Minden, ami a témához kapcsolódik
Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. máj. 20, 2013 6:25 pm

Nyálcsorgatás a GT2 458-as körül ... új információk nélkül.
http://www.virtualr.net/assetto-corsa-n ... 2-previews
Peter Rigo

Avatar
Kazard
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 479
Csatlakozott: vas. szept. 21, 2008 8:19 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Kazard » hétf. máj. 20, 2013 9:05 pm

Ginger17 írta:Nyálcsorgatás a GT2 458-as körül ... új információk nélkül.
http://www.virtualr.net/assetto-corsa-n ... 2-previews
Hát nem sietik el a dolgokat.

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. máj. 22, 2013 11:59 am

Bejelentették a Ferrari 599XX Evo-t.

http://www.racedepartment.com/2013/05/a ... -revealed/

Az biztos, hogy csak a Ferrarikkal el lehet lenni majd egy pár napig :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. jún. 17, 2013 7:06 am

Steam bejelentés, illetve Spa-Francorchamps is jön... állítólag még idén.
http://steamcommunity.com/sharedfiles/f ... =128612208
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. júl. 14, 2013 7:32 am

Aktuális helyzetjelentés, magyarul: kapargassuk tovább a falat kínunkban... _2_
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. júl. 14, 2013 2:53 pm


Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd nov. 05, 2013 11:20 am

"Our site is temporarily down for maintenance.
We will be back..." !%!!
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » kedd nov. 05, 2013 6:45 pm

Ginger17 írta:"Our site is temporarily down for maintenance.
We will be back..." !%!!
Sosefogják kiadni, ha a weboldalukkal vannak elfoglalva :roll:

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. nov. 06, 2013 1:37 pm

Jön a cucc... egyelőre Multi és AI nélkül. :roll:
https://www.facebook.com/Assetto.Corsa/ ... =notify_me
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. nov. 06, 2013 5:41 pm

Ha lesz benne F40 és normálisan lehet majd vezetni akkor nekem az épp elég :D

Rendszerkövetelményre kíváncsi leszek.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 07, 2013 8:09 am

Ebből az lesz, mint ami mostanában divatos: kijön egy demo verzió, amit 2 hetente bővítenek valamivel és amiből a büdös életben nem lesz 1.0... mindegy, csak jöjjön már valami. /=/

Kép
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 07, 2013 1:29 pm

Ilyen is lesz a csomagban...
Kép
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. nov. 07, 2013 7:05 pm

Várjuk!

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. nov. 08, 2013 4:53 pm

MEGJELENT A STEAMEN 35 ejró!

Ezek vannak benne egyelőre:

CARS


PRODUCTION
- ABARTH 500 ESSEESSE
- LOTUS ELISE SC
- LOTUS EXIGE SCURA


GT
- BMW M3 E30 EVOLUZIONE
- BMW M3 E92
- BMW Z4 E89


GTR
- BMW M3 GT2


CLASSIC GP
- CLASSIC TEAM LOTUS TYPE 49


SUPERCAR
- FERRARI 458 ITALIA


TRACKDAY
- KTM X-BOW R


OPEN WHEEL
- TATUUS FA01


TRACKS


- AUTODROMO DI MAGIONE
- AUTODROMO DI IMOLA
- SILVERSTONE - INTERNATIONAL
- AUTODROMO DI MONZA CLASSIC 60'S EDITION

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » pén. nov. 08, 2013 11:03 pm

Kipróbáltam, hát nem tudom mit mondjak elsőre.
A kormány beállítással nem kezdtek semmit a TP óta, szóval driverbe be kellett állítanom a kívánt fokot mert csak a játékban hiába állítottam, max 180 fokot használt még úgy is, hogy a driverben alapból 200 fokon van, persze mivel steames, a Logitech profilerből nem is engedi elindítani, hogy esetleg lehetne ennek is egy külön profilt csinálni. 1 rossz pont.
Grafikailag minden oké szép, stb, mint az összes mai "szimulátor". Csak idézőjelbe, mert nekem ez nem szimulátor, sajnos...
Nagyon vártam, hogy lesz egy jó játék ami szimulátor, grafikailag szép, és még a fizika is ütős lesz, de ez jelenleg számomra nem ilyen.
Ugyanaz a problémám mint a Project Cars-al, egyáltalán nem érezni (érzem) a gumit, hogy mit csinálok. pl rFactorban ennél sokkal jobban érzek mindent, a gumit, ha tapad ha nem, ha elkezd csúszni, itt semmit nem éreztem, csak amikor már eldobtam az autót, a kanyarban sem érzem, hogy határon megyek vagy van még benne. nekem nagyon fura, és így elsőre nem is tetszik pont ez miatt.
Emlékszem mikor kijött az rF2, és kipróbáltam a Historic F1-et, nem tudtam abbahagyni, fülig ért a szám az érzéstől, ez itt a legkisebb jelét sem adta sajnos.
Nem tudom mi lesz ebből, persze sokaknak biztosan így is tetszik majd, ahogyan a PCars is, nekem egyelőre nem, de nagy valószínűséggel magán a fizikai motoron nem hinném hogy fognak változtatni, de ha mégis akkor sem lesz nagy szabású ahogy az előbb említett másik "szimulátorban" is jött már új gumi fizika, amivel szintén semmi nem történt, mert számomra most is olyan mint másfél évvel korábban. Ehhez a két játékhoz képest az rF1 még mindig jobb legalábbis fizikailag az rF2-ről nem is beszélve.
Úgyhogy részemről egy ideig ez így felejtős.
De majd még adok egy esélyt neki, bár a PCarst is előveszem 2-3 havonta az elmúlt másfél évben, hátha fejlődött valamit fizika terén, de még nem történt számomra előre lépés ezidáig, de remélem itt nem így lesz, majd kiderül.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. nov. 09, 2013 8:58 am

Érdekes amiket írsz Tommy, mert nálam meg pontosan az ellenkezője az egész. Biztosan hozzászoktál már nagyon az rF-hez. :grin:

Abban teljesen egyetértek, hogy a dolog a TC óta nem sokat változott, DE legalább kapunk rálátást a többi autó fizikájára. Nekem nagyon tetszik... össze sem tudom hasonlítani más szimekkel, mert annyira más. Teljesen más mint az ISI. A pC-t pedig szvsz hagyjuk - nrm is értem, hogy jön ez ide. A grafikától viszont többet vártam. Pl. van 3, azaz három darab fa modell, amit az összes pályán bepakoltak. Cserébe viszont van autórádió és duda... meg nyalókás csávó. Király.

A kormánnyal nincs nagyon mit tenni Tommy. Egyszerű a setup. A driverben fel kell tekerni 900 fokra és úgy hagyni, mert onnantól kezdve a progi automatikusan tekeri hozzá az autót és nem fordítva(!), mint ahogy az az ISI játékokban van. Végre nem kell számolgatni kormányszögeket, meg elfordulást, nem kell többet a linearitással b...kodni, nem kell többet a digitális(jajjj!!!) kormányzás elejét közepét és végét tologatni, hogy reálisan forduljon! Jól ki lett találva - ja és nem utolsó sorban így reális. Amit te csináltál, azt nyilván lehetőségként benne kell hagyni a játékban, mert nem mindenkinek van 900-as kormánya - de javasolom, hogy próbáld ki. Tudom, hogy nagyon más lesz mint az rF - de egy idő után összehasonlíthatatlanul jobb is.

Annyi még, hogy állítólag 2 hetente jönnek majd a frissítések ehhez a v0.1-hez. Kiváncsi leszek, de olaszok... tudjuk mennyit számít nekik az idő. :grin:
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. nov. 09, 2013 2:27 pm

Tommy, a Logitech profilerbe be kell kapcsolni az "Allow Game to Adjust settings" opciót és akkor úgy állítja a kormányszöget a játék ahogy akarja.

Először amikor kipróbáltam nekem sem tetszett, szinte nem éreztem semmit az autón.
Aztán utánanéztem a opciókba miket lehet állítgatni.
Először is a kamerától elkezdtem rosszul érezni magam, mert nem úgy mozgott ahogy az autó hanem mint egy giroszkóp. Video menüben van egy olyan, hogy "Lock onboard camer to horizon" azt kikapcosltam egyből jobb lett a komfort érzetem, de az FFB még mindig nem volt jó.

Néztem RaceDepartment forumon hátha írnak vmi okosságot FFB-vel kapcsolatban. Ott azt írták, hogy a Profilerbe "Overall Strength Effects" legyen 100% a többi csúszka 0%(eddig is ennyin volt nekem), és a játékba Controls, Advanced menübe Gain =95%, Damping 0.15.

Hát ez olyannyira bejött, hogy vagy 2 órán keresztül mentem E92-es M3-al minden pályát sikerült végig driftelgetnem egész jól, szóval nagyon fasza -hh-

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. nov. 09, 2013 6:33 pm

Norbi írta:Gain =95%, Damping 0.15.
Úgy látszik, hogy nálam minden fordítva működik. Ezeket még délelőtt próbáltam és ijesztő dolgokat éreztem... maradt minden 0-án és vigyorgok mint a vadalma... őrület, hogy mekkora jóság ez a progi. Végre egy szimulátor, amiben elhiszem, hogy egy autó így mozog és nem csak odaképzelem... -gg-
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » szomb. nov. 09, 2013 10:19 pm

Rég nem játszottam ennyit egy játékkal offline, és ez még csak nem is a teljes játék.
Mi lesz még itt :D

Felraktam tecsőre 2 köröm. Itt megnézhetitek :)


Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: BengA » vas. nov. 10, 2013 12:08 am

Norbi írta:Rég nem játszottam ennyit egy játékkal offline, és ez még csak nem is a teljes játék.
Mi lesz még itt :D

Felraktam tecsőre 2 köröm. Itt megnézhetitek :)
De béna vagy... -kakcsi-
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. nov. 10, 2013 7:09 am

Nem látod, hogy az összes segítség be van kapcsolva nála??? :D
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » vas. nov. 10, 2013 10:43 am

BengA írta: De béna vagy... -kakcsi-
Köszi Benga -hh-

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: voodoo » vas. nov. 10, 2013 12:13 pm

Most lapátoltam a gépembe egy rakás lóvét , úgy hogy most nem veszem meg , de elég bíztatóan mozog a cucc a videjó alapján.Mit lehet tudni a multiról? Ilyen frissítős modszerben fpgják kiadni vagy csak a végleges verzióban jön majd 2214-ben ? Steames a cucc ? Kapcsolódni kell fiókhoz hogy elindítsd ?
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » vas. nov. 10, 2013 2:18 pm

voodoo írta:Most lapátoltam a gépembe egy rakás lóvét , úgy hogy most nem veszem meg , de elég bíztatóan mozog a cucc a videjó alapján.Mit lehet tudni a multiról? Ilyen frissítős modszerben fpgják kiadni vagy csak a végleges verzióban jön majd 2214-ben ? Steames a cucc ? Kapcsolódni kell fiókhoz hogy elindítsd ?
Multirol jelenleg semmit mert az most nincs benne, se AI, se a moddolasi rész szóval jelenleg ez inkább csak egy demonak mondható. Jelenleg csak steamen keresztül lehet megvenni. Es így most 22%-al olcsóbb azaz így 35 euró. Steam így kell hozzá de az offline is működik. Elvileg 2 hetente jönnek majd hozza frissitesek.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. nov. 10, 2013 8:30 pm

Tommy78 írta:Elvileg 2 hetente jönnek majd hozza frissitesek.
Ahhoz képest ma jött vagy négy frissítés... :grin:
Sztem ezek semmit sem csináltak az elmúlt 1 évben és most "nyilvánosan" bütykölik a cuccot.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. nov. 11, 2013 2:19 pm

Értékelést akartál voodoo? Nnnna, ezt a mondatot eresztette meg egy ürge az SG fórumon. Ebből levonhatod a következtetéseket.

"fizikálisan a játék alátámasztotta magát viszont a grafika terén módozatokat követel maga után szerintem egy kicsit meg beigérék nem hogy ha megjelenik lesz a nayg grafikai javítás"

=_
Peter Rigo

Avatar
voodoo
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 653
Csatlakozott: csüt. dec. 27, 2007 12:07 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: voodoo » hétf. nov. 11, 2013 6:18 pm

Ginger17 írta:Értékelést akartál voodoo? Nnnna, ezt a mondatot eresztette meg egy ürge az SG fórumon. Ebből levonhatod a következtetéseket.

"fizikálisan a játék alátámasztotta magát viszont a grafika terén módozatokat követel maga után szerintem egy kicsit meg beigérék nem hogy ha megjelenik lesz a nayg grafikai javítás"

=_
WTF 3 szor kellett elolvasnom :D
"Tommy KUPLUNG !!! " by Voodoo (Indy500 2012)

"Mise után okos a gyülekezet" by Ginger (Texas 2010)

"Majd visszafigyelem" by Dzsibi (Texas 2010)

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » hétf. nov. 11, 2013 7:52 pm

Meglestem én is a nem legális 3DM verziót. :)
Messzemenő következtetést nem tudok írni a játékról, hiszen a fél órás kalibrálás után kb. ugyan ennyit mentem vele. Mivel ez még csak a 0.1-es verzsön, így a bug reportot és a hiány érzést keltő gondolatokat kihagynám, hiszen feltételezem x idő múlva ezek orvosolva lesznek.
A fizika sztem egész jóra sikeredett és itt osztom Ginger véleményét, hogy "egy autó így mozog és nem csak odaképzelem... ". Ezeket a tulajdonságokat legfőképp féktávokon ill. korrigáláskor lehet észrevenni. Az utóbbiról annyit, hogy adott szituációkban nagyon szépen meg lehet menteni az autót melynek kísértetiesen olyan hatása van, mint az életben. Az FFB-t egész jól eltalálták, szépen visszajönnek az effektek.
Norbival ellentétben a "Lock onboard camer to horizon" sztem úgy jó, ha be van kapcsolva.... :) :razz:

Ami engem kicsit zavart az a kormányszög dolog. Hiába van 900 fokos kormányom, én ettől független 200-on szeretem használni. Ahogy néztem az OW autók kb. 360 fokos tartományban működnek, így e szerint állítottam be a profilerben és ezt követően már szépen szinkronba állt megjelenésileg is a saját kormányzásommal.
Ezen kívül a Ferrarival, Bömössel és az Elise-el mentem, ahol már a 900 fokos dolog kellett volna. Itt nekem már nem volt reális a dolog, mert több kanyarban tényleg csak akkor kanyarodott megfelelően az autó, ha vmelyik irányba több mint 90 fokban történt a kormányzás. Ez szerintem az életben már nem így lenne, főleg ezeken a széles és hajtű mentes pályákon. Persze szerencsére be lehet állítani (profilerben), hogy itt se kelljen továbbtekerni, de grafikailag, akkor is továbbtekeredik a kormány mint ahogy én tekerem, ami sztem elég hülyén néz ki. :) (v. ezt is be lehet állítani valahol, hogy ne így jelenjen meg? :) )

A másik gondom a sebesség érzet volt. Egyáltalán nem érzem a tempót az autóban, kicsit olyan mint ha vmi lassított felvétel lenne (az FPS-el nem volt gond, mert kb. 60-70 környékén mozgott).

Összességében jó a cucc, biztos, hogy fogok még vele repeszteni. Ami viszont csillagos 5-ös, azok a hangok!
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. nov. 11, 2013 8:54 pm

Még egyszer leírom, hátha nem volt teljesen világos. Anno nekem is ez volt a bajnom mint Ákosnak ezért még a TP idején rákérdeztem a fórumon és erre írta Kunos (a fejlesztő) a következőket, ergo sztem higyjünk neki. -kakcsi-

Tehát, a profilerben szépen fel kell tekerni 900 fokra a kormányszöget. Semmi egyedi set nem kell a profilerben, ha van azt ki kell törölni. A játékban kalibrálsz és ezek után szépen úgy kell hagyni mindent, a többit a progi elintézi. Szinkronban fogja tekerni a hardverrel a kormányt. Pl. a kis formula autó 420 fok körül fog maxolni (hiába tekered tovább a hardvert, a virtuális kormány meg fog állni a valós(!) adatnál), míg egy utcai autó 900 fok körül fog tekeredni... azért mert ezt modellezték le. Az egyik fejlesztő srác anno a GTR2 féle Power&Glory modot fejlesztette, és ezt a rendszer ott találták ki, csak ott az ISI miatt nem forog szinkronban a virtuális kormány a hardveressel. Az AC rendszere - úgy gondolom - nagy könnyebbséget jelent nekünk, hiszen nem kell kormányáttét és kormányszög arányokat számolgatni és nem utolsó sorban az élmény még reálisabb. -vv-
Peter Rigo

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » kedd nov. 12, 2013 8:28 am

Tegnap este finomhangoltam a rendszert és mindent úgy állítottam be, ahogy Norbi írta a #77-es hszben (kivéve azt a kamera izét) + profilerben és a játékban is 900 fokra. Az FFB sokkal jobb lett tőle és most már a kormányzás is. ;-) Oly annyira jól sikerült, hogy azt vettem észre, h már éjfél van és egymagamban körözgetek a ferkával silverstoneban és már illene lefeküdni. :grin:

Jó lett ez a cucc és komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ha már lesz benne multi akkor még az is lehet, h megveszem. 8)
Amúgy h tervezik a fejlesztők a multi részét? Lesz olyan lehetőség, mint pl. rF-ben, a dedicated opció, tehát akár mi is indíthatunk majd szervert v. teljesen más rendszerű lesz? Továbbá MOD-olható lesz majd a game? Mennyire lesz ligakompatibilis? (bocs, a tudatlan kérdésekért, de nem nagyon követtem az eddigi dolgokat az AC-val kapcsolatban)

Egyébként nem rossz ez a kormány rendszer (amiről Peti is írt), de akiknek nem 900-as kormányuk van, azok h oldják meg ezt a problémát? Kicsit felemásak így az érzéseim ezzel a megoldással kapcsolatban. :-?
GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd nov. 12, 2013 8:42 am

Multi részről nem sokat tudok, nem olvastam utána milyen lehetőségek lesznek, moddolhato lesz, de ez a része meg nem aktív a játékban de látható a kezdő menüben.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd nov. 12, 2013 8:52 am

Gadfly írta:Egyébként nem rossz ez a kormány rendszer (amiről Peti is írt), de akiknek nem 900-as kormányuk van, azok h oldják meg ezt a problémát? Kicsit felemásak így az érzéseim ezzel a megoldással kapcsolatban. :-?
Igggen... ez egy jó kérdés. A P&G mod esetében volt rá lehetőség, hogy igazítsa az ember a dolgokat, pl. a linearítást kellett lehúzni 0-ra, meg volt valami opció a PRL fájlban is az alacsony sebesség melletti kormányzás "tompítására". A digitális kormányzás (eleje-közepe-vége) értékeivel is lehetett bohóckodni. -lll-

Lehet, hogy 180-as kormány esetén itt is a linearitással kell játszadozni, de sztem ez ronthat az élményen.

Mindenesetre egy dolog biztos.
Könnyen hozzá lehet szokni - és szvsz piszokjól működik.

Moddolni lehet majd... sőt, most olvastam, hogy a DRM 3.0 ide fog jönni, mert a készítők hanyagolják majd a rF2 platformot. Persze kicsit visszás a dolog, mert egyelőre semmi fejlesztői hozzáférés nincs a programhoz... ergo készülnek a gyönyörű 3d modellek, de semmi több. Multi meg lesz - egyértelmű. Lehet, hogy még karácsony előtt. Aztán, hogy ez milyen rendszerben, azt nem tudni. Remélem javítanak a netKar multi rendszerén... úgy tudom most a fejlesztő(k) 100%-ban az AI és a Multi rendszer pofozzák (sőt a TP kiadása óta ez megy). Remélem a végeredmény tökéletes lesz. ;-)

@Gadfly
Tegnap én is éjfélkor tettem le a fülest... nálam Imola+458 volt a program.
Félelmetes a dolog - néha borsódzott a hátam. :twisted:
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » kedd nov. 12, 2013 12:16 pm

Hétvégén (Péntekkel együtt) 10 órát kockultam a Steam szerint.
Ez még több lesz sajna ha jön az online plusz új tartalmak (mikor jön a F40? nem tudok várni -monster- )

Avatar
BengA
OW (road+ovál) Pilóta
OW (road+ovál) Pilóta
Hozzászólások: 1645
Csatlakozott: pén. aug. 05, 2011 11:20 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: BengA » kedd nov. 12, 2013 12:47 pm

Norbi írta:Hétvégén (Péntekkel együtt) 10 órát kockultam a Steam szerint.
Ez még több lesz sajna ha jön az online plusz új tartalmak (mikor jön a F40? nem tudok várni -monster- )
És tényleg kocka :D
Kép

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 14, 2013 8:13 am

Moddolás...? Úgy tűnik nem tartott sokáig az nKP-ből átrakni a Daytonát. -monster-
Peter Rigo

Gadfly
Hozzászólások: 4031
Csatlakozott: pén. feb. 06, 2009 12:25 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gadfly » csüt. nov. 14, 2013 1:47 pm

GYÓGYULJ MEG BAJNOK!

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. nov. 15, 2013 8:32 am

November 22-én kapunk még 3 autót és 2 pályát. ;-)
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. nov. 17, 2013 12:21 pm

Gadfly írta:tehát akár mi is indíthatunk majd szervert
Mindenképpen muszáj lenne már kicsit előre is gondolkodni és nem folyton az események után kullogni.
Peter Rigo

tbazsi95
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: hétf. jan. 30, 2012 9:35 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: tbazsi95 » vas. nov. 17, 2013 12:54 pm

Hi! Látom van itt ilyen téma. Én beruháztam Steam a játékra :)
Nem rossz, Multit már várom! :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd nov. 19, 2013 7:47 am

A Masters Phyton alapú HotLap rendszere már működik.
http://forum.gtr-masters.hu/showthread. ... Corsa-Rank
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. nov. 20, 2013 5:16 pm

Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. nov. 20, 2013 9:09 pm

Ginger17 írta:A november 20-ai update autói. -ww-
http://www.virtualr.net/assetto-corsa-n ... s-revealed
Ma is lesz update? :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 21, 2013 9:32 am

Norbi írta:Ma is lesz update? :D
22-én jön a következő adag. -vv-

Kép
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » csüt. nov. 21, 2013 9:45 am

Ennek a Paganinak a hangját Project CARS-ba nagyon eltalálták, remélem itt is jó lesz.

Egyébként ez a kép a játékból van? Mert akkor ez bizony Nordschleifét jelent ha jól látom :D

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 21, 2013 1:23 pm

Norbi írta:Ennek a Paganinak a hangját Project CARS-ba nagyon eltalálták, remélem itt is jó lesz.

Egyébként ez a kép a játékból van? Mert akkor ez bizony Nordschleifét jelent ha jól látom :D
Ez egy korai AC promo kép. Ahogy az SG-n olvasom anno még tervezve volt a Nordschleife is hivatalos tartalomként, de azóta lekerült a listáról, annak ellenére, hogy a Nürburgring benne lesz (igaz valami Germany Circuit néven). Sztem majd csak konvertként jöhet a nagy kör, de így sajnos nem lesz full lézeres verzió. Nem is tudom, melyik lehet a legpontosabb Nordschleife. Talán a SimBines... remélem hamar átrakják.
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 21, 2013 3:13 pm

Nem is tévedtem nagyot Norbi! :grin:

Elvileg kint a v0.2 a következő javításokkal és kiegészítésekkel.
Holnap meg jönnek az új tartalmak. ;-)
http://www.virtualr.net/assetto-corsa-b ... 2-released

hsz update (holnap jön egyben az egész cucc):

"Hello everybody, Aristotelis from Kunos Simulazioni here.
We haven't released the update yet. The changelog is a leak that we don't really know where it came from and it's not even complete as the actual update has even more content than this changelog describes.

The update is scheduled for tomorrow as promised.
Sorry for this, but we don't know where it comes from. Thank you all for your support."
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 21, 2013 3:54 pm

Kép
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » csüt. nov. 21, 2013 8:25 pm

Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. nov. 22, 2013 7:07 pm

Zondát így elcseszni :(

Közelébe sincs a Project CARS-os autónak, a hangjáról nem is beszélek...

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » pén. nov. 22, 2013 8:48 pm

Norbi írta:Zondát így elcseszni :(

Közelébe sincs a Project CARS-os autónak, a hangjáról nem is beszélek...
Miket beszélsz Norbi?! :lol:
Azt a visító pC videót be ne rakd ide is, mert sírva fakadok.
Iszonyat jó ez a progi... :twisted: nem lehet letenni.
Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » pén. nov. 22, 2013 8:52 pm

Ginger17 írta:
Norbi írta:Zondát így elcseszni :(

Közelébe sincs a Project CARS-os autónak, a hangjáról nem is beszélek...
Miket beszélsz Norbi?! :lol:
Azt a visító pC videót be ne rakd ide is, mert sírva fakadok.
Iszonyat jó ez a progi... :twisted: nem lehet letenni.
Nekem az sokkal jobban tetszik. Ott érződik, hogy brutális autóhoz brutális hang társul.
AC-ba meg nem igazán érzem ezt, legalábbis nekem furcsa...

Összességében tényleg jobb mint eddig bármi. Végre csináltak egy drift pályát, ma szétcsapattam a E92-es bömöst -hh-

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szomb. nov. 23, 2013 4:13 pm

Tessék Norbi. ;-)
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » kedd nov. 26, 2013 9:21 am

Egy jótanács.
Az új v0.2.1 alap beállításaival ellentétben, kapcsoljátok ki nyugodtan a hozzáadott (kamu) ffb effekteket, hogy a valós visszajelzéseket érezzétek a kormányon. Teljesen más lesz az autó - ha lehet még fokozni - sokkal jobb lesz. Kicsit fura hozzászokni, főleg az rFactor féle full fiktív effektezés után, de megéri. Mindenképpen próbáljátok ki. A pályák (aszfalt, kerékvetők, huplik) kellően részletesek hozzá - szépen működik a dolog. ;-)
Peter Rigo

Avatar
Gilberto
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 763
Csatlakozott: csüt. feb. 12, 2009 9:29 am
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Gilberto » kedd nov. 26, 2013 10:50 am

Lassan azt hiszem én is beruházok rá:) Az előző verziót is megvettem nem jár semmi kedvezmény érte?:D
Manchester United

Avatar
Tommy78
Hozzászólások: 4325
Csatlakozott: vas. nov. 18, 2007 8:28 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Tommy78 » kedd nov. 26, 2013 11:25 am

Nem jár kedvezmény sajnos, nekem van egy eladó mert nekem ez nem jött be többszöri próbálkozás után sem, csak a steam-es verziót sztem nem lehet eladni. Es meg vissza se lehet kérni az árát ezért is szar a steam.

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. nov. 27, 2013 1:05 pm

@Gilberto
Ezt az Early Access verziót 22%-kal olcsóbban vásárolhatod meg most, mint majd a végleges változatot a kiadás után. Kíváncsi vagyok, hogy "fekete pénteken" leesnek-e még ez alá is a Steam-es AC árak.

Mai hír:
http://www.virtualr.net/assetto-corsa-n ... r-previews
Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » szer. nov. 27, 2013 1:12 pm

Peter Rigo

Norbi
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1270
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 12:06 pm
Admin: Admin

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Norbi » szer. nov. 27, 2013 6:21 pm

Ginger17 írta:@Norbi

Ezt te intézted? :grin:
http://www.virtualr.net/assetto-corsa-z ... od-preview
Hogyne -hh-

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » vas. dec. 01, 2013 9:21 am

Peter Rigo

Avatar
Ginger17
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 3224
Csatlakozott: csüt. júl. 26, 2007 2:54 pm

Re: Assetto Corsa

Hozzászólás Szerző: Ginger17 » hétf. dec. 02, 2013 2:42 pm

Lehet szavazni a következő autótípusról... -okos-
http://www.assettocorsa.net/we-need-your-opinion/
Peter Rigo

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég