Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Monza futamcsevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 10, 2006 6:34 pm

Jöhetnek a vélemények.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 10, 2006 6:54 pm

Csá! :D

Hát az igazat megvalva az időmérős setupomba biztosabb voltam mint a versenysetupba.....(mondjuk ez megszokott nálam) :roll:
Erre időmérőn leesett az eső.....nah mondom f*sza! De mákom volt mert uccsónak mentem ki és addigra felszáradt az ideális ív. (igaz hála egy idiótának az első körömbe belépett.....no comment)

A futamról:

A rajtot nemtom hol rontottam el, mind1 ketten is megelőztek, Tom és Knife....3. helyen voltam még az első körbe visszaelőztem Knife-ot. Innentől kezdve csak annyi változott, hogy később Knife hibázott és megpördült mögöttem. Végig 4 ms-en belül voltunk Tommal, a verseny végére Knife is megérkezett ránk, összességében semmi extra nem történt, unalmas de szoross futam volt. Örülök a 2. helynek, de most már nyerni szeretnék :D

Gratulálok a célba érőknek! És a győztesnek!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. szept. 10, 2006 6:59 pm

Nagyon örülök az első helynek! Ezt leginkább annak köszönhetem hogy fantasztikus ütemben kaptam el a rajtot,illetve hogy Tommy avval volt elfoglalva hogy megtartsa a 2. helyét. Azért izgultam mert végig ott volt 2mp-re tőlem. Egy kis hiba azt nekem faléc :) ! Gratulálok a befutóknak és remélem legközelebb is legalább ennyien leszünk.
üdv:Tom

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. szept. 10, 2006 7:12 pm

3 fázisa volt a versenyemnek! Jól kezdődött de elszúrttam a benzint aztán tesóm benyitott és megzavart a koncentrálásban! így csak 5. helyen értem célba de ha jól tom a 2. leggyorsabb kört futottam! grat annak az 5 embernek aki végig ért!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 10, 2006 7:23 pm

@Ulvar a 4. legjobb időt futottad!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 10, 2006 8:29 pm

Pocsék futam volt. Az időmérőre beköszöntő eső még izgalmassá tehette volna a versenyt, ha nem a gyors pilóták futottak volna a felszáradó aszfalton. A rajtot remekül kaptam el, Ulvar és Tommy is lemaradt majd Tomot is beértem, a biztonságos első kanyar érdekében azonban nem kockáztattam belső ívre menni. Egy ideig autóztam mögötte, majd mikor közelebb kerültem, rá kellett jöjjek, hogy ez nem rFactor. Amint közel értem hozzá a szűkebb részeknél vibrálni kezdett az autója. Egy pillanatra megrémültem, hogy kilököm ezért jobban lelassítottam a kelleténél, így Tommy megelőzött. Szépen haladtunk előre hármasban, amikor a gép azt mondta nekimentem Tommynak. Mondanom se kell, közel se voltam hozzá. Mivel ez épp az első lezmóban történt, egyből megpördültem. Idegességemben a második lezmót már észre sem vettem időben. Na az már az én hibám volt. És ez utóbbi került több időmbe. De ekkora idejétmúlt ócska vackot még nem értem.

EMBEREK! VEGYETEK rFactor-t!!!!!!!!!!

A végére sikerült megközelítenem az élmenőket és a düh kihajtotta belőlem a verseny leggyorsabb körét is legalább, de akkor is bosszant, hogy egy számítási hiba miatt a játék tönkre tett egy igen izgalmasnak ígérkező versenyt. Hiszen Tom, Tommy és én nagyjából egy időket autóztunk és borzasztó jó csata lehetett volna belőle....

@Tom, @Tommy, és aki teheti - Gyertek el a csütörtöki F1CoD futamra. Ott revansot vehet a játékélmény a lag fölött. Tökéletes alkalom, hogy a kétkedőket meggyőzze a különbség. Megéri az rFactorba fektetni.

Gratulálok a célbaérteknek és külön győztes Tomnak! További jobb futamokat!

u.i.: rFactor!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. szept. 10, 2006 9:23 pm

Nekem az nem játékélmény, ha csak körözök meg azt nézem mikor fogy el a gumi, sorry :? :D
Itt legalább szoros csaták vannak.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. szept. 11, 2006 3:58 pm

Esélytelen, esélytelen, esélytelen... Ezeket mondtam, amikor felléptem a szerverre. Igazam is volt: qualin kapásból az elején kezdtem, a VIZES PÁLYÁN! De hiába vagyok kiváló esőben, 5. hely lett a vége. Azt kisebb félreértés miatt metosz a 6. helyre tett be a rajtsorba. Nem volt gond, mert olyan sok benzinnel mentem, hogy tán befértem volna Ulvar elé, azt kilökjük egymást, és a többi. De szépen mentem lemaradva, azt Ulvar kiállt a boxba. Gondoltam, jól eltolta, hogy kétszer áll ki. Silverstone-ban ugyanígy voltam én is, és 4. lettem.
Majd szépen kiálltak előlem tankolni, vezettem egy kicsit a mezőnyt, a 17. körig bírtam 140 liter benzinnel.
Azt Ulvar lelassult, én meg öregurasan becammogtam a célba.
Ha lesz Spa, márpedig sztem lesz, akkor ott biztos kiesek, mert az a pálya a gyengém.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » kedd szept. 12, 2006 9:03 am

Tommy írta:Nekem az nem játékélmény, ha csak körözök meg azt nézem mikor fogy el a gumi, sorry :? :D
Itt legalább szoros csaták vannak.
Az olyan mint palacsinta lekvár nélkül, jó jó de mégse igazi.
Kell a gumikopás, kell a technika végső soron F1-et szimulálunk.
Csaták rF-ben is vannak, (csak nem olyan rosszak mint F1C-ben) a körülmények mindekinek azonosak.
A HDV különbség meg a motiváció, csapatszellem miatt kell.

Az teljesen igaz, hogy a tavalyi gumi szabály egy adag trágya volt, ez nehéz mindekinek és még több fegyelmet ígényel a pilótátktól, főleg az első körökben. Ráadásúl tesztelni is nehéz, hiszen teljes távokat kell futni, hogy kiderüljön az igazság, de ez se lesz mindíg így. :wink:
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 17, 2006 6:27 pm


Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég