Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

2006 F1OB - Imola futam csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 23, 2006 8:21 pm

Na mi volt?
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. ápr. 23, 2006 9:13 pm

Hogy mi volt? Hogy mi volt? Elbuktunk egy kettősgyőzelmet egy elhagyott alkatrész miatt! Nem tudom F1Ch-ben van-e ilyen egyáltalán, hogy az elhagyott alkatrészek bezavarnak a pályán, mindenesetre Habasa kicsúszása előtt közvetlen ráhajtott egy törmelékre, majd kicsúszása megkezdésekor egy másik törmelékdarab repült ki autója alól. lehet nem ezért csúszott ki, de mi akkor erre fogjuk! :twisted:

Részemről azonban igen jól sikerült futam volt. A második helyről rajtolva még az első kanyar előtt átvettem a vezetést, amit ki sem eresztettem a kezemből. Egyetlen egyszer csúsztam ki kissé, mikor elnéztem a visszafordítót. Egyébként csak a lekőrözésekkel volt néha problémám és a keresztbeállt autókkal. Mindenkinek köszönöm, hogy szépen félrehúzódott!
A gumiválasztásnál és a hűtésbeállításnál inkább a biztonságra mentem, ami a köridejeimben meg is bosszulta magát, sajnos nem tudtam igazán gyors kört menni, pedig szerettem volna magaméva tenni a leggyorsabb kört is. De legalább sem kopással, sem túlmelegedéssel nem kellett küzdenem. Az autó végig stabil volt és jól vezethető. Köszönet érte a csapatnak!
Mindenkinek köszönöm és gratulálok a helyezetteknek!

Íme az eredmények:

Időmérő:
http://f1codcl.indexf1.hu/images/events ... akvali.jpg

Futam:
http://f1codcl.indexf1.hu/images/events ... larace.jpg

Leggyorsabb körök:
1. Nyeksek ---------- 1:22.548
2. Knife --------------- 1:22.649
3. Habasa ----------- 1:23.339
4. Synchro ----------- 1:24.418
5. Geri ---------------- 1:24.956
6. Ulvar --------------- 1:25.301
7. Joci92 ------------- 1:26.686
8. Vipera ------------- 1:28.202
9. Iceman ------------ 1:29.531
10. Dragon ---------- 1:32.426
11. Kakos ------------ 1:33.090
12. Alen --------------- 1:33.655
13. Gregs ------------ 1:34.393
14. Nepsterke ------ 2:12.871

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. ápr. 23, 2006 10:21 pm

@Knife
Gratulálok a győzelemhez 38 ponttal magasan vezetsz!
Kösz a képeket!
Már feldolgoztam!
www.f1ob.metosz.net

Bocs, de széthúzta az oldalt! Ki kellett vennem a képet!
Kép

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » vas. ápr. 23, 2006 10:41 pm

Hát elég nagy csalódás volt a futam... Az időmérő majdhogynem tökéletes volt. Utána warmupon még ellenőríztem a beállítást, és ott minden stimmelt. Tudtam hogy a rajt szar lesz mert azt mindig elbénázom, a két meki el is ment mellettem, de szorosan rajtuk voltam az első körben... Aztán jött a pokol. Folyamatosan csúszott a kocsi, szépen vissza is estem mivel többet voltam a füvön mint a pályán. Csak annak köszönhetem a 3. helyet hogy többen kiestek előlem. Igaz a verseny végére megint sikerült jó időket menni és majdnem Gerit is megcsíptem, csakhát annyira siettem hogy keresztbe álltam... Talán következő futamot már nem szúrom el a hibás gumiválasztással és stratégiával.

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. ápr. 24, 2006 4:37 pm

Valahogy úgy érzek mint Nyeki! Igaz mindd a 2-en beértünk a Toyotával ő 3. én 4. helyen...De végig azon dumáltunk hogy csúszik csúszik és csúszik a kocsi!
Nekem folyamatosan csúszkált, pedig még a warm upomon semmi baj nem volt...A rajtnál se volt vagy 2 körig aztán...egyszer megcsúsztam azután szinte majdnem minden körömben rontottam...
De legalább nem törtem szét az autót és az eddigi legjobb futamon volt..pontban számolva..a 4. hely. Hát dióhéjban ennyi...találkozunk a teszteken! csá

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. ápr. 24, 2006 7:36 pm

Akkor egy tipikus mclarenes verseny után nincs más dolgom, mint leírni a történteket.
Az időmérő jó lett, majd a rajt is, Nyekit loehagytam, mentem Knife után. Ő gyorsabb volt, én pedig már megelégedtem a második hellyel. Aztán gondolkoztam azon, hogy mikor álljak ki a boxba, amikor megérkeztem a lassítóhoz. Eldöntöttem, hogy a következő körben kiállok tankolni. Aztán egyszercsak az autó irányíthatatlan lett, és a falban végeztem. Még az ütközés előtt szó szerint ezt mondtam: "Csak a szárnyat, csak a szárnyat...". Lett belőle bal első is. Asszem, hogy a bal elsőm nagyon érzékeny (dejá vu Ausztrália, ott is bal első). Aztán a visszajátszásban két törmeléket láttam a sikánban, és az egyiken átmentem, a másikat, mint a fűnyíró, kilőttem. Az okozta sztem a balesetet, hiszen előtte mindig így vettem azt a kanyart. Megkeresem a törmelék tulajdonosát, csak úgy poénból, hiszen már így is mindegy. :D
Gratulálok Knifenak, majd Európában meglesz!

Avatar
Joci92
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: pén. márc. 17, 2006 5:22 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joci92 » szer. ápr. 26, 2006 8:53 pm

á nem tudtam hogyan kell beállítani a radiátort és motor hiba így pedig amedig menni tudtam addig jó helyen álltam elmodnaátok hol tudom azt beállítani? :oops: :P :cry:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szer. ápr. 26, 2006 9:51 pm

Joci92 írta:á nem tudtam hogyan kell beállítani a radiátort és motor hiba így pedig amedig menni tudtam addig jó helyen álltam elmodnaátok hol tudom azt beállítani? :oops: :P :cry:
Keresd ezeket a szavakat:

RADIATOR INTAKE (általában 3,4 elég)
BRAKE DUCT SIZE (2,3 normál pályákon - monza 7)

És állítsd be őket. Természetesen az autód kb. 1,5 - 2,5 ms lassabb lesz mindenhol.
Kép

Dragon
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 9:00 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Dragon » hétf. máj. 01, 2006 8:35 pm

Hát részemről sem volt eseményekben szegény a verseny.Kezdve a rajt utáni káoszról a mezőny hátsó felében,amit hálistennek sikerrel megúsztam.A beállításaim is jók voltak ,nem nagyon volt gond az autóval,csak annyi hogy nem kelett volna a sikánnál keresztbevágnom a szekeret.Ez lett sajan az oka annak hogy a kocsit érdekesen lehetett irányítani.Viperával is szépen megtaláltuk egymást,egész jót mentünk egymás ellen hosszas körökön keresztül.
Gratulálok a célbaérkezett pilótáknak!!!!!!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég