Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

7. futam csevegő - Albert Park /rFactor/

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. nov. 09, 2006 8:22 pm

Hát, remek volt. Már a teszteken is sok bajom volt a pályával, így a futamtól sem vártam sokat. Az időmérőt elk**tam, nem kicsit, nagyon. De még így is meglett a második hely, hiszen csak 3an voltunk és Gerinek még nálam is jobban sikerült elk**nia. Aztán versenyen már az első kanyarban kicsúsztam, mert nem akartam nagyot fékezni, hogy ne kopjon el túl korán a gumi, úgyhogy kiengedtem inkább a gyepre. Az első etapomban sokat csúszkáltam aminek hála 1 körrel hamarabb eldurrant a gumi, mint vártam. Ez még belefért volna, de a 16.körben a netem megszakadt, hála a magasságos és jóságos INVITEL szolgáltatónak, akinek nem is mondom a nevét, szóval INVITEL.
Kis létszám, kis nethiba, kis izgalom. 3 futam maradt hátra, kérdéses érdemes-e.

Grat a győztesnek és a másodiknak! További jó versenyzést!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife csüt. nov. 16, 2006 8:54 pm-kor.

AlieN
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:25 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: AlieN » csüt. nov. 09, 2006 8:58 pm

ÜDV!

Hát a legelsö tesztnapom, eléggé idegesen telt..Második már higgadtan, vezetésre koncentrálva, és jol is ment! Az idömérön csináltam 2 kisebb hibát, de sikerült megszereznem a pollet :) A verseny elsö kanyarja jo volt, mindenki elhibázta, Knife kiengedte füre, én csak egy kicsit mentem le a kerékvetöröl,igy hamar vissza tudtam jönni Geri elé(ha tul gyorsan vágtam eléd, nem szándékos volt,kicsit meguszott, ha megzavartalak elnézést) Elég jol birták a gumijaim, teszteken nem voltak ennyire megbizhatoak :D Sajna Knife INVITELÉNEK(:@) köszönhetöen fel kellett adnia a versenyt! :roll: Ezek után már visszavettem a boostot, és lazább köröket autoztam a végéig! Az elsö etapban megfutottam a leggyorsabb kört :P 1:26:1
Geri szépen autokázott gratu a 2. helyhez :!:

Az elkövetkezökben további jó versenyzést! :twisted:

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » csüt. nov. 09, 2006 11:51 pm

Üdv!

Teszteken egész jól ment a pálya, még futamra beállitott setuppal se ment rosszul. De úgy autóztam mintha a teszten és a futamon való autózás között ég és föld különbség lett volna. Szóval futamon nem tudtam úgy autózni ahogy teszten. Meg is lett az eredménye, elk*rtam. Ez van, gratu Aliennek és Mesternek is, az invitel már csak ilyen.
Ja amúgy tegnap még szerettem ezt a pályát, de ma megutáltam, úgy ahogy F1CH-ben is utálom.
Na ennyi
Geri

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » csüt. nov. 09, 2006 11:59 pm

Avatar?
Geri

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég