Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Japán csevegő

Hozzászólás Szerző: Tony » csüt. szept. 21, 2006 4:14 pm

Ezt a témát azért csináltam, hogy ha lesznek tesztversenyek, akkor a vitákat, tapasztalatokat, véleményeket ide írjuk. Remélem pénteken vagy szombaton lesz lehetőség tesztversenyekre.
Kép

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 02, 2006 10:24 am

Srácok mi lett a vége?
Milyen volt a futam
Készültek screen shot-ok?

@Ulvar
vdodi elleni óvásodat, ha fenn tartod, 3 napon belül le kell adni.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 02, 2006 1:38 pm

Meg kell néznem majd a server replayt is ahhoz! Azt mondta őt is meglökték! Feleslegesen meg nem ítélek előre!

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. okt. 02, 2006 1:41 pm

Uff. Durva egy futam volt, volt csata bőven. Időmérőn kétszer is rontottam így a dicső 5.ik helyről startoltam csak. A rajt jól sikerült, ha kicsit merészebb vagyok és nem a csapattársam van ott bejöhettem volna másodiknak az első kanyarban, de inkább nem akartam a balesetet kockáztatni ezért negyediknek fordultam. Tomot jó kis küzdelem után sikerült elhagynom, majd nagy csatába kezdtem Habasával. A kanyarokban sokkal gyorsabb voltam, de az egyeneseken nem tudtam eléggé rámászni és nem válaltam fölösleges kockázatot a túlzott szélárnyékozással, hiszen ez nem rFactor :D Néhány kör után láttam, hogy a pálya első szakaszán sokkal gyorsabb vagyok, de a szélárnyék miatt sokkal korábban kell fékeznem a szűk kanyarokban, hogy ne ütközzünk. Ez azzal járt, hogy kigyorsításokon otthagyott. Ezt megelőzendő külső íven próbáltam tartani az autót, hogy ne veszítsek a szélárnyék miatt, de béna voltam és a jobb hátsó füvet fogott. Azonnal megpördültem. A fal mellett gurultam egy ideig, míg a mögöttem közellévők biztonságosan el nem mennek a szűk részen, majd visszatértem a pályára. Sajnos vdodi körhátrányból keresztbecsúszott elém a következő kanyarban és belementem. megsérült az első szárny és a bal első felfüggesztés. Több mint 1 mp-el lassabb lett az autó. A taktikám borult és 4 körrel korábban kellett kiálljak, mert nagyon sokat vesztettem körönként. A boxban az első szárnyat helyre rakták így már alig nőtt előttem a többiek előnye. Szerencsémre sokat hibáztak és befogtam őket. Majd Tom autója hirtelen lassulni kezdett és meg is tudtam előzni. Az utolsó körökben Snow is közel került, de már nem volt még egy köröm.

Gratulálok a győztesnek és minden célbaért pilótának! Sajnálom a kiesőket, nekik több szerencsét kívánok legközelebbre!

Eredmények:
<a href="http://f1codcl.indexf1.hu/images2/event ... Időmérő</a>
<a href="http://f1codcl.indexf1.hu/images2/event ... ">Futam</a>

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 02, 2006 3:24 pm

Ulvar írta:Meg kell néznem majd a server replayt is ahhoz! Azt mondta őt is meglökték! Feleslegesen meg nem ítélek előre!
Bocs és kösz a körültekintő ítélkezést.

<a href="http://www.farkasret-isi.hu/download/JAPAN.Vcr">JAPAN REPLAY</a>
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. okt. 02, 2006 3:29 pm

Na szóval:
Negyedik lettem.Lehet hogy furcsa,de én ennek is nagyon örülök!Mióta az F1 c létezik(2002),fanatikus játékos vagyok.De ezen a pályán olyannyira nem tudtam,és nem is tudok menni,hogy az már fáj!A harmadik helyről rajtoltam(már ez is csoda),azonban Knife már az első kőrben úgy elment mellettem,hogy azt hittem be van kapcsolva a box limiter :D .Pár körrel késöbb megcsúszott és elmentem mellette.Ezután jött a "NAGY" csata:Snow vs Tom!
Valóban nagy csatának tünt külső szemmel.Én ezt úgy éltem meg,hogy míg szegény Snow folyamatosan dudált le a pályáról,addig én két mi atyánk között probáltam uton tartani az autót :lol: .Tehát Snow csatázott velem,én meg az autómmal.Végül elment mellettem.Nem baj,jó nekem a harmadik hely is!Na de aztán öt körrel a vége elött jött az amire már a verseny elejétől számítottam:
kanyarba be-tapadás el-sóderágyba ki-gumifalnak bele-első szárny le!!! :lol:
(ez Tom receptje hogy hogyan veszítsünk el egy dobogós helyet).
Na mindegy szereztem 5 pontot,és én boldog vagyok!Viszont látásra Kínában!
Tom

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. okt. 02, 2006 5:19 pm

Optimista voltam a verseny előtt, mert az időmérőn nagyon jól ment a kocsi. Snowval a warmupon gyakoroltuk, hogy na menjünk egymásba, de a rajtnál egy kicsit túl jól hajtottam végre feladatomat. Azt mentem, de olyan szar volt a kocsi, mint a fing. Ilyen punnyadékot még nem láttam kanyarokban mint ez. Azt később beindult a ménes, Snow kiállt tankolni, azt én is, majd Snow is ismét, és akkor már csak be kellett vinni a kocsit a célba.
Ahogy metosz írta még Malajziában: "Habasának meg kellett elégednie a 2. hellyel Ázsiában." Na, most az első is megvan Ázsiában. :D
Gratulálok minden célbaérőnek, és a rajtokra még jobban figyeljetek!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tony hétf. okt. 02, 2006 8:55 pm-kor.
Kép

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. okt. 02, 2006 7:51 pm

ŐŐŐŐ!!! hát mit mondjak! Nem vok Boldog! Vdodi azt állította hogy ő bele belement Lacakaa vagy Nepsterke! Na most a replayből kiderült hogy nem!
Annyi történt hogy rohadt későn fékezett mert azt hite ügyesebb meg gyorsabb mint Nepsterke! és Amikor fékezett már késő volt és puff belém 3szor egymás után! azután oly mértékbe megsérült mindd a szárny mind a felfüggesztés hogy csúszkáltam meg nem fordult a kocsi semmi nem úgy ment mint a teszteken! Én basszus erre nem tok mit mondani mint egyszerű bénázást és ennek nem örülök hogy ienek vannak itt komolyan! Később mint láthatjuk a replayben Vdodi gyönyörűen kicsuszott a verseny élén menő Knife elé is de miind1 ez már nem az én bajom! Annyit fűzök még ehhez hozzá hogy ha ien lesz jövőre rFactorba hogy nem figyelnek a pilóták és első kanyar puff (amit már tudjuk hogy Bahrein óta vigyázunk rá, hog ymég egyszer ne forduljon elő) akkor nem leszek tagja mer nem fogom azon felbaszni magam ki mien gyökér! Ez a véleményem ÓVÁSba írok egy sort azt kész! Kínába re!(normális emberekkel!)

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 02, 2006 9:36 pm

Sajnálatos Ulvar megnéztem az esetet, természetesen most a döntésről nem nyilatkoznék amíg a többi bíróval nem beszéltem.

Azt se ígérhetem neked, hogy a jövőben nem lesznek balesetek mert lesznek.

Amúgy gratulálok mindekinek, szerintem nagyon jó rajt volt ahol ezen a végzetes koccanás sorozaton kívül az látszik, hogy mindeki megpróbált figyelni a másikra.
Külön kiemelném Lacakaaa-t sokkal okosabban vezet mint annak idején.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég