Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Brazil futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. okt. 23, 2006 5:53 pm

Jöhetnek a vélemények, élmények.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Re: 2006 F1OB - Brazil futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. okt. 23, 2006 6:04 pm

Knife írta:Jöhetnek a vélemények, élmények.
Hát élmény nem igen volt, ha volt is az negatív......

Véleményem holnap leírom! :wink:

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. okt. 23, 2006 7:05 pm

Hát hogy őszinte legyek,nem értem hogy lettem első! Illetve miután láttam az eredményjelzőt már értettem,de a verseny alatt....!? Ennyi kérdőjel még nem volt a fejem felett :D .Jól kaptam el a rajtot,de aztán Habasával összeért az autónk,ezért a kb 4 másodpercig tartó 2. helyemből hamar 5. lett.Aztán jött a káosz! Keresztbe-kasul jelentek meg elöttem az autók,hol 3 mp-re,hol 25 mp-re voltak elöttem és mögöttem a kijelzőm szerint.Tulajdonképpen nem igazán tudtam eldönteni hogy akivel csatázom,az ténleg ott van,vagy csak valami "szellem" van körülöttem.Ezért sem voltam biztos Habasa elfüstölésében,és ezért sem voltam biztos Snow motorhibájában az utolsó körben.Összegezve: szépen nyugodtan autóztam,azt egyszer csak első lettem.

Szereztem 10 pontot!De kár :lol: !

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. okt. 23, 2006 8:26 pm

Abszolút győzelem-ez úszott el a 9. kör végén, amikor épp váltogattam felfelé. 4-es hűtésen az autó seperc alatt elvesztette mozgatóerejét, a Mercedes High Performance Engine-jét (hát ez sem high performance :D ) Vipera kétszer állt volna ki és akkor beértem volna elsőnek. Aztán utána hallgattam, hogy Tommy stop/go-t kap, Viperának nincs elég benzinje, és hogy Tom valahogy vezet.
No lám, ennyi a különbség a Ferrari és a Mercedes motorok között. Ugyanazzal a setuppal mentünk, és amikor a Merci elégett, akkor tudtam, hogy Vipera is halálra van itélve.
Ez nem a McLarenek versenye volt. Grat a célbaérőknek, akiknek nem égett el a motorjuk, de leginkább a győztesnek!
Kép

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » hétf. okt. 23, 2006 9:25 pm

Valójában néha gőzöm sem volt, hogy a körülöttem levő autóktól mekkora távolságra vagyok. Egyedül csak akkor lehetett érzékelni hogy milyen távolságra van tőlem az autó, amikor mögülem jött, szóval mikor leköröztek. Remélem senkit nem tartottam fel még így sem.
A futam amúgy meg számomra jó kis körözgetés volt, és örülök hogy pontot is szereztem, de sajnos a lag miatt nem élveztem a dolgot annyira. Ez van sajnos. Grat mindenkinek aki ki tudta kerülni a lag miatt a pályára dermedt "botokat" :) (ahogy Knife mondaná) és grat a győzteseknek.
Szevasztok
Geri

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » kedd okt. 24, 2006 1:06 pm

Nos mint mondtam élmény nem nagyon volt a lag miatt főleg.....azt sem tudtam ki hányadik, meg hogy éppen ki van előttem stb.....folyamatosan álló autókat kerülgettem, nem tudtam melyik igazi és melyik szellem :lol:

Nos az időmérő jól sikerült addigi leggyorsabb körömet megfutva megszereztem a pole-t! A rajt is jól sikerült elsőként fordultam el majd mindaddig első votlam amíg Vipera ki nem lökött (köszike)! Mikor kicsit hozzámért elkezdtem ellenkormányozni, meg is lett volna de ő csak a gázon állt....és persze továbbhaladt. Na mind1 3. voltam majd láttam, hogy Habasa elfüstölt, pár kör múlva Vipera is kiállt és első helyen haladtam, majd jött a box......jól megszivatott a bejárat mivel a lámpa előtt van a vonal......így stop&go-t kaptam, visszajöttem Tom mögé 10 ms-re de olyan keményen hajtottam, hogy többször is kicsúsztam így már 30 ms előnye volt, majd uccsó körbe elfüstölt Vipera is mivel felmelegedett a motoroja a boxkiállásnál.....így 2. lettem. Nos a cél az volt, hogy Tom előtt végezzek hát ez pont nem sikerült :D De mind1...Furcsa verseny volt az már biztos :D Grat a célbaérőknek! És Tomnak a győzelemért! 1 hónap után azért jó ez a 2. hely nekem :)

Amúgy meg elég frucsa, hogy 2 ember hogy felgyorsult az utóbbi időbe.....végülis mind1 tiszta eszközökkel jobb küzdeni :D

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég