változott 6. 1el rövidebb így gyorsabb az egyenesben 5. 1-el hosszabb ez meg csak nekem kell mert az első kanyart 5.be veszem!

Holnap 9kor ittvagyok!
Manchester United

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. márc. 01, 2013 3:44 pm

Kép
Manchester United

Csaba
Hozzászólások: 1755
Csatlakozott: hétf. aug. 25, 2008 11:02 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Csaba » pén. márc. 01, 2013 4:21 pm

Grat!!! A büntetések mit jelentenek és miért vannak?
Buchert Csaba

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » pén. márc. 01, 2013 4:40 pm

Háát a GT-nél a képek fel vannak cserélve.... :-?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. márc. 01, 2013 4:44 pm

Gadfly írta:Háát a GT-nél a képek fel vannak cserélve.... :-?
ja

Amit még nem értek, hogy az utolsónak az van írva, hogy nincs ideje, pedig van mért ideje, viszont ha vágott, akkor meg mért nem bünti van írva, sztem ez még nem végeleges. Úgy látom a Leader meg RGPL szeret vágni :grin:

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gilberto » pén. márc. 01, 2013 6:09 pm

2.1 update

http://psrl.eu/aldomain/osr/phocadownlo ... TE_V2.1.7z

Tartalma:

Tükörjavítások a GTE kategóriában
P2 kategóriában cápauszonyok megjelenésének javítása
PITGROUP -ok kisztása
Új csapatok festései
Letöltése kötelező kérünk mindenkit hogy csapaton belül terjessze nehogy versenyen derüljön ki valami hiba!
Manchester United

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. márc. 02, 2013 8:18 am

1 óra 45 perc a rajtig.

Mivel nincs live timming ugy néz ki hogy ide irkáljuk a történéseket,reméljük nem lesz semmi extra.
Tegnap még az utolso simitásokat minden csapat elvégezte,várjuk ,hogy pontban 10:00-kor elrajtoljunk a 20:00-ig tarto Endurance futamra. Sok sikert a brigádnak,találkozunk a célban. -gg-

SSTV adja élőben végig. .....remélem
Kép

doozi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 170
Csatlakozott: csüt. aug. 14, 2008 10:56 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: doozi » szomb. márc. 02, 2013 8:31 am

Sok sikert srácok! -kakcsi- -1-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 02, 2013 8:31 am

Még másfél óra. Kacsával a célunk hogy végig érjünk, teli autóval megvan a tempó, üressel annyira nincs, úgyhogy inkább hosszú etapjaink lesznek. Igyekszünk nem megkarcolni Tommy festését. Sok szerencsét mindenkinek.
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. márc. 02, 2013 8:35 am

Ha már karcolás,én legjobban a rajt miatt aggodok. Voodoo nem az a higgadt nem anyázós fajta. :mrgreen: .Majd behuzza a hasát és akkor elfér két autó között.
Kép

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. márc. 02, 2013 8:35 am

Tegnap este a PSRL TS-n létrehozattam (T.Bazsival) a GT szobában két alszobát #73 #78. Nem tudtam, hogy P-sek akarnak e ilyet, de ha igen, akkor szóljatok majd Neki! ;-)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 02, 2013 9:00 am

Na ha már visszaszámolunk: 60 perc! Setupot mindenki állítsa be, Pluginoktól mindenki szabaduljon meg.
Emlékeztetőül és kedvcsinálóul a tavalyi debütáló futamunkról pár kép:
Kép

Avatar
KOPI
Hozzászólások: 1989
Csatlakozott: kedd nov. 11, 2008 7:44 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: KOPI » szomb. márc. 02, 2013 9:54 am

4 perc a rajtig.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 02, 2013 10:02 am

RAJT!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. márc. 02, 2013 12:11 pm

Jó volt az első két óra kivéve az első kört amikor kicsúsztam :D

De sikerült feljönni Tony mögé közvetlen :)

Ulvar stabil körökre utazik, hiba nélkül szeretne végigmenni.

2 óra múlva én jövök újra 3 órás etappal.

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Gadfly » szomb. márc. 02, 2013 12:28 pm

GT-ben 2 óra 20 perc után (váltáskor) 3. hely! (Tommy megy most)
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. márc. 02, 2013 12:33 pm

Nagyon nagyon jól állunk minden autóval, pályán vagyunk, ezt nem sokan mondhatják el. Stabilan, biztosan! Ha végigérünk, nagyon jó alapunk lesz a szezonra!

Remélem a sok kiesés miatt nem fogják törölni az eredményt. Nagyon nagy kibaszás lenne azokkal, akik végigtolták. Biztos vagyok benne, hogy nem a szerver hibája.
Kép

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » szomb. márc. 02, 2013 1:09 pm

A GT csapatunk kiesett a 3. helyről, megszakadt a netem. -gepout-

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: voodoo » szomb. márc. 02, 2013 1:12 pm

-ps-
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: BengA » szomb. márc. 02, 2013 1:34 pm

Tommy78 írta:A GT csapatunk kiesett a 3. helyről, megszakadt a netem. -gepout-
-uh-
Kép

Avatar
Matte
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 655
Csatlakozott: pén. márc. 23, 2012 3:25 pm
Admin: Admin

Re: Psrl Endurance 2013

Hozzászólás Szerző: Matte » szomb. márc. 02, 2013 1:40 pm

Junior GT ledolgozta a fékhibát újra szárnyalunk utolsó előtti helyen! -gg-
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég