Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

DTOB A1-ring futam csevegő

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 21, 2006 7:21 pm

:P

Hajrá!
Vipera igern szépen szerepelt
Knife potenciális esélyes volt a 2. versenyen.
Habasával nem tudom még mi lett.

:roll: F1C bug halom (ezt majd másik témában)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára metosz vas. máj. 21, 2006 9:19 pm-kor.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. máj. 21, 2006 9:18 pm

Nem hivatalos eredmények (screen shot) :

Quali:
http://www.metosz.net/desi/dtoba1r.jpg

Első verseny:
http://www.metosz.net/desi/dtoba1.jpg

Második verseny:
http://www.metosz.net/desi/dtoba1q.jpg
Kép

Genyó Kapitány
Top Pilóta
Top Pilóta
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 8:11 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Genyó Kapitány » vas. máj. 21, 2006 10:49 pm

:wink: Gratulálok a célbaérkezőknek!
8) Nyakunkon az új generáció!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. máj. 22, 2006 9:42 am

Hát a második futam szörnyű volt.
Az elsőn a rajt után a 2-es kanyarban kipördültem, onnan klapaszkodtam fölfelé. A boxkiállás után 3 kör alatt 6 másodpercet hoztam Viperán, közben pedig eddigi leggyorsabb körömet is megfutottam (1:29.3., eddig 1:30 is alig volt meg). De nem bizonyultam elég gyorsnak.
A másodikon nem tudom, ki ment Zöldinek, de ő elémvágódott és kipördültem. Innen már nem tudtam menni gyors köröket, akárhogy akartam, amire megjavították a problémát, addigra már nagyon messze voltam Lacakaaától, akkor megelégedtem a 6. hellyel.
Azért amit Kristi művelt... Kék zászlónál elengedni szokás a mögötted levőket, nem elévágni!
Gratulálok a győztesnek és minden célba érőnek!
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. máj. 22, 2006 4:30 pm

Jó kis meccs volt meg kell hagyni. Az időmérőt kicsit elrontottam, de így is az eddigi legjobb körömet mentem. Aztán első futam indult ahogy indult, próbáltam óvatos lenni, valaki mégis belémjött és kicsúsztam. Ezzel búcsút is inthettem az első helynek. Második futamon szerencsére nem voltak ilyen gondok. Sajna egy hibázásom miatt metosz simán meg tudott előzni, azért nagyobb csatára számítottam. Gyorsabb volt mint én, de azért próbáltam rajta maradni. A boxból kijövet csak 9 tized volt az előnye, ami azonban rohamosan elkezdett nőni. Nem sikerült rájönnöm, hogy a második etapban már miért nem tudtam tartani vele a lépést. Mindenesetre izgalmas volt.
Vipera teljesítménye nagy meglepétés volt számomra. Első futamon sokáig autóztam mögötte, de a lag miatt nem mertem beszúrni az autót. Szépen autózott és gyorsan. Csak így tovább F1OB-n is!
Kristi számára pedig volna néhány javaslatom: Nőjj fel az arcodhoz! Ha lengetik a kék zászlót, akkor az nem azért van, hogy lökd ki azt aki épp le akar kőrözni. Ha sérült az autód, akkor pedig pláne ne akarja kakaskodni! Gyakorolj többet és dícsérd magad kevesebbet! Köszi

Gratulálok metosznak a győzelemhez és többieknek a célbaéréshez!
További jó versenyzést!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 62 vendég