Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

4. futam csevegő - Shanghai /rFactor/

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. okt. 12, 2006 9:06 pm

Sajnos ismét kevés résztvevővel kellett lefutnunk a futamot. Ezen kívül AlieN is hamar búcsúzni kényszerült, mert első kerekei felmondták a szolgálatot. A befutó végül:
1. Knife
2. Geri
3. Tommyka (26. körben motorhiba miatt kiesett, de a féltávot teljesítette így pontoz)
4. Alien (sajnos nem teljesítette az 50%-ot így nem pontoz)

Leggyorsabb kör: Knife 1:37.625

Részemről már a teszteken is tartottam Geritől, nemcsoda hisz versenyen is mindössze 5 ezredmásodperccel sikerült elbitorolnom tőle a leggyorsabb kört, futamidőben pedig alig 10 mp választott el minket, ami ha nem csúszik ki, sokkal kevesebb is lehetett volna. Elejétől a végéig nagyon kellett a figyelni a gumikra és a köridőkre is. Mindig próbáltam a Geri és köztem lévő távolságot stabilan tartani, így bár néha gyorsabb voltam, jobban vigyázhattam a gumikra, amik tökéletesen teljesítették a rájuk bízott köröket, de még egyel többre nem biztos, hogy képesek lettek volna :D A két kiállás bejött, végig sikerült az élen maradnom így nem kellett túlhajtanom a kocsit és a végére koncentrálhattam a leggyorsabb kör elhódítására is, ami végül az utolsó körben sikerült. Geri 1:37.630-as ideje sokáig legyőzhetetlennek tűnt és a végén is csak 5 ezreddel tudtam jobbat futni, igaz kicsit kicsúsztam az utolsó kanyarban.

Remélem legközelebb többen el tudnak jönni, mert nagyon szegényes így. Nem is beszélve arról, milyen mókából maradnak így ki.
Gratulálok pilótatársaimnak és Brazíliában találkozunk!

További jó tesztelgetést mindenkinek!

u.i.: A következő pálya hétvégén lesz kiválasztva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife csüt. okt. 19, 2006 7:49 pm-kor.

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » szer. okt. 18, 2006 4:59 pm

Üdv!

Számomra nagyon jól sikerültek a tesztek és a futam is. Sokat segített, hogy teszten egymás mögött körözgettünk, így könnyebb elsajátítani a pályát és jó köröket futni.

A rajt után a 3. helyen autóztam Alien mögött. A 2. körben elég erőszakosan próbáltam megelőzni és lekoccoltam a jobb hátsó kerekét, utólag is elnézést kérek érte, remélem nem miattam durrant el :?
A 7. körtől úgy éreztem utolérhetem Mestert, majd a 9 körben jött a boxkiállás, ahova majdnem egyszerre érkeztünk, még integettem is neki mikor beálltam :D
Az első boxkiállás után igyekeztem stabil köröket menni, de az egyik kanyarban többször is elfékeztem magam.
Jött a 2. box, miután megmaradt a 2. helyem aminek ilyen csekély létszámú mezőnyben is örülök.
Gratulálok Mesternek, és remélem a Brazil futamon többen leszünk!

Sziasztok
Geri

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég