Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

2. futam csevegő - Monza /rFactor/

Hozzászólás Szerző: Knife » pén. szept. 15, 2006 11:27 pm

Bocsi mindenki, ezt futam után elfelejtettem megnyitni. :oops: De most már jöhet a mesedélután. :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife szer. okt. 04, 2006 1:41 pm-kor.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » szomb. szept. 16, 2006 12:23 am

Hát elég kaotikus volt számomra az egész, gyakorlatilag amíg nem küldtem másik USB portba a kormányt folyamatosan változó fékpontokkal küszködtem és ezen a többszöri szétszrelés se segített. 100 - 80% között vibrált a rohadék.
Végül a helyzet stabilizálodott, de a futam előtti tesztelés nagyon hiányzott, ami legjobban az üzemanyag fogyásban mutatkozott végzetesenek.

Sok benzinnel probálkoztam, hogy elkerüljem a harcokat mégis Nyeksekkel az elején többször összeakadtunk a pályán.
Végül a 21-ben kifogyott a 26 körre szánt benzin, gyakorlatilag 100 méterre voltam a tankolástól mikor végleg leállt az autó. :?

Gratulálok a győztesnek és dobogósoknak, valamint minden célbaérkezőnek.
Kösz a versenyt!

SaftyCar szakaszt valamikor gyakorolni kellene..........Jó pofa dolog, de nem lehet közben hibázni, borzasztó óvatosnak kell lenni, mert egyetlen ütközés - újabb kiállás - megzavarja a felállást és szerintem a gép se tudja követni a dolgokat, én spec. két peantly-t is beszívtam közben így.
Kép

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » szomb. szept. 16, 2006 1:51 pm

Üdv!

Hát én nagyon béna voltam....az idöimhez viszonyitva:S 2 kiállásra terveztem, gyorsabb voltam mindenkinél, de sokszor megpördültem, és igy nagy hátrányom volt Tommykához képest... körönként 1mpt hoztam rajta, de nem volt elég... Ezért ideges is voltam magamra...
Tommyka GRATU bocsi h. nem gratuláltam a serveren,csak ideges voltam :(

És grat mindenkinek aki célbaért. Metosz nálam meg több benzin maradt mindig :) pedig 10 mprogal mentem :)

Sok sikert a jövőben
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AlieN hétf. szept. 18, 2006 8:30 pm-kor.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. szept. 18, 2006 3:09 pm

A helyzethez képest igen jól sikerült futam volt számomra, figyelembe véve, hogy kétszer is összetörtem a kocsit. :( Először a parabolicában ért hozzá a bal első kerekem AlieN jobb hátsó kerekéhez, amiből ő szerencsére semmit nem vett észre, én viszont kirepültem az aszfaltról. Másodszor volt egy kis hiba a RaceCastal és eltűntek egy kis időre az autók a pályáról, majd mikor visszajöttek ijedtem elrántottam a kormányt és újra összetörtem magam egy bal hátsó defekt kíséretében. A boxban mindkétszer jó munkát végeztek, de a dobogó elérhetetlen lett számomra. A pontszerzés megvolt, és jól is szórakoztam és ez utóbbi a legfontosabb. :D

Tommykának gratulálok a győzelemhez, többieknek a célbaéréshez. metosz pedig remélem legközelebb ügyesebben tud spórolni a benzinnel :P

További jó versenyzést mindenkinek!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég