Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

2006F1OB - Szezon csevegő

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. nov. 13, 2006 6:05 pm

Mivel mindennek valamikor vége szakad :cry: , íme, itt ez a téma. De soha ne mondd azt, hogy soha! 8) Írjátok le véleményeteket, élményeiteket, esetleg kudarcaitokat az F1 Online Bajnokság 2006-os fordulójával kapcsolatban, hogy jövőre egy még jobb ligát szervezzünk meg (engem versenybíróként láthattok, halál arra, aki vétkezik :D )
Kép

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. nov. 13, 2006 6:30 pm

Együtt nevettünk, együtt sírtunk, együtt mentünk egymás idegeire. :D Voltak jó és rossz pillanatok egyaránt, többségben persze a jók.
Részemről hétvégén rituálisan elégetem az F1Ch CD-met, hogy tényleg az rFactorra koncentráljak és jövőre lag nélkül küzdhessünk még szorosabb csatákban.

Hajrá srácok, téli teszteken találkozunk! :twisted:

Ulvar
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1967
Csatlakozott: vas. feb. 19, 2006 12:36 am
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Ulvar » hétf. nov. 13, 2006 7:48 pm

Hol is kezdjem...2006 márciusában indult ez a gyönyörű bajnokság! Egy oan futamon ahol még a Red bull is szárnyakat kapott! Versenyről versenyre gyakoroltnk teszteltünk hogy még ügyesebbek legyünk! Voltak szomorú és idegesítő pillanatok! Voltak veszekedések és kibékülések, de nagyon sok új barát is :wink: 8)

Aztán eljött az utolsó futam! Szomorú, de bekellett fejezni, ez is! De vár a titokzatos jövő ahol új kihívásokkal kell szembe nézni!

Én a magam nevében megköszönöm a lehetőséget hogy itt versenyezhettem ebbe a ligába, de ott van még az a bizonyos jövő az rFactor! Reméljük ha meglesz még sok embernek akkor jó futamaink lesznek! 8)

bye F1OB 2006

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » hétf. nov. 13, 2006 7:57 pm

Ami velem történt 2006-ban, az hihetetlen volt. A legjobb ez a liga volt. Februárban Vipera lezsírozta lekem a McLarent, Bahreinben, Törökországban, Japánban, Franciaországban, Németországban győzedelmeskedhettem. Ezek koronázták meg a sok gyakorlást.
Voltak viták, F1OBMOD is, politikai gondok is, és olyan amúgy is belekötős viták (Tommy, erre még emlékszel :wink: ). Borítsunk fátylat a múltra! Ahogy egy filmben mondták: Ne bolygassuk a múltat! Koncentráljunk a jövőre! Célozzuk meg azt, ami elérhetőnek tűnik a számunkra! A holnapot, de még ma! Nos, ez az F1C-vel induró F1OB 2007, illetve a megelőzhetetlen rF F1OB 2007! Igaz, az F1C-s más szerveren lesz, de mindenkit várok, aki nosztalgiázni akar, vagy aktív versenyzőként szeretne részt venni!

Végül: Soha ne mondd azt, hogy soha!
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. nov. 13, 2006 8:36 pm

Hát az Én F1CH pályafutásom még 2003-ba kezdődött és hát elég jól ment. Igaz segítségeket használtam még anno! Így kezdte Knife is nálam, majd egyre jobb és jobb lett, majd itt meg is nyerte a bajnokságot! Grat! Én az elején nem szerettem segítségek nélkül menni, de azért megpróbáltam és sztem egész jól sikerült! Nyertem egy futamot, és amikor célbaértem mindig dobogón végeztem! Szerintem 3. hely meglett volna. Valamint igen nagyokat csatáztam, főleg Tommal!

Az egy dolog, hogy számomra nem tetszett 1 valaki viselkedése, de Én megmondom, ha valami nem tetszik! Többek közt ezért nem indultam el a versenyek többségén, de már mind1.

Szóval mostantól csak rFactorozni fogok! F1CH-es korszakomat lezártam.

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » hétf. nov. 13, 2006 9:19 pm

Mivel gondolom a Tommy rám utalt amikor azt mondta hogy egy embernek nem tetszet a viselkedése, ezért úgy gondolom hogy én is lerírom hogy miként kezdődött és ment végbe ez az egész F1OB.

Az egész úgy decemeberben kezdődhetett, azelött rendszeresen hallgattam a metoszt amint valamelyik futamáról mesél és elkezdett érdekelni a dolog hogy milyen lehet Interneten Forma 1-ezni. Egy tört játékkal amit ő adott kölcsön mentem fel a szerverre, amikor éppen Suzukára teszteltek. Mint sokaknak nekem is elsőre baromi nehéznek tünt, szinte röhej volt amit a pályán müveltem. Aztán a metosz megkérdezte tőlem hogy nem akarok-e ligát csinálni, én azt mondtam erre hogy miért is ne. Ekkor indult el az egész liga ötlet. Hogy végső soron kié volt az ötlet az F1OB névvel kapcsolatban arra már nem emlékszem de végülis ez lett a neve. A következő dolog ami létre jött az az hogy az Onlineracer szabályok szerint menjünk, mert az egy bevállt dolog. A ligát ahoz köttötte a metosz, hogy legyenek emberek mert ebben a játékban BOT-ot betenni nem lehet. Amikor a liga ki lett írva én elkezdtem össze szedni az embereket. Voltak akiket az ismerőseim köréből de voltak akiket a MOHAA bajnokságról szedtem össze. Szerintem csúcsot döntöttünk azzal hogy mindössze három nap alatt 14 embert szedtünk össze. Persze az hozzá tartozik a dologhoz, hogy ennek egy nagy része nem vette komolyan és nem jött el. Aztán kb össze állt a csapat. Az első futamok baromi jók voltak. Sok kicsuszás volt de nekem ez egy nagy élmény volt. A legnagyobb öröm az az ominózus Ausztrál futam volt ahol 17-en álltunk rajthoz. Igaz hogy 8-an értünk be, de akkor is szép volt ennyien voltunk. Aztán elkezdődtek a bajok. Az első ilyen az az volt amikor saját MOD-od akartam csinálni. Itt alakult ki egy vita köztem meg a Knife közt. A MOD szép volt csak voltak benne hibák amiket a Knife folyamatosan kiemelt. Eztán ő is csinált eggyet és bár szerintem az még rosszabb is volt mint az enyém, végülis azt sem használtuk. Maradtunk az RH05-nél. Aztán kaptam magam mellé segítséget az adminságban, ez volt a Habasa, akit még az általánosból ismertem. Aztán a versenyek jöttek szép sorban egészen a Kanadai nagydíj-ig amikor is a teszten bedühödtem és elídultam szembe a forgalommal. Pont szegény Alien-t találtam telibe. Aznap nem volt már kedvem menni futamra. Elmentem egy hétre nyaralni és amit utána olvastam a fórumon az nekem nagyon rosszul esett. Ki volt írva hogy Vipera kilépett egy nem odaillő mozdulat miat a szerveren. Holott én ilyet nem is mondtam hogy ki akarok szálni. Az zavart hogy mindenki társ volt ebben hogy engem kitegyünk onnan. Aztán fogalmazodott meg bennem ez az egész Snow dolog. Hogy én még attól versenyezni akarok, hogy ezek kidobtak innen. Habasával beszéltük meg ezt és csináltuk végbe. Pechünkre ez kiderült azon a végzetes Török nagydíjon. Az eltíltás után jól mentek a dolgok. Lett három második helyem és kétszer indulhattam a Pole-ból. Ezek nagy élmények voltak de voltak akik ezt kapásból csalásnak érzékeltették. Ebböl persze hatalmas viták kerekedtek ki. Elkezdtünk egy már becsületébe taposni ezen a nyílt fórumon.
Szerintem ez egy jó tapasztalat volt ez az egy év. Sok dolgot megtanultam. Tényleg voltak jók és voltak rosz pillanataink is.
[Master]Vipera

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. nov. 13, 2006 9:42 pm

Igen rád gondoltam és még mindig így gondolom! Ez van! És tudod nem is az bosszantott a legjobban, hogy te hogy viselkedsz admin létedre stb....hanem az, hogy utána még át is akartál verni mindenkit (Snow).......Kanada előtt meg asszem volt még Silverstone is, na meg Monaco......

De mind1! Sok sikert a ligádhoz! Byez!

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » hétf. nov. 13, 2006 9:45 pm

Lerírnád nekem hogy mi bajod a Snow-al. Mért zavar az téged ha én más néven versenyzek. Hol látod ebben az átverést? És ha annyira akartad mért nem ültél át te a Ferráriba. Ott volt nem kis idelyig szabadon. Nem értelek ember.
[Master]Vipera

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » hétf. nov. 13, 2006 10:15 pm

[Master]Vipera írta:Lerírnád nekem hogy mi bajod a Snow-al. Mért zavar az téged ha én más néven versenyzek. Hol látod ebben az átverést? És ha annyira akartad mért nem ültél át te a Ferráriba. Ott volt nem kis idelyig szabadon. Nem értelek ember.
Én nem akartam sehova átülni, nekem jó volt a Renault!
Egyszerűen átvertél mindenkit! Álnéven indultál, de rögtön lejött, hogy valójában ki is vagy! De nem ez a legnagyobb baj! Hanem a szabálytalanságok! És az, hogy lekörözöttként sokakat kiakartál lökni, néha sikerült, néha nem! Ez itt a legfőbb probléma! És ez nem olyan, hogy véletlenül elnézted a féktávot :wink:
De ezt már 1000x leírtam, de te csak mindig kérdezel és teszed a hülyét.

Lényeg: Snowként se lettél más mint aki voltál! Ennyi!

De ha gondolod majd 1x összegzem, hogy mit ártottál másoknak ebbe a ligába. Csak nem látom értelmét, mert nem fogod fel!

Na és itt Én abba is hagytam, már nem hiszek abban, hogy valaha is észreveszed, hogy mit csináltál rosszul! És azt se várom el, hogy elnézést kérsz érte, ugyanis Én egyszer nem láttam ezt! Na ennyi! Csás!

[Master]Vipera
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: szer. okt. 05, 2005 6:48 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: [Master]Vipera » kedd nov. 14, 2006 3:29 pm

Már megint nem írtad le azt amit kérdeztem, hanem jöt a szapulás. Azt kérdeztem hogy hol érezted átverve magad azzal hogy más néven versenyeztem. Erre megint jöt a felesleges beszéd. Ilyen hogy lekörözésnél nem engedtem el valakit. Figyi mutassd már meg nekem egy olyan esetett ahol valaki azért törte össze magát mert nem engedtem hogy lekörözzön. Sosem csesztem el senkinek sem a versenyét úgy hogy véglegesen fel kelljen adnia. Kivétel az az esett ami a Nyeksek-el történt amiért elnézést kérek és amit már bánok hogy megtettem, de ezen kivül nem történt hasonló.

Azt szeretném kérni hogy minden f1ob-s pilóta írja le, hogy hol érezte magát átverve azzal hogy más néven versenyeztem.
[Master]Vipera

Avatar
Tony
Hozzászólások: 1461
Csatlakozott: kedd jan. 31, 2006 7:02 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tony » szomb. nov. 18, 2006 10:38 am

Tudod, úgy szokás, ha azt állítja valaki, hogy átverve érzi magát, és a másik visszakérdez, akkor arra pontos választ kéne írni. Viperáról már leírtam, miért lépett be Snow-ként. Mert versenyezni akart. Teszten szembe ment a forgalommal, eltiltották, de ő versenyzni akart, nem kib...ni mindenkivel. Nem tervezte meg előre, hogy ha majd Tommy lekörözi, akkor direkt kilöki. És az, hogy Ferrarija így ment, tényleg cheat nélkül van, mert nekem is így megy, ennek van egy véletlen titka, és a Ringen 1:16.4-et mentem vele, miközben McLarennel 1:17.4-et.
Kép

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég