Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

5. futam csevegő - Interlagos /rFactor/

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. okt. 19, 2006 7:50 pm

Várom a négy résztvevő nyilatkozatait.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife csüt. okt. 26, 2006 9:58 pm-kor.

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. okt. 19, 2006 8:10 pm

Hát ez kész! Most már az eddig aktív tagok is egyik napról a másikra szó nélkül lemondják. Tommyka az utolsó utáni pillanatban szólt, AlieNről meg semmit nem tudni mi van vele, remélem nem érte baj.
Szerencsére metosz és Nyeksek mégis tudtak jönni így ismét megvolt legalább a 4 fő.
Nade most a futamról: Időmérőn az utolsó kanyarban szúrtam el egy jobb idő lehetőségét. Startot szokásomhoz híven jól sikerült elkapnom, de a hideg gumi nem akart megtapadni féktávon így elsőből harmadik helyig csúsztam. Gerit metosz követte őket pedig én. Szépen kocsikáztunk a pálya harmadik traktusáig, ahol metosz megelőzte Gerit és én is majdnem el tudtam menni mellette, de kigyorsításon úgy elment, hogy a sapkám is levitte volna a szele. Sajnos azonban az első kanyarban kicsúszott, így megörököltem a helyét. A futam következő huszonpár köre békés unalommal telt, amikor próbáltam minnél kevésbbé leszakadni metosztól. A második boxomra azonban éppen elfogyott a benzinem. A fiúk azonban kirohantak a boxból és betolták a gépet, megtöltötték, cserélték a gumit és az ujraindítás is sikeres volt. Mégegyszer kösz a csapatnak. Szóval immáron egy kör hátrányban és egy stop and goval a nyakamban indulhattam tovább. Geri átvenni készült a második pozíciómat, mikor a Ferrari motor megadta magát alatta, így megnyugodva autóztam tovább. Letekertem amit lehetett és nagy meglepetésemre a 31. körben a Mercédesz erőforrás is felrobbant. Erről ennyit.

Öreg róka nem vén róka :D Gratulálok metosz! És több sikert a többieknek!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. okt. 19, 2006 8:46 pm

Köszi szépen a versenyt mindekinek, mivel OR futam itt még nem volt, így jó tesztnek is számított.

Bár jó pár hónapja nem mentem a pályán, viszont annak idején a CTDP-t ezen is tesztelnem kellett. Ez a pár száz köröcske nagy előnyt jelentett.

Gratula Knife-nak igencsak megszorított, szerencsére azonos taktikával mentünk, különben nagyon szoros lett volna.

Geri is király volt, Gratula.
Nyeksek sajnos megszívta, hogy a pályán nincsenek rendesen box vonalak.
Legközelebb jobb lesz!
Kép

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » pén. okt. 20, 2006 9:03 am

Na szóval...

Az egész futamom a koncentráción ment el, sajnos nem voltam ott fejben. A rajtot ennek ellenére nagyon jól sikerült elkapnom, az első köröm se volt rossz. Ha a kör végén nem vagyok ennyire figyelmetlen akkor lehet hogy 100 méterrel előbb fékezek a célegyenes végi kanyarban és akkor talán be is tudom venni :D
A 9. körben előztem meg Nyekit, miután szegény elég brutálisan találkozott a fallal és vezető szárny nélkül körözött.
A futam első felében tele voltam hibákkal, kapkodással ami meg is látszott az autón. Elfogytak alólam a gumik, lassan időszerűnek éreztem a boxkiállást, amikor a boxutca előtti gyors szakaszon nekitámasztottam a verdát a falnak és leszedtem róla 1-2 alkatrészt :D (Legyen má könnyebb a talicska - gondoltam) Ugyhogy irány a box ahol laza 30 mp alatt kikalapálták a vasat.
Aztán körözgettem, körözgettem, egyszer csak Mester közli, hogy éppen most tolják be a boxba, mondom LOL, akár még utol is érhetem, mivel STOP/GO-t is kapott. Persze személyautóhoz szokott agyamban egyszer sem fordult meg verseny alatt, hogy spórolni kéne a motorral és néha lejjebb kéne venni a motorprogit, szóval toltam mint a lopottbiciklit. Naná hogy felrobbant a motor, és a jó az egészben, hogy Mestert akár meg is előzhettem volna ha birja a Ferka.
"Röviden" ennyit :D
Grat Metosznak, szépen ment, Mesternek kösz a sok segítséget, Nyekinek meg több szerencsét kivánok legközelebb. És marhajó lenne ha legalább 2szer ennyien lennénk futamon, meg teszteken is.

Szebb jövőt!
Geri

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég