Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

3. futam csevegő - Spa Francochamps /rFactor/

Hozzászólás Szerző: Knife » szer. okt. 04, 2006 1:58 pm

Na ezt a témát elfelejtettem megnyitni. Bocsi.

Szóval az eredeti időpontban lezajlott az időmérő, melyen nagy létszámmal vettünk részt. Ám sajnos a sorozatos újraindítások nem tettek jót a morálnak és mindenkinek elszállt a kedve és/vagy a koncentrációja. Akkor jó ötletnek tűnt egy héttel eltolni a futamot, de sajnos másodjára már csak négyen voltunk.
A tanulság az, hogy ezentúl a pilóták csak egyetlen újraindítást kérhetnek mégpedig a beépített szavazóprogram segítségével, amennyiben a futam első 3 körében feladni kényszerülnek a versenyt. Ha a pilóták megszavazzák, akkor a futamot előlről kezdjük, ha nem, akkor végigmegy a futam. A SafetyCar mögötti autózás veszélyes, de ha az ebből származó törés az első 3 kör után történik nem kérhető a verseny újraindítása. Felmerülő szerverproblémák esetén természetesen ez a korlátozás nem érvényes.

Ezt leszámítva jól indult a futam. Tommyka velem, Geri pedig AlieNnel küzdött a rajt utáni körökben. Sajnos a setupom nem volt elég jó, de a többiek sokat hibáztak, így az ölembe hullt a győzelem.

Gratulálok a helyezetteknek, Tommykának több szerencsét kívánok, akik pedig kihagyták, remélem következő futamon már ott tudnak lenni.
További jó versenyzést mindenkinek!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég