Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Francia Futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. okt. 29, 2006 6:59 pm

Nem volt semmi ez a verseny!
Kép

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. okt. 29, 2006 7:00 pm

BRAZIL???

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » vas. okt. 29, 2006 7:07 pm

Tömören:
Enyém volt a pole,a leggyorsabb kőr! Első lettem volna,erre elszúrom! De legalább az első 20 kőr izgi volt! Király vagy Habasa,gratulálok! És persze az összes célbaérőnek is.

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. okt. 29, 2006 7:21 pm

Remélem megérte várni az egyik kisköcsög cheaterre! :lol:

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. okt. 29, 2006 8:07 pm

Na ne mondd! Szerintem azt volt érdemes megvárni, hogy elhúztál :twisted:
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » vas. okt. 29, 2006 9:24 pm

Habasa írta:Na ne mondd! Szerintem azt volt érdemes megvárni, hogy elhúztál :twisted:
Tudod....esélyt az esélyteleneknek (cheat-el együtt) :lol:

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. okt. 30, 2006 10:41 am

Ez igen. Szépen összejött nekem ez a futam. Kis hibával 3. hely az időmérőn. A rajtot jól elkaptam, de csapattársam kissé figyelmetlen volt és a fűre lökött, bízom benne, hogy nem szándékosan. Az irányíthatatlan autóba ezután vdodi még tehetetlenül beleütközött és elcsapta a felfüggesztésem. Kicsit nehéz volt összeszedni az autót, de nem akartam boxba menni, mert sok időt vesztettem volna. Ehelyett a nehezen irányítható autót a falnak csaptam a rajtvonalon és letörtem a szárnyat. Sajnos a boxutca eléréséhez visszafelé kellett volna haladnom így kénytelen voltam még egy kört megtenni. Csak a boxban derült ki, amit a rajtnál nem vettem észre, hogy pitbugom van. 65 liter, setupomnak teljesen ellentmondó beállítások. De nem akartam feladni, hiszen a 2 pontra még jó voltam, és sok kicsi sokra megy. Nem nyomhattam úgy a gázt, mert nem tudhattam mikor füstöl el a motor, így szép óvatosan még két boxal bedöcögtem. Szerencsémre Vdodi és Tom is kiestek előlem, így stabil negyedik helyet hoztam.

Grat a győztesnek és a célbaérteknek! Valamint részvétem a kiesetteknek!

További jó versenyzést!

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » hétf. okt. 30, 2006 12:03 pm

@Adminok
Feltudnátok rakni a screen shot-okat.
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. okt. 30, 2006 12:37 pm


Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. okt. 30, 2006 5:37 pm

Végre beüzemeltem az új gépem! (arról is írok)
Noszóval: időmérőn 2. hely, a rajtnál tartottam attól, hogy Knife szokásához híven mindenkit lerajtol, ezért a lámpák kialvása után behúztam középre. Aztán valamelyik kanyarban összeértem Knifefal, elnézést érte. Majd jött 20 körön keresztül az adok-kapok. Tom ha hiábzott 2-3 tizeddel rámásztam, ha én hibáztam ő húzott el 2-3 tizeddel. Azt a boxba együtt álltunk ki, majd amikor Tom elindult, akkok kedvesen meglökte az álló autómat, keresztbeállta, azért volt 4 másodperces a lemaradásom, amikor kiértünk. A 18.körben volt, de óvás az eszembe se jutott, mert utána a hajamat téptem, amikor elhagytam az első légterelőm. Azt amikor kiáltam a boxba olyan mondatokat mondva, hogy hogy lehetek ilyan hülya b...meg, akkor Vdodi a fülembe üvöltött: Tom hibázott! És súlyosan meg is sérült a kocsija. Az már biztos volt, hogy egy ilyen autóval újra hibázik. Azt vártam, mikor áll majd ki a boxba megcsináltatni a kocsiját, de gondoltam, hogy meg akarja tartani első helyezését. Azt sajnos nekiment a falnak, én meg visszavettem 1:18.-as körökre.
Sajnálom, hogy csak 20 körig tartott a verseny izgalmas része. A Német Nagydíjon meg kéne ismételni!

Ja, és jól néz ki az új oldal!
Kép

lacakaaa
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: vas. márc. 26, 2006 3:52 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: lacakaaa » hétf. okt. 30, 2006 6:33 pm

Na ez se volt egy semmi futam!:D Szerintem az eső 20 kör kitűnő volt vdodi és snow mogot de egy nehezen megelőztem és a 37.-dik körben a fékem is szépen eldurant na és persze a 2.-sodik helyen.Den nem baj majd a köv. futamon talán meglesz de ott má csak max. 4.-dik leszek. Ja és persze azért a 3.dik hely nekem kitűnő lett.habasa nagyon szépet teljesítet Tom-mal és grat neki.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. okt. 30, 2006 8:00 pm

Húha! Habasa ezer bocs! Ezt én nem is érzékeltem hogy akár picit is hozzádérek,azért nem is említettem meg eddig. Ezek után megérdemlem hogy kicsúsztam.Biztos a sors akarta így :D . Még egyszer bocs!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. okt. 30, 2006 9:32 pm

Nincs itt szó sorsról, ha nem estél volna ki, akkor se óvtam volna. Ilyen szűk helyen, főleg amikor 1. helyről van szó, megérthető a sietség.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 58 vendég