Minden, ami a témához kapcsolódik
Válasz küldése
Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

8. futam csevegő - Suzuka /rFactor/

Hozzászólás Szerző: Knife » csüt. nov. 16, 2006 8:55 pm

:idea:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Knife pén. nov. 24, 2006 9:39 pm-kor.

Avatar
metosz
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 7670
Csatlakozott: hétf. okt. 03, 2005 10:40 pm
Admin: Admin
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: metosz » csüt. nov. 16, 2006 9:55 pm

:mrgreen: Király futam volt. Kösz, mindenkinek!. Nagyon korrekt kemény csaták voltak.
:wink: Spec. thx Tommy
Kép

Tommy
Hozzászólások: 738
Csatlakozott: vas. dec. 04, 2005 11:01 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Tommy » szomb. nov. 18, 2006 2:53 pm

Jó futam volt! Első versenyem rFactorba F1-es móddal, szal elégedett vok a 2. helyezéssel! Reálisan sztem 4. lettem volna!

Időmérőn elszurtam a taktikát, szal így mégjobb az a 2. hely!

Jót csatáztam Metosszal meg Knife-al! jó volt!

Geri
Pilóta
Pilóta
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: vas. feb. 12, 2006 9:48 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Geri » vas. nov. 19, 2006 9:45 am

Üdv!

Nem volt rossz a rajtom, de igyekeztem óvatos lenni és senkit sem kilökni az első kanyarokban. Hálisten a hajtűkanyarban annyira óvatos voltam, hogy hirtelen 2 sebességet is visszapakoltam, elcsúsztam keresztbe és onnantól fogva le is voltam maradva végig. Tartottam a saját tempómat, nem hibáztam akkorákat mint szoktam, mondhatni magamhoz képest jó volt a tempóm.De nem tudtam kihasználni a lehetőséget a 4. helyen, mert az a k***a rázókő elcseszte a versenyem végét és mehettem szárnyat cserélni 4-6körrel a vége előtt :( Kicsit csalódott voltam, mert azt hittem közelebb leszek a többiekhez, hiszen teszteken egész jó időket sikerült autózni. Legközelebb más taktikán leszek az tuti.
Gratula mindenkinek, külön öröm, hogy 6an indultunk :)

Hajrá
Geri

Knife
Ász Pilóta
Ász Pilóta
Hozzászólások: 1714
Csatlakozott: hétf. jan. 16, 2006 4:38 pm
Admin: Admin

Hozzászólás Szerző: Knife » hétf. nov. 20, 2006 3:44 pm

Piszok jól indult a futamom, már az időmérőn véletlenül levágtam az utolsó sikán lső felét, ezért inkább a boxba hajtottam. Futamon ismét remekül rajtoltam és sokáig tartottam is az előttem levőket, de a rázókövekkel meggyűlt a bajom és többször hibáztam. Legnagyobbat a Tommyval vívott óriási csata után, amikor a boxbahajtásnál túl gyorsan mentem és drive thru penaltyt kaptam. Mikor bementem letölteni a bünttést, jelezte, hogy álljak be a kijelölt helyre, beálltam, lement 10 mp és továbbhajtottam, de a büntetést nem vette el, ezt megcsináltam még egyszer, akkor sem vette el, aztán harmadszorra, már nem álltam be a kijelölt helyre és láss csodát levette a büntetést. Javaslom ha ti is Drive Thru Penaltyt kaptok figyeljetek oda, hogy ha ki is jelzi, hogy álljatok félre NE tegyétek! Mert nem lesz letöltve a büntetés. Ezután Próbáltam jót autózni a végére, de Gerit is alig tudtam tartani. Futam vége felé azonban hibázott, így neki köszönhetem a negyedik helyemet. Köszönöm. És sajnálom, hogy így vesztettél egy helyet.

Gratulálok a győztesnek és a többi résztvevőnek! További hasonlóan jó, ha nem jobb futamokat kívánok!

u.i.: @Tommy - Bocs, hogy elkedvtelenítelek, de ez a második futamod volt "hivatalos" F1 versenyen. Bahreinben is indultál.

Válasz küldése

Ki van itt
Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 53 vendég