Minden, ami a témához kapcsolódik
Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 24, 2006 1:49 am

Szerintem egyáltalán nem pozitív dolog, ha valaminek a közepén szabályváltozások vannak.....

Még jóhogy nem azok akarnak szabályváltozást akik a vezetőségben ülnek....mivel övéké a legjobb autó.... :lol:

Nem bánom, ugorjanak be újoncok, de azok viselkedjenek is....nos Én nem ezt vettem észre.... :roll:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 24, 2006 9:44 am

Tommy írta:Szerintem egyáltalán nem pozitív dolog, ha valaminek a közepén szabályváltozások vannak.....

Még jóhogy nem azok akarnak szabályváltozást akik a vezetőségben ülnek....mivel övéké a legjobb autó.... :lol:
Ne haragudj meg, de magad ellen beszélsz, hiszen te akartad legjobban az egységes fizikát, ami csak szabályváltoztatással érhető el.
Miénk a legjobb autó igen, igaz, hogy a renaul szinte egy tizeddel sincs lemaradva, de miénk a legjobb autó, vezetünk a pontversenyben igen, igaz, hogy nem hiányoztunk versenyekről és kiesni se nagyon szoktunk, de biztos csak azért "erős" a McLaren, mert gyors. Ha az évad közepén szállsz be ne várd, hogy utóléred azt aki évad eleje óta hajt.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 24, 2006 4:15 pm

Ki akarta legjobban az egyésges fizikát??? :lol: Hogy Én ? :lol: Na ne röhögtess!!! :D :D Olvass vissza.....és rájössz, hogy Én csak válaszoltam valakinek az egységes fizikára.... :wink:

A Renault is jó autó....ki mondta, hogy sz*r? Én nem azért szálltam ki mert hogy nincs egységes fizika vagy mittom Én (az újoncok balfaszkodása és az adminok önkényes csapatelosztása volt az OK). És nézd már meg, hogy mikor mondtam azt , hogy most azonnal egységes fizikát a népnek! Pont hogy nem akartam semmilyen változtatást....

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. szept. 24, 2006 7:08 pm

Az adminok önkényességét már Knife leírta.
Az én véleményem pedig: TÖRŐDJ A SAJÁT LIGÁDDAL, AMI NINCS IS! mAJD MEGNÉZEM, MIT HOZOL KI BELŐLE! :twisted:
Kép

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. szept. 24, 2006 7:20 pm

Én nem b...om szét azt a ligát, amit az egyik régi osztálytársam irányít, sőt, hogy bizalmat is kaptam. Végig azon voltam, hogy működjön a rendszer. Amikor tudtam, az F1OB-vel foglalkoztam. A szezon elején egy 2006-os MOD-on dolgozott Vipera, én meg a hdv packet és engineeket dolgoztam ki, és ha hibák voltak, akkor azon is dolgoztam. Bahrein óta 1 óvás sem érkezett (Ulvarral Európában volt egy kis összetűzésem, akkor igencsak kiborultam) rám, Ausztráliában óvtam egyedül, amikor kitolatott a pálya közepére valamelyik bolond. A szünetben sem nyaraltam esténként, hanem a ligával foglalkoztam (kivéve a hosszútávúszó EB hetét, ott be kellett segítenem).
Most éppen azon vagyok, hogy minden autó megtartsa hdv-it.
Ez volt az életem története 2006 márciusától mostanáig esténként.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 24, 2006 10:23 pm

Habasa mit vártál? Ez ezzel jár. Ezt eltudja mondani mindenki aki belekezdett ilyesmibe...(főleg metosz)

A kicsinyes hozzászólásodhoz inkább nem fűznék semmit. :wink:

Amúgy tényleg az lesz hogy törődök a saját ligámmal (ami volt van és lesz is)
Úgy mellesleg megyjegyzem, hogy tőlem indultak el emberkék és sokat is fejlődtek. Az egy másik dolog hogy ezt a többség magasról leszarja és mára azt hiszi hogy körülötte forog a világ.

De Én sok sikert kívánok az általad Fairnek ítélt újoncok kineveléséhez! És csak bízni tudok abban, hogy emlékeznek majd rá, hogy Te kiálltál mellettük. De azt ne várd, hogy ezentúl kevesebb időt kell majd fordítanod az F1OB-ra, sőt....többet.

Ennyi lenne az észrevételem. Adios! Többet nem írok ide.
(Még ha provokálnak egyesek, akkor se....csak magukat jellemzik)

Lezárt

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég