Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Vipera, F1OB

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » pén. ápr. 28, 2006 10:03 pm

Kedves F1OB pilóták

Ezennel bejelentem hogy NEM kivánok többé részt vállalni az F1OB-ban. Visszalépek a versenyzéstől és az adminságtól.

Döntésemet a következő indokokkal magyarázom:
Egyszerűen beleuntam az egészbe és erröl személyek tehetnek leginkább. Most szeretnék előre elnézést kérni mindazoktól akiknek neve most ide bekerül, de szeretném ha meglennének említve.
Szóval az egész úgy kezdődött hogy nekem kellett elég sok emberrért rohangálni és kérni hogy ugyanmár megjelenjenek a szerveren tesztenként. De mégis voltak többen olyanok akik basztak visszaírni hogy nem jönnek vagy nem akarnak eggyáltalán menni. Legjobbak azok voltak akik szimplán letiltottak és valaki teljesen ismerelentől kellet megtudnom hogy nem jönnek.
A következő ilyen nagy problémám versenyek elött történtek, nagyon sokan nem tartották be az ídőket és folymatosan nekem kellett ki be lépkednem a játékból és nézni hogy megjöttek -e már az emberek? Ezzel azt eredményezve hogy még véletlenül se tudják köröket menni.
Aztán, következő volt az én kedvencem, a MOD-okkal kapcsolatos problémáim, szóval én elhiszem hogy a Knife-ot csak jó szándék vezette, de sztem még akkor se így kellet volna közölnie velem a problémáit. Miközben az ő MODja az enyémhez képest sokkal szarabb, de az ővét agyon dicsérik, az enyémhez pedig basznak hozzászolni bármit is.
Amig pedig a legdurvább, az olyan versenyzők akik éjjel nappal bombáznak az értelemtlenül hülye kérdéseikkel (Lacakaa, Joci stb...). Engem az zavar hogy szoltam hogy a Fórumra, de basztak rá. Folyamatosan jönnek a hülye kérdéseim.
És végül,(bár ez lehet hogy hülyén fog hangzani) engem ezek a lekörözések tudnak idegesíteni. Én megalázónek tartom ha leköröznek és ha nem engedem el akkor meg két méteres essét írnak a az Óvás témába.

Remélem hogy azért további remek versenyitek lesznek. Tudom hogy ebbe nincs beleszólásom de sztem az lenne a legcálszerübb ha Knife ligájába olvadnátok be és ott folytatnátok az egészet tovább.


Köszönöm az eddigi lehetőséget és további jó játékot kivánok mindenkinek.




u.i : Knife, bocs hogy még így utoljára is téged basztatlak de ezt muszály elmondanom, nem vagyunk egy szinten amint látod, vannak köztünk jó és gyengébb pilóták. Szerintem a gyengébeket segíteni kellene ahelyet hogy leoltanánk vagy éppen azt tanítanánk neg hogy mit csináljanak amikor kék zászló van. Remélem nem veszed ezt is sértésnek. Kösz.
[Master]Vipera

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Re: Vipera, F1OB

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » pén. ápr. 28, 2006 10:07 pm

[Master]Vipera írta:Kedves F1OB pilóták

Ezennel bejelentem hogy NEM kivánok többé részt vállalni az F1OB-ban. Visszalépek a versenyzéstől és az adminságtól.

Döntésemet a következő indokokkal magyarázom:
Egyszerűen beleuntam az egészbe és erröl személyek tehetnek leginkább. Most szeretnék előre elnézést kérni mindazoktól akiknek neve most ide bekerül, de szeretném ha meglennének említve.
Szóval az egész úgy kezdődött hogy nekem kellett elég sok emberrért rohangálni és kérni hogy ugyanmár megjelenjenek a szerveren tesztenként. De mégis voltak többen olyanok akik basztak visszaírni hogy nem jönnek vagy nem akarnak eggyáltalán menni. Legjobbak azok voltak akik szimplán letiltottak és valaki teljesen ismerelentől kellet megtudnom hogy nem jönnek.
A következő ilyen nagy problémám versenyek elött történtek, nagyon sokan nem tartották be az ídőket és folymatosan nekem kellett ki be lépkednem a játékból és nézni hogy megjöttek -e már az emberek? Ezzel azt eredményezve hogy még véletlenül se tudják köröket menni.
Aztán, következő volt az én kedvencem, a MOD-okkal kapcsolatos problémáim, szóval én elhiszem hogy a Knife-ot csak jó szándék vezette, de sztem még akkor se így kellet volna közölnie velem a problémáit. Miközben az ő MODja az enyémhez képest sokkal szarabb, de az ővét agyon dicsérik, az enyémhez pedig basznak hozzászolni bármit is.
Amig pedig a legdurvább, az olyan versenyzők akik éjjel nappal bombáznak az értelemtlenül hülye kérdéseikkel (Lacakaa, Joci stb...). Engem az zavar hogy szoltam hogy a Fórumra, de basztak rá. Folyamatosan jönnek a hülye kérdéseim.
És végül,(bár ez lehet hogy hülyén fog hangzani) engem ezek a lekörözések tudnak idegesíteni. Én megalázónek tartom ha leköröznek és ha nem engedem el akkor meg két méteres essét írnak a az Óvás témába.

Most látom jónak a ezt megtenni mielött még olyanba vinném bele amit nem akarok. Én mindigis FPS-el játszottam és hülyésegnek tartottam az F1-et. Ugyhogy bocs minenkitől.

Remélem hogy azért további remek versenyitek lesznek. Tudom hogy ebbe nincs beleszólásom de sztem az lenne a legcálszerübb ha Knife ligájába olvadnátok be és ott folytatnátok az egészet tovább.


Köszönöm az eddigi lehetőséget és további jó játékot kivánok mindenkinek.




u.i : Knife, bocs hogy még így utoljára is téged basztatlak de ezt muszály elmondanom, nem vagyunk egy szinten amint látod, vannak köztünk jó és gyengébb pilóták. Szerintem a gyengébeket segíteni kellene ahelyet hogy leoltanánk vagy éppen azt tanítanánk neg hogy mit csináljanak amikor kék zászló van. Remélem nem veszed ezt is sértésnek. Kösz.
[Master]Vipera

Nepsterke
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: hétf. jan. 30, 2006 4:39 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nepsterke » pén. ápr. 28, 2006 10:21 pm

Kedves Vipera!

Sajnálattal olvasom, hogy kilépsz.
Az indoklásodban pedig van valami, mert tényleg vannak olyanok, akik oda se figyelnek a szervezett tesztekre és oda se hederítenek. A MOD-dal kapcsolatban pedig azt szeretném mondani, hogy bár nem mentem a Knife féle MOD-dal, de a tiéd az upgradével nagyon jó lett szerintem. A kérdezősködőkről pedog annyit, hogy aláírom, hogy kell kérdezni, de azért mindennek van határa. Van amit megkell kérdezni, de van olyan is, amiről elkéne gondolkozni.
Üdvözlettel:
Nepsterke

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. ápr. 28, 2006 10:41 pm

Bocs, két dolgot szeretnék megemlíteni és tényleg nem basztatásként:

1. Az utóiratban írtakhoz annyit fűznék hozzá, hogy amikor szabad teszt van F1CoDon, pl tegnap, meg amikor nem versenyhét van mások is be vannak engedve tesztre, hogy gyakorolhassanak. Tegnap például Lacakaaa, Iceman, Gregs is teszteltek. Lacakaaaval előtte hosszan msneztünk mire figyeljen. Neked is segítettem imolában, hogyan vegyél néhány kanyart, úgyhogy nem értem miért írtad ezt az utóiratot.

2. Senki sem állítja, hogy ligát szervezni könnyű. Hidd el megértem a problémáidat, hisz már hónapok óta vezetek egyet, ahol korábban igen sok probléma is volt. Én is úgy kezdtem, hogy legyen fullos a liga, aztán akik lemaradtak, kimaradtak. Most már nem rohangászom senki után, aki játszani akar az úgyis megtalál. Mostanában is sokan bombáznak emillel vagy msnen nyaggatnak, ezen idővel te is felülemelkedsz majd, ha nem adod fel ilyen könnyen.

Bocsáss meg, ha keményen bántam veled, de tapasztalatból tudom, hogy a vezetéshez kemény kéz kell, különben széthullik a liga (voltam már tagja nem egy ilyennek). Szokták mondani: "Teher alatt nó a pálma." Sajnos a stílusom olyan amilyen, ezen nem nagyon tudok változtatni. Tommyval is rengeteg vitánk volt, de aztán belenőtt a ligavezetőcipőbe. :wink:

Remélem visszavonod az itt leírt szavaidat és vezeted tovább az F1OB-t. Nem ígérem, hogy nem basztatlak néha, de hidd el, csak nyomós okkal teszem.

Amennyiben mégsem, akkor köszönöm, hogy létrehoztad az F1OB-t. Ha ez nincs, sosem kezdek ilyen kevés segítséggel versenyezni. Ez egy jó liga lett! Csak lásd meg a fontos dolgokat és ne törődj a piszlicsáré szarságokkal!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. ápr. 29, 2006 12:21 am

@Vipera
Szerintem nem érdemes felhúznod magad azon, hogy kérdeznek tőled.
TS-en megbeszéljük, ha gondod van nagyon örülnék ha előbb nekem mondanád vagy a Habasának. Ha nem tudunk közösen dűlőre jutni, még mindíg bejelentheted a kilépésed, amit szomorúan tudomásul veszünk.



@Knife
:? Sajnos nem áll módomban megvenni az rFactort neked, mint azt TS-en is említettem jelenleg saját forrásból én sem tudom finanszírozni, mert ürítettem a számlámat, a bátyomat meg nem szívesen zaklatom, eleget kértem már tőle. Így a legrosszabb időben kerestél meg ezzel. Sajnálom.
:roll: Elnézését, meggondolatlanul gyorsan válaszoltam. Aki ismer tudja, hogy egy jó pilótának magamtól is felajánlom ha módomban áll segíteni.
Kép

Zöldi
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 414
Csatlakozott: szomb. okt. 08, 2005 2:06 pm

Hozzászólás Szerző: Zöldi » szomb. ápr. 29, 2006 10:45 am

Vipera!
Szomorúan olvasom, hogy távozni szeretnél. Sajna egy ligavezető mindig nagyobb nyomás alatt van. Reméltem fel tudsz nőni a feladathoz, és úgy láttam, ez sikerülhet is.
Remélem ezt most csak a közelmúlt sűrű problémái mondatták veled, és nyugodtan, higgadt fejjel átgondolod még egyszer.

Üdv.
Z

@Knife
metosz ilyen :D

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. ápr. 29, 2006 8:02 pm

Az a tény, hogy Vipera kiszáll, másik adminnak egy rohadt nehéz dolgot jelent: dönteni, melyik út a helyes. Nos, két út van:
1. Egy ilyen ligában, ahol sok másik ligából való pilóta van, természetes az örökös vitatkozás. A két MOD, amelyből az egyiket egy CoD-os (Knife) csinálta, és a másik, amelyiket az F1OB-s Vipera csinált, már-már egy hosszú öldöklés ártatlan áldozata. Ennek az útnak a megoldása, hogy Vipera szépen abbahagyja a durcibogyós függőségét és visszajön, mint F1OB admin és Williams pilóta.
2. A másik, hogy Viperát elfelejtjük, és (egyelőre egyedül) megtartjuk a ligát, folytatjuk a versenyeket, vagyis minden megy tovább.
Személyesen én az elsőt tartom helyesnek, mindenki folytassa feladatát, és lehetőleg ne hidegháborúzzunk a MOD-okkal.

lacakaaa
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: vas. márc. 26, 2006 3:52 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: lacakaaa » szomb. ápr. 29, 2006 9:37 pm

Az lenne a legjobb, ha Vipera visszajönne, és menne tovább az élet.

Avatar
Joci92
Hozzászólások: 53
Csatlakozott: pén. márc. 17, 2006 5:22 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Joci92 » hétf. máj. 01, 2006 1:23 pm

nekem aztán nyolc sokat segített nekem, de ő is rengetegszer írt nekem, hogy Joci most töltsd le ezt és próbáld ki, hogy jó meg, hogy csinálj szervert, hogy ezt a modot kipróbáljuk midnig megcisnáltam amire kért pedig mdontam tanulnom kell, de megnyitottam stb. egyébként jó lenne ha visszajönne :lol:

Gregs
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: hétf. márc. 27, 2006 4:41 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gregs » hétf. máj. 01, 2006 1:34 pm

Cső
Vipera ne lépj már ki!!!
nincs értelme hogy kilépj :lol:
cső!!!!!!!!!

Gregs
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: hétf. márc. 27, 2006 4:41 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Gregs » szer. máj. 03, 2006 4:53 pm

cső
a Hétvégi futamon nem tok sajna menni
mert megyünk osztály kirángulásra! :(
de amúgy szvesebben jönnék versenyre :lol:
cső!!!!!!!!!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég