Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Hockenheim futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. nov. 05, 2006 6:35 pm

:P

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » vas. nov. 05, 2006 6:47 pm

Nos! Ez egy hatalmas futam volt gyerekek! 1. kanyarban nagyon szűkösen voltunk! Asszem egy darabig a 3. helyen mentem aztán lehagyott Habasa! Folyamatosan 4. helyen tartottam a kocsit semmi baj nem volt! Pit is sikeres volt se előttem se mögöttem csak távol! Aztán a vége fele a versenyben vezető Knife mondta nekem hogy elszállt a féke! Késpőbb kiderült hogy Tomnak is így az utolsó 2 körben a 2. helyen mentem! Úgy hgy nagyon boldog vagyok :) Knada után (igaz ott alig voltak) mégegyszer 2. nak lenni (igaz azért mert ketten műszaki hiba miatt kényszerültek mögém kerülni)! Szóval most nagyon kész vagyok mert 8 pont az sok és boldoggá tesz így a bajnokság vége fele :)!

Na csákány

METOSZ A MUNKÁMAT MAJD HAGYJ VÉGEZZEM MÁR MINNÉL HAMARABB EL LÉGYSZI GYORSAN TEDD FEL A SERVER REPLAYT HA LEHET MÉG MA! KÖSZI!!!

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » vas. nov. 05, 2006 6:57 pm

HÚ gyerekek! Ilyen versenyt!
Qualint 3. Azt rajt, Ulvar egy kicsit leszorított, de nem volt semmi gond. Aztán Knifeot kezdtem kergetni. Tom ment előtte. Gondoltam nagyon szoros lesz, mert azonos köröket mentünk. Azt, mint Kínában is, a pit előtt Knife lelassult. Utolértem, Tom kicsúszott, úgyhogy megettem volt. Azok voltak a legjobb körök, szem az egész évben! Erről jó lenne egy videót csinálni!
Azt boxkiállás, Tom elé értem vissza, azt Knife meg a kiállása után 4 mp-re volt. Magyarul kezdődött előlröl a felzárkózás. Aztán viszonylag hirtelen lelassult a másik McLaren, és utolértem, ő kicsúszott, szóval átvettem a vezetéset és a célig ki sem adtam a kezemből.Ulvar járt piszok szerencsésen! Grat neki!
Ez a verseny nekem (és remélem Knifenak és Tomnak is) nagyon izgalmas volt. Itt nem a tudás döntötte el a versenyt, hanem az autó. Knife úgytom fék, Tom is fék, én meg semmi. 8)
Grat a célbaérőknek! A Ringen meg remélem még jobb verseny lesz!
Kép

vdodi007
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 11:43 am
Admin: Admin

F1OB Németország

Hozzászólás Szerző: vdodi007 » vas. nov. 05, 2006 7:03 pm

húúúú hatalmas futam volt!! mindenki ezerrrel tépet,csak volt egy kis malőr
a srácoknál,sőt nálam is,de élvezetes futam volt!!! grat.all drive :D
köv.Hun-ring=jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
utána ovál pálya???? indianapolis??? TEXAS?? LAS VEGAS?? mind1
csak legyeeeeeeeeen!!!! :D :D :D

Nepsterke
Hozzászólások: 99
Csatlakozott: hétf. jan. 30, 2006 4:39 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Nepsterke » vas. nov. 05, 2006 7:06 pm

Hát ez a verseny....
Az elején jól mentem magamhoz képest. Lassan, de eltuttam lépni Lacakaa elől és hibátlanul tudtam autózni. Az első kiállás után elment Lacakaa es Vdodi. Kezdtem lassan beérni őket és itt is a kisebb hibáktól eltekintve egész jól mentem. A második kiállás után a 3. kanyarban megcsúsztam és kiégett a motorom. Semmit nem jelzett a gép. Ez van.
Gratulálok Habasának és az összes beérkezetnek!
Üdv.:
Nepsterke

A screenshotok:
Quali:
http://elitevwclub.atw.hu/quali.jpg
Verseny:
http://elitevwclub.atw.hu/verseny.jpg

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. nov. 05, 2006 7:40 pm

Jujj. Ez igen komoly futam volt. Viszonylag szerencsém volt, hiszen ez volt eddigi pályafutásom során az első eset, hogy beértem a célba Hockenheimben. :P
Időmérőn megcsúsztam és csak 5.ként értem célba. A ratjtot ismét jól kaptam el és el is mentem volna Habasa és Ulvar között, de okosan összezártak. Alig tudtam elkerülni az ütközést, de úgy nézett ki sikerült. Bocs ha valamelyikőtöket koccoltam. Egy ideig mögöttük mentem, aztán a nagy csatározásuk hevében elmentem mellettük. Snow eltűnt Tom elől, így másodikként autóztam egy ideig. Tom kemény tempót diktált, de néha hibázott, így közel tudtam maradni. Sajnálatára azonban az egyik hibája túl nagyra sikerült és a két McLaren elment mellette. Habasa egyre keményebben támadott. A kanyarokban nagyon rámjött, de az egyenesekben nem sok esélye volt. Hármasban vonatoztunk tizedekre egymástól, izgalmak a tetőfokon, test-test ellen. Habasa váratlanul megelőzött az utolsó szektorban, de a következő körben az egyenesben simán elmentem mellette. Lassabb voltam mindkettejüknél, de oltári jó volt feltartani őket :twisted:
Bitang nagy meccs volt!!! Első kiállás után sikerült némi előnyre szert tennem, így kicsit kényelmesebben autózhattam. Aztán a 29. körben elszállt a bal első fék, Habasa és Tom elhúztak. Aztán elszállt a jobb első is, ekkor Ulvár hagyott le. Az autó azért még jól vezethető maradt, csak hosszabb féktáv kellett, így nem nagyon aggódtam, bár néha kicsúsztam. Tom pechjére és az én szerencsémre az ő fékei is megadták magukat, így előbb Ulvar előzte meg, majd nekem is sikerült elkoboznom a harmadik helyét.
Gratulálok Habasának és a "potyaleső" Ulvarnak, és a többieknek is. Részvétem a kiesőknek.
További jó versenyzést!

u.i.: Nepsterke, köszi a képeket.

Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. nov. 06, 2006 8:31 am

Igazából nem is tudom hogy mit írjak,mert az elöttem lévő nyilatkozatokban minden benne van!
Én is nagyon élveztem a hármas csatát a két McLarennel,csak azért haragszom magamra mert már megint kicsúsztam úgy hogy nem kellett határon autóznom. Egyszerüen nem tudtam koncentrálni rendesen. A fékhibáról meg no comment!!! Két embernek is a szoftver döntötte el a versenyét!(óvok az f1c ellen :cry: )
Röviden ennyi.
Viszont látásra a ringen!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég