Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Montreal futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 4:46 pm

Na mi volt? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 4:49 pm

Az volt, hogy az első körben 2x csattantak nekem hátulról.....

A második végzetes volt. KÖSZÖNÖM SZÉPEN ALIEN!

Haladok a kanyar bejárata felé.....egyszercsak valaki nekemjött és pont megdobta a kerekem. Háááát ki volt az?? Alien papa. csodálatos 1,5 kör volt!

Részemről ennyi. Gratulálok a helyezésednek Alien......biztos nagyszerű versenyt futottál. Mert Én elégedett vagyok kurvára! :evil: :x

Na csá! all! Megyek nyaralni. :x

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » vas. jún. 25, 2006 5:07 pm

Tomy gratulálni tok.. 19 éves fejjel komolyabbnak néztelek.. amugy volt vagy fél kocsi közöttünk.. szar az F1C.. ez van.. ez veled is elöfordulhatott volna! szoval nyugodjál le!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 5:10 pm

AlieN írta:Tomy gratulálni tok.. 19 éves fejjel komolyabbnak néztelek.. amugy volt vagy fél kocsi közöttünk.. szar az F1C.. ez van.. ez veled is elöfordulhatott volna! szoval nyugodjál le!
Leszarom, Te is így reagálnál és attól még, hogy rászoktál az rFactorodra tudhatnád, hogy nem lett jobb a Challenge....de mind1 leszarom már. Örülj magadnak. Na csá.

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » vas. jún. 25, 2006 5:14 pm

Én nem igy reagálnák rá, legalábbis elöször.. megbeszélném az illetövel h. mi is volt, és utánna! DE látom nem érted, fél kocsi volt közöttünk és amikor megdobodott a kocsid nálam az elött fékeztem és az én kocsimnak semmi baja nem lett, szal BUG!
Jo nyaralást szevasz

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 5:18 pm

Ilyen bug minden futamon van....mégsincs midnen futamon ez. szal szevasz....

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. jún. 25, 2006 5:45 pm

Csodás verseny volt :(
Két befutó.
Gratulálok Ulvarnak a célbaéréshez.

@Tom, @Ede - Majd a plr fájlotokat be kellene állítani, hogy alacsonyabb legyen a pingetek. TSen megdumáljuk, ha kell. Egyébként Pilóta Fórumon az F1CoD topicban bent van a plr állítás.

Mindenkinek sokkal több sikert az elkövetkezőkben!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. jún. 25, 2006 7:58 pm

Gratulálok Knife az első helyhez!És neked is Ulvar a másodikhoz!Remélem legközelebb izgalmasabb körülmények között is hasonló eredményeket érjetek el! :D Hajrá!!!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. jún. 25, 2006 7:58 pm

bocsi:értek el :oops:

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 25, 2006 8:08 pm

Mivel a versenynaptár a nyári szünet következtében elég feszes, ezt a futamot most nem tudjuk újra futni, max. a végére kiírhatunk egy 2. futamot belőle megadva a tiszteletet Gilles pályának. Ha akarjátok - erről szavazással is dönthetünk, de előbb örülnék a véleményeknek.
Most már látszik a szünet értelme is, sokan nyaralnak ami ebben a hőségben nem csoda.

Sajnálatos, hogy ilyen kevesen voltatok, de ez nem kapcsolati hibákból fakadt.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 8:27 pm

Na visszanéztem a Szerver replay-t! Hát Alien gratulálok! Ezért megérte elbaszni a versenyem!

1. nem sokkal utána Ulvart is lekoccoltad!
2. tolatva közlekedtél a pályán! indokolatlanul.
3. átvágtad a boxutcát meghosszabbító vonalat boxkiállás után.
4. miután letörted az első szárnyad úgy mentél mint egy őrült és a végén a finálé: jól széttörted az autód.

Ezért megérte nekem jönni, grat! És még Te beszéltél komolyságról......pff

A pódiumra minimum jó lett volna az autóm szóval köszi.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. jún. 25, 2006 9:09 pm

@Tommy - Esetleg arra gondoltál már, hogyha direkt lökött ki, akkor miért lassított utána és hagyott elmenni mindenkit? És arra, hogy aki a teszteken alig hibázik és a versenyen részt vesz egy ilyen vitatható incidensben, esetleg nem jókedvel versenyez tovább, és direkt töri össze az autóját, ahelyett hogy neki állna a győzelemért küzdeni? A nála 2mpel lassabb ember mellett nem ment el. Bizony az az Ulvar-AlieN kocc is olyan volt, hogy simán belemagyarázod, hogy ki akarta lökni. Nevetséges ez már amit mondasz komolyan. Én is mérges vagyok ha kiesek futamon, de az már túlzás amit művelsz, már bocs. Óvásod benyújtottad, mit kell még cifrázni?

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. jún. 25, 2006 10:57 pm

Közöd? Nem téged löktek ki szal pszt. :wink:

Sokat érek vele, hogy hagyta a többieket elmenni....nagyon szépen köszönöm, most ezzel jót tett nekem!!??? :lol: NEM!
Hogy direkt összetöri az autóját? Azzal is sok jót tett, max :arrow: veszélyeztette a többieket. És bizonyította hozzáállását. Most olyanokat hozol fel, hogy másokkal milyen "jót" tett...nem ment el mellette stb. kit érdekel? :shock:
És nem magyarázom be, hogy ki akarta lökni, ezt csak azért hoztam fel, mert ugye velem is koccolt, csak Én nem voltam olyan mákos mint Ulvar.
Jah...Te is mérges vagy....akinek megadják a monacoi 3. helyet kb. 5 perc alatt az kb. 5 percig mérges és bizonygatja igazát. ennyit erről.

Részemről ennyi.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. jún. 25, 2006 11:04 pm

Tommy írta:Közöd? Nem téged löktek ki szal pszt. :wink:

Sokat érek vele, hogy hagyta a többieket elmenni....nagyon szépen köszönöm, most ezzel jót tett nekem!!??? :lol: NEM!
Hogy direkt összetöri az autóját? Azzal is sok jót tett, max :arrow: veszélyeztette a többieket. És bizonyította hozzáállását. Most olyanokat hozol fel, hogy másokkal milyen "jót" tett...nem ment el mellette stb. kit érdekel? :shock:
És nem magyarázom be, hogy ki akarta lökni, ezt csak azért hoztam fel, mert ugye velem is koccolt, csak Én nem voltam olyan mákos mint Ulvar.
Jah...Te is mérges vagy....akinek megadják a monacoi 3. helyet kb. 5 perc alatt az kb. 5 percig mérges és bizonygatja igazát. ennyit erről.

Részemről ennyi.
Monaco-i döntés tiszta volt. Knife jól látható a szerver-replay-en. Ha veled történt volna akkor is végig nézzük, hogy mi történt. F1-ben sem lesz valaki utolsó, mert a számítógép nem számolja a köreit.
Biztos, hogy a szemmel látható tény fog dönteni.
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. jún. 26, 2006 1:55 pm

Olvastam az összefoglalót a Canadai futamról.Bár már túlléptem rajta,de azt olvasom hogy "szokatlanul magas hőmérséklet"! Ez azért furi,mert nekem 16 fokot mutatott a gépem,szal ezért nem értettem a motorhibát.Ha nekem is kiírja a valódi hőfokot,akkor biztos adtam volna még a hűtésre.De hát ez van.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. jún. 26, 2006 8:02 pm

Tom írta:Olvastam az összefoglalót a Canadai futamról.Bár már túlléptem rajta,de azt olvasom hogy "szokatlanul magas hőmérséklet"! Ez azért furi,mert nekem 16 fokot mutatott a gépem,szal ezért nem értettem a motorhibát.Ha nekem is kiírja a valódi hőfokot,akkor biztos adtam volna még a hűtésre.De hát ez van.
Jah nálam meg 15 fok volt! :lol: Szal szokatlanul hideg volt inkább....

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. jún. 26, 2006 9:15 pm

Tom írta:Olvastam az összefoglalót a Canadai futamról.Bár már túlléptem rajta,de azt olvasom hogy "szokatlanul magas hőmérséklet"! Ez azért furi,mert nekem 16 fokot mutatott a gépem,szal ezért nem értettem a motorhibát.Ha nekem is kiírja a valódi hőfokot,akkor biztos adtam volna még a hűtésre.De hát ez van.
8) Költői túlzás, nem vagyok irodalmár és ha már egyszer megfogalmazódott.... Amúgy én nem is tudom hány fok volt, csak feltételeztem mert elég korán leégett a géped.
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » kedd jún. 27, 2006 1:10 pm

metosz írta:
Tom írta:Olvastam az összefoglalót a Canadai futamról.Bár már túlléptem rajta,de azt olvasom hogy "szokatlanul magas hőmérséklet"! Ez azért furi,mert nekem 16 fokot mutatott a gépem,szal ezért nem értettem a motorhibát.Ha nekem is kiírja a valódi hőfokot,akkor biztos adtam volna még a hűtésre.De hát ez van.
8) Költői túlzás, nem vagyok irodalmár és ha már egyszer megfogalmazódott.... Amúgy én nem is tudom hány fok volt, csak feltételeztem mert elég korán leégett a géped.
Jah Én még mondtam is Tom-nak, hogy 15 fok volt, hogy a francba égett le 4-es hűtéssel? :roll: Esetleg nem lehet, hogy a mechanikai hibák időmértéken voltak? :roll: Mert akkor bármikor bárkinek bexarhat a motor, vagy bármi.

De Én még direkt verseny előtt 3-asra vettem a hűtést. :lol:

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » kedd jún. 27, 2006 2:37 pm

Azért égett le Tomnak a motorja mert nagyon pörgeti,huzatja, pirosban tartja!! Még mikor elösször feljött tesztre akkor mégjobban mint most ( akkor mondani is akartam h. nem lesz igy jo neki, de Ő nem szolt csak tesztelt)
Mostmár kicsit javult elösször leszabájzásnál váltott, mostmár kicsit elöte :?

U.I: bár nemtom h. versenyen mennyire csinálja igy...

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » kedd jún. 27, 2006 6:03 pm

lehet hogy igazad van AlieN!
még nem szoktam hozzá hogy vannak mech.hibák!Bár az is érdekes hogy angliában semmi gondom nem volt pedig az gyorsabb pálya!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd jún. 27, 2006 6:26 pm

Tom írta:lehet hogy igazad van AlieN!
még nem szoktam hozzá hogy vannak mech.hibák!Bár az is érdekes hogy angliában semmi gondom nem volt pedig az gyorsabb pálya!
:shock:
Hát rF-ben mikor a rajtrácson áll a kocsi magától is leég, még csak gázt se kell adni csak várni 3 percet.

Tényleg meglepő ami veled történt, de én ezt is F1C bugnak gondolom-látom-feltételezem. (nem hallottam még motor hűtésbug-ról, de az utolsó DTOB ahol rendesen volt mismatchunk elég elkeserítő képet mutatott + 8) sok csodát
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » kedd jún. 27, 2006 6:59 pm

Bizony a motor furcsa dolog F1Cben. Emlékszem még a bahraini futamra, ahol AlieN motorja az időmérőn adta meg magát 3as hűtéssel :D Az is poén volt.

A túlpörgetés egyébként észrevételem szerint csak lassú halál, amit már jó előre jelez a gép. Azonban egy rossz váltás visszafelé 300 feletti sebességről amikor nagyon fent marad a fordulat, az már pillanatok alatt kinyírja a motort. Ebben az esetben pedig pont úgy jött/jöhetett ki, hogy a visszafordítónál túl gyors visszaváltás történhetett. A motor még nem sült ki de határon lehetett és azzal, hogy Tom a következő egyenesben sokáig huzatta, nem tudott lehűlni, majd el is durrant. Remélem többet nem jársz így! :twisted:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » szer. jún. 28, 2006 10:17 pm

Úhh bocsi hogy még nem szóltam ehhez semmit....Annyit mondok hogy mentem mindenki mögött nem csináltam semmit mikor már a legvágán 2een marattunk Knifeal már leszartam..gondoltam ez nem verseny szal nem mind1? de poénos volt amikor elszáltt KNife fékje:D na mind1:P:D Amcsira gyertek többen PLZ...jó futamhoz sokember kell!! csáá

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég