Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Kína futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. okt. 15, 2006 5:34 pm

Írjatok, de negem ne kérdezzetek!

(szerk. Knife: Bocs, javítottam a topic nevét, mert nem emlékeztem a KíMai futamra :D)
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Re: 2006 F1OB - Kíma futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. okt. 15, 2006 5:56 pm

Habasa írta:Írjatok, de negem ne kérdezzetek!
Most mondjam azt, hogy megmondtam? :D

Pontosan ez volt az oka annak, ami Spa után történt.......remélem most már megértik páran amit akkor fejtegettem........

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » vas. okt. 15, 2006 8:52 pm

:?: Mi lett a végeredmény, sajnos ako alapján csak azt látom,
1.32.783 leggyorsabb kört Habasa futotta.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. okt. 16, 2006 11:55 am

Mi is mondjak, ez jól esett. Az időmérő úgy sikerült ahogy, de rajtra összekaptam magam és megint állvahagytam a mezőnyt. Necces volt de az első kanyarban majdnem mindenki, majdnem simán eljött, aminek szerfelett örültem. Sajnos a harmadik kanyarba már nem érkeztünk ilyen szerencsésen, de erről majd beszélnek az érintettek. Hideg gumikon igen jól ment az autó, bár a nagy súlytól a kanyarokban lomha volt mint egy teve, már amikor az a teve nem fut, hanem csak cammog a homokviharban :D habasa nagyon szorosan jött mögöttem, kanyarokban nagyon rámjött, de egyenesekben nem tudott tartani, jobb volt az autója a kanyarokra. Mivel tudtam, hogy kétszer fog kiállni és könnyeb mint én hagyni akartam az egyenesben elmenni, de itt még nem tudott utólérni, Aztán következő körben simán kifékezett. Ami ezután történt az nagyon meglepett, persze pozitív értelemben. Sokat hibázott így tudtam tartani egy ideig, de arra végképp nem számítottam, hogy csatázni is fogunk, méghozzá úgy, hogy tanítani lehetne belőle. Gyönyörűen használtuk az íveket, a szélárnyékot és figyeltünk is egymásra, szoros csata ütközés nélkül, ahogy kell. Nem is emlékszem F1C-ben mikor csatáztam ilyen jót utoljára. Köszönöm Habasa! Aztán a könnyebb autóval csak sikerült ellépnie. boxkiállása után visszaszereztem a vezető helyet, de féltem, hogy nem tart majd sokáig, mert lassan de biztosan közeledett. A második boxára ismét az élről hajtott ki és ha nincs az a baleset még igen eseménydús körökben lett volna részünk a végére.
Remélem Brazíliában sok hasonló csata lesz, nem csak köztünk, hanem mások részesülnek majd benne.
Gratulálok a célbaérteknek és sok sikert következő futamokra!

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. okt. 16, 2006 1:40 pm

öööö...
Egy sima rajtal kezdödött a futam,ami tartott a második kanyarig.Ott Ulvar példa értékü előzése olyan szinten sokkolt hogy el is fékeztem magam a 3. kanyarban. Ez nem is lett volna baj,csakhogy Vdodi még jobban elfékezte magát,minek következtében Ulvart és engem elküldött hóvirágért! :lol:
Na mindegy,gyerünk tovább. Laza vonatozásba keztünk Viperával és Ulvarral(mellesleg Snow vagy Vipera?). Egy pár kör után olyan szépen egymásra találtak hogy ki is nyíltak elöttem mint egy tubarózsa :lol: .Aztán egy rövid idejig szélmalom harcot folytattam Habasával de hamar rájöttem hogy esélytelen vagyok a 2. helyre,egészen addig,amíg Vdodi nekiment Habasának akinek így idő elött kellet befejezni a versenyt.
Gratulálok Knife-nak az első helyhez,és elméletileg a vb címhez is!
Braziliában találkozunk!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. okt. 16, 2006 8:02 pm

Az első 21 és fél kör: másról nem írok.
Pole. Azt Knife lerajtolt és sikerült is rendesen "feltartania". Azt később jópár előzés után elhúztam, amennyire 2 kör alatt el lehetett. Azt kerékcsere, azt siettem, majd megpróbáltam minél közelebb kerülni Tomhoz. Sikerült, később mentem ki, és éppen elé értem vissza Azt gyorsan elhúztam, majd megpördültem. Ez volt a 21 és fél kör.A másik felét nem írom. Sebaj, 3 pont mégiscsak 3 pont :D .
A főoldalon a kép tökéletesen illik a 2006-os szezonhoz: Knife elől, aztán jövök külső íven és a többiek. Azért még néhány versenyen megfordulhat ez a sorrend!
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » kedd okt. 17, 2006 12:41 pm

Hát igen Habasa, Vdodik ellen csak a túlélés lehet a cél.....nem a küzdelem. :lol:

Akik küzdenének veletek azoknak így lehet elvenni a kedvét :lol:

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég