Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

2006F1OB Spa futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. szept. 17, 2006 6:04 pm

Viták, viták, viták.
Csak lehetőleg tartsuk meg egymás beszédidejét ! :D
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. szept. 17, 2006 6:19 pm

Mit mondjak,nem erre számítottam!
Kb a 9.körben megcsusztam.Összeszedtem az autót,de túl nagy gázt adtam hírtelen és ettöl megint keresztbe áltam,és ez lett a vesztem,mert Snow kb 300km/h-val nekem durrantott.Látványnak nem volt utolsó de így pont nélkül fejeztem be a futamot.Ez van.
Gratulálok a célba érőknek,és főleg Knife-nak.
ui:semmiféle "anyázást" nem tolerálok!31 éves vagyok! Senkit nem lökök ki,és nem tartok fel direkt,ahhoz elég felnőtt vagyok!Úgyhogy moderálja magát aki úgy véli hogy én rontottam el a versenyét!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. szept. 17, 2006 6:22 pm


Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. szept. 17, 2006 11:21 pm

:(

Én is 30 felett vagyok és borzasztóan zavar az a meggondolatlan és tiszteletlen beszéd, ami folyamatos a TS-en.
Nagyon örülnék, ha soha többet nem lenne „anyázás”.
Káromkodást tiltani értelmetlen, sőt néha van is helye, de az soha nem irányulhat egy személy felé.
Bíró társaimmal egyetértettünk abban, hogy ezt szabályozni kell.
A jövőben ezzel kapcsolatosan is lehet majd óvást benyújtani.
Tiszteletlen beszédnek egymással szemben nincs helye. Mivel ez nem összeegyeztethető a versenyzéssel, ezekben az esetekben nem a pontlevonás lesz a kérdés, hanem a pilóta engedélyének visszavonás.

8) Senki ne gondolja, hogy ez szubjektív dolog, mert nem lesz az és objektíve rúgunk majd ki valakit.

Figyelmeztetésben most Snow részesül!
Akinek ettől függetlenül, ezúton gratulálni is szeretnék a 2. helyhez.
Jól csináltad kár, hogy a meggondolatlan szavak beárnyékolták ezt és nem tudtam azonnal gratulálni!

Gratula Knife-nak!
Nincs már messze a matematikai bajnoki győzelem!
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. szept. 18, 2006 3:19 pm

Hát nem mondhatnám, hogy végigunatkoztam a futamot... Az eső ismét elmosta a taktikát és veszélyes csatákat ígért már az időmérőn. Az első kanyar kis koccanása Tommy mögé kényszerített, aki hamarosan ki esett előlem. Tom nagy tempóban növelte előnyét, Snow pedig gyorsan felzárkózott, de nem tudott megelőzni, csak miután a vizes rázókövön megpördültem. Sokat hibázott előttem, ahogy én is, így a távolság kettőnk közt igen ingadozó, az előny pedig törékeny volt. Olyannyira törékeny, hogy a Tom-Snow ütközés megpecsételte az előnyüket. Miután a boxban felrakattam az Intermediate gumikat, végre a sebességem és a tapadásom is megvolt, hogy ne csak tartani tudjam Snowt, de el is lépjek a mezőnytől és sorra fussam a leggyorsabb köröket. A kicsúszott vagy körhátrányban lévő pilótákat is dícséret érdemli, amiért okos vezetéssel tartottak fel szabályosan, vagy engedtek el maguk mellett.

Gratulálok a célbaért pilótáknak, a kiesőknek pedig több szerencsét kívánok! Remélem azért száraz pályán is lesz még idén küzdelem. :twisted:

Snow
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: szer. júl. 19, 2006 9:22 pm

Hozzászólás Szerző: Snow » hétf. szept. 18, 2006 4:53 pm

Na akkor én is megírom hogy szerintem hogy nézett ki a verseny. a Quali nem sikerült vmi jól, de legalább az 5.-ik helyet megkaptam. A rajtnál elnegedtem majdnem mindenkit hogy törjék csak össze egymást de engem ne. Bejött. Az első kanyar után harmadik lettem nem sokkra Knife-tól. Nagyon hamar már rajta voltam de nem akartam megelőzni nehogy balesett legyen belőle. Néhol egyenes szakaszban elvettem gázt mert annyira rajta voltam. Aztán kicsuszott és nekem a lassuzásban felszedett 12 másodpercet kellet ledolgoznom ami viszonylag hamar sikerült. Aztán Tom kipördült az elnyújtott balos kanyarban és mivel már csak 1.5 másodpercre voltam így könyedén megelőztem és 5 másodpercre duzzasztottam az előnyöm. Aztán ki kellet állnom a Boxba ahol persze megelőzött és majdnem Knife is. Őt a lejtős egyenesben szinte állva hagytam a boxból kifele mennet. Amikor Tom az Eau Rouge kanyarban kiesett én megprobáltam balra menni hogy elkerüljem de valhogy ő is balra képzelte a kicsúszásáttígy nekem csak annyira maradt ídőm hogy elrántsam a kormányt de az ütkőzés elkerülhetettlen volt. így egy szárny meg felfüggesztés nélkül mentem a Boxban nem tudták megcsinálni. Sztem ha nem lett volna ez a Balesett esélyem lett volna megnyernem ezt a versenyt így még a második helyem is egy darabik veszélyben volt Habasa miat, de aztán ő is össze törte az autóját.

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. szept. 18, 2006 5:38 pm

Micsoda verseny! Egy: szar volt a gépem. Kettő: már az első kanyarban megsérült a felfüggesztésem, egy kicsit jobbra húzott a kocsi. Az első légterelő beállításait nagyon eltoltam, alig volt a pályán a kocsi. Aztán az első kiállásnál (előtte az 1-es kanyarban elhagytam az első szárnyat) megoldottam a szárnyállítást, és szépen gyorsultam. Azt az 1-es kanyarban megint elhagytam a légteretőmet. A kör végén a kiállásnál már Intermediate-re váltottam, nem tudom, ki mivel ment, de sokkal jobb lett, Snow összetörte magát, én megint elhagytam az első kanyarban az első légterelőmet, azt 38 másodperccel Snow mögött voltam 9 körrel a vége előtt. 5 körrel később már nyolc másodperc volt a különbség, hogy 2:00-át futottam, akkor Snow 2:08-nál járt. Azt az Eau Rouge-ban eldobtam a kocsit, a felfüggesztésnek annyi volt. Csak példaként a jobbos visszafordítót a második szektorban úgy vettem be, hogy egyenesbe tettem a kormányt 8) . Azt elhagytam az első légterelőt is, de akkor már vége volt a futamnak.
Részben örülök a harmadik helynek, de ha a verseny végi lehetőségeimet nézzük, jobban is végezhettem volna. Mondjuk kettős McLaren Győzelemmel.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég