Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Spanyol futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. máj. 14, 2006 5:19 pm

Ez nem verseny, ez lagtenger....így nem lehet versenyezni, hogy nem látom az előttem lévőt.....főleg nem ilyen szinten.

Sajnálom ÉN így nem fogok versenyen indulni. :cry:

Kristi
Hozzászólások: 73
Csatlakozott: szomb. ápr. 01, 2006 11:00 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Kristi » vas. máj. 14, 2006 6:36 pm

Ugyanezt nyilatkozom .


Ja és Nepsterke meg elém csúszott nem tett jót a jobb elsőmnek

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. máj. 14, 2006 6:43 pm

Kristi írta:Ugyanezt nyilatkozom .


Ja és Nepsterke meg elém csúszott nem tett jót a jobb elsőmnek
Kristi rólad külön véleményem van, szal sztem Te csak ne dumálj......

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. máj. 14, 2006 6:46 pm

Mind1 a köridőket megnézve ideális körülmények között a 3. helyre simán jó lett volna az autóm......

Az időmérő is jól sikerült így első versenyre! Várom Monacot, ami ebből a versenyből kiindulva kemény lesz. (ha a körülményeket vesszük figyelembe)

Szerintem előtte kellene néhány funracet futni......és akkor látnánk, hogy mi a helyzet.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. máj. 14, 2006 6:47 pm

Újabb kettős győzelem!!!

Nagy kár, hogy a kiesések is közrejátszottak.
Az időmérőt elszúrtam, de a rajt piszok jól sikerült, utána csak tartanom kellett a sebességet. AlieN nagyon közel volt, de balestet szenvedett. Tommy még az első körben kiszállt, Nyeksek is, Habasa pedig szokatlanul lassú volt. Sokan mondták, hogy vizes az aszfalt, de nekem ez fel se tűnt, lehet azért mentem olyan bátran :twisted:
A lag óriási volt, ilyet még nem láttam, nem értem mi lehetett az oka, de remélem ilyen többet nem lesz. Volt, hogy szlalomoznom kellett a célegyenesben. Vipera szerint nekimentem lekőrözés közben, de nálam semmi nem volt, azt láttam, hogy félrehúzódik. Már kanyarok óta mentem mögötte, lassított és behúzódott, én meg mentem tovább külső íven. Bocs, ha mégis neked mentem!
Nem tudom, hogy lehet-e ilyet kérni, de nem bánnám ha újrafutnánk. Egy lagmentes spanyol futam biztos mindenkinek emlékezetesebb lenne.

Gratulálok mindenkinek, aki célbaért és további jó versenyzést!

Időmérő:

http://f1codcl.indexf1.hu/images/events ... akvali.jpg

Futam:

http://f1codcl.indexf1.hu/images/events ... narace.jpg

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » vas. máj. 14, 2006 8:03 pm

Sziasztok

Totál káosz :-)
Nem tudom hogy kitől kérjek bocsánatot ha egyáltalán kell kérnem valakitől. A lag miatt sajnos lehet h kilöktem, vagy lekoccoltam 1-2 versenyzőt, elnézést kérek, nem tudom miért volt ilyen lagos a szerver. Majd megnézem a replay-t ha lesz időm, érdemes lesz...
Legjobbakat
Sziasztok
Geri

iceman
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: szer. feb. 01, 2006 8:27 pm

Hozzászólás Szerző: iceman » hétf. máj. 15, 2006 4:11 pm

nagyon kemény verseny volt! Nem is hiszem hogy valakivel le tudtam volna állni harcolni. A futam elött két nappal kiment a bokám ennek hatásait még az időmérőn éreztem, de a versenyen nagyon sok mindenre kellett koncentrálni. főleg a célegyenesben elhelyezkedő kedves kis autócskákra, és ahogy Knife is mondta a célegyenesben szlalomozgatni kellett. Nekem ez az egész szerencsére 6-7 kör után abba maradt, de ilyenkor sem nyugodhattam meg mert 1-2 körönkénti 10-15 mp-es akadozással kellet küzködnöm. Egy ilyenben el is hagytam az első vezető szárnyam, és így két kiállás helyett hármat mentem ami késöbb butaság volt mert a computernek már egy szavát sem hittem el, ezért nem is figyeltem rá és nem tudtam hogy kaptam három kört és anyi anyag volt pont az automba hogy még befuthattam volna. Plussz még a verseny közben rosszul is lettem de a harmadik hely látván nyomnom kellett.
Grat az összes befutónak!!!!

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » hétf. máj. 15, 2006 4:21 pm

Üdv!

Hát sajnos a lagg szinte tönkretette a versenyt! Nem értem h. mi volt a baj, még nemvolt ekkora! Az idömérön viszonylag jol mentem 2 hibám volt, de megszeretem a polet 8) Knife hogy is monnyam.. olyat rajtolt.... :roll: szal 2.ként fordultam.. hibáztam igy kialakult 3-4mp elönye, mit tartottam, mig sajnos az elsö kanyarban a kerékvetö megviccelt, és pont ott állt Geri, és hát smacc :oops: :P (EZÉRT IS BOCSI GERI DE NEMTUDTAM..:( ) elsö vezetöszárnyam elszállt, de Csapattársamnak is sajnos,de elengedett a boxba h. utolérjem Knifeot (gondolom én.. EZT IS KÖSZI SZÉPEN) megjavitották, Habasa mögé értem vissza 3mp körül! következö kör elsö kanyarában elengedett udvariasan THX érte:) Knife 20 mp körül volt.. szal 2. hely lett volna kilátásba HA Gregs nem satuzik elöttem mikor mögötte voltam és nem SZÁLL EL AZ 1SZÁRNYAM + ELSÖ 2 KEREKEM... :evil: :evil: szal...........

Na mind1 Knifenak és aki célbaért azoknak Gratulálok!


U.i: HAJRÁ FERRARI

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. máj. 15, 2006 5:53 pm

Csatlakozom a csapattársamhoz: KETTŐS GYŐZELEM!!!Az időmérőn Knifefal kibéreltük a második sort. Az első körökben tényleg enyhén vizes volt a pálya, de én úgy mentem, mintha észre se venném. A kocsi szerintem is szokatlanul lassú volt, 1.2 másodperccel maradtam el a körrekordomnál vasárnap. Hogy mi okozhatta?
Nekem ment-ment a verseny, közben a célegyenest szlalompályává alakították át, aztán Nepsterke kipördült, AlieN kiesett és onnan már csak kocsikáznom kellett a célig. A 19.körben megejtettem egy boxkiállást, de még mindig nem tudom, mitől álltam 18.1 másodpercet.
Bizakodással várom a következő futamot, talán újjabb kettős győzelem születhet.

ui.: a körcsúcsoknál, Monacóra azt be lehet azt is írni, hány körig tud az illető a pályán maradni? :)


Akkor a leggyorsabb körök a Spanyol Nagydíjon:

1. Knife---------1:18.215. (27.kör)
2. AlieN---------1:18.511. (7.kör)
3. Habasa-----1:19.977. (16.kör)
4. Nepsterke--1:22.459. (6.kör)
5. Geri----------1:23.011. (6.kör)
6. Vipera-------1:23.424. (13.kör)
7. Iceman------1:23.645. (28.kör)
8. Kristi---------1:23.687. (3.kör)
9. Gregs--------1:36.137. (2.kör)
10. Tommy----2:03.528. (1.kör)
11. Nyeksek---idő nélkül
Kép

nyeksek
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: szomb. márc. 18, 2006 7:08 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: nyeksek » kedd máj. 16, 2006 10:33 am

Csodálatos verseny volt. Az első kanyar tökéletes volt, a másodikban viszont Geri úgy döntött hogy nekemjön hátulról. Hála eme fantasztikus akciónak itt vége is lett a versenyemnek.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 33 vendég