Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

2006 F1OB - Hungaroring futam csevegő

Hozzászólás Szerző: Knife » vas. nov. 12, 2006 8:17 pm


Tom
OW (road) Pilóta
OW (road) Pilóta
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: vas. jún. 04, 2006 10:27 am
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tom » hétf. nov. 13, 2006 4:04 pm

Üdvözlet!
Azt hiszem hogy az F1 OB-s pályafutásom legjobb eredményét hoztam(Pole,best lap,1 hely :D )! Az első pár kőr nagyon izgalmas volt,a két McLaren ott volt a seggemben 4-5 tizedre,de folyamatosan növelni tudtam az előnyömet. Majd Habasával történt valami,és már csak Knife volt mögöttem.Mivel ezen a pályán nagyon nehéz előzni,ezért a verseny további szakaszában 1 dologra koncentráltam,hogy ne csússzak ki! Mert én sajnos álltalában akkor csúszok ki amikor senki sem zavar :oops: . Ez most nem történt meg,így viszonylag könnyedén tudtam nyerni.
És egy pár szó így év végén:

Először is köszönöm Tommynak hogy elhívott ebbe a bajnokságba. Köszönöm Metosznak,és a többi adminnak hogy versenyezhettem veletek.Kár hogy csak Silverstone-tol vagyok aktív tagja a bajnokságnak.És persze köszönet és gratuláció a versenytársaimnak a fair és izgalmas küzdelemért!
Kellemes magömlést a télre és viszlát februárban az rFactorban!!!
(te jó isten az nagyon durva lesz :wink: )
Tom

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. nov. 13, 2006 4:38 pm

Bizony durva lesz! :lol: Én pedig köszönöm, hogy csatlakoztál! Biztos másképp alakul ha mi már az elejétől kezdve itt vagyunk, akkor talán a pontverseny is izgalmasabb lett volna :lol:

rFactorba folytatjuk! :wink:

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. nov. 13, 2006 6:02 pm

A Magyar versenyemhez nem fűzök semmit. Majd jövőre rF-ben talán néhány dobogós helyre futni fogja!

Most, hogy a szezon lezárult, azt mondjátok meg, hogy mire írjak ki körcsúcsokat, és jelentkezést? :cry:
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. nov. 13, 2006 6:24 pm

Igazán izgalmasnak indult az utolsó futamom. Sajnos nem volt időm tesztelésre, ezért utolsó utáni pillanatban, mikor beléptem szerverre és indult a kvali, kaptam Ulvartól egy setupot. Utólag is köszi. Ezzel a setuppal majdnem megcsíptem a polet... csak 3mp hiányzott :D Futamra kicsit kikupáltam, hogy kormányhoz jobban passzoljon, de sajnos a gumik hamar felmelegedtek és a tapadásvesztést a súlycsökkenés sem kompenzálta. A rajt nagyon jó volt, ismét egymásra találtunk hárman, Tom-Habasa-én. Kicsit váltogattuk egymást Habasával a második harmadik helyen, aztán sajnos ő kiesett és bekocogtam Tom mögött.
Gratulálok a győztesnek és a többieknek is! Részvétem az elesetteknek!

További jó versenyzést!

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég